Przejdź do treści
Oparte na NT Apex AI
East Stirlingshire

East Stirling Typy, statystyki i forma

Typy bukmacherskie AI, statystyki i forma — aktualizowane codziennie.

€100.00Th. Ø 18.0 Football League - Lowland League
15
Mecze z typem
60.0%
Skuteczność typów
LLWLDL
Ostatnia forma
1.27
Gole / mecz
East Stirlingshire bez zwycięstwa na wyjeździe w ostatnich 10 meczach
East Stirlingshire traci gola w każdym z ostatnich 33 meczów
East Stirlingshire bez czerwonej kartki w ostatnich 40 meczach
Na razie brak typów

Typy obliczamy mniej więcej 4 dni przed meczem, więc nadchodzące mecze wkrótce pojawią się tutaj.

Ostatnie mecze

Civil Service Strollers vs East Stirlingshire, Football League - Lowland League, początek o 15:00. Kursy: 1.80 gospodarze, 3.70 remis, 3.65 goście. Best Tip: co najmniej 3 gole w meczu, kurs 1.39, pewność 2.0/10. Wynik końcowy 1–0, typ chybiony.
Koniec
Civil Service1
East Stirling0
▴1.80
▾3.70
▴3.65
1X
1.24
O2.5
▴1.39
Nie
▾2.67
O2.5
▴1.39
2.0
O2.5
▴1.392.0
Albion Rovers vs East Stirlingshire, Football League - Lowland League, początek o 19:45. Kursy: 1.67 gospodarze, 4.55 remis, 3.90 goście. Best Tip: co najmniej 3 gole w meczu, kurs 1.32, pewność 7.2/10. Wynik końcowy 1–0, typ chybiony.
Koniec
Albion Rovers1
East Stirling0
▾1.67
▴4.55
▴3.90
1
▾1.67
O2.5
▾1.32
Tak
▾1.44
O2.5
▾1.32
7.2
O2.5
▾1.327.2
East Stirlingshire vs Hearts U21, Football League - Lowland League, początek o 19:45. Kursy: 2.27 gospodarze, 4.30 remis, 2.40 goście. Best Tip: co najmniej 3 gole w meczu, kurs 1.29, pewność 4.8/10. Wynik końcowy 4–2, typ trafiony.
Koniec
East Stirling4
Hearts B2
▾2.27
▾4.30
▴2.40
2
▴2.40
O2.5
▴1.29
Nie
3.00
O2.5
▴1.29
4.8
✓ O2.5
▴1.294.8
Linlithgow Rose vs East Stirlingshire, Football League - Lowland League, początek o 15:00. Kursy: 1.16 gospodarze, 7.90 remis, 10.50 goście. Best Tip: gospodarze wygrają różnicą min. 2 goli, kurs 1.66, pewność 5.7/10. Wynik końcowy 4–3, typ chybiony.
Koniec
Linlithgow Rose4
East Stirling3
1.16
7.90
10.50
1
1.16
O2.5
▾1.21
Nie
▴1.92
H1
1.66
5.7
H1
1.665.7
Gretna 2008 vs East Stirlingshire, Football League - Lowland League, początek o 15:00. Kursy: 1.73 gospodarze, 4.20 remis, 3.45 goście. Best Tip: wygrana gospodarzy lub remis, kurs 1.25, pewność 5.0/10. Wynik końcowy 1–1, typ trafiony.
Koniec
Gretna 20081
East Stirling1
▾1.73
▴4.20
▴3.45
1
▾1.73
O2.5
▾1.29
Nie
▾2.90
1X
▾1.25
5.0
✓ 1X
▾1.255.0
East Stirlingshire vs Clydebank, Football League - Lowland League, początek o 15:00. Kursy: 8.25 gospodarze, 6.40 remis, 1.22 goście. Best Tip: co najmniej 3 gole w meczu, kurs 1.23, pewność 5.0/10. Wynik końcowy 0–6, typ trafiony.
Koniec
East Stirling0
Clydebank6
▾8.25
▴6.40
1.22
2
1.22
O2.5
▾1.23
Tak
1.64
O2.5
▾1.23
5.0
✓ O2.5
▾1.235.0
East Stirlingshire vs Gala Fairydean Rovers, Football League - Lowland League, początek o 15:00. Kursy: 3.60 gospodarze, 4.00 remis, 1.72 goście. Best Tip: co najmniej 3 gole w meczu, kurs 1.29, pewność 5.0/10. Wynik końcowy 2–1, typ trafiony.
Koniec
East Stirling2
Gala Fairydean1
3.60
4.00
1.72
1
3.60
O2.5
1.29
Nie
2.95
O2.5
1.29
5.0
✓ O2.5
1.295.0
East Stirlingshire vs Berwick Rangers, Football League - Lowland League, początek o 15:00. Kursy: 2.72 gospodarze, 4.00 remis, 2.07 goście. Best Tip: wygrana gości lub remis, kurs 1.37, pewność 5.0/10. Wynik końcowy 1–3, typ trafiony.
Koniec
East Stirling1
Berwick3
▾2.72
▴4.00
2.07
2
2.07
O2.5
▾1.31
Tak
1.35
X2
▴1.37
5.0
✓ X2
▴1.375.0

