Sari la conținut
Cu tehnologia NT Apex AI
Suwon City FC

Suwon City FC Pronosticuri, Statistici și Formă

Ponturi de pariuri AI, statistici și formă — actualizate zilnic.

Ø 28.1 K League 2
105
Meciuri analizate
74.3%
Rată de predictibilitate
WWDDWW
Forma recentă
2.07
Goluri / meci
Suwon City FC a marcat în toate ultimele 10 meciuri
Suwon City FC este neînvinsă în ultimele 8 meciuri
Suwon City FC este neînvinsă pe teren propriu în ultimele 13 meciuri
Următorul meci K League 2 · sâm., 17 oct. · 06:00
Seongnam
VS06:00
Suwon FC
Deblochează pronosticul
Abonează-te pentru a vedea

Meciuri Recente

Suwon City FC vs Hwaseong, K League 2, start la 06:00. Cote: 2.05 gazde, 3.60 egal, 3.55 oaspeți. Cel mai bun pont: gazdele câștigă sau egal, cotă 1.32, încredere 5.9/10. Scor final 1–0, pontul a ieșit.
Final
Suwon City FCSuwon FC1
Hwaseong0
▾2.05
3.60
▴3.55
1
▾2.05
U3.5
▴1.47
GG
▾1.59
1X
▾1.32
5.9
✓ 1X
▾1.325.9
Jeonnam Dragons vs Suwon City FC, K League 2, start la 08:30. Cote: 4.15 gazde, 3.70 egal, 1.85 oaspeți. Cel mai bun pont: oaspeții câștigă sau egal, cotă 1.28, încredere 5.1/10. Scor final 0–3, pontul a ieșit.
Final
Jeonnam DragonsJeonnam0
Suwon City FCSuwon FC3
▴4.15
▴3.70
▾1.85
2
▾1.85
U3.5
▴1.61
GG
▾1.56
X2
▾1.28
5.1
✓ X2
▾1.285.1
Suwon City FC vs Cheonan City, K League 2, start la 11:00. Cote: 1.62 gazde, 4.15 egal, 4.90 oaspeți. Cel mai bun pont: sub 3.5 goluri, cotă 1.57, încredere 5.3/10. Scor final 1–1, pontul a ieșit.
Final
Suwon City FCSuwon FC1
Cheonan City 1
1.62
▴4.15
▴4.90
X2
2.35
U3.5
▴1.57
NG
▴2.30
U3.5
▴1.57
5.3
✓ U3.5
▴1.575.3
Yongin City vs Suwon City FC, K League 2, start la 11:00. Cote: 3.70 gazde, 3.60 egal, 1.93 oaspeți. Cel mai bun pont: oaspeții câștigă sau egal, cotă 1.30, încredere 8.5/10. Scor final 1–1, pontul a ieșit.
Final
Yongin CityYongin1
Suwon City FCSuwon FC1
▴3.70
▴3.60
▾1.93
2
▾1.93
U3.5
▴1.50
GG
▾1.57
X2
▴1.30
8.5
✓ X2
▴1.308.5
Suwon City FC vs Busan I Park, K League 2, start la 11:30. Cote: 2.10 gazde, 3.55 egal, 3.25 oaspeți. Cel mai bun pont: gazdele câștigă sau egal, cotă 1.36, încredere 8.5/10. Scor final 2–1, pontul a ieșit.
Final
Suwon City FCSuwon FC 2
Busan I ParkBusan1
2.10
3.55
3.25
1
2.10
U3.5
▾1.53
GG
▴1.50
1X
1.36
8.5
✓ 1X
1.368.5
Suwon City FC vs Gimhae City, K League 2, start la 11:30. Cote: 1.52 gazde, 4.35 egal, 5.80 oaspeți. Cel mai bun pont: sub 3.5 goluri, cotă 1.53, încredere 3.1/10. Scor final 2–0, pontul a ieșit.
Final
Suwon City FCSuwon FC2
Gimhae CityGimhae0
▾1.52
▾4.35
▴5.80
X2
▴2.62
U3.5
▴1.53
NG
▾2.07
U3.5
▴1.53
3.1
✓ U3.5
▴1.533.1
Suwon Bluewings vs Suwon City FC, K League 2, start la 11:30. Cote: 2.05 gazde, 3.55 egal, 3.40 oaspeți. Cel mai bun pont: gazdele câștigă sau egal, cotă 1.35, încredere 2.0/10. Scor final 2–2, pontul a ieșit.
Final
Suwon Bluewings2
Suwon City FCSuwon FC2
▴2.05
▾3.55
3.40
X
▾3.55
U3.5
▾1.45
GG
▴1.58
1X
▴1.35
2.0
✓ 1X
▴1.352.0
Paju Citizen vs Suwon City FC, K League 2, start la 12:00. Cote: 4.20 gazde, 3.70 egal, 1.82 oaspeți. Cel mai bun pont: peste 2.5 goluri, cotă 1.67, încredere 4.0/10. Scor final 0–1, pontul nu a ieșit.
Final
Paju Citizen0
Suwon City FCSuwon FC1
▴4.20
▴3.70
▾1.82
1X
▴2.05
O2.5
1.67
GG
▴1.62
O2.5
1.67
4.0
O2.5
1.674.0

