Sari la conținut
Cu tehnologia NT Apex AI
Sandefjord II

Sandefjord II Pronosticuri, Statistici și Formă

Ponturi de pariuri AI, statistici și formă — actualizate zilnic.

11
Meciuri analizate
81.8%
Rată de predictibilitate
LWWDWL
Forma recentă
2.20
Goluri / meci
Ambele echipe au marcat în 92% din ultimele 12 meciuri ale echipei Sandefjord II
Sandefjord II este neînvinsă în ultimele 5 meciuri
Sandefjord II a marcat în ultimele 7 meciuri
Niciun meci programat

Sandefjord II nu are niciun meci programat momentan. Descoperă mai jos rezultatele recente și statisticile sezonului.

Meciuri Recente

Sandefjord II vs Rade, 3. Division - Girone 6, start la 18:00. Cote: 2.67 gazde, 4.10 egal, 2.17 oaspeți. Cel mai bun pont: peste 2.5 goluri, cotă 1.18, încredere 7.5/10. Scor final 0–2, pontul nu a ieșit.
Final
Sandefjord IISandefjord 20
Rade 2
▴2.67
▾4.10
▾2.17
X2
1.42
O2.5
▴1.18
GG
▴1.23
O2.5
▾1.18
7.5
O2.5
▾1.187.5
Sandefjord II vs Elverum, 3. Division - Girone 6, start la 14:00. Cote: 3.65 gazde, 4.40 egal, 1.67 oaspeți. Cel mai bun pont: peste 3.5 goluri, cotă 1.43, încredere 8.0/10. Scor final 4–3, pontul a ieșit.
Final
Sandefjord IISandefjord 24
Elverum3
▾3.65
▴4.40
▴1.67
2
▴1.67
O3.5
▾1.43
GG
▾1.22
O3.5
▾1.43
8.0
✓ O3.5
▾1.438.0
Brumunddal vs Sandefjord II, 3. Division - Girone 6, start la 17:00. Cote: 8.40 gazde, 8.00 egal, 1.19 oaspeți. Cel mai bun pont: peste 3.5 goluri, cotă 1.24, încredere 5.4/10. Scor final 1–2, pontul nu a ieșit.
Final
Brumunddal1
Sandefjord IISandefjord 22
▾8.40
▴8.00
▾1.19
2
▾1.19
O3.5
▾1.24
GG
▾1.23
O3.5
▾1.24
5.4
O3.5
▾1.245.4
Sandefjord II vs Orn Horten, 3. Division - Girone 6, start la 14:00. Cote: 2.02 gazde, 4.00 egal, 2.80 oaspeți. Cel mai bun pont: ambele echipe marchează, cotă 1.23, încredere 6.2/10. Scor final 1–1, pontul a ieșit.
Final
Sandefjord IISandefjord 21
Orn HortenOrn1
2.02
4.00
2.80
X
4.00
O2.5
1.18
GG
1.23
GG
1.23
6.2
✓ GG
1.236.2
Sandefjord II vs Oppsal, 3. Division - Girone 6, start la 15:00. Cote: 1.90 gazde, 3.95 egal, 3.05 oaspeți. Cel mai bun pont: ambele echipe marchează, cotă 1.21, încredere 6.2/10. Scor final 2–1, pontul a ieșit.
Final
Sandefjord IISandefjord 22
Oppsal1
▾1.90
▾3.95
▴3.05
X2
1.72
O2.5
▾1.21
GG
▾1.21
GG
▴1.21
6.2
✓ GG
▴1.216.2
Lyn II vs Sandefjord II, 3. Division - Girone 6, start la 17:00. Cote: 1.71 gazde, 5.30 egal, 4.00 oaspeți. Cel mai bun pont: ambele echipe marchează, cotă 1.11, încredere 8.5/10. Scor final 4–3, pontul a ieșit.
Final
Lyn IILyn 24
Sandefjord IISandefjord 23
▾1.71
▴5.30
▴4.00
1
▾1.71
O3.5
▾1.32
GG
▾1.11
GG
▾1.11
8.5
✓ GG
▾1.118.5
Drobak / Frogn vs Sandefjord II, 3. Division - Girone 6, start la 17:00. Cote: 2.05 gazde, 3.85 egal, 2.75 oaspeți. Cel mai bun pont: ambele echipe marchează, cotă 1.25, încredere 8.5/10. Scor final 1–0, pontul nu a ieșit.
Final
Drobak / FrognDrobak-Frogn1
Sandefjord IISandefjord 20
2.05
3.85
2.75
1
2.05
O3.5
1.67
GG
1.25
GG
1.25
8.5
GG
1.258.5
Sandefjord II vs Gjovik-Lyn, 3. Division - Girone 6, start la 14:00. Cote: 3.40 gazde, 3.85 egal, 1.95 oaspeți. Cel mai bun pont: ambele echipe marchează, cotă 1.34, încredere 6.2/10. Scor final 1–3, pontul a ieșit.
Final
Sandefjord IISandefjord 21
Gjovik-LynSK Gjovik-Lyn3
▴3.40
▴3.85
▾1.95
2
▾1.95
O2.5
▾1.32
GG
▾1.34
GG
▾1.34
6.2
✓ GG
▾1.346.2
Bjorkelangen vs Sandefjord II, 3. Division - Girone 6, start la 12:00. Cote: 4.50 gazde, 4.60 egal, 1.52 oaspeți. Cel mai bun pont: peste 2.5 goluri, cotă 1.28, încredere 5.0/10. Scor final 1–3, pontul a ieșit.
Final
Bjorkelangen1
Sandefjord IISandefjord 23
▴4.50
▴4.60
▾1.52
2
▾1.52
O2.5
▾1.28
NG
▾2.75
O2.5
▾1.28
5.0
✓ O2.5
▾1.285.0

