Przejdź do treści
Napędzane przez NT Apex AI
Saint Etienne

Saint Etienne Typy, statystyki i forma

Typy bukmacherskie AI, statystyki i forma — aktualizowane codziennie.

€73.30m Ø 23.4 Ligue 2
104
Przewidziane mecze
66.3%
Skuteczność prognoz
WWDLWW
Ostatnia forma
2.53
Gole / Mecz
Saint Etienne zdobył bramkę we wszystkich ostatnich 10 meczach
Powyżej 2.5 gola w 92% z ostatnich 12 meczów Saint Etienne
Saint Etienne bez porażki u siebie w ostatnich 11 meczach
Brak nadchodzących meczów

Saint Etienne nie ma obecnie zaplanowanego meczu. Poniżej sprawdzisz ostatnie wyniki i statystyki sezonu.

Ostatnie Mecze

RED Star FC 93 vs Saint Etienne, Ligue 2, początek o 19:00. Kursy: 3.10 gospodarze, 3.70 remis, 2.27 goście. Najlepszy typ: wygrana gości lub remis, kurs 1.40, zaufanie 8.5/10. Wynik końcowy 0–1, typ wszedł.
Koniec
RED Star FC 93Red Star0
Saint EtienneSt Etienne1
▾3.10
▴3.70
▴2.27
2
▴2.27
O1.5
▾1.24
Tak
▾1.61
X2
▴1.40
8.5
✓ X2
▴1.408.5
Saint Etienne vs Rodez, Ligue 2, początek o 19:00. Kursy: 1.38 gospodarze, 5.40 remis, 8.00 goście. Najlepszy typ: co najmniej 3 gole w meczu, kurs 1.47, zaufanie 7.6/10. Wynik końcowy 2–0, typ nie wszedł.
Koniec
Saint EtienneSt Etienne2
Rodez0
1.38
▴5.40
▴8.00
2
▴8.00
O2.5
▴1.47
Tak
▴1.70
O2.5
▴1.47
7.6
O2.5
▴1.477.6
Metz vs Saint E, Ligue 2, początek o 19:00. Kursy: 3.70 gospodarze, 3.65 remis, 1.98 goście. Najlepszy typ: wygrana gości lub remis, kurs 1.30, zaufanie 8.5/10. Wynik końcowy 2–2, typ wszedł.
Koniec
Metz2
Saint ESt Etienne2
▴3.70
▴3.65
▾1.98
2
▾1.98
O1.5
▾1.24
Tak
▾1.64
X2
▾1.30
8.5
✓ X2
▾1.308.5
Dunkerque vs Saint E, Ligue 2, początek o 19:00. Kursy: 5.40 gospodarze, 4.25 remis, 1.61 goście. Najlepszy typ: wygrana gości lub remis, kurs 1.17, zaufanie 8.5/10. Wynik końcowy 2–1, typ nie wszedł.
Koniec
Dunkerque2
Saint ESt Etienne1
▴5.40
▴4.25
▾1.61
2
▾1.61
O2.5
▾1.63
Tak
▾1.67
X2
▾1.17
8.5
X2
▾1.178.5
Saint Etienne vs Montpellier, Ligue 2, początek o 19:00. Kursy: 1.58 gospodarze, 4.45 remis, 5.80 goście. Najlepszy typ: wygrana gospodarzy, kurs 1.58, zaufanie 8.8/10. Wynik końcowy 3–1, typ wszedł.
Koniec
Saint EtienneSt Etienne3
Montpellier1
▾1.58
▴4.45
▴5.80
1
▾1.58
O2.5
▾1.67
Nie
▾2.07
1
▾1.58
8.8
✓ 1
▾1.588.8
Dijon vs Saint E, Ligue 2, początek o 19:45. Kursy: 5.15 gospodarze, 3.90 remis, 1.73 goście. Najlepszy typ: wygrana gości lub remis, kurs 1.19, zaufanie 7.3/10. Wynik końcowy 2–3, typ wszedł.
Koniec
Dijon2
Saint ESt Etienne3
▴5.15
▴3.90
▾1.73
2
▾1.73
U3.5
▴1.34
Nie
▾1.88
X2
▾1.19
7.3
✓ X2
▾1.197.3
Saint Etienne vs Grenoble, Ligue 2, początek o 19:00. Kursy: 1.39 gospodarze, 5.10 remis, 8.70 goście. Najlepszy typ: wygrana gospodarzy, kurs 1.39, zaufanie 8.8/10. Wynik końcowy 4–0, typ wszedł.
Koniec
Saint EtienneSt Etienne4
Grenoble0
▴1.39
▴5.10
▴8.70
1
▴1.39
O2.5
▴1.77
Nie
▾1.75
1
▴1.39
8.8
✓ 1
▴1.398.8
Saint Etienne vs Clermont Foot, Ligue 2, początek o 19:45. Kursy: 1.45 gospodarze, 4.65 remis, 7.40 goście. Najlepszy typ: maksymalnie 3 gole w meczu, kurs 1.47, zaufanie 5.6/10. Wynik końcowy 3–1, typ nie wszedł.
Koniec
Saint EtienneSt Etienne3
Clermont FootClermont1
▾1.45
▴4.65
▴7.40
1
▾1.45
U3.5
▾1.47
Tak
▴1.92
U3.5
▾1.47
5.6
U3.5
▾1.475.6

St Etienne Średnie statystyki

Ostatnie 10 meczów
Oczekiwane golexG na mecz
1.88
StrzałyCelne strzały / mecz
6.3
Posiadanie piłki
54%
Rzuty rożneŚrednio na mecz
4
DyscyplinaKartki na mecz
1.6
Procent zwycięstw
80%

