Liigu sisu juurde
NT Apex AI jõul
Puerto Cabello II

Puerto II Ennustused, statistika ja vorm

AI panustamisvihjed, statistika ja vorm — uuendatakse iga päev.

25
Ennustatud mängud
64.0%
Ennustatavuse määr
LLWLDL
Hiljutine vorm
1.13
Väravad / mäng
Puerto Cabello II on võõrsil viimases 8 mängus jäänud võiduta
Puerto Cabello II lasi viimases 8 mängus sisse vähemalt 1 värava
Puerto Cabello II: viimases 10 mängus löödi üle 1.5 värava
Ennustusi veel pole

Arvutame ennustused umbes 4 päeva enne mängu algust, seega ilmuvad eelseisvad mängud siia peagi.

Viimased mängud

Puerto Cabello II vs Zamora FC B, Segunda División, algus kell 19:30. Koefitsiendid: 2.37 koduvõit, 3.10 viik, 2.75 võõrsilvõit. Best Tip: võõrsilmeeskond võidab või mäng lõpeb viigiga, koefitsient 1.47, usaldus 6.4/10. Lõppseis 1–5, vihje oli tabamus.
Lõpp
Puerto II1
Zamora 25
▾2.37
▴3.10
▾2.75
2
▾2.75
O2.5
1.74
Jah
1.59
X2
▴1.47
6.4
✓ X2
▴1.476.4
Real Frontera vs Puerto Cabello II, Segunda División, algus kell 20:30. Koefitsiendid: 3.30 koduvõit, 3.20 viik, 2.05 võõrsilvõit. Best Tip: võõrsilmeeskond võidab või mäng lõpeb viigiga, koefitsient 1.28, usaldus 2.1/10. Lõppseis 3–0, vihje oli möödalask.
Lõpp
Frontera3
Puerto II 0
3.30
3.20
2.05
X2
1.28
O2.5
1.75
Jah
1.63
X2
1.28
2.1
X2
1.282.1
Puerto Cabello II vs Deportivo Lara, Segunda División, algus kell 20:30. Koefitsiendid: 4.85 koduvõit, 3.40 viik, 1.65 võõrsilvõit. Best Tip: mängus kuni 3 väravat, koefitsient 1.28, usaldus 3.6/10. Lõppseis 2–1, vihje oli tabamus.
Lõpp
Puerto II2
Lara1
4.85
3.40
1.65
2
▾1.62
U3.5
▾1.28
Ei
▾1.78
U3.5
▾1.28
3.6
✓ U3.5
▾1.283.6
Yaracuyanos FC vs Puerto Cabello II, Segunda División, algus kell 21:00. Koefitsiendid: 1.70 koduvõit, 3.45 viik, 4.30 võõrsilvõit. Best Tip: kodumeeskond võidab, koefitsient 1.70, usaldus 5.3/10. Lõppseis 3–0, vihje oli tabamus.
Lõpp
Yaracuyanos3
Puerto II0
▴1.70
▾3.45
▾4.30
1
▴1.70
O2.5
1.80
Jah
1.76
1
▴1.70
5.3
✓ 1
▴1.705.3
Puerto Cabello II vs Atletico el Vigia FC, Segunda División, algus kell 20:30. Koefitsiendid: 2.10 koduvõit, 3.35 viik, 3.05 võõrsilvõit. Best Tip: mängus vähemalt 3 väravat, koefitsient 1.67, usaldus 5.4/10. Lõppseis 1–1, vihje oli möödalask.
Lõpp
Puerto II1
El Vigia1
▴2.10
▾3.35
▾3.05
X
▾3.35
O2.5
▾1.67
Jah
▾1.58
O2.5
▾1.67
5.4
O2.5
▾1.675.4
Club Atletico Barinas vs Puerto Cabello II, Segunda División, algus kell 20:30. Koefitsiendid: 2.25 koduvõit, 3.25 viik, 2.82 võõrsilvõit. Best Tip: kodumeeskond võidab või mäng lõpeb viigiga, koefitsient 1.35, usaldus 3.3/10. Lõppseis 3–2, vihje oli tabamus.
Lõpp
Club A3
Puerto II 2
▴2.25
▴3.25
▾2.82
1
▴2.25
O1.5
▾1.20
Jah
▾1.61
1X
▴1.35
3.3
✓ 1X
▴1.353.3
Puerto Cabello II vs Urena SC, Segunda División, algus kell 20:30. Koefitsiendid: 2.30 koduvõit, 3.20 viik, 2.77 võõrsilvõit. Best Tip: mängus kuni 3 väravat, koefitsient 1.25, usaldus 3.4/10. Lõppseis 2–3, vihje oli möödalask.
Lõpp
Puerto II2
Urena 3
▾2.30
▴3.20
▾2.77
X2
1.50
U3.5
▾1.25
Jah
▴1.80
U3.5
▴1.25
3.4
U3.5
▴1.253.4
Fundacion Lara Deportiva vs Puerto Cabello II, Segunda División, algus kell 21:30. Koefitsiendid: 1.57 koduvõit, 3.85 viik, 4.85 võõrsilvõit. Best Tip: mängus vähemalt 3 väravat, koefitsient 1.78, usaldus 2.0/10. Lõppseis 1–1, vihje oli möödalask.
Lõpp
Fundacion Lara1
Puerto II1
▴1.57
3.85
▾4.85
1
▴1.57
O2.5
▾1.78
Ei
▴1.85
O2.5
▾1.78
2.0
O2.5
▾1.782.0

