Sari la conținut
Cu tehnologia NT Apex AI
SE Belford Roxo

Belford Roxo Pronosticuri, statistici și formă

Ponturi AI, statistici și formă — actualizate zilnic.

4
Meciuri analizate
–
Predictibilitate
WWDWW
Forma recentă
1.67
Goluri / meci
SE Belford Roxo este neînvinsă în ultimele 9 meciuri
SE Belford Roxo a marcat în ultimele 7 meciuri
SE Belford Roxo a avut peste 1.5 goluri în ultimele 7 meciuri
Încă nu avem pronosticuri

Calculăm pronosticurile cu aproximativ 4 zile înainte de meci, așa că meciurile următoare vor apărea aici în curând.

Meciuri recente

Buzios vs SE Belford Roxo, Carioca B2, start la 18:00. Cote: 7.20 gazde, 4.60 egal, 1.34 oaspeți. Best Tip: victorie oaspeți, cotă 1.34, încredere 5.0/10. Scor final 0–1, pontul a ieșit.
Final
Buzios0
Belford Roxo1
▾7.20
▾4.60
▴1.34
2
▴1.34
O2.5
▴1.42
NG
2.02
2
▴1.34
5.0
✓ 2
▴1.345.0
SE Belford Roxo vs Barra Mansa, Carioca B2, start la 18:00. Cote: 1.41 gazde, 4.35 egal, 6.10 oaspeți. Best Tip: victorie gazde, cotă 1.41, încredere 5.0/10. Scor final 3–1, pontul a ieșit.
Final
Belford Roxo3
Barra Mansa1
▾1.41
▴4.35
▴6.10
1
▾1.41
U3.5
1.43
NG
1.88
1
▾1.41
5.0
✓ 1
▾1.415.0
SE Belford Roxo vs Serra Macaense, Carioca B2, start la 19:00. Cote: 1.95 gazde, 3.40 egal, 3.40 oaspeți. Best Tip: victorie gazde sau egal, cotă 1.27, încredere 5.0/10. Scor final 1–1, pontul a ieșit.
Final
Belford Roxo1
Serra Macaense1
1.95
3.40
3.40
1
1.95
U3.5
1.27
NG
1.92
1X
1.27
5.0
✓ 1X
1.275.0
7 de Abril vs Belford R, Carioca B2, start la 19:00. Cote: 2.55 gazde, 3.30 egal, 2.42 oaspeți. Best Tip: victorie oaspeți sau egal, cotă 1.42, încredere 5.0/10. Scor final 0–2, pontul a ieșit.
Final
7 de Abril0
Belford Roxo2
2.55
3.30
2.42
2
2.42
O2.5
1.72
GG
1.60
X2
1.42
5.0
✓ X2
1.425.0
SE Belford Roxo vs Santa Cruz RJ, Carioca B2, start la 19:00. Cote: 2.87 gazde, 3.15 egal, 2.27 oaspeți. Best Tip: victorie oaspeți sau egal, cotă 1.34, încredere 5.0/10. Scor final 3–0, pontul nu a ieșit.
Final
Belford Roxo3
Santa Cruz RJ0
2.87
3.15
2.27
2
2.27
U3.5
1.26
GG
1.76
X2
1.34
5.0
X2
1.345.0

Statistici sezon

Carioca B2 Brazilia · Sezon 2026
11Meciuri Procent victorii 45%
Analiza performanței
Statistică Acasă Deplasare Total
Meciuri5611
Victorii235
Egaluri235
Înfrângeri101
Goluri marcate81422
Goluri primite4711
Medie goluri marcate1.62.32.0
Medie goluri primite0.81.21.0
Meciuri fără gol primit235
Meciuri fără gol marcat101
Recorduri și serii
Cea mai mare victorie
Acasă3-0
Deplasare0-4
Cea mai severă înfrângere
Acasă1-2
Deplasare-
Cele mai multe goluri marcate
Acasă3
Deplasare4
Cele mai multe goluri primite
Acasă2
Deplasare3
Serii
Victorii2
Înfrângeri1
Penalty-uri
2/ 3
66.67% Transformate
Minute goluri (marcate vs primite)
4–0
0-15
3–2
16-30
3–0
31-45
4–2
46-60
3–3
61-75
3–2
76-90
Marcate Primite
Tactică și disciplină
Minute cartonașe
0Galbene
0Roșii
Goluri marcate
Peste 0.591%
10 Meciuri
Peste 1.564%
7 Meciuri
Peste 2.536%
4 Meciuri
Peste 3.59%
1 Meciuri
Peste 4.50%
0 Meciuri

Jucători

Nu sunt disponibile date despre jucători

Clasament

Brazilia - Carioca B2
# Echipa M G P
1 Friburguense 11 24-10 25
2 Serra Macaense 11 25-11 23
3 SE Belford Roxo 11 22-11 20
4 Cardoso Moreira 11 20-11 19
5 Santa Cruz RJ 10 12-9 19
6 7 de Abril 11 18-18 17
7 Paduano 11 19-13 16
8 Campos AA 10 12-14 13
9 Rio de Janeiro 11 13-17 11
10 Barra Mansa 11 10-16 10
11 Búzios 11 10-26 6
12 Paraty 11 8-37 0
Promotion - Carioca B2 (Play Offs: Semi-finals) Relegation - Carioca C

În sezonul curent din Carioca B2, SE Belford Roxo a înregistrat 5 victorii, 5 egaluri și 1 înfrângeri în 11 meciuri, marcând 22 goluri (2.0 pe meci) și primind 11, cu 5 meciuri fără gol primit.

NerdyTips se bazează pe transparență totală — toate pronosticurile pentru meciurile încheiate ale echipei SE Belford Roxo rămân vizibile, ca să ne poți verifica oricând rezultatele. Pronosticurile pentru meciurile viitoare necesită abonament.

SE Belford Roxo este doar una dintre miile de echipe pe care le analizăm zilnic — explorează pronosticurile noastre de fotbal pentru peste 700 de ligi.