Statystyki sezonu

Ligue 2 Francja · Sezon 2026
7Mecze Procent zwycięstw 71%
Analiza formy
Statystyka U siebie Na wyjeździe Łącznie
Mecze347
Zwycięstwa325
Remisy011
Porażki011
Gole strzelone10919
Gole stracone268
Średnia goli strzelonych3.32.32.7
Średnia goli straconych0.71.51.1
Mecze bez straty gola112
Mecze bez strzelonego gola000
Rekordy i serie
Najwyższe zwycięstwo
U siebie4-0
Na wyjeździe0-3
Najwyższa porażka
U siebie-
Na wyjeździe2-1
Najwięcej strzelonych goli
U siebie4
Na wyjeździe3
Najwięcej straconych goli
U siebie1
Na wyjeździe2
Serie
Zwycięstwa5
Porażki1
Minuty goli (strzelone vs stracone)
1–0
0-15
5–0
16-30
4–1
31-45
2–4
46-60
5–0
61-75
2–3
76-90
Strzelone Stracone
Taktyka i dyscyplina
4-2-3-15 G
4-4-22 G
12Żółte
0Czerwone
Gole strzelone
Powyżej 0.5100%
7 meczów
Powyżej 1.586%
6 meczów
Powyżej 2.571%
5 meczów
Powyżej 3.514%
1 meczów
Powyżej 4.50%
0 meczów

Zawodnicy

Zawodnik Wiek Poz Oc
J. Breum J. Breum 22 MID 7.42
Á. Csongvai Á. Csongvai 25 MID 7.39
A. Boakye A. Boakye 25 MID 7.34
I. Cardona I. Cardona 28 FWD 7.17
S. Nair S. Nair 23 DEF 7.08
T. Ballo T. Ballo 23 FWD 7.00
L. Stassin L. Stassin 21 FWD 6.90
J. Le Cardinal J. Le Cardinal 28 DEF 6.89
Z. Davitashvili Z. Davitashvili 24 FWD 6.88
M. Bernauer M. Bernauer 27 MID 6.88
K. Pedro K. Pedro 19 DEF 6.84
G. Larsonneur G. Larsonneur 28 GK 6.67
J. Duffus J. Duffus 21 FWD 6.58
M. Jaber M. Jaber 26 MID 6.52
E. Dhaoui E. Dhaoui 17 MID 6.50
B. Old B. Old 23 FWD 6.48
T. Svetlin T. Svetlin 24 MID 5.82
João Ferreira João Ferreira 25 DEF 5.57
Adam Baallal Adam Baallal 19 MID 4.59
N. Kasia Nkondo N. Kasia Nkondo 17 DEF 4.29
Chico Lamba Chico Lamba 23 DEF 2.03
Mamour Ndiaye Mamour Ndiaye 20 GK 1.73
N. El Jamali N. El Jamali 18 MID 1.53

Tabela

Francja - Ligue 2
# Drużyna M G P
1 Saint Etienne 8 21-8 19
2 Reims 9 19-11 17
3 RED Star FC 93 8 12-9 17
4 Nancy 9 11-8 16
5 Montpellier 8 8-5 15
6 PAU 9 11-9 14
7 Annecy 9 11-11 13
8 Dijon 9 16-16 12
9 Sochaux 8 5-6 11
10 Metz 8 12-11 10
11 Boulogne 9 6-6 9
12 Dunkerque 8 10-13 8
13 Guingamp 9 11-15 8
14 Nantes 8 9-13 8
15 Grenoble 9 8-15 8
16 Clermont Foot 9 9-12 7
17 Rodez 8 14-18 7
18 Laval 9 13-20 6
Promotion - Ligue 1 Promotion - Ligue 1 (Promotion - Play Offs: Final) Promotion - Ligue 1 (Promotion - Play Offs: Semi-finals) Ligue 2 (Relegation) Relegation - Ligue 3

Typy bukmacherskie i prognozy na Saint Etienne

Szukasz typów na Saint Etienne? NerdyTips oferuje typy piłkarskie na Saint Etienne generowane przez AI – tworzy je nasz algorytm NT Apex. Do tej pory przeanalizowaliśmy 104 meczów z udziałem Saint Etienne, osiągając skuteczność najlepszego typu na poziomie 66.3%. Typy obejmują Wynik końcowy, Poniżej/Powyżej, Obie drużyny strzelą gola, Dokładny wynik, xG, Rzuty rożne i Posiadanie piłki.

W bieżącym sezonie Ligue 2 Saint Etienne ma bilans 5-1-1 (zwycięstwa – remisy – porażki) w 7 meczach, przy 19 golach strzelonych (2.7 na mecz) i 8 straconych oraz 2 czystych kontach.

W ostatnich 10 meczach Saint Etienne notuje średnio 54% posiadania piłki, 1.88 xG i 4 rzutów rożnych na mecz, przy 80% skuteczności zwycięstw.

Szacunkowa aktualna wartość rynkowa Saint Etienne wynosi €73.30m.

NerdyTips opiera się na pełnej przejrzystości — wszystkie zakończone typy na Saint Etienne pozostają widoczne, dzięki czemu możesz w każdej chwili zweryfikować nasze wyniki. Typy na nadchodzące mecze wymagają subskrypcji.

Saint Etienne to tylko jedna z tysięcy drużyn, które codziennie analizujemy — sprawdź nasze typy piłkarskie z ponad 700 lig.