Statistici Sezon

3. Division - Girone 6 Norvegia · Sezon 2026
22Meciuri Procent victorii 45%
Analiza performanței
Statistică Acasă Deplasare Total
Meciuri111122
Victorii7310
Egaluri213
Înfrângeri279
Goluri marcate322254
Goluri primite192746
Medie goluri marcate2.92.02.5
Medie goluri primite1.72.52.1
Meciuri fără gol primit202
Meciuri fără gol marcat022
Recorduri & serii
Cea mai mare victorie
Acasă4-0
Deplasare1-3
Cea mai severă înfrângere
Acasă1-3
Deplasare5-3
Cele mai multe goluri marcate
Acasă5
Deplasare3
Cele mai multe goluri primite
Acasă3
Deplasare5
Serii
Victorii3
Înfrângeri4
Penalty-uri
2/ 2
100.00% Transformate
Minute goluri (marcate vs primite)
8–8
0-15
12–2
16-30
5–7
31-45
8–8
46-60
10–7
61-75
10–12
76-90
Marcate Primite
Tactică & disciplină
Minute cartonașe
0Galbene
0Roșii
Goluri Marcate
Peste 0.591%
20 Meciuri
Peste 1.573%
16 Meciuri
Peste 2.555%
12 Meciuri
Peste 3.523%
5 Meciuri
Peste 4.55%
1 Meciuri

Jucători

Nu sunt disponibile date despre jucători

Clasament

Norvegia - 3. Division - Girone 6
# Echipa M G P
1 Lillehammer 23 84-32 56
2 Elverum 23 65-39 47
3 Råde 23 72-40 43
4 Gjøvik-Lyn 23 43-21 41
5 Drøbak / Frogn 23 52-32 38
6 Ørn Horten 23 44-36 35
7 Sandefjord II 23 54-48 33
8 Oppsal 23 40-37 33
9 Raelingen 23 40-55 32
10 Lyn II 23 50-51 31
11 Sarpsborg 08 II 23 51-54 29
12 Fram 23 43-49 26
13 Brumunddal 23 25-92 12
14 Bjørkelangen 23 17-94 3

Pronosticuri Sandefjord II – Ponturi Pariuri și Statistici

Cauți pronosticuri pentru Sandefjord II? NerdyTips oferă ponturi fotbal generate de AI pentru meciurile echipei Sandefjord II cu ajutorul algoritmului nostru, NT Apex. Până în prezent, am analizat 11 meciuri în care a evoluat Sandefjord II, cu o acuratețe a celui mai bun pont de 81.8%. Pronosticurile acoperă Rezultat Final, Sub/Peste, Ambele Echipe Marchează, Scor Corect, xG, Cornere și Posesie.

În sezonul curent din 3. Division - Girone 6, Sandefjord II a înregistrat 10 victorii, 3 egaluri și 9 înfrângeri în 22 meciuri, marcând 54 goluri (2.5 pe meci) și primind 46, cu 2 meciuri fără gol primit.

NerdyTips este construit pe baza transparenței totale — toate pronosticurile finalizate pentru Sandefjord II rămân vizibile, astfel încât poți verifica oricând rezultatele noastre. Pronosticurile pentru meciurile viitoare necesită abonament.

Sandefjord II este doar una dintre miile de echipe pe care le analizăm zilnic — explorează pronosticurile noastre de fotbal pentru peste 700 de ligi.