Liigu sisu juurde
NT Apex AI jõul
First Vienna W

First Vienna W Ennustused, statistika ja vorm

AI panustamisvihjed, statistika ja vorm — uuendatakse iga päev.

22
Ennustatud mängud
50.0%
Ennustatavuse määr
WDLLLL
Hiljutine vorm
1.73
Väravad / mäng
First Vienna W on viimases 8 mängus jäänud võiduta
First Vienna W lasi viimases 8 mängus sisse vähemalt 1 värava
First Vienna W ei saanud viimases 25 mängus punast kaarti
Ennustusi veel pole

Arvutame ennustused umbes 4 päeva enne mängu algust, seega ilmuvad eelseisvad mängud siia peagi.

Viimased mängud

First Vienna W vs Kleinmunchen / BW Linz W, Frauenliga, algus kell 18:30. Koefitsiendid: 1.20 koduvõit, 6.80 viik, 9.30 võõrsilvõit. Best Tip: mängus vähemalt 3 väravat, koefitsient 1.24, usaldus 4.8/10. Lõppseis 4–3, vihje oli tabamus.
Lõpp
First Vienna W4
Kleinmunchen W3
▾1.20
▴6.80
▴9.30
1
▾1.20
O2.5
▾1.24
Jah
▴1.65
O2.5
▾1.24
4.8
✓ O2.5
▾1.244.8
Sudburgenland W vs First Vienna W, Frauenliga, algus kell 13:00. Koefitsiendid: 8.50 koduvõit, 5.80 viik, 1.24 võõrsilvõit. Best Tip: mängus vähemalt 3 väravat, koefitsient 1.30, usaldus 1.7/10. Lõppseis 1–1, vihje oli möödalask.
Lõpp
Sudburgenland W1
First Vienna W1
▴8.50
▴5.80
▾1.24
X
▴5.80
O2.5
1.30
Jah
1.68
O2.5
1.30
1.7
O2.5
1.301.7
Salzburg W vs First Vienna W, Frauenliga, algus kell 16:00. Koefitsiendid: 2.12 koduvõit, 3.60 viik, 2.80 võõrsilvõit. Best Tip: mängus vähemalt 3 väravat, koefitsient 1.36, usaldus 1.3/10. Lõppseis 3–1, vihje oli tabamus.
Lõpp
Salzburg W3
First Vienna W1
▴2.12
▾3.60
▴2.80
X2
▾1.57
O2.5
1.36
Jah
1.36
O2.5
1.36
1.3
✓ O2.5
1.361.3
First Vienna W vs LASK W, Frauenliga, algus kell 15:00. Koefitsiendid: 1.71 koduvõit, 3.90 viik, 3.80 võõrsilvõit. Best Tip: võõrsilmeeskond lööb värava, koefitsient 1.25, usaldus 6.4/10. Lõppseis 2–3, vihje oli tabamus.
Lõpp
First Vienna W2
LASK W3
▾1.71
▴3.90
▴3.80
2
▴3.80
O2.5
▾1.46
Jah
▾1.48
AS
▴1.25
6.4
✓ AS
▴1.256.4
Rheindorf Altach W vs First Vienna W, Frauenliga, algus kell 11:30. Koefitsiendid: 2.45 koduvõit, 3.55 viik, 2.45 võõrsilvõit. Best Tip: võõrsilmeeskond võidab või mäng lõpeb viigiga, koefitsient 1.45, usaldus 2.7/10. Lõppseis 4–0, vihje oli möödalask.
Lõpp
SCR Altach W4
First Vienna W0
▴2.45
3.55
▾2.45
2
▾2.45
O2.5
1.50
Jah
▴1.46
X2
▾1.45
2.7
X2
▾1.452.7
First Vienna W vs St. Polten W, Frauenliga, algus kell 15:00. Koefitsiendid: 10.50 koduvõit, 6.20 viik, 1.26 võõrsilvõit. Best Tip: mängus kuni 3 väravat, koefitsient 1.55, usaldus 2.7/10. Lõppseis 1–4, vihje oli möödalask.
Lõpp
First Vienna W1
St. Polten W4
▴10.50
▴6.20
▾1.26
1X
▴3.65
U3.5
▾1.55
Ei
▾1.63
U3.5
▾1.55
2.7
U3.5
▾1.552.7
First Vienna W vs Sturm Graz W, Frauenliga, algus kell 18:30. Koefitsiendid: 3.10 koduvõit, 3.50 viik, 2.07 võõrsilvõit. Best Tip: võõrsilmeeskond võidab või mäng lõpeb viigiga, koefitsient 1.30, usaldus 8.0/10. Lõppseis 1–1, vihje oli tabamus.
Lõpp
First Vienna W1
Sturm Graz W1
▴3.10
▴3.50
▾2.07
2
▾2.07
O2.5
1.53
Jah
▴1.49
X2
▾1.30
8.0
✓ X2
▾1.308.0
Kleinmunchen / BW Linz W vs First Vienna W, Frauenliga, algus kell 14:00. Koefitsiendid: 6.60 koduvõit, 4.80 viik, 1.37 võõrsilvõit. Best Tip: võõrsilmeeskond võidab, koefitsient 1.37, usaldus 8.0/10. Lõppseis 0–2, vihje oli tabamus.
Lõpp
Kleinmunchen W0
First Vienna W2
▾6.60
▾4.80
▴1.37
2
▴1.37
O2.5
1.45
Jah
▾1.71
2
▴1.37
8.0
✓ 2
▴1.378.0
First Vienna W vs Sudburgenland W, Frauenliga, algus kell 15:30. Koefitsiendid: 1.09 koduvõit, 9.10 viik, 17.50 võõrsilvõit. Best Tip: mängus vähemalt 3 väravat, koefitsient 1.18, usaldus 5.2/10. Lõppseis 1–1, vihje oli möödalask.
Lõpp
First Vienna W1
Sudburgenland W1
▾1.09
▴9.10
▴17.50
1
▾1.09
O2.5
▾1.18
Jah
▴1.92
O2.5
▾1.18
5.2
O2.5
▾1.185.2
First Vienna W vs Neulengbach W, Frauenliga, algus kell 19:00. Koefitsiendid: 1.42 koduvõit, 4.40 viik, 5.75 võõrsilvõit. Best Tip: mängus vähemalt 3 väravat, koefitsient 1.57, usaldus 3.3/10. Lõppseis 1–0, vihje oli möödalask.
Lõpp
First Vienna W1
Neulengbach W0
▾1.42
▴4.40
▴5.75
1
▾1.42
O2.5
▴1.57
Jah
▴1.78
O2.5
▴1.57
3.3
O2.5
▴1.573.3

