Sari la conținut
Cu tehnologia NT Apex AI
Gimhae City

Gimhae City Pronosticuri, Statistici și Formă

Ponturi de pariuri AI, statistici și formă — actualizate zilnic.

€3.70m Ø 27.6 K League 2
77
Meciuri analizate
66.2%
Rată de predictibilitate
DLLDLL
Forma recentă
1
Goluri / meci
Gimhae City nu a câștigat în ultimele 11 meciuri
Gimhae City a primit cel puțin un gol în ultimele 12 meciuri
Gimhae City a avut peste 1.5 goluri în ultimele 7 meciuri
Următorul meci K League 2 · dum., 18 oct. · 06:00
Seoul E-Land
VS06:00
Gimhae
Deblochează pronosticul
Abonează-te pentru a vedea

Meciuri Recente

Gimhae City vs Asan Mugunghwa, K League 2, start la 08:30. Cote: 3.40 gazde, 3.35 egal, 2.10 oaspeți. Cel mai bun pont: oaspeții câștigă sau egal, cotă 1.33, încredere 6.4/10. Scor final 1–1, pontul a ieșit.
Final
Gimhae CityGimhae1
Asan MugunghwaAsan1
3.40
▾3.35
▴2.10
2
▴2.10
O1.5
▴1.31
GG
▾1.76
X2
1.33
6.4
✓ X2
1.336.4
Gimhae City vs Paju Citizen, K League 2, start la 11:00. Cote: 2.67 gazde, 3.20 egal, 2.60 oaspeți. Cel mai bun pont: sub 3.5 goluri, cotă 1.30, încredere 5.2/10. Scor final 0–2, pontul a ieșit.
Final
Gimhae CityGimhae0
Paju Citizen2
▴2.67
▴3.20
▾2.60
2
▾2.60
U3.5
1.30
NG
2.05
U3.5
1.30
5.2
✓ U3.5
1.305.2
Busan I Park vs Gimhae City, K League 2, start la 11:00. Cote: 1.64 gazde, 4.00 egal, 5.20 oaspeți. Cel mai bun pont: sub 3.5 goluri, cotă 1.44, încredere 7.6/10. Scor final 2–0, pontul a ieșit.
Final
Busan I ParkBusan2
Gimhae CityGimhae0
▾1.64
▴4.00
▴5.20
1X
▾1.18
U3.5
▴1.44
GG
▾1.76
U3.5
▴1.44
7.6
✓ U3.5
▴1.447.6
Gimhae City vs Jeonnam Dragons, K League 2, start la 11:00. Cote: 2.85 gazde, 3.35 egal, 2.45 oaspeți. Cel mai bun pont: peste 1.5 goluri, cotă 1.28, încredere 4.4/10. Scor final 2–2, pontul a ieșit.
Final
Gimhae CityGimhae2
Jeonnam DragonsJeonnam2
▾2.85
▾3.35
▴2.45
2
▴2.45
O1.5
1.28
GG
▾1.66
O1.5
1.28
4.4
✓ O1.5
1.284.4
Gimhae City vs Yongin City, K League 2, start la 11:30. Cote: 2.95 gazde, 3.25 egal, 2.37 oaspeți. Cel mai bun pont: sub 3.5 goluri, cotă 1.28, încredere 4.5/10. Scor final 0–3, pontul a ieșit.
Final
Gimhae CityGimhae 0
Yongin CityYongin3
▴2.95
▾3.25
▴2.37
X
▾3.25
U3.5
▾1.28
GG
▴1.78
U3.5
▾1.28
4.5
✓ U3.5
▾1.284.5
Suwon City FC vs Gimhae City, K League 2, start la 11:30. Cote: 1.52 gazde, 4.35 egal, 5.80 oaspeți. Cel mai bun pont: sub 3.5 goluri, cotă 1.53, încredere 3.1/10. Scor final 2–0, pontul a ieșit.
Final
Suwon City FCSuwon FC2
Gimhae CityGimhae0
▾1.52
▾4.35
▴5.80
X2
▴2.62
U3.5
▴1.53
NG
▾2.07
U3.5
▴1.53
3.1
✓ U3.5
▴1.533.1
Gimhae City vs Gyeongnam FC, K League 2, start la 11:30. Cote: 3.40 gazde, 3.25 egal, 2.12 oaspeți. Cel mai bun pont: oaspeții câștigă sau egal, cotă 1.33, încredere 6.9/10. Scor final 1–1, pontul a ieșit.
Final
Gimhae CityGimhae1
Gyeongnam FCGyeongnam1
▴3.40
▾3.25
▴2.12
2
▴2.12
U3.5
▾1.28
GG
▾1.82
X2
▾1.33
6.9
✓ X2
▾1.336.9
Suwon Bluewings vs Gimhae City, K League 2, start la 12:00. Cote: 1.32 gazde, 5.10 egal, 9.00 oaspeți. Cel mai bun pont: victorie gazde, cotă 1.32, încredere 10/10. Scor final 1–0, pontul a ieșit.
Final
Suwon Bluewings1
Gimhae CityGimhae0
1.32
▾5.10
▴9.00
1
1.32
O2.5
▴1.67
GG
▴2.07
1
1.32
10
✓ 1
1.3210

