Sari la conținut
Cu tehnologia NT Apex AI
Raelingen

Raelingen Pronosticuri, Statistici și Formă

Ponturi de pariuri AI, statistici și formă — actualizate zilnic.

11
Meciuri analizate
72.7%
Rată de predictibilitate
DLWLDW
Forma recentă
1.60
Goluri / meci
Raelingen nu a primit cartonaș roșu în ultimele 23 meciuri
Niciun meci programat

Raelingen nu are niciun meci programat momentan. Descoperă mai jos rezultatele recente și statisticile sezonului.

Meciuri Recente

Sarpsborg 08 II vs Raelingen, 3. Division - Girone 6, start la 18:00. Cote: 1.13 gazde, 8.50 egal, 10.50 oaspeți. Cel mai bun pont: peste 3.5 goluri, cotă 1.23, încredere 8.0/10. Scor final 1–1, pontul nu a ieșit.
Final
Sarpsborg 08 IISarpsborg 08 21
Raelingen1
▾1.13
▴8.50
▴10.50
1
▾1.13
O3.5
▾1.23
GG
▴1.35
O3.5
▾1.23
8.0
O3.5
▾1.238.0
Gjovik-Lyn vs Raelingen, 3. Division - Girone 6, start la 13:00. Cote: 1.53 gazde, 4.40 egal, 4.50 oaspeți. Cel mai bun pont: peste 2.5 goluri, cotă 1.26, încredere 5.7/10. Scor final 5–0, pontul a ieșit.
Final
Gjovik-LynSK Gjovik-Lyn5
Raelingen0
1.53
4.40
4.50
X2
2.22
O2.5
▴1.26
GG
▴1.38
O2.5
1.26
5.7
✓ O2.5
1.265.7
Raelingen vs Lyn II, 3. Division - Girone 6, start la 17:00. Cote: 1.26 gazde, 6.30 egal, 6.90 oaspeți. Cel mai bun pont: peste 2.5 goluri, cotă 1.20, încredere 7.0/10. Scor final 1–0, pontul nu a ieșit.
Final
Raelingen1
Lyn IILyn 20
▾1.26
▴6.30
▴6.90
1
▾1.26
O2.5
▾1.20
GG
▴1.25
O2.5
▾1.20
7.0
O2.5
▾1.207.0
Elverum vs Raelingen, 3. Division - Girone 6, start la 14:00. Cote: 1.36 gazde, 5.10 egal, 5.90 oaspeți. Cel mai bun pont: peste 2.5 goluri, cotă 1.23, încredere 5.4/10. Scor final 4–1, pontul a ieșit.
Final
Elverum4
Raelingen1
▴1.36
▾5.10
5.90
1
▾1.33
O2.5
▴1.23
GG
▴1.47
O2.5
▴1.23
5.4
✓ O2.5
▴1.235.4
Raelingen vs Drobak / Frogn, 3. Division - Girone 6, start la 12:00. Cote: 2.28 gazde, 3.85 egal, 2.50 oaspeți. Cel mai bun pont: ambele echipe marchează, cotă 1.24, încredere 6.2/10. Scor final 2–2, pontul a ieșit.
Final
Raelingen2
Drobak / FrognDrobak-Frogn2
▴2.28
3.85
▾2.50
1X
1.42
O2.5
1.24
GG
1.24
GG
1.24
6.2
✓ GG
1.246.2
Raelingen vs Oppsal, 3. Division - Girone 6, start la 17:30. Cote: 2.25 gazde, 3.85 egal, 2.52 oaspeți. Cel mai bun pont: ambele echipe marchează, cotă 1.25, încredere 6.2/10. Scor final 1–0, pontul nu a ieșit.
Final
Raelingen1
Oppsal0
2.25
3.85
2.52
X
3.85
O2.5
1.24
GG
1.25
GG
1.25
6.2
GG
1.256.2
Brumunddal vs Raelingen, 3. Division - Girone 6, start la 14:00. Cote: 7.20 gazde, 6.40 egal, 1.25 oaspeți. Cel mai bun pont: peste 3.5 goluri, cotă 1.27, încredere 5.0/10. Scor final 2–4, pontul a ieșit.
Final
Brumunddal 2
Raelingen4
▴7.20
▴6.40
▾1.25
2
▾1.25
O3.5
▾1.27
NG
▾3.35
O3.5
▾1.27
5.0
✓ O3.5
▾1.275.0
Raelingen vs Rade, 3. Division - Girone 6, start la 15:00. Cote: 4.90 gazde, 5.10 egal, 1.47 oaspeți. Cel mai bun pont: ambele echipe marchează, cotă 1.27, încredere 5.0/10. Scor final 1–1, pontul a ieșit.
Final
Raelingen1
Rade1
▴4.90
▴5.10
▾1.47
2
▾1.47
O3.5
▾1.40
GG
▴1.27
GG
▴1.27
5.0
✓ GG
▴1.275.0
Orn Horten vs Raelingen, 3. Division - Girone 6, start la 14:00. Cote: 1.42 gazde, 5.00 egal, 5.10 oaspeți. Cel mai bun pont: victorie gazde, cotă 1.42, încredere 8.8/10. Scor final 0–2, pontul nu a ieșit.
Final
Orn HortenOrn0
Raelingen2
▾1.42
▴5.00
▴5.10
1
▾1.42
O3.5
▾1.50
GG
▴1.33
1
▾1.42
8.8
1
▾1.428.8
Raelingen vs Bjorkelangen, 3. Division - Girone 6, start la 13:00. Cote: 1.20 gazde, 6.70 egal, 9.00 oaspeți. Cel mai bun pont: peste 3.5 goluri, cotă 1.53, încredere 5.0/10. Scor final 3–1, pontul a ieșit.
Final
Raelingen3
Bjorkelangen1
▾1.20
▴6.70
▴9.00
1
▾1.20
O3.5
▾1.53
NG
2.32
O3.5
▾1.53
5.0
✓ O3.5
▾1.535.0

