Sari la conținut
Cu tehnologia NT Apex AI
Blue Eagles

Blue Eagles Pronosticuri, Statistici și Formă

Ponturi de pariuri AI, statistici și formă — actualizate zilnic.

€125.00Th. Ø 32.0 Super League
8
Meciuri analizate
62.5%
Rată de predictibilitate
LWWLWL
Forma recentă
1.47
Goluri / meci
Blue Eagles a marcat în toate ultimele 10 meciuri
Blue Eagles nu a primit cartonaș roșu în ultimele 19 meciuri
Blue Eagles a marcat în ultimele 13 meciuri
Niciun meci programat

Blue Eagles nu are niciun meci programat momentan. Descoperă mai jos rezultatele recente și statisticile sezonului.

Meciuri Recente

Nyasa Big Bullets vs Blue Eagles, Super League, start la 13:30. Cote: 2.25 gazde, 2.90 egal, 3.60 oaspeți. Cel mai bun pont: sub 2.5 goluri, cotă 1.47, încredere 3.5/10. Scor final 2–0, pontul a ieșit.
Final
Nyasa Big BulletsBig Bullets2
Blue Eagles0
▾2.25
▴2.90
▴3.60
X
▴2.90
U2.5
1.47
NG
▾1.57
U2.5
1.47
3.5
✓ U2.5
1.473.5
Blue Eagles vs Be Forward Wanderers, Super League, start la 13:30. Cote: 3.20 gazde, 3.00 egal, 2.20 oaspeți. Cel mai bun pont: peste 1.5 goluri, cotă 1.37, încredere 4.0/10. Scor final 2–1, pontul a ieșit.
Final
Blue Eagles2
Be Forward WanderersForward W1
3.20
▴3.00
▾2.20
1
▾3.20
O1.5
▾1.37
GG
▾1.88
O1.5
▾1.37
4.0
✓ O1.5
▾1.374.0
Masters FC vs Blue Eagles, Super League, start la 13:30. Cote: 2.80 gazde, 3.00 egal, 2.42 oaspeți. Cel mai bun pont: oaspeții câștigă sau egal, cotă 1.36, încredere 5.0/10. Scor final 1–2, pontul a ieșit.
Final
Masters FC1
Blue Eagles2
2.80
3.00
2.42
2
2.42
U2.5
1.52
NG
1.65
X2
1.36
5.0
✓ X2
1.365.0
Blue Eagles vs CIVO United, Super League, start la 13:30. Cote: 1.50 gazde, 3.60 egal, 6.80 oaspeți. Cel mai bun pont: sub 2.5 goluri, cotă 1.55, încredere 1.9/10. Scor final 1–2, pontul nu a ieșit.
Final
Blue Eagles1
CIVO UnitedCivo Utd2
▴1.50
▾3.60
▾6.80
X2
▾2.32
U2.5
▾1.55
GG
▾2.31
U2.5
▾1.55
1.9
U2.5
▾1.551.9
Blue Eagles vs Red Lions, Super League, start la 13:30. Cote: 1.82 gazde, 3.10 egal, 4.30 oaspeți. Cel mai bun pont: sub 2.5 goluri, cotă 1.41, încredere 5.1/10. Scor final 3–2, pontul nu a ieșit.
Final
Blue Eagles3
Red Lions2
▾1.82
▴3.10
4.30
1
▾1.82
U2.5
1.41
NG
1.51
U2.5
1.41
5.1
U2.5
1.415.1
Kamuzu Barracks vs Blue Eagles, Super League, start la 13:30. Cote: 4.50 gazde, 3.30 egal, 1.72 oaspeți. Cel mai bun pont: sub 2.5 goluri, cotă 1.55, încredere 1.3/10. Scor final 2–1, pontul nu a ieșit.
Final
Kamuzu Barracks2
Blue Eagles1
▾4.50
3.30
▴1.72
1X
▾1.91
U2.5
▴1.55
NG
1.55
U2.5
▴1.55
1.3
U2.5
▴1.551.3
Blue Eagles vs Moyale Barracks, Super League, start la 13:30. Cote: 1.70 gazde, 3.20 egal, 4.85 oaspeți. Cel mai bun pont: victorie gazde, cotă 1.70, încredere 5.0/10. Scor final 1–0, pontul a ieșit.
Final
Blue Eagles1
Moyale Barracks0
▾1.70
▴3.20
4.85
1
▾1.70
U2.5
1.52
NG
▾1.53
1
▾1.70
5.0
✓ 1
▾1.705.0
Blue Eagles vs Karonga United, Super League, start la 13:30. Cote: 1.75 gazde, 3.15 egal, 4.50 oaspeți. Cel mai bun pont: victorie gazde, cotă 1.75, încredere 5.0/10. Scor final 3–2, pontul a ieșit.
Final
Blue Eagles3
Karonga United2
▾1.75
▴3.15
▴4.50
1
▾1.75
U2.5
1.41
NG
1.49
1
▾1.75
5.0
✓ 1
▾1.755.0
Creck vs Blue Eagles, Super League, start la 13:30. Cote: 2.95 gazde, 2.85 egal, 2.48 oaspeți. Cel mai bun pont: oaspeții câștigă sau egal, cotă 1.35, încredere 5.0/10. Scor final 0–2, pontul a ieșit.
Final
Creck0
Blue Eagles2
2.95
2.85
2.48
2
2.48
U2.5
1.35
NG
1.51
X2
1.35
5.0
✓ X2
1.355.0
Cote: 1.28 gazde, 4.35 egal, 7.75 oaspeți. Cel mai bun pont: sub 3.5 goluri, cotă 1.25, încredere 5.4/10. Scor final 1–0.
Final
Blue Eagles1
Sable FarmingSable F0
1.28
4.35
7.75
1
1.28
U3.5
1.25
NG
1.47
U3.5
1.25
5.4
U3.5
1.255.4

