İçeriğe geç
NT Apex AI destekli
San Clemente

San Clemente Tahminler, istatistikler ve form

Yapay zeka bahis tahminleri, istatistikler ve form — her gün güncellenir.

13
Tahmin edilen maçlar
38.5%
Öngörülebilirlik oranı
WLLLDW
Son form
1.40
Gol / Maç
San Clemente son 10 maçta en az 1 gol yedi
San Clemente takımının son 13 maçı 1.5 Üst bitti
Henüz tahmin yok

Tahminlerimizi maç başlamadan yaklaşık 4 gün önce hesaplıyoruz, bu yüzden yaklaşan maçlar yakında burada görünecek.

Son maçlar

San Clemente - Marchamalo, Tercera División RFEF - Group 18, başlama saati 11:30. Oranlar: ev sahibi 2.27, beraberlik 3.15, deplasman 3.00. Best Tip: en fazla 2 gol olur, oran 1.62, güven 3.2/10. Maç sonucu 3–1, tahmin tutmadı.
MS
San Clemente3
Marchamalo1
2.27
3.15
3.00
2
▾2.77
U2.5
▾1.62
Yok
1.87
U2.5
▾1.62
3.2
U2.5
▾1.623.2
San Clemente - Villacanas, Tercera División RFEF - Group 18, başlama saati 11:30. Oranlar: ev sahibi 2.80, beraberlik 3.05, deplasman 2.45. Best Tip: ev sahibi veya beraberlik, oran 1.52, güven 5.0/10. Maç sonucu 0–2, tahmin tutmadı.
MS
San Clemente0
Villacanas2
2.80
3.05
2.45
1
2.80
U2.5
1.52
Yok
1.70
1X
1.52
5.0
1X
1.525.0
La Solana - San Clemente, Tercera División RFEF - Group 18, başlama saati 18:00. Oranlar: ev sahibi 2.65, beraberlik 2.82, deplasman 2.77. Best Tip: en fazla 2 gol olur, oran 1.52, güven 3.8/10. Maç sonucu 4–0, tahmin tutmadı.
MS
La Solana4
San Clemente0
▾2.65
▾2.82
▴2.77
1X
▾1.42
U2.5
▾1.52
Var
▾2.00
U2.5
▾1.52
3.8
U2.5
▾1.523.8
Guadalajara II - San Clemente, Tercera División RFEF - Group 18, başlama saati 11:30. Oranlar: ev sahibi 2.10, beraberlik 2.95, deplasman 3.40. Best Tip: ev sahibi veya beraberlik, oran 1.26, güven 2.0/10. Maç sonucu 2–1, tahmin tuttu.
MS
Guadalajara B2
San Clemente1
2.10
▾2.95
3.40
1X
1.26
U2.5
▴1.50
Var
▾2.07
1X
1.26
2.0
✓ 1X
1.262.0
Azuqueca - San Clemente, Tercera División RFEF - Group 18, başlama saati 18:00. Oranlar: ev sahibi 2.80, beraberlik 2.80, deplasman 2.70. Best Tip: en fazla 2 gol olur, oran 1.47, güven 3.8/10. Maç sonucu 2–2, tahmin tutmadı.
MS
Azuqueca2
San Clemente2
▴2.80
▾2.80
▴2.70
X2
1.42
U2.5
1.47
Var
▾2.07
U2.5
▾1.47
3.8
U2.5
▾1.473.8
San Clemente - Villarrubia, Tercera División RFEF - Group 18, başlama saati 11:30. Oranlar: ev sahibi 2.85, beraberlik 3.05, deplasman 2.42. Best Tip: en fazla 2 gol olur, oran 1.47, güven 7.5/10. Maç sonucu 2–1, tahmin tutmadı.
MS
San Clemente2
Villarrubia1
2.85
3.05
2.42
1X
1.53
U2.5
1.47
Yok
1.63
U2.5
1.47
7.5
U2.5
1.477.5
Tarancon - San Clemente, Tercera División RFEF - Group 18, başlama saati 16:00. Oranlar: ev sahibi 1.42, beraberlik 3.85, deplasman 7.80. Best Tip: ev sahibi kazanır, oran 1.42, güven 2.6/10. Maç sonucu 1–0, tahmin tuttu.
MS
Tarancon1
San Clemente0
▾1.42
3.85
▴7.80
1
▾1.42
U2.5
▾1.62
Yok
▾1.50
1
▾1.42
2.6
✓ 1
▾1.422.6
San Clemente - Pedroneras, Tercera División RFEF - Group 18, başlama saati 11:30. Oranlar: ev sahibi 2.00, beraberlik 3.15, deplasman 3.90. Best Tip: ev sahibi kazanır, oran 2.00, güven 4.2/10. Maç sonucu 1–0, tahmin tuttu.
MS
San Clemente1
Pedroneras0
▴2.00
▾3.15
▾3.90
1
▴2.00
U2.5
▾1.57
Yok
▴1.75
1
▴2.00
4.2
✓ 1
▴2.004.2

