Belford Roxo Tippek, statisztikák és forma
AI-alapú fogadási tippek, statisztikák és forma — naponta frissítve.
4
Elemzett mérkőzések
–
Kiszámíthatóság
WWDWW
Legutóbbi forma
1.67
Gólok / mérkőzés
SE Belford Roxo veretlen az utóbbi 9 mérkőzésen
SE Belford Roxo gólt szerzett az utóbbi 7 mérkőzésen
SE Belford Roxo utóbbi 7 mérkőzésén rendre 1,5 gólnál több esett
Még nincsenek tippek
A tippeket nagyjából 4 nappal a kezdés előtt számoljuk ki, így a következő meccsek hamarosan itt lesznek.
Legutóbbi meccsek
Buzios vs SE Belford Roxo, Carioca B2, kezdés 18:00. Odds: hazai 7.20, döntetlen 4.60, vendég 1.34. Best Tip: vendéggyőzelem, odds 1.34, megbízhatóság 5.0/10. Végeredmény 0–1, a tipp bejött.
Buzios0
Belford Roxo1SE Belford Roxo vs Barra Mansa, Carioca B2, kezdés 18:00. Odds: hazai 1.41, döntetlen 4.35, vendég 6.10. Best Tip: hazai győzelem, odds 1.41, megbízhatóság 5.0/10. Végeredmény 3–1, a tipp bejött.
Belford Roxo3
Barra Mansa1SE Belford Roxo vs Serra Macaense, Carioca B2, kezdés 19:00. Odds: hazai 1.95, döntetlen 3.40, vendég 3.40. Best Tip: hazai vagy döntetlen, odds 1.27, megbízhatóság 5.0/10. Végeredmény 1–1, a tipp bejött.
Belford Roxo1
Serra Macaense17 de Abril vs Belford R, Carioca B2, kezdés 19:00. Odds: hazai 2.55, döntetlen 3.30, vendég 2.42. Best Tip: vendég vagy döntetlen, odds 1.42, megbízhatóság 5.0/10. Végeredmény 0–2, a tipp bejött.
7 de Abril0
Belford Roxo2SE Belford Roxo vs Santa Cruz RJ, Carioca B2, kezdés 19:00. Odds: hazai 2.87, döntetlen 3.15, vendég 2.27. Best Tip: vendég vagy döntetlen, odds 1.34, megbízhatóság 5.0/10. Végeredmény 3–0, a tipp nem jött be.
Belford Roxo3
Santa Cruz RJ0
Vége
▾7.20
▾4.60
▴1.34
2
O2.5
Nem
2
5.0
✓ 2
Vége
▾1.41
▴4.35
▴6.10
1
U3.5
Nem
1
5.0
✓ 1
Vége
1.95
3.40
3.40
1
U3.5
Nem
1X
5.0
✓ 1X
Vége
2.55
3.30
2.42
2
O2.5
Igen
X2
5.0
✓ X2
Vége
2.87
3.15
2.27
2
U3.5
Igen
X2
5.0
X2
Szezonstatisztikák
Carioca B2
11Mérkőzések
Győzelmi arány 45%
Teljesítmény elemzése
| Statisztika | Hazai | Vendég | Összesen |
|---|---|---|---|
| Mérkőzések | 5 | 6 | 11 |
| Győzelmek | 2 | 3 | 5 |
| Döntetlenek | 2 | 3 | 5 |
| Vereségek | 1 | 0 | 1 |
| Lőtt gólok | 8 | 14 | 22 |
| Kapott gólok | 4 | 7 | 11 |
| Lőtt gólok átlaga | 1.6 | 2.3 | 2.0 |
| Kapott gólok átlaga | 0.8 | 1.2 | 1.0 |
| Kapott gól nélküli mérkőzések | 2 | 3 | 5 |
| Gól nélküli mérkőzések | 1 | 0 | 1 |
Rekordok és sorozatok
Legnagyobb győzelem
Hazai3-0
Vendég0-4
Legnagyobb vereség
Hazai1-2
Vendég-
Legtöbb lőtt gól
Hazai3
Vendég4
Legtöbb kapott gól
Hazai2
Vendég3
Sorozatok
Győzelmek2
Vereségek1
Tizenegyesek
2/ 3
66.67% Értékesített
Gólok időpontja (lőtt vs kapott)
0-15
16-30
31-45
46-60
61-75
76-90
Lőtt
Kapott
Taktika és fegyelem
Lapok időpontja
0Sárga
0Piros
Lőtt gólok
Több mint 0.591%
10 Mérkőzések
Több mint 1.564%
7 Mérkőzések
Több mint 2.536%
4 Mérkőzések
Több mint 3.59%
1 Mérkőzések
Több mint 4.50%
0 Mérkőzések
Játékosok
Nincsenek elérhető játékosadatok
Tabella
Brazília - Carioca B2
| # | Csapat | M | G | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 |
|
11 | 24-10 | 25 |
| 2 |
|
11 | 25-11 | 23 |
| 3 |
|
11 | 22-11 | 20 |
| 4 |
|
11 | 20-11 | 19 |
| 5 |
|
10 | 12-9 | 19 |
| 6 |
|
11 | 18-18 | 17 |
| 7 |
|
11 | 19-13 | 16 |
| 8 |
|
10 | 12-14 | 13 |
| 9 |
|
11 | 13-17 | 11 |
| 10 |
|
11 | 10-16 | 10 |
| 11 |
|
11 | 10-26 | 6 |
| 12 |
|
11 | 8-37 | 0 |
Promotion - Carioca B2 (Play Offs: Semi-finals)
Relegation - Carioca C
Az aktuális Carioca B2 idényben SE Belford Roxo mérlege 11 mérkőzés után 5 győzelem, 5 döntetlen és 1 vereség; 22 lőtt gól (meccsenként 2.0), 11 kapott gól és 5 kapott gól nélküli mérkőzés.
A NerdyTips a teljes átláthatóság elvére épül — minden lezárt SE Belford Roxo-tipp látható marad, így bármikor ellenőrizheted korábbi eredményeinket. A közelgő mérkőzések tippjeihez előfizetés szükséges.
SE Belford Roxo csak egy a több ezer csapat közül, amelyeket naponta elemzünk — fedezd fel a több mint 700 ligát lefedő foci tippjeinket.