Statistici Sezon

Super League Malawi · Sezon 2026
15Meciuri Procent victorii 67%
Analiza performanței
Statistică Acasă Deplasare Total
Meciuri8715
Victorii6410
Egaluri101
Înfrângeri134
Goluri marcate141024
Goluri primite9716
Medie goluri marcate1.81.41.6
Medie goluri primite1.11.01.1
Meciuri fără gol primit235
Meciuri fără gol marcat011
Recorduri & serii
Cea mai mare victorie
Acasă3-2
Deplasare0-2
Cea mai severă înfrângere
Acasă1-2
Deplasare3-2
Cele mai multe goluri marcate
Acasă3
Deplasare2
Cele mai multe goluri primite
Acasă2
Deplasare3
Serii
Victorii2
Înfrângeri1
Penalty-uri
1/ 1
100.00% Transformate
Minute goluri (marcate vs primite)
5–1
0-15
5–2
16-30
4–3
31-45
3–4
46-60
3–1
61-75
4–5
76-90
Marcate Primite
Tactică & disciplină
Minute cartonașe
0Galbene
0Roșii
Goluri Marcate
Peste 0.593%
14 Meciuri
Peste 1.553%
8 Meciuri
Peste 2.513%
2 Meciuri
Peste 3.50%
0 Meciuri
Peste 4.50%
0 Meciuri

Jucători

Nu sunt disponibile date despre jucători

Clasament

Malawi - Super League
# Echipa M G P
1 Nyasa Big Bullets 16 22-7 33
2 Be Forward Wanderers 16 28-11 32
3 Blue Eagles 16 24-18 31
4 Silver Strikers 16 23-11 29
5 Chitipa United 16 13-16 24
6 Masters FC 16 17-17 22
7 Ekhaya 16 17-14 21
8 Mitundu Baptist 16 13-14 21
9 Red Lions 16 13-14 21
10 Moyale Barracks 16 17-19 21
11 CIVO United 16 10-15 20
12 Dedza Dynamos 16 10-19 18
13 Karonga United 16 15-23 17
14 MAFCO 16 12-19 13
15 Creck 16 13-21 13
16 Kamuzu Barracks 16 15-24 12

Pronosticuri Blue Eagles – Ponturi Pariuri și Statistici

Cauți pronosticuri pentru Blue Eagles? NerdyTips oferă ponturi fotbal generate de AI pentru meciurile echipei Blue Eagles cu ajutorul algoritmului nostru, NT Apex. Până în prezent, am analizat 8 meciuri în care a evoluat Blue Eagles, cu o acuratețe a celui mai bun pont de 62.5%. Pronosticurile acoperă Rezultat Final, Sub/Peste, Ambele Echipe Marchează, Scor Corect, xG, Cornere și Posesie.

În sezonul curent din Super League, Blue Eagles a înregistrat 10 victorii, 1 egaluri și 4 înfrângeri în 15 meciuri, marcând 24 goluri (1.6 pe meci) și primind 16, cu 5 meciuri fără gol primit.

Blue Eagles are în prezent o valoare de piață estimată de €125.00Th..

NerdyTips este construit pe baza transparenței totale — toate pronosticurile finalizate pentru Blue Eagles rămân vizibile, astfel încât poți verifica oricând rezultatele noastre. Pronosticurile pentru meciurile viitoare necesită abonament.

Blue Eagles este doar una dintre miile de echipe pe care le analizăm zilnic — explorează pronosticurile noastre de fotbal pentru peste 700 de ligi.