Suwon FC Statistici medii

Ultimele 10 meciuri
ȘuturiPe poartă / meci
4.9
Posesie
53%
CornereMedie pe meci
4.5
DisciplinăCartonașe / meci
1.3
Procent victorii
60%

Statistici Sezon

K League 2 Coreea de Sud · Sezon 2026
25Meciuri Procent victorii 52%
Analiza performanței
Statistică Acasă Deplasare Total
Meciuri111425
Victorii6713
Egaluri549
Înfrângeri033
Goluri marcate232750
Goluri primite101929
Medie goluri marcate2.11.92.0
Medie goluri primite0.91.41.2
Meciuri fără gol primit325
Meciuri fără gol marcat112
Recorduri & serii
Cea mai mare victorie
Acasă5-0
Deplasare1-4
Cea mai severă înfrângere
Acasă-
Deplasare3-0
Cele mai multe goluri marcate
Acasă5
Deplasare4
Cele mai multe goluri primite
Acasă2
Deplasare3
Serii
Victorii4
Înfrângeri1
Penalty-uri
8/ 9
88.89% Transformate
Minute goluri (marcate vs primite)
9–5
0-15
4–5
16-30
8–4
31-45
10–5
46-60
7–3
61-75
12–7
76-90
Marcate Primite
Tactică & disciplină
Minute cartonașe
0-154
16-306
31-452
46-6010
61-7510
76-9010
45Galbene
1Roșii
Goluri Marcate
Peste 0.592%
23 Meciuri
Peste 1.568%
17 Meciuri
Peste 2.528%
7 Meciuri
Peste 3.58%
2 Meciuri
Peste 4.54%
1 Meciuri

Jucători

Nu sunt disponibile date despre jucători

Clasament

Coreea de Sud - K League 2
# Echipa M G P
1 Suwon Bluewings 26 43-21 56
2 Suwon City FC 26 51-29 51
3 Seoul E-Land FC 27 46-30 51
4 Daegu FC 26 48-35 46
5 Hwaseong 27 41-28 44
6 Busan I Park 27 42-35 42
7 Asan Mugunghwa 26 35-32 35
8 Gimpo Citizen 26 31-31 35
9 Gyeongnam FC 26 31-31 34
10 Cheongju 27 34-42 32
11 Seongnam FC 26 29-33 31
12 Paju Citizen 26 25-29 30
13 Yongin City 26 32-37 27
14 Cheonan City 27 31-37 26
15 Jeonnam Dragons 26 30-44 24
16 Ansan Greeners 27 28-53 22
17 Gimhae City 26 20-50 14
Promotion - K League 1 Promotion - K League 2 (Play Offs) K League 2 (Relegation)

Pronosticuri Suwon City FC – Ponturi Pariuri și Statistici

Cauți pronosticuri pentru Suwon City FC? NerdyTips oferă ponturi fotbal generate de AI pentru meciurile echipei Suwon City FC cu ajutorul algoritmului nostru, NT Apex. Până în prezent, am analizat 105 meciuri în care a evoluat Suwon City FC, cu o acuratețe a celui mai bun pont de 74.3%. Pronosticurile acoperă Rezultat Final, Sub/Peste, Ambele Echipe Marchează, Scor Corect, xG, Cornere și Posesie.

În sezonul curent din K League 2, Suwon City FC a înregistrat 13 victorii, 9 egaluri și 3 înfrângeri în 25 meciuri, marcând 50 goluri (2.0 pe meci) și primind 29, cu 5 meciuri fără gol primit.

NerdyTips este construit pe baza transparenței totale — toate pronosticurile finalizate pentru Suwon City FC rămân vizibile, astfel încât poți verifica oricând rezultatele noastre. Pronosticurile pentru meciurile viitoare necesită abonament.

Suwon City FC este doar una dintre miile de echipe pe care le analizăm zilnic — explorează pronosticurile noastre de fotbal pentru peste 700 de ligi.