Przejdź do treści
Oparte na NT Apex AI
San Clemente

San Clemente Typy, statystyki i forma

Typy bukmacherskie AI, statystyki i forma — aktualizowane codziennie.

13
Mecze z typem
38.5%
Skuteczność typów
WLLLDW
Ostatnia forma
1.40
Gole / mecz
San Clemente traci gola w każdym z ostatnich 10 meczów
San Clemente: powyżej 1,5 gola w ostatnich 13 meczach
Na razie brak typów

Typy obliczamy mniej więcej 4 dni przed meczem, więc nadchodzące mecze wkrótce pojawią się tutaj.

Ostatnie mecze

San Clemente vs Marchamalo, Tercera División RFEF - Group 18, początek o 11:30. Kursy: 2.27 gospodarze, 3.15 remis, 3.00 goście. Best Tip: maksymalnie 2 gole w meczu, kurs 1.62, pewność 3.2/10. Wynik końcowy 3–1, typ chybiony.
Koniec
San Clemente3
Marchamalo1
2.27
3.15
3.00
2
▾2.77
U2.5
▾1.62
Nie
1.87
U2.5
▾1.62
3.2
U2.5
▾1.623.2
San Clemente vs Villacanas, Tercera División RFEF - Group 18, początek o 11:30. Kursy: 2.80 gospodarze, 3.05 remis, 2.45 goście. Best Tip: wygrana gospodarzy lub remis, kurs 1.52, pewność 5.0/10. Wynik końcowy 0–2, typ chybiony.
Koniec
San Clemente0
Villacanas2
2.80
3.05
2.45
1
2.80
U2.5
1.52
Nie
1.70
1X
1.52
5.0
1X
1.525.0
La Solana vs San Clemente, Tercera División RFEF - Group 18, początek o 18:00. Kursy: 2.65 gospodarze, 2.82 remis, 2.77 goście. Best Tip: maksymalnie 2 gole w meczu, kurs 1.52, pewność 3.8/10. Wynik końcowy 4–0, typ chybiony.
Koniec
La Solana4
San Clemente0
▾2.65
▾2.82
▴2.77
1X
▾1.42
U2.5
▾1.52
Tak
▾2.00
U2.5
▾1.52
3.8
U2.5
▾1.523.8
Guadalajara II vs San Clemente, Tercera División RFEF - Group 18, początek o 11:30. Kursy: 2.10 gospodarze, 2.95 remis, 3.40 goście. Best Tip: wygrana gospodarzy lub remis, kurs 1.26, pewność 2.0/10. Wynik końcowy 2–1, typ trafiony.
Koniec
Guadalajara B2
San Clemente1
2.10
▾2.95
3.40
1X
1.26
U2.5
▴1.50
Tak
▾2.07
1X
1.26
2.0
✓ 1X
1.262.0
Azuqueca vs San Clemente, Tercera División RFEF - Group 18, początek o 18:00. Kursy: 2.80 gospodarze, 2.80 remis, 2.70 goście. Best Tip: maksymalnie 2 gole w meczu, kurs 1.47, pewność 3.8/10. Wynik końcowy 2–2, typ chybiony.
Koniec
Azuqueca2
San Clemente2
▴2.80
▾2.80
▴2.70
X2
1.42
U2.5
1.47
Tak
▾2.07
U2.5
▾1.47
3.8
U2.5
▾1.473.8
San Clemente vs Villarrubia, Tercera División RFEF - Group 18, początek o 11:30. Kursy: 2.85 gospodarze, 3.05 remis, 2.42 goście. Best Tip: maksymalnie 2 gole w meczu, kurs 1.47, pewność 7.5/10. Wynik końcowy 2–1, typ chybiony.
Koniec
San Clemente2
Villarrubia1
2.85
3.05
2.42
1X
1.53
U2.5
1.47
Nie
1.63
U2.5
1.47
7.5
U2.5
1.477.5
Tarancon vs San Clemente, Tercera División RFEF - Group 18, początek o 16:00. Kursy: 1.42 gospodarze, 3.85 remis, 7.80 goście. Best Tip: wygrana gospodarzy, kurs 1.42, pewność 2.6/10. Wynik końcowy 1–0, typ trafiony.
Koniec
Tarancon1
San Clemente0
▾1.42
3.85
▴7.80
1
▾1.42
U2.5
▾1.62
Nie
▾1.50
1
▾1.42
2.6
✓ 1
▾1.422.6
San Clemente vs Pedroneras, Tercera División RFEF - Group 18, początek o 11:30. Kursy: 2.00 gospodarze, 3.15 remis, 3.90 goście. Best Tip: wygrana gospodarzy, kurs 2.00, pewność 4.2/10. Wynik końcowy 1–0, typ trafiony.
Koniec
San Clemente1
Pedroneras0
▴2.00
▾3.15
▾3.90
1
▴2.00
U2.5
▾1.57
Nie
▴1.75
1
▴2.00
4.2
✓ 1
▴2.004.2

