Sari la conținut
Cu tehnologia NT Apex AI
Puerto Cabello II

Puerto II Pronosticuri, statistici și formă

Ponturi AI, statistici și formă — actualizate zilnic.

25
Meciuri analizate
64.0%
Predictibilitate
LLWLDL
Forma recentă
1.13
Goluri / meci
Puerto Cabello II nu a câștigat în deplasare în ultimele 8 meciuri
Puerto Cabello II a primit cel puțin un gol în ultimele 8 meciuri
Puerto Cabello II a avut peste 1.5 goluri în ultimele 10 meciuri
Încă nu avem pronosticuri

Calculăm pronosticurile cu aproximativ 4 zile înainte de meci, așa că meciurile următoare vor apărea aici în curând.

Meciuri recente

Puerto Cabello II vs Zamora FC B, Segunda División, start la 19:30. Cote: 2.37 gazde, 3.10 egal, 2.75 oaspeți. Best Tip: victorie oaspeți sau egal, cotă 1.47, încredere 6.4/10. Scor final 1–5, pontul a ieșit.
Final
Puerto II1
Zamora 25
▾2.37
▴3.10
▾2.75
2
▾2.75
O2.5
1.74
GG
1.59
X2
▴1.47
6.4
✓ X2
▴1.476.4
Real Frontera vs Puerto Cabello II, Segunda División, start la 20:30. Cote: 3.30 gazde, 3.20 egal, 2.05 oaspeți. Best Tip: victorie oaspeți sau egal, cotă 1.28, încredere 2.1/10. Scor final 3–0, pontul nu a ieșit.
Final
Frontera3
Puerto II 0
3.30
3.20
2.05
X2
1.28
O2.5
1.75
GG
1.63
X2
1.28
2.1
X2
1.282.1
Puerto Cabello II vs Deportivo Lara, Segunda División, start la 20:30. Cote: 4.85 gazde, 3.40 egal, 1.65 oaspeți. Best Tip: cel mult 3 goluri, cotă 1.28, încredere 3.6/10. Scor final 2–1, pontul a ieșit.
Final
Puerto II2
Lara1
4.85
3.40
1.65
2
▾1.62
U3.5
▾1.28
NG
▾1.78
U3.5
▾1.28
3.6
✓ U3.5
▾1.283.6
Yaracuyanos FC vs Puerto Cabello II, Segunda División, start la 21:00. Cote: 1.70 gazde, 3.45 egal, 4.30 oaspeți. Best Tip: victorie gazde, cotă 1.70, încredere 5.3/10. Scor final 3–0, pontul a ieșit.
Final
Yaracuyanos3
Puerto II0
▴1.70
▾3.45
▾4.30
1
▴1.70
O2.5
1.80
GG
1.76
1
▴1.70
5.3
✓ 1
▴1.705.3
Puerto Cabello II vs Atletico el Vigia FC, Segunda División, start la 20:30. Cote: 2.10 gazde, 3.35 egal, 3.05 oaspeți. Best Tip: cel puțin 3 goluri, cotă 1.67, încredere 5.4/10. Scor final 1–1, pontul nu a ieșit.
Final
Puerto II1
El Vigia1
▴2.10
▾3.35
▾3.05
X
▾3.35
O2.5
▾1.67
GG
▾1.58
O2.5
▾1.67
5.4
O2.5
▾1.675.4
Club Atletico Barinas vs Puerto Cabello II, Segunda División, start la 20:30. Cote: 2.25 gazde, 3.25 egal, 2.82 oaspeți. Best Tip: victorie gazde sau egal, cotă 1.35, încredere 3.3/10. Scor final 3–2, pontul a ieșit.
Final
Club A3
Puerto II 2
▴2.25
▴3.25
▾2.82
1
▴2.25
O1.5
▾1.20
GG
▾1.61
1X
▴1.35
3.3
✓ 1X
▴1.353.3
Puerto Cabello II vs Urena SC, Segunda División, start la 20:30. Cote: 2.30 gazde, 3.20 egal, 2.77 oaspeți. Best Tip: cel mult 3 goluri, cotă 1.25, încredere 3.4/10. Scor final 2–3, pontul nu a ieșit.
Final
Puerto II2
Urena 3
▾2.30
▴3.20
▾2.77
X2
1.50
U3.5
▾1.25
GG
▴1.80
U3.5
▴1.25
3.4
U3.5
▴1.253.4
Fundacion Lara Deportiva vs Puerto Cabello II, Segunda División, start la 21:30. Cote: 1.57 gazde, 3.85 egal, 4.85 oaspeți. Best Tip: cel puțin 3 goluri, cotă 1.78, încredere 2.0/10. Scor final 1–1, pontul nu a ieșit.
Final
Fundacion Lara1
Puerto II1
▴1.57
3.85
▾4.85
1
▴1.57
O2.5
▾1.78
NG
▴1.85
O2.5
▾1.78
2.0
O2.5
▾1.782.0