Hooaja statistika

Segunda División Venezuela · Hooaeg 2026
31Mängud Võidumäär 29%
Näitajate jaotus
Näitaja Kodu Võõrsil Kokku
Mängud151631
Võidud639
Viigid437
Kaotused51015
Löödud väravad241438
Sisse lastud väravad202747
Keskm. löödud väravad1.60.91.2
Keskm. sisse lastud väravad1.31.71.5
Nullimängud516
Mängud väravata2810
Rekordid ja seeriad
Suurim võit
Kodu3-0
Võõrsil1-4
Suurim kaotus
Kodu0-3
Võõrsil3-0
Kõige rohkem löödud väravaid
Kodu5
Võõrsil4
Kõige rohkem sisse lastud väravaid
Kodu3
Võõrsil3
Seeriad
Võit2
Kaotus3
Penaltid
1/ 4
25.00% Löödud
Väravate ajastus (löödud vs sisse lastud)
7–6
0-15
1–5
16-30
7–6
31-45
4–8
46-60
7–10
61-75
11–13
76-90
Löödud Sisse lastud
Taktika ja distsipliin
Kaartide ajastus
0Kollased
7Punased
Löödud väravad
Üle 0.568%
21 mängu
Üle 1.532%
10 mängu
Üle 2.513%
4 mängu
Üle 3.56%
2 mängu
Üle 4.53%
1 mängu

Mängijad

Mängija Vanus Pos Hinne

Tabel

Venezuela - Segunda División
# Meeskond M V P
1 Deportivo Lara 32 56-24 70
2 Fundación Lara Deportiva 32 58-36 56
3 Yaracuyanos FC 32 50-31 55
4 Urena SC 32 46-43 48
5 Atletico el Vigia FC 32 43-52 44
6 Zamora FC B 31 51-47 43
7 Club Atletico Barinas 32 54-64 35
8 Puerto Cabello II 33 39-53 34
9 Real Frontera 32 27-74 15
Play Offs: Quarter-finals

Puerto Cabello II ennustused ja panustamisvihjed

Otsid Puerto Cabello II ennustusi? NerdyTips pakub tehisintellektil põhinevaid jalgpallivihjeid meeskonnale Puerto Cabello II meie AI-mudeli NT Apex abil. Tänaseks oleme analüüsinud 25 mängu, milles on osalenud Puerto Cabello II, parima vihje täpsusega 64.0%. Ennustused hõlmavad lõpptulemust, alla/üle, mõlemad meeskonnad löövad värava, täpset tulemust, xG-d, nurgalööke ja pallivaldamist.

Praegusel Segunda División hooajal on Puerto Cabello II saavutanud 9 võitu, 7 viiki ja 15 kaotust 31 mängus, lüües 38 väravat (1.2 mängu kohta) ja lastes sisse 47, sealhulgas 6 mängu väravat sisse laskmata.

NerdyTips põhineb täielikul läbipaistvusel — kõik lõppenud Puerto Cabello II ennustused jäävad nähtavaks, et saaksid meie tulemusi igal ajal kontrollida. Tulevaste mängude ennustused nõuavad tellimust.

Puerto Cabello II on vaid üks tuhandetest meeskondadest, keda iga päev analüüsime — tutvu meie jalgpalli ennustustega rohkem kui 700 liigas.