Belford Roxo Tipy, štatistiky a forma
AI tipy na stávky, štatistiky a forma — aktualizované denne.
4
Tipované zápasy
–
Úspešnosť tipov
WWDWW
Aktuálna forma
1.67
Góly / zápas
SE Belford Roxo je v posledných 9 zápasoch neporazený
SE Belford Roxo skóroval v posledných 7 zápasoch
SE Belford Roxo mal v posledných 7 zápasoch viac ako 1.5 gólu
Zatiaľ žiadne tipy
Tipy počítame zhruba 4 dni pred výkopom, takže nadchádzajúce zápasy sa tu čoskoro objavia.
Posledné zápasy
Buzios vs SE Belford Roxo, Carioca B2, výkop 18:00. Kurzy: 7.20 domáci, 4.60 remíza, 1.34 hostia. Best Tip: výhra hostí, kurz 1.34, dôvera 5.0/10. Konečný výsledok 0–1, tip trafený.
Buzios0
Belford Roxo1SE Belford Roxo vs Barra Mansa, Carioca B2, výkop 18:00. Kurzy: 1.41 domáci, 4.35 remíza, 6.10 hostia. Best Tip: výhra domácich, kurz 1.41, dôvera 5.0/10. Konečný výsledok 3–1, tip trafený.
Belford Roxo3
Barra Mansa1SE Belford Roxo vs Serra Macaense, Carioca B2, výkop 19:00. Kurzy: 1.95 domáci, 3.40 remíza, 3.40 hostia. Best Tip: domáci neprehrajú, kurz 1.27, dôvera 5.0/10. Konečný výsledok 1–1, tip trafený.
Belford Roxo1
Serra Macaense17 de Abril vs Belford R, Carioca B2, výkop 19:00. Kurzy: 2.55 domáci, 3.30 remíza, 2.42 hostia. Best Tip: hostia neprehrajú, kurz 1.42, dôvera 5.0/10. Konečný výsledok 0–2, tip trafený.
7 de Abril0
Belford Roxo2SE Belford Roxo vs Santa Cruz RJ, Carioca B2, výkop 19:00. Kurzy: 2.87 domáci, 3.15 remíza, 2.27 hostia. Best Tip: hostia neprehrajú, kurz 1.34, dôvera 5.0/10. Konečný výsledok 3–0, tip netrafený.
Belford Roxo3
Santa Cruz RJ0
Kon.
▾7.20
▾4.60
▴1.34
2
O2.5
Nie
2
5.0
✓ 2
Kon.
▾1.41
▴4.35
▴6.10
1
U3.5
Nie
1
5.0
✓ 1
Kon.
1.95
3.40
3.40
1
U3.5
Nie
1X
5.0
✓ 1X
Kon.
2.55
3.30
2.42
2
O2.5
Áno
X2
5.0
✓ X2
Kon.
2.87
3.15
2.27
2
U3.5
Áno
X2
5.0
X2
Štatistiky sezóny
Carioca B2
10Zápasy
Percento výhier 40%
Prehľad výkonov
| Údaj | Doma | Vonku | Celkom |
|---|---|---|---|
| Zápasy | 5 | 5 | 10 |
| Výhry | 2 | 2 | 4 |
| Remízy | 2 | 3 | 5 |
| Prehry | 1 | 0 | 1 |
| Strelené góly | 8 | 13 | 21 |
| Inkasované góly | 4 | 7 | 11 |
| Priemer strelených gólov | 1.6 | 2.6 | 2.1 |
| Priemer inkasovaných gólov | 0.8 | 1.4 | 1.1 |
| Čisté kontá | 2 | 2 | 4 |
| Bez streleného gólu | 1 | 0 | 1 |
Rekordy a série
Najvyššia výhra
Doma3-0
Vonku0-4
Najvyššia prehra
Doma1-2
Vonku-
Najviac strelených gólov
Doma3
Vonku4
Najviac inkasovaných gólov
Doma2
Vonku3
Série
Výhry2
Prehry1
Penalty
2/ 3
66.67% Premenené
Časovanie gólov (strelené vs inkasované)
0-15
16-30
31-45
46-60
61-75
76-90
Strelené
Inkasované
Taktika a disciplína
Časovanie kariet
0Žlté
0Červené
Strelené góly
Nad 0.590%
9 zápasov
Nad 1.570%
7 zápasov
Nad 2.540%
4 zápasov
Nad 3.510%
1 zápasov
Nad 4.50%
0 zápasov
Hráči
Nie sú k dispozícii žiadne dáta o hráčoch
Tabuľka
Brazília - Carioca B2
| # | Tím | Z | G | B |
|---|---|---|---|---|
| 1 |
|
11 | 24-10 | 25 |
| 2 |
|
11 | 25-11 | 23 |
| 3 |
|
11 | 22-11 | 20 |
| 4 |
|
11 | 20-11 | 19 |
| 5 |
|
10 | 12-9 | 19 |
| 6 |
|
11 | 18-18 | 17 |
| 7 |
|
11 | 19-13 | 16 |
| 8 |
|
10 | 12-14 | 13 |
| 9 |
|
11 | 13-17 | 11 |
| 10 |
|
11 | 10-16 | 10 |
| 11 |
|
11 | 10-26 | 6 |
| 12 |
|
11 | 8-37 | 0 |
Promotion - Carioca B2 (Play Offs: Semi-finals)
Relegation - Carioca C
V aktuálnej sezóne Carioca B2 má SE Belford Roxo po 10 odohraných zápasoch bilanciu výhry: 4, remízy: 5, prehry: 1. Strelené góly: 21 (2.1 na zápas), inkasované: 11, čisté kontá: 4.
NerdyTips je postavený na plnej transparentnosti — všetky dokončené tipy na SE Belford Roxo zostávajú viditeľné, aby ste si mohli kedykoľvek overiť naše výsledky. Pre tipy na nadchádzajúce zápasy je potrebné predplatné.
SE Belford Roxo je len jedným z tisícok tímov, ktoré denne analyzujeme — preskúmajte naše futbalové tipy pre viac ako 700 líg.