Statistici sezon

Segunda División Venezuela · Sezon 2026
31Meciuri Procent victorii 29%
Analiza performanței
Statistică Acasă Deplasare Total
Meciuri151631
Victorii639
Egaluri437
Înfrângeri51015
Goluri marcate241438
Goluri primite202747
Medie goluri marcate1.60.91.2
Medie goluri primite1.31.71.5
Meciuri fără gol primit516
Meciuri fără gol marcat2810
Recorduri și serii
Cea mai mare victorie
Acasă3-0
Deplasare1-4
Cea mai severă înfrângere
Acasă0-3
Deplasare3-0
Cele mai multe goluri marcate
Acasă5
Deplasare4
Cele mai multe goluri primite
Acasă3
Deplasare3
Serii
Victorii2
Înfrângeri3
Penalty-uri
1/ 4
25.00% Transformate
Minute goluri (marcate vs primite)
7–6
0-15
1–5
16-30
7–6
31-45
4–8
46-60
7–10
61-75
11–13
76-90
Marcate Primite
Tactică și disciplină
Minute cartonașe
0Galbene
7Roșii
Goluri marcate
Peste 0.568%
21 Meciuri
Peste 1.532%
10 Meciuri
Peste 2.513%
4 Meciuri
Peste 3.56%
2 Meciuri
Peste 4.53%
1 Meciuri

Jucători

Jucător Vârstă Poz Rat

Clasament

Venezuela - Segunda División
# Echipa M G P
1 Deportivo Lara 32 56-24 70
2 Fundación Lara Deportiva 32 58-36 56
3 Yaracuyanos FC 32 50-31 55
4 Urena SC 32 46-43 48
5 Atletico el Vigia FC 32 43-52 44
6 Zamora FC B 31 51-47 43
7 Club Atletico Barinas 32 54-64 35
8 Puerto Cabello II 33 39-53 34
9 Real Frontera 32 27-74 15
Play Offs: Quarter-finals

Pronosticuri și ponturi Puerto Cabello II

Cauți pronosticuri pentru Puerto Cabello II? NerdyTips oferă ponturi fotbal generate de AI pentru meciurile echipei Puerto Cabello II cu ajutorul modelului nostru, NT Apex. Până în prezent, am analizat 25 meciuri în care a evoluat Puerto Cabello II, cu o acuratețe Best Tip de 64.0%. Pronosticurile acoperă rezultatul final, sub/peste goluri, GG, scorul corect, xG, cornerele și posesia.

În sezonul curent din Segunda División, Puerto Cabello II a înregistrat 9 victorii, 7 egaluri și 15 înfrângeri în 31 meciuri, marcând 38 goluri (1.2 pe meci) și primind 47, cu 6 meciuri fără gol primit.

NerdyTips se bazează pe transparență totală — toate pronosticurile pentru meciurile încheiate ale echipei Puerto Cabello II rămân vizibile, ca să ne poți verifica oricând rezultatele. Pronosticurile pentru meciurile viitoare necesită abonament.

Puerto Cabello II este doar una dintre miile de echipe pe care le analizăm zilnic — explorează pronosticurile noastre de fotbal pentru peste 700 de ligi.