Přejít na obsah
Využívá NT Apex AI
Puerto Cabello II

Puerto II Tipy, statistiky a forma

AI sázkové tipy, statistiky a forma — aktualizováno denně.

25
Predikované zápasy
64.0%
Míra úspěšnosti
LLWLDL
Aktuální forma
1.13
Góly / zápas
Puerto Cabello II: série 8 venkovních zápasů bez výhry
Puerto Cabello II: série 8 zápasů s inkasovaným gólem
Puerto Cabello II: série 10 zápasů s více než 1.5 gólu
Zatím žádné tipy

Tipy počítáme zhruba 4 dny před výkopem, takže nadcházející zápasy se tu brzy objeví.

Poslední zápasy

Puerto Cabello II vs Zamora FC B, Segunda División, výkop 19:30. Kurzy: 2.37 domácí, 3.10 remíza, 2.75 hosté. Best Tip: hosté neprohrají, kurz 1.47, důvěra 6.4/10. Konečný výsledek 1–5, tip vyšel.
Konec
Puerto II1
Zamora 25
▾2.37
▴3.10
▾2.75
2
▾2.75
O2.5
1.74
Ano
1.59
X2
▴1.47
6.4
✓ X2
▴1.476.4
Real Frontera vs Puerto Cabello II, Segunda División, výkop 20:30. Kurzy: 3.30 domácí, 3.20 remíza, 2.05 hosté. Best Tip: hosté neprohrají, kurz 1.28, důvěra 2.1/10. Konečný výsledek 3–0, tip nevyšel.
Konec
Frontera3
Puerto II 0
3.30
3.20
2.05
X2
1.28
O2.5
1.75
Ano
1.63
X2
1.28
2.1
X2
1.282.1
Puerto Cabello II vs Deportivo Lara, Segunda División, výkop 20:30. Kurzy: 4.85 domácí, 3.40 remíza, 1.65 hosté. Best Tip: padnou nejvýše 3 góly, kurz 1.28, důvěra 3.6/10. Konečný výsledek 2–1, tip vyšel.
Konec
Puerto II2
Lara1
4.85
3.40
1.65
2
▾1.62
U3.5
▾1.28
Ne
▾1.78
U3.5
▾1.28
3.6
✓ U3.5
▾1.283.6
Yaracuyanos FC vs Puerto Cabello II, Segunda División, výkop 21:00. Kurzy: 1.70 domácí, 3.45 remíza, 4.30 hosté. Best Tip: výhra domácích, kurz 1.70, důvěra 5.3/10. Konečný výsledek 3–0, tip vyšel.
Konec
Yaracuyanos3
Puerto II0
▴1.70
▾3.45
▾4.30
1
▴1.70
O2.5
1.80
Ano
1.76
1
▴1.70
5.3
✓ 1
▴1.705.3
Puerto Cabello II vs Atletico el Vigia FC, Segunda División, výkop 20:30. Kurzy: 2.10 domácí, 3.35 remíza, 3.05 hosté. Best Tip: padnou alespoň 3 góly, kurz 1.67, důvěra 5.4/10. Konečný výsledek 1–1, tip nevyšel.
Konec
Puerto II1
El Vigia1
▴2.10
▾3.35
▾3.05
X
▾3.35
O2.5
▾1.67
Ano
▾1.58
O2.5
▾1.67
5.4
O2.5
▾1.675.4
Club Atletico Barinas vs Puerto Cabello II, Segunda División, výkop 20:30. Kurzy: 2.25 domácí, 3.25 remíza, 2.82 hosté. Best Tip: domácí neprohrají, kurz 1.35, důvěra 3.3/10. Konečný výsledek 3–2, tip vyšel.
Konec
Club A3
Puerto II 2
▴2.25
▴3.25
▾2.82
1
▴2.25
O1.5
▾1.20
Ano
▾1.61
1X
▴1.35
3.3
✓ 1X
▴1.353.3
Puerto Cabello II vs Urena SC, Segunda División, výkop 20:30. Kurzy: 2.30 domácí, 3.20 remíza, 2.77 hosté. Best Tip: padnou nejvýše 3 góly, kurz 1.25, důvěra 3.4/10. Konečný výsledek 2–3, tip nevyšel.
Konec
Puerto II2
Urena 3
▾2.30
▴3.20
▾2.77
X2
1.50
U3.5
▾1.25
Ano
▴1.80
U3.5
▴1.25
3.4
U3.5
▴1.253.4
Fundacion Lara Deportiva vs Puerto Cabello II, Segunda División, výkop 21:30. Kurzy: 1.57 domácí, 3.85 remíza, 4.85 hosté. Best Tip: padnou alespoň 3 góly, kurz 1.78, důvěra 2.0/10. Konečný výsledek 1–1, tip nevyšel.
Konec
Fundacion Lara1
Puerto II1
▴1.57
3.85
▾4.85
1
▴1.57
O2.5
▾1.78
Ne
▴1.85
O2.5
▾1.78
2.0
O2.5
▾1.782.0

