Przejdź do treści
Napędzane przez NT Apex AI
Gimcheon Sangmu FC

Gimcheon Sangmu FC Typy, statystyki i forma

Typy bukmacherskie AI, statystyki i forma — aktualizowane codziennie.

€11.05m Ø 24.9 K League 1
111
Przewidziane mecze
66.7%
Skuteczność prognoz
LWDDDL
Ostatnia forma
1.07
Gole / Mecz
Następny mecz K League 1 · niedz., 18 paź · 08:30
Seoul
VS08:30
Gimcheon Sangmu
Odblokuj typ
Subskrybuj, aby zobaczyć

Ostatnie Mecze

Gimcheon Sangmu FC vs FC Anyang, K League 1, początek o 08:30. Kursy: 2.45 gospodarze, 3.35 remis, 2.88 goście. Najlepszy typ: wygrana gospodarzy lub remis, kurs 1.45, zaufanie 5.9/10. Wynik końcowy 0–1, typ nie wszedł.
Koniec
Gimcheon Sangmu FCGimcheon Sangmu0
FC AnyangAnyang1
▴2.45
▾3.35
▾2.88
1
▴2.45
O1.5
▴1.26
Tak
▾1.67
1X
▴1.45
5.9
1X
▴1.455.9
Bucheon FC 1995 vs Gimcheon Sangmu FC, K League 1, początek o 08:30. Kursy: 2.95 gospodarze, 3.25 remis, 2.40 goście. Najlepszy typ: wygrana gości lub remis, kurs 1.42, zaufanie 4.7/10. Wynik końcowy 0–2, typ wszedł.
Koniec
Bucheon FC 1995Bucheon0
Gimcheon Sangmu FCGimcheon Sangmu2
▾2.95
▾3.25
▴2.40
2
▴2.40
U3.5
▾1.32
Nie
▾2.02
X2
▴1.42
4.7
✓ X2
▴1.424.7
Gimcheon Sangmu FC vs Gangwon FC, K League 1, początek o 08:30. Kursy: 2.95 gospodarze, 3.30 remis, 2.42 goście. Najlepszy typ: maksymalnie 2 gole w meczu, kurs 1.66, zaufanie 6.1/10. Wynik końcowy 2–2, typ nie wszedł.
Koniec
Gimcheon Sangmu FCGimcheon Sangmu2
Gangwon FCGangwon2
▴2.95
▴3.30
▾2.42
1
▴2.95
U2.5
▴1.66
Nie
▴1.86
U2.5
▴1.66
6.1
U2.5
▴1.666.1
Pohang Steelers vs Gimcheon Sangmu FC, K League 1, początek o 11:30. Kursy: 2.77 gospodarze, 3.30 remis, 2.67 goście. Najlepszy typ: maksymalnie 3 gole w meczu, kurs 1.26, zaufanie 7.3/10. Wynik końcowy 0–0, typ wszedł.
Koniec
Pohang SteelersPohang0
Gimcheon Sangmu FCGimcheon Sangmu 0
▴2.77
▴3.30
▾2.67
2
▾2.67
U3.5
▴1.26
Nie
1.88
U3.5
▴1.26
7.3
✓ U3.5
▴1.267.3
Gimcheon Sangmu FC vs Gwangju FC, K League 1, początek o 11:00. Kursy: 1.52 gospodarze, 4.35 remis, 5.90 goście. Najlepszy typ: maksymalnie 3 gole w meczu, kurs 1.42, zaufanie 5.1/10. Wynik końcowy 2–2, typ nie wszedł.
Koniec
Gimcheon Sangmu FCGimcheon Sangmu2
Gwangju FC2
▾1.52
▴4.35
▴5.90
2
▴5.90
U3.5
▴1.42
Tak
▾1.80
U3.5
▴1.42
5.1
U3.5
▴1.425.1
Ulsan Hyundai FC vs Gimcheon Sangmu FC, K League 1, początek o 11:30. Kursy: 2.22 gospodarze, 3.45 remis, 3.35 goście. Najlepszy typ: wygrana gospodarzy lub remis, kurs 1.39, zaufanie 7.4/10. Wynik końcowy 3–1, typ wszedł.
Koniec
Ulsan Hyundai FCUlsan HD3
Gimcheon Sangmu FCGimcheon Sangmu1
▴2.22
▾3.45
▾3.35
1
▴2.22
U3.5
▾1.42
Nie
2.22
1X
▴1.39
7.4
✓ 1X
▴1.397.4
Gimcheon Sangmu FC vs Jeonbuk Motors, K League 1, początek o 11:30. Kursy: 3.25 gospodarze, 3.30 remis, 2.22 goście. Najlepszy typ: maksymalnie 3 gole w meczu, kurs 1.31, zaufanie 7.5/10. Wynik końcowy 0–0, typ wszedł.
Koniec
Gimcheon Sangmu FCGimcheon Sangmu0
Jeonbuk MotorsJeonbuk0
▾3.25
▾3.30
▴2.22
X2
1.36
U3.5
▾1.31
Nie
▾2.00
U3.5
▴1.31
7.5
✓ U3.5
▴1.317.5

