Sari la conținut
Cu tehnologia NT Apex AI
Stabæk W

Stabæk W Pronosticuri, Statistici și Formă

Ponturi de pariuri AI, statistici și formă — actualizate zilnic.

29
Meciuri analizate
65.5%
Rată de predictibilitate
WLLWWD
Forma recentă
2.07
Goluri / meci
Stabæk W nu a primit cartonaș roșu în ultimele 40 meciuri
Următorul meci Toppserien · sâm., 17 oct. · 12:00
Stabaek W
VS12:00
Honefoss W
Deblochează pronosticul
Abonează-te pentru a vedea

Meciuri Recente

Molde W vs Stabaek W, Toppserien, start la 12:00. Cote: 3.25 gazde, 3.60 egal, 1.95 oaspeți. Cel mai bun pont: oaspeții câștigă sau egal, cotă 1.28, încredere 7.2/10. Scor final 0–3, pontul a ieșit.
Final
Molde W0
Stabaek W3
3.25
3.60
1.95
2
1.95
O2.5
▴1.57
GG
▴1.54
X2
1.28
7.2
✓ X2
1.287.2
Stabaek W vs Brann W, Toppserien, start la 14:00. Cote: 9.00 gazde, 5.35 egal, 1.28 oaspeți. Cel mai bun pont: peste 2.5 goluri, cotă 1.46, încredere 6.3/10. Scor final 0–1, pontul nu a ieșit.
Final
Stabaek W0
Brann W1
▾9.00
5.35
1.28
2
1.28
O2.5
1.46
NG
▴1.87
O2.5
1.46
6.3
O2.5
1.466.3
Rosenborg W vs Stabaek W, Toppserien, start la 17:00. Cote: 1.47 gazde, 4.65 egal, 5.60 oaspeți. Cel mai bun pont: victorie gazde, cotă 1.47, încredere 5.2/10. Scor final 4–2, pontul a ieșit.
Final
Rosenborg W4
Stabaek W2
▾1.47
▴4.65
▴5.60
1
▾1.47
O2.5
▾1.42
GG
▾1.57
1
▾1.47
5.2
✓ 1
▾1.475.2
Stabaek W vs LSK Kvinner W, Toppserien, start la 12:00. Cote: 1.47 gazde, 4.30 egal, 5.25 oaspeți. Cel mai bun pont: peste 2.5 goluri, cotă 1.52, încredere 2.6/10. Scor final 5–1, pontul a ieșit.
Final
Stabaek W5
LSK Kvinner W1
▾1.47
▴4.30
▴5.25
X2
▴2.32
O2.5
1.52
NG
▾2.08
O2.5
▴1.52
2.6
✓ O2.5
▴1.522.6
Stabaek W vs Bodo / Glimt W, Toppserien, start la 15:00. Cote: 1.10 gazde, 9.10 egal, 21.00 oaspeți. Cel mai bun pont: gazdele câștigă la o diferență de min. 2 goluri, cotă 1.58, încredere 6.6/10. Scor final 7–1, pontul a ieșit.
Final
Stabaek W7
Bodo / Glimt WBodo/Glimt W1
1.10
▾9.10
▴21.00
1
▾1.08
O2.5
▾1.23
NG
▾1.49
H1
1.58
6.6
✓ H1
1.586.6
Haugesund W vs Stabaek W, Toppserien, start la 13:00. Cote: 3.40 gazde, 3.50 egal, 1.88 oaspeți. Cel mai bun pont: oaspeții câștigă sau egal, cotă 1.27, încredere 6.9/10. Scor final 1–1, pontul a ieșit.
Final
Haugesund W1
Stabaek W1
▾3.40
▾3.50
▴1.88
2
▴1.91
O2.5
1.48
GG
▾1.47
X2
▴1.27
6.9
✓ X2
▴1.276.9
Stabaek W vs Roa W, Toppserien, start la 15:00. Cote: 1.55 gazde, 4.15 egal, 5.30 oaspeți. Cel mai bun pont: victorie gazde, cotă 1.55, încredere 10/10. Scor final 0–1, pontul nu a ieșit.
Final
Stabaek W0
Roa W1
1.55
▴4.15
▾5.30
1
1.55
O2.5
1.68
NG
1.94
1
1.55
10
1
1.5510
Kolbotn W vs Stabaek W, Toppserien, start la 17:00. Cote: 4.31 gazde, 3.80 egal, 1.65 oaspeți. Cel mai bun pont: victorie oaspeți, cotă 1.65, încredere 1.8/10. Scor final 1–0, pontul nu a ieșit.
Final
Kolbotn W1
Stabaek W0
4.31
3.80
1.65
2
1.65
U3.5
1.51
GG
1.55
2
1.65
1.8
2
1.651.8

