Sari la conținut
Cu tehnologia NT Apex AI
MAFCO

MAFCO Pronosticuri, Statistici și Formă

Ponturi de pariuri AI, statistici și formă — actualizate zilnic.

€50Th. Ø 30.5 Super League
12
Meciuri analizate
91.7%
Rată de predictibilitate
LLLLLL
Forma recentă
0.73
Goluri / meci
MAFCO nu a câștigat în deplasare în ultimele 19 meciuri
MAFCO nu a primit cartonaș roșu în ultimele 31 meciuri
Niciun meci programat

MAFCO nu are niciun meci programat momentan. Descoperă mai jos rezultatele recente și statisticile sezonului.

Meciuri Recente

Chitipa United vs MAFCO, Super League, start la 13:30. Cote: 1.93 gazde, 2.92 egal, 4.10 oaspeți. Cel mai bun pont: sub 2.5 goluri, cotă 1.37, încredere 5.0/10. Scor final 2–0, pontul a ieșit.
Final
Chitipa United2
MAFCO0
▾1.93
2.92
▴4.10
1
▾1.93
U2.5
1.37
NG
1.50
U2.5
1.37
5.0
✓ U2.5
1.375.0
MAFCO vs Moyale Barracks, Super League, start la 13:30. Cote: 2.47 gazde, 2.87 egal, 2.85 oaspeți. Cel mai bun pont: oaspeții câștigă sau egal, cotă 1.45, încredere 5.0/10. Scor final 1–2, pontul a ieșit.
Final
MAFCO1
Moyale Barracks2
▾2.47
▴2.87
▴2.85
2
▴2.85
U2.5
▴1.39
NG
▴1.57
X2
▴1.45
5.0
✓ X2
▴1.455.0
CIVO United vs MAFCO, Super League, start la 13:30. Cote: 2.00 gazde, 2.92 egal, 3.80 oaspeți. Cel mai bun pont: sub 2.5 goluri, cotă 1.50, încredere 4.8/10. Scor final 1–0, pontul a ieșit.
Final
CIVO UnitedCivo Utd1
MAFCO0
2.00
▴2.92
▾3.80
X2
1.65
U2.5
▾1.50
NG
1.51
U2.5
▾1.50
4.8
✓ U2.5
▾1.504.8
Kamuzu Barracks vs MAFCO, Super League, start la 13:30. Cote: 2.10 gazde, 2.87 egal, 3.50 oaspeți. Cel mai bun pont: sub 2.5 goluri, cotă 1.40, încredere 4.5/10. Scor final 4–1, pontul nu a ieșit.
Final
Kamuzu Barracks 4
MAFCO1
▾2.10
▴2.87
▴3.50
X
▴2.87
U2.5
▴1.40
NG
▴1.55
U2.5
▴1.40
4.5
U2.5
▴1.404.5
Be Forward Wanderers vs MAFCO, Super League, start la 13:30. Cote: 1.33 gazde, 4.25 egal, 8.40 oaspeți. Cel mai bun pont: victorie gazde, cotă 1.33, încredere 4.2/10. Scor final 3–0, pontul a ieșit.
Final
Be Forward WanderersForward W3
MAFCO0
▾1.33
▴4.25
▴8.40
1
▾1.33
U2.5
▴1.75
NG
▾1.44
1
▾1.33
4.2
✓ 1
▾1.334.2
Ekhaya vs MAFCO, Super League, start la 13:30. Cote: 1.85 gazde, 3.05 egal, 4.15 oaspeți. Cel mai bun pont: victorie gazde, cotă 1.85, încredere 5.0/10. Scor final 1–0, pontul a ieșit.
Final
Ekhaya1
MAFCO0
1.85
3.05
4.15
1
1.85
U2.5
1.47
NG
1.53
1
1.85
5.0
✓ 1
1.855.0
MAFCO vs Dedza Dynamos, Super League, start la 13:30. Cote: 1.70 gazde, 3.14 egal, 5.30 oaspeți. Cel mai bun pont: cel puțin o echipă nu marchează, cotă 1.57, încredere 5.0/10. Scor final 3–0, pontul a ieșit.
Final
MAFCO3
Dedza Dynamos0
1.70
3.14
5.30
1
1.70
U2.5
1.45
NG
1.57
NG
1.57
5.0
✓ NG
1.575.0
Silver Strikers vs MAFCO, Super League, start la 13:30. Cote: 1.47 gazde, 3.70 egal, 6.70 oaspeți. Cel mai bun pont: cel puțin o echipă nu marchează, cotă 1.39, încredere 5.0/10. Scor final 1–0, pontul a ieșit.
Final
Silver Strikers1
MAFCO0
▾1.47
▴3.70
▴6.70
1
▾1.47
U2.5
▾1.52
NG
▾1.39
NG
▾1.39
5.0
✓ NG
▾1.395.0

