Przejdź do treści
Napędzane przez NT Apex AI
Gyirmot SE

Gyirmot SE Typy, statystyki i forma

Typy bukmacherskie AI, statystyki i forma — aktualizowane codziennie.

€1.90m Ø 26.3 NB II
58
Przewidziane mecze
70.7%
Skuteczność prognoz
WLWWLL
Ostatnia forma
1.60
Gole / Mecz
Gyirmot SE nie otrzymał czerwonej kartki w ostatnich 29 meczach
Następny mecz NB II · niedz., 18 paź · 12:00
Szentlorinc
VS12:00
Gyirmot
Odblokuj typ
Subskrybuj, aby zobaczyć

Ostatnie Mecze

Gyirmot SE vs Karcag SE, NB II, początek o 17:00. Kursy: 1.78 gospodarze, 3.60 remis, 4.20 goście. Najlepszy typ: co najmniej 2 gole w meczu, kurs 1.26, zaufanie 8.0/10. Wynik końcowy 2–0, typ wszedł.
Koniec
Gyirmot SEGyirmot2
Karcag SE0
▾1.78
▴3.60
▴4.20
1
▾1.78
O1.5
1.26
Tak
▴1.75
O1.5
1.26
8.0
✓ O1.5
1.268.0
Mezokovesd-zsory vs Gyirmot SE, NB II, początek o 16:30. Kursy: 2.50 gospodarze, 3.20 remis, 2.85 goście. Najlepszy typ: maksymalnie 3 gole w meczu, kurs 1.28, zaufanie 4.7/10. Wynik końcowy 4–2, typ nie wszedł.
Koniec
Mezokovesd-zsoryMezokovesd4
Gyirmot SEGyirmot2
▾2.50
▾3.20
▴2.85
X2
1.55
U3.5
1.28
Tak
▴1.78
U3.5
▴1.28
4.7
U3.5
▴1.284.7
Gyirmot SE vs Kecskemeti TE, NB II, początek o 16:30. Kursy: 2.95 gospodarze, 3.30 remis, 2.50 goście. Najlepszy typ: wygrana gospodarzy lub remis, kurs 1.54, zaufanie 5.1/10. Wynik końcowy 1–4, typ nie wszedł.
Koniec
Gyirmot SEGyirmot1
Kecskemeti TE4
▾2.95
▾3.30
▴2.50
1
▾2.95
O1.5
▾1.25
Tak
▾1.62
1X
▾1.54
5.1
1X
▾1.545.1
Szeged 2011 vs Gyirmot SE, NB II, początek o 16:30. Kursy: 2.72 gospodarze, 3.25 remis, 2.47 goście. Najlepszy typ: wygrana gości lub remis, kurs 1.45, zaufanie 5.9/10. Wynik końcowy 0–1, typ wszedł.
Koniec
Szeged 2011Szeged0
Gyirmot SEGyirmot1
▴2.72
▾3.25
▾2.47
2
▾2.47
U2.5
1.78
Nie
▾2.02
X2
▾1.45
5.9
✓ X2
▾1.455.9
Gyirmot SE vs Szombathelyi Haladas, NB II, początek o 16:00. Kursy: 1.85 gospodarze, 3.60 remis, 3.53 goście. Najlepszy typ: wygrana gospodarzy, kurs 1.85, zaufanie 3.3/10. Wynik końcowy 2–1, typ wszedł.
Koniec
Gyirmot SEGyirmot2
Szombathelyi HaladasHaladas1
1.85
3.60
3.53
1
1.85
O2.5
1.80
Nie
2.00
1
1.85
3.3
✓ 1
1.853.3

Gyirmot Średnie statystyki

Ostatnie 10 meczów
StrzałyCelne strzały / mecz
4.2
Posiadanie piłki
50%
Rzuty rożneŚrednio na mecz
5.2
DyscyplinaKartki na mecz
2.8
Procent zwycięstw
60%

Statystyki sezonu

NB II Węgry · Sezon 2026
8Mecze Procent zwycięstw 50%
Analiza formy
Statystyka U siebie Na wyjeździe Łącznie
Mecze538
Zwycięstwa314
Remisy101
Porażki123
Gole strzelone10313
Gole stracone8614
Średnia goli strzelonych2.01.01.6
Średnia goli straconych1.62.01.8
Mecze bez straty gola112
Mecze bez strzelonego gola011
Rekordy i serie
Najwyższe zwycięstwo
U siebie3-1
Na wyjeździe0-1
Najwyższa porażka
U siebie1-4
Na wyjeździe4-2
Najwięcej strzelonych goli
U siebie3
Na wyjeździe2
Najwięcej straconych goli
U siebie4
Na wyjeździe4
Serie
Zwycięstwa2
Porażki2
Rzuty karne
2/ 2
100.00% Wykorzystane
Minuty goli (strzelone vs stracone)
0–2
0-15
2–1
16-30
5–1
31-45
2–3
46-60
1–3
61-75
4–3
76-90
Strzelone Stracone
Taktyka i dyscyplina
Minuty kartek
16-304
31-457
46-602
61-754
76-905
22Żółte
0Czerwone
Gole strzelone
Powyżej 0.588%
7 meczów
Powyżej 1.563%
5 meczów
Powyżej 2.513%
1 meczów
Powyżej 3.50%
0 meczów
Powyżej 4.50%
0 meczów

Zawodnicy

Brak dostępnych danych o zawodnikach

Tabela

Węgry - NB II
# Drużyna M G P
1 Soroksar 9 25-12 20
2 Kecskeméti TE 9 17-9 20
3 Tiszakecske FC 9 21-13 19
4 Kazincbarcikai 9 16-11 16
5 Gyirmot SE 9 14-14 16
6 Ajka 9 13-11 15
7 Mezokovesd-zsory 9 13-10 14
8 Fehérvár FC 9 14-11 12
9 Karcag SE 9 13-14 11
10 Szentlőrinc SE 9 9-13 11
11 Diosgyori VTK 9 11-16 11
12 Nagykanizsai ULE 9 7-11 9
13 BVSC 8 9-11 7
14 Szeged 2011 8 7-9 7
15 Csakvar 9 9-21 4
16 Kozarmisleny FC 9 6-18 4

Typy bukmacherskie i prognozy na Gyirmot SE

Szukasz typów na Gyirmot SE? NerdyTips oferuje typy piłkarskie na Gyirmot SE generowane przez AI – tworzy je nasz algorytm NT Apex. Do tej pory przeanalizowaliśmy 58 meczów z udziałem Gyirmot SE, osiągając skuteczność najlepszego typu na poziomie 70.7%. Typy obejmują Wynik końcowy, Poniżej/Powyżej, Obie drużyny strzelą gola, Dokładny wynik, xG, Rzuty rożne i Posiadanie piłki.

W bieżącym sezonie NB II Gyirmot SE ma bilans 4-1-3 (zwycięstwa – remisy – porażki) w 8 meczach, przy 13 golach strzelonych (1.6 na mecz) i 14 straconych oraz 2 czystych kontach.

Szacunkowa aktualna wartość rynkowa Gyirmot SE wynosi €1.90m.

NerdyTips opiera się na pełnej przejrzystości — wszystkie zakończone typy na Gyirmot SE pozostają widoczne, dzięki czemu możesz w każdej chwili zweryfikować nasze wyniki. Typy na nadchodzące mecze wymagają subskrypcji.

Gyirmot SE to tylko jedna z tysięcy drużyn, które codziennie analizujemy — sprawdź nasze typy piłkarskie z ponad 700 lig.