Gimcheon Sangmu Średnie statystyki

Ostatnie 10 meczów
StrzałyCelne strzały / mecz
4.6
Posiadanie piłki
54%
Rzuty rożneŚrednio na mecz
6.1
DyscyplinaKartki na mecz
2
Procent zwycięstw
10%

Statystyki sezonu

K League 1 Korea Płd. · Sezon 2026
30Mecze Procent zwycięstw 17%
Analiza formy
Statystyka U siebie Na wyjeździe Łącznie
Mecze141630
Zwycięstwa145
Remisy10818
Porażki347
Gole strzelone141630
Gole stracone201636
Średnia goli strzelonych1.01.01.0
Średnia goli straconych1.41.01.2
Mecze bez straty gola268
Mecze bez strzelonego gola459
Rekordy i serie
Najwyższe zwycięstwo
U siebie3-2
Na wyjeździe0-2
Najwyższa porażka
U siebie0-3
Na wyjeździe3-1
Najwięcej strzelonych goli
U siebie3
Na wyjeździe3
Najwięcej straconych goli
U siebie3
Na wyjeździe3
Serie
Zwycięstwa2
Porażki2
Minuty goli (strzelone vs stracone)
4–4
0-15
6–1
16-30
4–9
31-45
3–5
46-60
6–9
61-75
8–7
76-90
Strzelone Stracone
Taktyka i dyscyplina
4-4-220 G
4-2-3-15 G
4-1-4-12 G
4-1-3-21 G
61Żółte
4Czerwone
Gole strzelone
Powyżej 0.570%
21 meczów
Powyżej 1.523%
7 meczów
Powyżej 2.57%
2 meczów
Powyżej 3.50%
0 meczów
Powyżej 4.50%
0 meczów