Statistici Sezon

Super League Malawi · Sezon 2026
15Meciuri Procent victorii 20%
Analiza performanței
Statistică Acasă Deplasare Total
Meciuri8715
Victorii303
Egaluri314
Înfrângeri268
Goluri marcate10212
Goluri primite51217
Medie goluri marcate1.30.30.8
Medie goluri primite0.61.71.1
Meciuri fără gol primit404
Meciuri fără gol marcat257
Recorduri & serii
Cea mai mare victorie
Acasă3-0
Deplasare-
Cea mai severă înfrângere
Acasă1-2
Deplasare4-1
Cele mai multe goluri marcate
Acasă3
Deplasare1
Cele mai multe goluri primite
Acasă2
Deplasare4
Serii
Victorii1
Înfrângeri2
Penalty-uri
2/ 2
100.00% Transformate
Minute goluri (marcate vs primite)
0–1
0-15
0–4
16-30
1–2
31-45
4–6
46-60
3–1
61-75
5–2
76-90
Marcate Primite
Tactică & disciplină
Minute cartonașe
0Galbene
0Roșii
Goluri Marcate
Peste 0.553%
8 Meciuri
Peste 1.520%
3 Meciuri
Peste 2.57%
1 Meciuri
Peste 3.50%
0 Meciuri
Peste 4.50%
0 Meciuri

Jucători

Nu sunt disponibile date despre jucători

Clasament

Malawi - Super League
# Echipa M G P
1 Nyasa Big Bullets 16 22-7 33
2 Be Forward Wanderers 16 28-11 32
3 Blue Eagles 16 24-18 31
4 Silver Strikers 16 23-11 29
5 Chitipa United 16 13-16 24
6 Masters FC 16 17-17 22
7 Ekhaya 16 17-14 21
8 Mitundu Baptist 16 13-14 21
9 Red Lions 16 13-14 21
10 Moyale Barracks 16 17-19 21
11 CIVO United 16 10-15 20
12 Dedza Dynamos 16 10-19 18
13 Karonga United 16 15-23 17
14 MAFCO 16 12-19 13
15 Creck 16 13-21 13
16 Kamuzu Barracks 16 15-24 12

Pronosticuri MAFCO – Ponturi Pariuri și Statistici

Cauți pronosticuri pentru MAFCO? NerdyTips oferă ponturi fotbal generate de AI pentru meciurile echipei MAFCO cu ajutorul algoritmului nostru, NT Apex. Până în prezent, am analizat 12 meciuri în care a evoluat MAFCO, cu o acuratețe a celui mai bun pont de 91.7%. Pronosticurile acoperă Rezultat Final, Sub/Peste, Ambele Echipe Marchează, Scor Corect, xG, Cornere și Posesie.

În sezonul curent din Super League, MAFCO a înregistrat 3 victorii, 4 egaluri și 8 înfrângeri în 15 meciuri, marcând 12 goluri (0.8 pe meci) și primind 17, cu 4 meciuri fără gol primit.

MAFCO are în prezent o valoare de piață estimată de €50Th..

NerdyTips este construit pe baza transparenței totale — toate pronosticurile finalizate pentru MAFCO rămân vizibile, astfel încât poți verifica oricând rezultatele noastre. Pronosticurile pentru meciurile viitoare necesită abonament.

MAFCO este doar una dintre miile de echipe pe care le analizăm zilnic — explorează pronosticurile noastre de fotbal pentru peste 700 de ligi.