Pređi na sadržaj
Pokreće NT Apex AI
SE Belford Roxo

Belford Roxo Prognoze, statistika i forma

AI tipovi za klađenje, statistika i forma — ažurira se svakodnevno.

4
Prognozirane utakmice
–
Predvidljivost
WWDWW
Trenutna forma
1.67
Golova po meču
SE Belford Roxo je bez poraza 9 puta zaredom
SE Belford Roxo daje gol 7 puta zaredom
Utakmice tima SE Belford Roxo: preko 1.5 gola 7 puta zaredom
Još nema tipova

Tipove računamo otprilike 4 dana pre početka utakmice, pa će se predstojeće utakmice uskoro pojaviti ovde.

Poslednji mečevi

Buzios vs SE Belford Roxo, Carioca B2, početak u 18:00. Kvote: 7.20 domaćin, 4.60 nerešeno, 1.34 gost. Best Tip: pobeda gosta, kvota 1.34, poverenje 5.0/10. Konačan rezultat 0–1, tip pogođen.
Kraj
Buzios0
Belford Roxo1
▾7.20
▾4.60
▴1.34
2
▴1.34
O2.5
▴1.42
NG
2.02
2
▴1.34
5.0
✓ 2
▴1.345.0
SE Belford Roxo vs Barra Mansa, Carioca B2, početak u 18:00. Kvote: 1.41 domaćin, 4.35 nerešeno, 6.10 gost. Best Tip: pobeda domaćina, kvota 1.41, poverenje 5.0/10. Konačan rezultat 3–1, tip pogođen.
Kraj
Belford Roxo3
Barra Mansa1
▾1.41
▴4.35
▴6.10
1
▾1.41
U3.5
1.43
NG
1.88
1
▾1.41
5.0
✓ 1
▾1.415.0
SE Belford Roxo vs Serra Macaense, Carioca B2, početak u 19:00. Kvote: 1.95 domaćin, 3.40 nerešeno, 3.40 gost. Best Tip: pobeda domaćina ili nerešeno, kvota 1.27, poverenje 5.0/10. Konačan rezultat 1–1, tip pogođen.
Kraj
Belford Roxo1
Serra Macaense1
1.95
3.40
3.40
1
1.95
U3.5
1.27
NG
1.92
1X
1.27
5.0
✓ 1X
1.275.0
7 de Abril vs Belford R, Carioca B2, početak u 19:00. Kvote: 2.55 domaćin, 3.30 nerešeno, 2.42 gost. Best Tip: pobeda gosta ili nerešeno, kvota 1.42, poverenje 5.0/10. Konačan rezultat 0–2, tip pogođen.
Kraj
7 de Abril0
Belford Roxo2
2.55
3.30
2.42
2
2.42
O2.5
1.72
GG
1.60
X2
1.42
5.0
✓ X2
1.425.0
SE Belford Roxo vs Santa Cruz RJ, Carioca B2, početak u 19:00. Kvote: 2.87 domaćin, 3.15 nerešeno, 2.27 gost. Best Tip: pobeda gosta ili nerešeno, kvota 1.34, poverenje 5.0/10. Konačan rezultat 3–0, tip nije pogođen.
Kraj
Belford Roxo3
Santa Cruz RJ0
2.87
3.15
2.27
2
2.27
U3.5
1.26
GG
1.76
X2
1.34
5.0
X2
1.345.0

Statistika sezone

Carioca B2 Brazil · Sezona 2026
11Utakmice Procenat pobeda 45%
Pregled učinka
Statistika Domaćin Gost Ukupno
Utakmice5611
Pobede235
Nerešeno235
Porazi101
Postignuti golovi81422
Primljeni golovi4711
Prosek postignutih golova1.62.32.0
Prosek primljenih golova0.81.21.0
Utakmice bez primljenog gola235
Utakmice bez postignutog gola101
Rekordi i serije
Najveća pobeda
Domaćin3-0
Gost0-4
Najveći poraz
Domaćin1-2
Gost-
Najviše postignutih golova
Domaćin3
Gost4
Najviše primljenih golova
Domaćin2
Gost3
Serije
Pobede2
Porazi1
Penali
2/ 3
66.67% realizovano
Vreme golova (postignuti vs primljeni)
4–0
0-15
3–2
16-30
3–0
31-45
4–2
46-60
3–3
61-75
3–2
76-90
Postignuti Primljeni
Taktika i disciplina
Vreme kartona
0Žuti
0Crveni
Postignuti golovi
Preko 0.591%
10 Utakmice
Preko 1.564%
7 Utakmice
Preko 2.536%
4 Utakmice
Preko 3.59%
1 Utakmice
Preko 4.50%
0 Utakmice

Igrači

Nema dostupnih podataka o igračima

Tabela

Brazil - Carioca B2
# Tim O G B
1 Friburguense 11 24-10 25
2 Serra Macaense 11 25-11 23
3 SE Belford Roxo 11 22-11 20
4 Cardoso Moreira 11 20-11 19
5 Santa Cruz RJ 10 12-9 19
6 7 de Abril 11 18-18 17
7 Paduano 11 19-13 16
8 Campos AA 10 12-14 13
9 Rio de Janeiro 11 13-17 11
10 Barra Mansa 11 10-16 10
11 Búzios 11 10-26 6
12 Paraty 11 8-37 0
Promotion - Carioca B2 (Play Offs: Semi-finals) Relegation - Carioca C

U tekućoj sezoni Carioca B2 učinak tima SE Belford Roxo je pobede: 5, nerešeno: 5, porazi: 1 (utakmica: 11). Dati golovi: 22 (2.0 po utakmici), primljeni: 11, a utakmica bez primljenog gola: 5.

NerdyTips se zasniva na potpunoj transparentnosti — sve završene prognoze za SE Belford Roxo ostaju vidljive, pa naš učinak možete da proverite u svakom trenutku. Za prognoze predstojećih utakmica potrebna je pretplata.

SE Belford Roxo je samo jedan od hiljada timova koje svakodnevno analiziramo — istražite naše fudbalske tipove za više od 700 liga.