Hooaja statistika

Frauenliga Austria · Hooaeg 2026
12Mängud Võidumäär 17%
Näitajate jaotus
Näitaja Kodu Võõrsil Kokku
Mängud7512
Võidud112
Viigid426
Kaotused224
Löödud väravad13518
Sisse lastud väravad16925
Keskm. löödud väravad1.91.01.5
Keskm. sisse lastud väravad2.31.82.1
Nullimängud011
Mängud väravata011
Rekordid ja seeriad
Suurim võit
Kodu4-3
Võõrsil0-2
Suurim kaotus
Kodu1-4
Võõrsil4-0
Kõige rohkem löödud väravaid
Kodu4
Võõrsil2
Kõige rohkem sisse lastud väravaid
Kodu4
Võõrsil4
Seeriad
Võit1
Kaotus4
Penaltid
1/ 1
100.00% Löödud
Väravate ajastus (löödud vs sisse lastud)
2–4
0-15
2–4
16-30
5–2
31-45
5–4
46-60
2–5
61-75
4–4
76-90
Löödud Sisse lastud
Taktika ja distsipliin
Kaartide ajastus
16-302
31-453
46-602
61-753
76-904
15Kollased
0Punased
Löödud väravad
Üle 0.592%
11 mängu
Üle 1.533%
4 mängu
Üle 2.517%
2 mängu
Üle 3.58%
1 mängu
Üle 4.50%
0 mängu

Mängijad

Mängijate andmed puuduvad

Tabel

Austria - Frauenliga
# Meeskond M V P
1 St. Pölten W 12 38-7 31
2 Sturm Graz W 12 30-8 29
3 Austria Wien W 11 32-3 26
4 Salzburg W 12 16-16 19
5 Rheindorf Altach W 11 20-20 17
6 First Vienna W 12 18-25 12
7 LASK W 12 12-23 11
8 SK Rapid W 12 10-25 10
9 Südburgenland W 12 7-29 6
10 Kleinmünchen / BW Linz W 12 8-35 4

First Vienna W ennustused ja panustamisvihjed

Otsid First Vienna W ennustusi? NerdyTips pakub tehisintellektil põhinevaid jalgpallivihjeid meeskonnale First Vienna W meie AI-mudeli NT Apex abil. Tänaseks oleme analüüsinud 22 mängu, milles on osalenud First Vienna W, parima vihje täpsusega 50.0%. Ennustused hõlmavad lõpptulemust, alla/üle, mõlemad meeskonnad löövad värava, täpset tulemust, xG-d, nurgalööke ja pallivaldamist.

Praegusel Frauenliga hooajal on First Vienna W saavutanud 2 võitu, 6 viiki ja 4 kaotust 12 mängus, lüües 18 väravat (1.5 mängu kohta) ja lastes sisse 25, sealhulgas 1 mängu väravat sisse laskmata.

NerdyTips põhineb täielikul läbipaistvusel — kõik lõppenud First Vienna W ennustused jäävad nähtavaks, et saaksid meie tulemusi igal ajal kontrollida. Tulevaste mängude ennustused nõuavad tellimust.

First Vienna W on vaid üks tuhandetest meeskondadest, keda iga päev analüüsime — tutvu meie jalgpalli ennustustega rohkem kui 700 liigas.