Statistiky sezóny

Segunda División Venezuela · Sezóna 2026
31Zápasy Procento výher 29%
Přehled výkonů
Údaj Domácí Hosté Celkem
Zápasy151631
Výhry639
Remízy437
Prohry51015
Vstřelené góly241438
Inkasované góly202747
Průměr vstřelených gólů1.60.91.2
Průměr inkasovaných gólů1.31.71.5
Čistá konta516
Bez vstřeleného gólu2810
Rekordy a série
Nejvyšší výhra
Domácí3-0
Hosté1-4
Nejtěžší porážka
Domácí0-3
Hosté3-0
Nejvíce vstřelených gólů
Domácí5
Hosté4
Nejvíce inkasovaných gólů
Domácí3
Hosté3
Série
Výhry2
Prohry3
Penalty
1/ 4
25.00% Proměněné
Časování gólů (vstřelené vs inkasované)
7–6
0-15
1–5
16-30
7–6
31-45
4–8
46-60
7–10
61-75
11–13
76-90
Vstřelené Inkasované
Taktika a disciplína
Časování karet
0Žluté
7Červené
Vstřelené góly (nad/pod)
Nad 0.568%
21 zápasů
Nad 1.532%
10 zápasů
Nad 2.513%
4 zápasů
Nad 3.56%
2 zápasů
Nad 4.53%
1 zápasů

Hráči

Hráč Věk Poz Hod

Tabulka

Venezuela - Segunda División
# Tým Z G B
1 Deportivo Lara 32 56-24 70
2 Fundación Lara Deportiva 32 58-36 56
3 Yaracuyanos FC 32 50-31 55
4 Urena SC 32 46-43 48
5 Atletico el Vigia FC 32 43-52 44
6 Zamora FC B 31 51-47 43
7 Club Atletico Barinas 32 54-64 35
8 Puerto Cabello II 33 39-53 34
9 Real Frontera 32 27-74 15
Play Offs: Quarter-finals

Tipy a predikce na zápasy Puerto Cabello II

Hledáte tipy na Puerto Cabello II? NerdyTips nabízí fotbalové tipy na zápasy týmu Puerto Cabello II od našeho AI modelu NT Apex. Zatím jsme analyzovali 25 zápasů týmu Puerto Cabello II a úspěšnost Best Tip u nich činí 64.0%. Predikce zahrnují konečný výsledek, Více/Méně, Oba týmy dají gól, přesný výsledek, xG, rohy a držení míče.

Bilance týmu Puerto Cabello II v aktuální sezóně Segunda División: odehrané zápasy 31, výhry 9, remízy 7, prohry 15, vstřelené góly 38 (1.2 na zápas), inkasované góly 47 a čistá konta 6.

NerdyTips staví na plné transparentnosti — všechny dokončené tipy na Puerto Cabello II zůstávají viditelné, abyste mohli kdykoli ověřit naši historii výsledků. Tipy na nadcházející zápasy vyžadují předplatné.

Puerto Cabello II je jen jedním z tisíců týmů, které denně analyzujeme — prozkoumejte naše fotbalové predikce pro více než 700 lig.