Gimhae Statistici medii

Ultimele 10 meciuri
ȘuturiPe poartă / meci
3.7
Posesie
52%
CornereMedie pe meci
5
DisciplinăCartonașe / meci
1.8
Procent victorii
0%

Statistici Sezon

K League 2 Coreea de Sud · Sezon 2026
25Meciuri Procent victorii 8%
Analiza performanței
Statistică Acasă Deplasare Total
Meciuri121325
Victorii022
Egaluri347
Înfrângeri9716
Goluri marcate91019
Goluri primite282149
Medie goluri marcate0.80.80.8
Medie goluri primite2.31.62.0
Meciuri fără gol primit022
Meciuri fără gol marcat448
Recorduri & serii
Cea mai mare victorie
Acasă-
Deplasare0-1
Cea mai severă înfrângere
Acasă1-4
Deplasare4-1
Cele mai multe goluri marcate
Acasă2
Deplasare2
Cele mai multe goluri primite
Acasă4
Deplasare4
Serii
Victorii1
Înfrângeri5
Penalty-uri
1/ 1
100.00% Transformate
Minute goluri (marcate vs primite)
3–7
0-15
3–7
16-30
2–6
31-45
5–4
46-60
1–8
61-75
6–16
76-90
Marcate Primite
Tactică & disciplină
Minute cartonașe
0-153
16-307
31-454
46-606
61-7513
76-9013
51Galbene
1Roșii
Goluri Marcate
Peste 0.568%
17 Meciuri
Peste 1.58%
2 Meciuri
Peste 2.50%
0 Meciuri
Peste 3.50%
0 Meciuri
Peste 4.50%
0 Meciuri

Jucători

Nu sunt disponibile date despre jucători

Clasament

Coreea de Sud - K League 2
# Echipa M G P
1 Suwon Bluewings 26 43-21 56
2 Suwon City FC 26 51-29 51
3 Seoul E-Land FC 27 46-30 51
4 Daegu FC 26 48-35 46
5 Hwaseong 27 41-28 44
6 Busan I Park 27 42-35 42
7 Asan Mugunghwa 26 35-32 35
8 Gimpo Citizen 26 31-31 35
9 Gyeongnam FC 26 31-31 34
10 Cheongju 27 34-42 32
11 Seongnam FC 26 29-33 31
12 Paju Citizen 26 25-29 30
13 Yongin City 26 32-37 27
14 Cheonan City 27 31-37 26
15 Jeonnam Dragons 26 30-44 24
16 Ansan Greeners 27 28-53 22
17 Gimhae City 26 20-50 14
Promotion - K League 1 Promotion - K League 2 (Play Offs) K League 2 (Relegation)

Pronosticuri Gimhae City – Ponturi Pariuri și Statistici

Cauți pronosticuri pentru Gimhae City? NerdyTips oferă ponturi fotbal generate de AI pentru meciurile echipei Gimhae City cu ajutorul algoritmului nostru, NT Apex. Până în prezent, am analizat 77 meciuri în care a evoluat Gimhae City, cu o acuratețe a celui mai bun pont de 66.2%. Pronosticurile acoperă Rezultat Final, Sub/Peste, Ambele Echipe Marchează, Scor Corect, xG, Cornere și Posesie.

În sezonul curent din K League 2, Gimhae City a înregistrat 2 victorii, 7 egaluri și 16 înfrângeri în 25 meciuri, marcând 19 goluri (0.8 pe meci) și primind 49, cu 2 meciuri fără gol primit.

Gimhae City are în prezent o valoare de piață estimată de €3.70m.

NerdyTips este construit pe baza transparenței totale — toate pronosticurile finalizate pentru Gimhae City rămân vizibile, astfel încât poți verifica oricând rezultatele noastre. Pronosticurile pentru meciurile viitoare necesită abonament.

Gimhae City este doar una dintre miile de echipe pe care le analizăm zilnic — explorează pronosticurile noastre de fotbal pentru peste 700 de ligi.