Zawodnicy

Zawodnik Wiek Poz Oc
Lim Dug-Keun Lim Dug-Keun 25 DEF 6.88
Min Kyung-Hyun Min Kyung-Hyun 24 DEF 6.83
Baek Jong-Beom Baek Jong-Beom 24 GK 6.81
Jeon Byung-Kwan Jeon Byung-Kwan 23 MID 6.33
Lee Chan-Ouk Lee Chan-Ouk 22 DEF 6.30
M. Kang M. Kang 27 FWD 6.30
Kang Min-Geu Kang Min-Geu 27 FWD 6.20
Roh Kyung-Ho Roh Kyung-Ho 25 MID 6.15
Kim Ju-Chan Kim Ju-Chan 21 MID 6.00
Kang Ju-Hyeok Kang Ju-Hyeok 19 FWD 6.00
Lee Jung-Taek Lee Jung-Taek 27 DEF 5.81
Byeon Jun-Soo Byeon Jun-Soo 24 DEF 5.81
Park Tae-Jun Park Tae-Jun 26 MID 5.77
Park Cheol-Woo Park Cheol-Woo 28 DEF 5.66
Lee Kun-Hee Lee Kun-Hee 27 FWD 5.56
Kim Yi-Seok Kim Yi-Seok 27 MID 5.29
Go Jae-Hyeon Go Jae-Hyeon 26 MID 5.24
Kim Hyun-Woo Kim Hyun-Woo 26 DEF 5.22
Kim Tae-Hwan Kim Tae-Hwan 25 DEF 5.18
Park Se-Jin Park Se-Jin 21 FWD 5.11
Kim In-Gyun Kim In-Gyun 27 FWD 5.11
Hong Yun-Sang Hong Yun-Sang 23 FWD 4.90
Lee Sang-Heon Lee Sang-Heon 27 FWD 4.76
Lee Kang-Hyun Lee Kang-Hyun 27 MID 4.39
Park Jin-Seong Park Jin-Seong 24 DEF 4.13
Kim Min-Kyu Kim Min-Kyu 27 DEF 4.08
Jeong Jae-Min Jeong Jae-Min 24 FWD 4.01
Lee Soo-Bin Lee Soo-Bin 25 MID 3.79
Hong Si-Hoo Hong Si-Hoo 24 DEF 3.23
Park Min-Seo Park Min-Seo 25 DEF 3.20
Yoon Jae-Seok Yoon Jae-Seok 22 DEF 3.14
Park Man-Ho Park Man-Ho 21 GK 3.02

Tabela

Korea Płd. - K League 1
# Drużyna M G P
1 FC Seoul 31 58-26 65
2 Ulsan Hyundai FC 31 48-44 47
3 Gangwon FC 31 38-28 46
4 Jeju United FC 31 36-31 46
5 Jeonbuk Motors 31 39-30 44
6 Daejeon Citizen 31 48-38 43
7 Incheon United 31 39-33 42
8 FC Anyang 31 39-47 41
9 Pohang Steelers 31 28-37 40
10 Gimcheon Sangmu FC 31 30-37 33
11 Bucheon FC 1995 31 31-42 32
12 Gwangju FC 31 25-66 18
Promotion - K League 1 (Championship Group) K League 1 (Relegation Group)

Typy bukmacherskie i prognozy na Gimcheon Sangmu FC

Szukasz typów na Gimcheon Sangmu FC? NerdyTips oferuje typy piłkarskie na Gimcheon Sangmu FC generowane przez AI – tworzy je nasz algorytm NT Apex. Do tej pory przeanalizowaliśmy 111 meczów z udziałem Gimcheon Sangmu FC, osiągając skuteczność najlepszego typu na poziomie 66.7%. Typy obejmują Wynik końcowy, Poniżej/Powyżej, Obie drużyny strzelą gola, Dokładny wynik, xG, Rzuty rożne i Posiadanie piłki.

W bieżącym sezonie K League 1 Gimcheon Sangmu FC ma bilans 5-18-7 (zwycięstwa – remisy – porażki) w 30 meczach, przy 30 golach strzelonych (1.0 na mecz) i 36 straconych oraz 8 czystych kontach.

Szacunkowa aktualna wartość rynkowa Gimcheon Sangmu FC wynosi €11.05m.

NerdyTips opiera się na pełnej przejrzystości — wszystkie zakończone typy na Gimcheon Sangmu FC pozostają widoczne, dzięki czemu możesz w każdej chwili zweryfikować nasze wyniki. Typy na nadchodzące mecze wymagają subskrypcji.

Gimcheon Sangmu FC to tylko jedna z tysięcy drużyn, które codziennie analizujemy — sprawdź nasze typy piłkarskie z ponad 700 lig.