Sari la conținut
Cu tehnologia NT Apex AI
Nyasa Big Bullets

Nyasa Big Bullets Pronosticuri, Statistici și Formă

Ponturi de pariuri AI, statistici și formă — actualizate zilnic.

€50.00Th. Ø 26.0 Super League
12
Meciuri analizate
75.0%
Rată de predictibilitate
WWDWWL
Forma recentă
1.33
Goluri / meci
Nyasa Big Bullets a avut sub 2.5 goluri în 83% din ultimele 12 meciuri
Nyasa Big Bullets nu a primit gol în ultimele 4 meciuri
Nyasa Big Bullets este neînvinsă pe teren propriu în ultimele 9 meciuri
Niciun meci programat

Nyasa Big Bullets nu are niciun meci programat momentan. Descoperă mai jos rezultatele recente și statisticile sezonului.

Meciuri Recente

Nyasa Big Bullets vs Blue Eagles, Super League, start la 13:30. Cote: 2.25 gazde, 2.90 egal, 3.60 oaspeți. Cel mai bun pont: sub 2.5 goluri, cotă 1.47, încredere 3.5/10. Scor final 2–0, pontul a ieșit.
Final
Nyasa Big BulletsBig Bullets2
Blue Eagles0
▾2.25
▴2.90
▴3.60
X
▴2.90
U2.5
1.47
NG
▾1.57
U2.5
1.47
3.5
✓ U2.5
1.473.5
Nyasa Big Bullets vs Silver Strikers, Super League, start la 13:30. Cote: 2.80 gazde, 2.82 egal, 2.78 oaspeți. Cel mai bun pont: sub 2.5 goluri, cotă 1.38, încredere 7.9/10. Scor final 5–0, pontul nu a ieșit.
Final
Nyasa Big BulletsBig Bullets5
Silver Strikers0
▾2.80
▴2.82
▴2.78
2
▴2.78
U2.5
▾1.38
NG
▾1.51
U2.5
▾1.38
7.9
U2.5
▾1.387.9
Mitundu Baptist vs Nyasa Big Bullets, Super League, start la 13:30. Cote: 3.95 gazde, 2.85 egal, 2.00 oaspeți. Cel mai bun pont: sub 2.5 goluri, cotă 1.37, încredere 8.4/10. Scor final 0–0, pontul a ieșit.
Final
Mitundu Baptist0
Nyasa Big BulletsBig Bullets0
3.95
2.85
2.00
X
▴2.87
U2.5
1.37
NG
1.50
U2.5
1.37
8.4
✓ U2.5
1.378.4
Karonga United vs Nyasa Big Bullets, Super League, start la 13:30. Cote: 4.60 gazde, 3.20 egal, 1.75 oaspeți. Cel mai bun pont: victorie oaspeți, cotă 1.75, încredere 8.0/10. Scor final 0–1, pontul a ieșit.
Final
Karonga United0
Nyasa Big BulletsBig Bullets1
▴4.60
▾3.20
▾1.75
2
▾1.75
U2.5
1.47
NG
▾1.49
2
▾1.75
8.0
✓ 2
▾1.758.0
Nyasa Big Bullets vs Chitipa United, Super League, start la 13:30. Cote: 1.25 gazde, 5.00 egal, 11.00 oaspeți. Cel mai bun pont: cel puțin o echipă nu marchează, cotă 1.34, încredere 5.0/10. Scor final 2–0, pontul a ieșit.
Final
Nyasa Big BulletsBig Bullets2
Chitipa United0
▾1.25
▴5.00
▴11.00
1
▾1.25
U2.5
▴1.78
NG
▾1.34
NG
▾1.34
5.0
✓ NG
▾1.345.0
Dedza Dynamos vs Nyasa B, Super League, start la 13:30. Cote: 4.60 gazde, 3.20 egal, 1.80 oaspeți. Cel mai bun pont: victorie oaspeți, cotă 1.80, încredere 8.5/10. Scor final 1–0, pontul nu a ieșit.
Final
Dedza Dynamos1
Nyasa BBig Bullets0
▾4.60
▾3.20
▴1.80
2
▴1.80
U2.5
▾1.39
NG
1.46
2
▴1.80
8.5
2
▴1.808.5
Ekhaya vs Nyasa B, Super League, start la 13:30. Cote: 3.25 gazde, 2.90 egal, 2.20 oaspeți. Cel mai bun pont: sub 2.5 goluri, cotă 1.47, încredere 7.2/10. Scor final 0–0, pontul a ieșit.
Final
Ekhaya0
Nyasa BBig Bullets0
▴3.25
2.90
▾2.20
2
▾2.20
U2.5
1.47
NG
1.60
U2.5
1.47
7.2
✓ U2.5
1.477.2
Nyasa Big Bullets vs Creck, Super League, start la 13:30. Cote: 1.27 gazde, 4.60 egal, 10.75 oaspeți. Cel mai bun pont: cel puțin o echipă nu marchează, cotă 1.29, încredere 6.5/10. Scor final 2–0, pontul a ieșit.
Final
Nyasa Big BulletsBig Bullets2
Creck0
▾1.27
▴4.60
▴10.75
1
▾1.27
U2.5
1.61
NG
▾1.29
NG
▾1.29
6.5
✓ NG
▾1.296.5
Baka City vs Nyasa Big Bullets, Super League, start la 14:00. Cote: 9.00 gazde, 4.10 egal, 1.36 oaspeți. Cel mai bun pont: victorie oaspeți, cotă 1.36, încredere 3.5/10. Scor final 0–1, pontul a ieșit.
Final
Baka City0
Nyasa Big BulletsBig Bullets1
9.00
4.10
1.36
2
1.36
U2.5
1.58
NG
1.49
2
1.36
3.5
✓ 2
1.363.5