Statistici Sezon

3. Division - Girone 6 Norvegia · Sezon 2026
22Meciuri Procent victorii 41%
Analiza performanței
Statistică Acasă Deplasare Total
Meciuri111122
Victorii639
Egaluri404
Înfrângeri189
Goluri marcate211839
Goluri primite144054
Medie goluri marcate1.91.61.8
Medie goluri primite1.33.62.5
Meciuri fără gol primit314
Meciuri fără gol marcat123
Recorduri & serii
Cea mai mare victorie
Acasă4-1
Deplasare2-4
Cea mai severă înfrângere
Acasă2-4
Deplasare7-2
Cele mai multe goluri marcate
Acasă4
Deplasare4
Cele mai multe goluri primite
Acasă4
Deplasare7
Serii
Victorii2
Înfrângeri2
Penalty-uri
5/ 5
100.00% Transformate
Minute goluri (marcate vs primite)
4–4
0-15
4–5
16-30
4–15
31-45
7–12
46-60
7–10
61-75
11–7
76-90
Marcate Primite
Tactică & disciplină
Minute cartonașe
1Galbene
1Roșii
Goluri Marcate
Peste 0.586%
19 Meciuri
Peste 1.555%
12 Meciuri
Peste 2.523%
5 Meciuri
Peste 3.514%
3 Meciuri
Peste 4.50%
0 Meciuri

Jucători

Nu sunt disponibile date despre jucători

Clasament

Norvegia - 3. Division - Girone 6
# Echipa M G P
1 Lillehammer 23 84-32 56
2 Elverum 23 65-39 47
3 Råde 23 72-40 43
4 Gjøvik-Lyn 23 43-21 41
5 Drøbak / Frogn 23 52-32 38
6 Ørn Horten 23 44-36 35
7 Sandefjord II 23 54-48 33
8 Oppsal 23 40-37 33
9 Raelingen 23 40-55 32
10 Lyn II 23 50-51 31
11 Sarpsborg 08 II 23 51-54 29
12 Fram 23 43-49 26
13 Brumunddal 23 25-92 12
14 Bjørkelangen 23 17-94 3

Pronosticuri Raelingen – Ponturi Pariuri și Statistici

Cauți pronosticuri pentru Raelingen? NerdyTips oferă ponturi fotbal generate de AI pentru meciurile echipei Raelingen cu ajutorul algoritmului nostru, NT Apex. Până în prezent, am analizat 11 meciuri în care a evoluat Raelingen, cu o acuratețe a celui mai bun pont de 72.7%. Pronosticurile acoperă Rezultat Final, Sub/Peste, Ambele Echipe Marchează, Scor Corect, xG, Cornere și Posesie.

În sezonul curent din 3. Division - Girone 6, Raelingen a înregistrat 9 victorii, 4 egaluri și 9 înfrângeri în 22 meciuri, marcând 39 goluri (1.8 pe meci) și primind 54, cu 4 meciuri fără gol primit.

NerdyTips este construit pe baza transparenței totale — toate pronosticurile finalizate pentru Raelingen rămân vizibile, astfel încât poți verifica oricând rezultatele noastre. Pronosticurile pentru meciurile viitoare necesită abonament.

Raelingen este doar una dintre miile de echipe pe care le analizăm zilnic — explorează pronosticurile noastre de fotbal pentru peste 700 de ligi.