1. Acasă
  2. Ligi
  3. Frauenliga
  4. First Vienna W
First Vienna W

First Vienna W Pronosticuri, Statistici și Formă

Valoare de piață: €4.82m
KEY INSIGHT First Vienna W a câștigat ultimele 5 meciuri
TREND First Vienna W a marcat cel puțin 2 goluri în ultimele 4 meciuri
TREND First Vienna W este neînvinsă în ultimele 7 meciuri

Forma recentă

WWWWW
13 Meciuri analizate
38.46% Rată de predictibilitate

Pronosticuri AI

Oferite de NerdyTips

05:00

Încheiat
Rheindorf A
Rheindorf Altach
1 : 3
First Vienna W
First V
3.6
4
1.8

2

1.8

O2.5

1.47

YES

1.5

X2

1.24
5/10

08:00

Încheiat
First V
First Vienna W
3 : 0
Kleinmunchen / BW Linz
Kleinmunchen L
1.29
5.1
7.7

1

1.29

O2.5

1.39

NO

1.97

1

1.29
5/10

07:00

Încheiat
LASK W
LASK W
2 : 3
First Vienna W
First V
4.2
3.85
1.65

1

4.2

O2.5

1.53

YES

1.57

1X

2.02
3.9/10

05:00

Încheiat
First V
First Vienna W
2 : 0
Rheindorf Altach
Rheindorf A
1.95
3.75
3.2

2

3.2

O2.5

1.56

YES

1.54

GG

1.54
5/10

14:00

Încheiat
First V
First Vienna W
1 : 0
Neulengbach W
Neulengbach W
1.42
4.4
5.75

1

1.42

O2.5

1.57

YES

1.78

O2.5

1.57
3.3/10

09:00

Încheiat
First V
First Vienna W
0 : 0
Austria Wien W
Austria W
9.4
5.55
1.24

2

1.24

U3.5

1.67

YES

1.9

2

1.24
5/10

13:30

Încheiat
Sturm Graz W
Sturm Graz W
3 : 2
First Vienna W
First V
1.92
3.9
3.14

1

1.92

O2.5

1.45

YES

1.44

GG

1.44
5/10

06:30

Încheiat
Rheindorf A
Rheindorf Altach
2 : 2
First Vienna W
First V red card
2.1
3.62
2.85

1

2.1

O2.5

1.47

YES

1.41

1X

1.33
3.6/10

Pronosticuri First Vienna W – Ponturi Pariuri și Statistici

Cauți pronosticuri pentru First Vienna W? NerdyTips oferă ponturi fotbal generate de AI pentru meciurile echipei First Vienna W cu ajutorul algoritmului nostru, NT Apex. Până în prezent, am analizat 13 meciuri în care a evoluat First Vienna W, cu o acuratețe a celui mai bun pont de 38.46%. Pronosticurile acoperă Rezultat Final, Sub/Peste, Ambele Echipe Marchează, Scor Corect, xG, Cornere și Posesie.

În sezonul curent din Frauenliga, First Vienna W a înregistrat 9 victorii, 4 egaluri și 7 înfrângeri în 20 meciuri, marcând 38 goluri (1.9 pe meci) și primind 34, cu 5 meciuri fără gol primit.

First Vienna W are în prezent o valoare de piață estimată de €4.82m.

NerdyTips este construit pe baza transparenței totale — toate pronosticurile finalizate pentru First Vienna W rămân vizibile, astfel încât poți verifica oricând rezultatele noastre. Pronosticurile pentru meciurile viitoare necesită abonament.

FrauenligaAustria • Sezon 2025
Analiza performanței
StatisticăAcasăDeplasareTotal
Meciuri101020
Victorii549
Egaluri134
Înfrângeri437
Goluri marcate152338
Goluri primite142034
Medie goluri marcate1.52.31.9
Medie goluri primite1.42.01.7
Meciuri fără gol primit505
Meciuri fără gol marcat426
Recorduri & serii
Cea mai mare victorie
Acasă 4-1
Deplasare 3-8
Cea mai severă înfrângere
Acasă 0-5
Deplasare 3-0
Cele mai multe goluri marcate
Acasă 4
Deplasare 8
Cele mai multe goluri primite
Acasă 5
Deplasare 3
Serii
Victorii 1
Înfrângeri 2
Penalty-uri
3 / 3
100.00% Transformate
Minute goluri (marcate vs primite)
Tactică & disciplină
Minute cartonașe
16-30 4
31-45 2
46-60 6
61-75 1
76-90 8
25 Galbene
1 Roșii
Goluri Marcate
Peste 0.5 70%
14 Meciuri
Peste 1.5 55%
11 Meciuri
Peste 2.5 35%
7 Meciuri
Peste 3.5 10%
2 Meciuri
Peste 4.5 5%
1 Meciuri
Nu sunt disponibile date despre jucători