Statystyki sezonu

Football League - Lowland League Szkocja · Sezon 2026
12Mecze Procent zwycięstw 25%
Analiza formy
Statystyka U siebie Na wyjeździe Łącznie
Mecze5712
Zwycięstwa123
Remisy112
Porażki347
Gole strzelone81018
Gole stracone121527
Średnia goli strzelonych1.61.41.5
Średnia goli straconych2.42.12.3
Mecze bez straty gola112
Mecze bez strzelonego gola123
Rekordy i serie
Najwyższe zwycięstwo
U siebie2-0
Na wyjeździe0-3
Najwyższa porażka
U siebie0-3
Na wyjeździe4-1
Najwięcej strzelonych goli
U siebie3
Na wyjeździe3
Najwięcej straconych goli
U siebie4
Na wyjeździe4
Serie
Zwycięstwa1
Porażki4
Minuty goli (strzelone vs stracone)
0–5
0-15
5–4
16-30
2–2
31-45
3–2
46-60
2–5
61-75
5–5
76-90
Strzelone Stracone
Taktyka i dyscyplina
Minuty kartek
0Żółte
0Czerwone
Gole strzelone
Powyżej 0.575%
9 meczów
Powyżej 1.550%
6 meczów
Powyżej 2.525%
3 meczów
Powyżej 3.50%
0 meczów
Powyżej 4.50%
0 meczów

Zawodnicy

Brak dostępnych danych o zawodnikach

Tabela

Szkocja - Football League - Lowland League
# Drużyna M G P
1 Kilwinning Rangers 12 39-15 30
2 Broxburn Athletic 12 20-9 27
3 Pollok 11 29-14 26
4 Tranent Juniors 11 19-10 26
5 Largs Thistle 13 18-14 26
6 Linlithgow Rose 11 30-12 25
7 Brechin 11 24-14 25
8 Hill Of Beath Hawthorn 11 17-12 25
9 Clydebank 11 36-21 23
10 Caledonian Braves 12 33-22 23
11 Auchinleck Talbot 11 35-12 22
12 Celtic II 12 31-22 20
13 Lochee United 11 25-16 20
14 Bonnyrigg Rose Athletic 11 25-12 19
15 Johnstone Burgh 11 24-18 19
16 Bo'ness United 12 21-23 19
17 Troon FC 13 27-28 18
18 Cumnock Juniors 12 27-22 17
19 Civil Service Strollers 11 19-19 17
20 Cumbernauld Colts 11 25-25 13
21 Gretna 2008 12 27-35 11
22 East Stirlingshire 12 18-27 11
23 Cowdenbeath 10 15-17 10
24 Musselburgh Athletic 11 10-15 10
25 Renfrew 12 24-35 10
26 Albion Rovers 12 12-24 9
27 Beith 12 14-30 9
28 Gala Fairydean Rovers 12 15-28 7
29 Berwick Rangers 12 10-20 6
30 Stirling University 12 13-29 6
31 Dunipace 10 7-25 4
32 Newton Stewart 10 11-42 4
33 Dalbeattie Star 11 6-39 1

Typy bukmacherskie i prognozy na East Stirlingshire

Szukasz typów na East Stirlingshire? NerdyTips oferuje generowane przez AI typy piłkarskie na East Stirlingshire – tworzy je nasz model NT Apex. Mamy już za sobą analizę 15 meczów z udziałem East Stirlingshire, a skuteczność Best Tip wynosi 60.0%. Typy obejmują wynik końcowy, powyżej/poniżej, obie drużyny strzelą gola, dokładny wynik, xG, rzuty rożne i posiadanie piłki.

W bieżącym sezonie Football League - Lowland League East Stirlingshire ma bilans 3-2-7 (zwycięstwa – remisy – porażki) w 12 meczach, przy 18 golach strzelonych (1.5 na mecz) i 27 straconych oraz 2 czystych kontach.

Szacunkowa aktualna wartość rynkowa East Stirlingshire wynosi €100.00Th..

NerdyTips opiera się na pełnej przejrzystości — wszystkie zakończone typy na East Stirlingshire pozostają widoczne, dzięki czemu możesz w każdej chwili zweryfikować nasze wyniki. Typy na nadchodzące mecze wymagają subskrypcji.

East Stirlingshire to tylko jedna z tysięcy drużyn, które codziennie analizujemy — sprawdź nasze typy piłkarskie z ponad 700 lig.