Statistici Sezon

Super League Malawi · Sezon 2026
15Meciuri Procent victorii 53%
Analiza performanței
Statistică Acasă Deplasare Total
Meciuri7815
Victorii538
Egaluri246
Înfrângeri011
Goluri marcate12820
Goluri primite167
Medie goluri marcate1.71.01.3
Medie goluri primite0.10.80.5
Meciuri fără gol primit639
Meciuri fără gol marcat134
Recorduri & serii
Cea mai mare victorie
Acasă5-0
Deplasare1-2
Cea mai severă înfrângere
Acasă-
Deplasare1-0
Cele mai multe goluri marcate
Acasă5
Deplasare2
Cele mai multe goluri primite
Acasă1
Deplasare2
Serii
Victorii3
Înfrângeri1
Penalty-uri
3/ 3
100.00% Transformate
Minute goluri (marcate vs primite)
5–0
0-15
0–0
16-30
3–2
31-45
3–3
46-60
4–3
61-75
3–1
76-90
Marcate Primite
Tactică & disciplină
Minute cartonașe
0Galbene
0Roșii
Goluri Marcate
Peste 0.573%
11 Meciuri
Peste 1.540%
6 Meciuri
Peste 2.57%
1 Meciuri
Peste 3.57%
1 Meciuri
Peste 4.57%
1 Meciuri

Jucători

Nu sunt disponibile date despre jucători

Clasament

Malawi - Super League
# Echipa M G P
1 Nyasa Big Bullets 16 22-7 33
2 Be Forward Wanderers 16 28-11 32
3 Blue Eagles 16 24-18 31
4 Silver Strikers 16 23-11 29
5 Chitipa United 16 13-16 24
6 Masters FC 16 17-17 22
7 Ekhaya 16 17-14 21
8 Mitundu Baptist 16 13-14 21
9 Red Lions 16 13-14 21
10 Moyale Barracks 16 17-19 21
11 CIVO United 16 10-15 20
12 Dedza Dynamos 16 10-19 18
13 Karonga United 16 15-23 17
14 MAFCO 16 12-19 13
15 Creck 16 13-21 13
16 Kamuzu Barracks 16 15-24 12

Pronosticuri Nyasa Big Bullets – Ponturi Pariuri și Statistici

Cauți pronosticuri pentru Nyasa Big Bullets? NerdyTips oferă ponturi fotbal generate de AI pentru meciurile echipei Nyasa Big Bullets cu ajutorul algoritmului nostru, NT Apex. Până în prezent, am analizat 12 meciuri în care a evoluat Nyasa Big Bullets, cu o acuratețe a celui mai bun pont de 75.0%. Pronosticurile acoperă Rezultat Final, Sub/Peste, Ambele Echipe Marchează, Scor Corect, xG, Cornere și Posesie.

În sezonul curent din Super League, Nyasa Big Bullets a înregistrat 8 victorii, 6 egaluri și 1 înfrângeri în 15 meciuri, marcând 20 goluri (1.3 pe meci) și primind 7, cu 9 meciuri fără gol primit.

Nyasa Big Bullets are în prezent o valoare de piață estimată de €50.00Th..

NerdyTips este construit pe baza transparenței totale — toate pronosticurile finalizate pentru Nyasa Big Bullets rămân vizibile, astfel încât poți verifica oricând rezultatele noastre. Pronosticurile pentru meciurile viitoare necesită abonament.

Nyasa Big Bullets este doar una dintre miile de echipe pe care le analizăm zilnic — explorează pronosticurile noastre de fotbal pentru peste 700 de ligi.