Statystyki sezonu

Tercera División RFEF - Group 18 Hiszpania · Sezon 2026
9Mecze Procent zwycięstw 33%
Analiza formy
Statystyka U siebie Na wyjeździe Łącznie
Mecze549
Zwycięstwa213
Remisy123
Porażki213
Gole strzelone9716
Gole stracone8917
Średnia goli strzelonych1.81.81.8
Średnia goli straconych1.62.31.9
Mecze bez straty gola000
Mecze bez strzelonego gola112
Rekordy i serie
Najwyższe zwycięstwo
U siebie3-1
Na wyjeździe3-5
Najwyższa porażka
U siebie0-2
Na wyjeździe4-0
Najwięcej strzelonych goli
U siebie3
Na wyjeździe5
Najwięcej straconych goli
U siebie3
Na wyjeździe4
Serie
Zwycięstwa2
Porażki2
Rzuty karne
1/ 1
100.00% Wykorzystane
Minuty goli (strzelone vs stracone)
2–1
0-15
1–3
16-30
1–3
31-45
4–3
46-60
5–3
61-75
3–4
76-90
Strzelone Stracone
Taktyka i dyscyplina
Minuty kartek
0Żółte
1Czerwone
Gole strzelone
Powyżej 0.578%
7 meczów
Powyżej 1.544%
4 meczów
Powyżej 2.533%
3 meczów
Powyżej 3.511%
1 meczów
Powyżej 4.511%
1 meczów

Zawodnicy

Brak dostępnych danych o zawodnikach

Tabela

Hiszpania - Tercera División RFEF - Group 18
# Drużyna M G P
1 Manchego 9 14-7 21
2 Toledo 9 20-10 19
3 Villacañas 9 17-8 17
4 Villarrobledo 9 11-3 17
5 Tarancón 9 16-11 15
6 CD Villa 9 10-12 15
7 Torrijos 9 10-8 14
8 Noblejas 9 16-15 14
9 Illescas 9 12-12 14
10 Almansa 9 13-10 12
11 Marchamalo 9 16-16 12
12 San Clemente 9 16-17 12
13 Villarrubia 9 10-12 10
14 La Solana 9 7-11 9
15 Socuéllamos 9 5-9 7
16 Huracán Balazote 9 8-18 7
17 Quintanar del Rey 9 11-18 6
18 Guadalajara II 9 7-22 2
Promotion Promotion - Tercera RFEF - Promotion Play Offs Relegation

Typy bukmacherskie i prognozy na San Clemente

Szukasz typów na San Clemente? NerdyTips oferuje generowane przez AI typy piłkarskie na San Clemente – tworzy je nasz model NT Apex. Mamy już za sobą analizę 13 meczów z udziałem San Clemente, a skuteczność Best Tip wynosi 38.5%. Typy obejmują wynik końcowy, powyżej/poniżej, obie drużyny strzelą gola, dokładny wynik, xG, rzuty rożne i posiadanie piłki.

W bieżącym sezonie Tercera División RFEF - Group 18 San Clemente ma bilans 3-3-3 (zwycięstwa – remisy – porażki) w 9 meczach, przy 16 golach strzelonych (1.8 na mecz) i 17 straconych oraz 0 czystych kontach.

NerdyTips opiera się na pełnej przejrzystości — wszystkie zakończone typy na San Clemente pozostają widoczne, dzięki czemu możesz w każdej chwili zweryfikować nasze wyniki. Typy na nadchodzące mecze wymagają subskrypcji.

San Clemente to tylko jedna z tysięcy drużyn, które codziennie analizujemy — sprawdź nasze typy piłkarskie z ponad 700 lig.