Sezon istatistikleri

Tercera División RFEF - Group 18 İspanya · Sezon 2026
9Maçlar Galibiyet oranı 33%
Performans analizi
İstatistik Ev sahibi Deplasman Toplam
Maçlar549
Galibiyetler213
Beraberlikler123
Mağlubiyetler213
Atılan goller9716
Yenilen goller8917
Maç başına atılan gol1.81.81.8
Maç başına yenilen gol1.62.31.9
Gol yenmeyen maçlar000
Gol atılamayan maçlar112
Rekorlar ve seriler
En farklı galibiyet
Ev sahibi3-1
Deplasman3-5
En farklı mağlubiyet
Ev sahibi0-2
Deplasman4-0
En fazla atılan gol
Ev sahibi3
Deplasman5
En fazla yenilen gol
Ev sahibi3
Deplasman4
Seriler
Galibiyet2
Mağlubiyet2
Penaltılar
1/ 1
100.00% Atılan
Gol dakikaları (atılan / yenilen)
2–1
0-15
1–3
16-30
1–3
31-45
4–3
46-60
5–3
61-75
3–4
76-90
Atılan Yenilen
Taktik ve disiplin
Kart dakikaları
0Sarı
1Kırmızı
Atılan goller
Üst 0.578%
7 Maçlar
Üst 1.544%
4 Maçlar
Üst 2.533%
3 Maçlar
Üst 3.511%
1 Maçlar
Üst 4.511%
1 Maçlar

Oyuncular

Oyuncu verisi bulunmuyor

Puan durumu

İspanya - Tercera División RFEF - Group 18
# Takım O G P
1 Manchego 9 14-7 21
2 Toledo 9 20-10 19
3 Villacañas 9 17-8 17
4 Villarrobledo 9 11-3 17
5 Tarancón 9 16-11 15
6 CD Villa 9 10-12 15
7 Torrijos 9 10-8 14
8 Noblejas 9 16-15 14
9 Illescas 9 12-12 14
10 Almansa 9 13-10 12
11 Marchamalo 9 16-16 12
12 San Clemente 9 16-17 12
13 Villarrubia 9 10-12 10
14 La Solana 9 7-11 9
15 Socuéllamos 9 5-9 7
16 Huracán Balazote 9 8-18 7
17 Quintanar del Rey 9 11-18 6
18 Guadalajara II 9 7-22 2
Promotion Promotion - Tercera RFEF - Promotion Play Offs Relegation

San Clemente tahminleri ve analizleri

San Clemente tahminleri mi arıyorsunuz? NerdyTips, modelimiz NT Apex ile San Clemente maçları için yapay zeka destekli futbol tahminleri sunuyor. Bugüne kadar San Clemente takımının yer aldığı 13 maçı analiz ettik; Best Tip isabet oranımız 38.5%. Tahminler maç sonucu, alt/üst, karşılıklı gol, kesin skor, xG, korner ve topa sahip olma bahis türlerini kapsıyor.

Mevcut Tercera División RFEF - Group 18 sezonunda San Clemente, 9 maçta 3 galibiyet, 3 beraberlik ve 3 mağlubiyet elde etmiş; 16 gol atmış (maç başına 1.8) ve 17 gol yemiş, 0 kez kalesini gol yemeden korumuştur.

NerdyTips, tam şeffaflık ilkesiyle çalışır — tamamlanan tüm San Clemente tahminleri görünür kalır, böylece geçmiş performansımızı istediğiniz zaman doğrulayabilirsiniz. Yaklaşan maç tahminleri için abonelik gerekmektedir.

San Clemente, her gün analiz ettiğimiz binlerce takımdan yalnızca biri — 700'den fazla ligi kapsayan futbol tahminlerimizi keşfedin.