Stabaek W Statistici medii

Ultimele 10 meciuri
ȘuturiPe poartă / meci
5.4
Posesie
53%
CornereMedie pe meci
5
DisciplinăCartonașe / meci
1.4
Procent victorii
60%

Statistici Sezon

Toppserien Norvegia · Sezon 2026
18Meciuri Procent victorii 44%
Analiza performanței
Statistică Acasă Deplasare Total
Meciuri9918
Victorii448
Egaluri123
Înfrângeri437
Goluri marcate181836
Goluri primite81220
Medie goluri marcate2.02.02.0
Medie goluri primite0.91.31.1
Meciuri fără gol primit235
Meciuri fără gol marcat415
Recorduri & serii
Cea mai mare victorie
Acasă7-1
Deplasare0-4
Cea mai severă înfrângere
Acasă1-2
Deplasare4-2
Cele mai multe goluri marcate
Acasă7
Deplasare4
Cele mai multe goluri primite
Acasă2
Deplasare4
Serii
Victorii3
Înfrângeri2
Penalty-uri
2/ 2
100.00% Transformate
Minute goluri (marcate vs primite)
5–1
0-15
11–2
16-30
2–3
31-45
4–6
46-60
5–6
61-75
4–3
76-90
Marcate Primite
Tactică & disciplină
Minute cartonașe
0Galbene
0Roșii
Goluri Marcate
Peste 0.572%
13 Meciuri
Peste 1.556%
10 Meciuri
Peste 2.533%
6 Meciuri
Peste 3.517%
3 Meciuri
Peste 4.511%
2 Meciuri

Jucători

Jucător Vârstă Poz Rat
M. Thoresen M. Thoresen 30 FWD -
I. Omarsdottir I. Omarsdottir 22 FWD -
A. Malmin A. Malmin 18 FWD -
I. Natvik I. Natvik 20 FWD -
E. Kolbjørnsen E. Kolbjørnsen 17 MID -
G. Hammer Røn G. Hammer Røn 21 MID -
C. Lind C. Lind 17 MID -
S. Hernes S. Hernes 25 MID -
A. Anderdal A. Anderdal 29 MID -
A. Høgevold A. Høgevold 21 MID -
E. Østerås E. Østerås 23 MID -
M. Berg-Solemdal M. Berg-Solemdal 19 MID -
S. Pallesen-Nygård S. Pallesen-Nygård 17 DEF -
T. Flokketveit T. Flokketveit 22 DEF -
M. Flø M. Flø 17 DEF -
S. Helgesen S. Helgesen 21 DEF -
S. Bjørneboe S. Bjørneboe 25 DEF -
F. LÃ¥ng F. LÃ¥ng 29 DEF -
E. Bølviken E. Bølviken 25 DEF -
S. Skoglund S. Skoglund 23 GK -

Clasament

Norvegia - Toppserien
# Echipa M G P
1 Brann W 18 54-6 47
2 Fortuna Ålesund W 18 44-17 44
3 Rosenborg W 18 33-20 38
4 Vålerenga W 18 46-25 35
5 Stabæk W 18 36-20 27
6 Lyn W 18 34-26 26
7 Molde W 18 23-36 18
8 Haugesund W 18 25-44 18
9 Hønefoss W 18 16-30 16
10 LSK Kvinner W 18 24-35 15
11 Røa W 18 18-37 14
12 Bodø / Glimt W 18 11-68 6
Promotion - UEFA Europa Cup Women (Qualification) Toppserien Women (Relegation) Relegation - Division 1 Women

Pronosticuri Stabæk W – Ponturi Pariuri și Statistici

Cauți pronosticuri pentru Stabæk W? NerdyTips oferă ponturi fotbal generate de AI pentru meciurile echipei Stabæk W cu ajutorul algoritmului nostru, NT Apex. Până în prezent, am analizat 29 meciuri în care a evoluat Stabæk W, cu o acuratețe a celui mai bun pont de 65.5%. Pronosticurile acoperă Rezultat Final, Sub/Peste, Ambele Echipe Marchează, Scor Corect, xG, Cornere și Posesie.

În sezonul curent din Toppserien, Stabæk W a înregistrat 8 victorii, 3 egaluri și 7 înfrângeri în 18 meciuri, marcând 36 goluri (2.0 pe meci) și primind 20, cu 5 meciuri fără gol primit.

NerdyTips este construit pe baza transparenței totale — toate pronosticurile finalizate pentru Stabæk W rămân vizibile, astfel încât poți verifica oricând rezultatele noastre. Pronosticurile pentru meciurile viitoare necesită abonament.

Stabæk W este doar una dintre miile de echipe pe care le analizăm zilnic — explorează pronosticurile noastre de fotbal pentru peste 700 de ligi.