Sari la conținut
Cu tehnologia NT Apex AI
Yongin City

Yongin City Pronosticuri, Statistici și Formă

Ponturi de pariuri AI, statistici și formă — actualizate zilnic.

18
Meciuri analizate
77.8%
Rată de predictibilitate
LDLDWL
Forma recentă
1.13
Goluri / meci
Următorul meci K League 2 · sâm., 17 oct. · 08:30
Yongin
VS08:30
Ansan Greeners
Deblochează pronosticul
Abonează-te pentru a vedea

Meciuri Recente

Jeonnam Dragons vs Yongin City, K League 2, start la 06:00. Cote: 2.70 gazde, 3.35 egal, 2.63 oaspeți. Cel mai bun pont: peste 1.5 goluri, cotă 1.27, încredere 4.6/10. Scor final 2–1, pontul a ieșit.
Final
Jeonnam DragonsJeonnam2
Yongin CityYongin1
▾2.70
▾3.35
▴2.63
X2
▴1.50
O1.5
1.27
GG
1.65
O1.5
▴1.27
4.6
✓ O1.5
▴1.274.6
Yongin City vs Gyeongnam FC, K League 2, start la 08:30. Cote: 2.30 gazde, 3.25 egal, 3.05 oaspeți. Cel mai bun pont: sub 3.5 goluri, cotă 1.30, încredere 7.4/10. Scor final 0–0, pontul a ieșit.
Final
Yongin CityYongin 0
Gyeongnam FCGyeongnam0
2.30
▾3.25
▴3.05
X2
▴1.65
U3.5
▾1.30
GG
▴1.78
U3.5
▴1.30
7.4
✓ U3.5
▴1.307.4
Daegu FC vs Yongin City, K League 2, start la 08:30. Cote: 1.56 gazde, 4.30 egal, 5.30 oaspeți. Cel mai bun pont: victorie gazde, cotă 1.56, încredere 4.6/10. Scor final 3–1, pontul a ieșit.
Final
Daegu FCDaegu3
Yongin CityYongin1
▾1.56
▴4.30
▴5.30
1
▾1.56
U3.5
▴1.53
NG
▾2.12
1
▾1.56
4.6
✓ 1
▾1.564.6
Yongin City vs Suwon City FC, K League 2, start la 11:00. Cote: 3.70 gazde, 3.60 egal, 1.93 oaspeți. Cel mai bun pont: oaspeții câștigă sau egal, cotă 1.30, încredere 8.5/10. Scor final 1–1, pontul a ieșit.
Final
Yongin CityYongin1
Suwon City FCSuwon FC1
▴3.70
▴3.60
▾1.93
2
▾1.93
U3.5
▴1.50
GG
▾1.57
X2
▴1.30
8.5
✓ X2
▴1.308.5
Gimhae City vs Yongin City, K League 2, start la 11:30. Cote: 2.95 gazde, 3.25 egal, 2.37 oaspeți. Cel mai bun pont: sub 3.5 goluri, cotă 1.28, încredere 4.5/10. Scor final 0–3, pontul a ieșit.
Final
Gimhae CityGimhae 0
Yongin CityYongin3
▴2.95
▾3.25
▴2.37
X
▾3.25
U3.5
▾1.28
GG
▴1.78
U3.5
▾1.28
4.5
✓ U3.5
▾1.284.5
Asan Mugunghwa vs Yongin City, K League 2, start la 11:30. Cote: 2.05 gazde, 3.40 egal, 3.55 oaspeți. Cel mai bun pont: peste 1.5 goluri, cotă 1.31, încredere 5.5/10. Scor final 2–1, pontul a ieșit.
Final
Asan MugunghwaAsan2
Yongin CityYongin1
▴2.05
▾3.40
▾3.55
1
▴2.05
O1.5
▴1.31
GG
1.76
O1.5
▴1.31
5.5
✓ O1.5
▴1.315.5
Yongin City vs Busan I Park, K League 2, start la 12:00. Cote: 3.60 gazde, 3.35 egal, 2.02 oaspeți. Cel mai bun pont: oaspeții câștigă sau egal, cotă 1.31, încredere 10/10. Scor final 2–0, pontul nu a ieșit.
Final
Yongin CityYongin2
Busan I ParkBusan0
▴3.60
▾3.35
2.02
2
2.02
O1.5
▴1.33
NG
▾2.02
X2
▾1.31
10
X2
▾1.3110

Yongin Statistici medii

Ultimele 10 meciuri
ȘuturiPe poartă / meci
4
Posesie
47%
CornereMedie pe meci
4.4
DisciplinăCartonașe / meci
1.6
Procent victorii
20%

Statistici Sezon

K League 2 Coreea de Sud · Sezon 2026
25Meciuri Procent victorii 20%
Analiza performanței
Statistică Acasă Deplasare Total
Meciuri131225
Victorii235
Egaluri7512
Înfrângeri448
Goluri marcate151631
Goluri primite171835
Medie goluri marcate1.21.31.2
Medie goluri primite1.31.51.4
Meciuri fără gol primit336
Meciuri fără gol marcat426
Recorduri & serii
Cea mai mare victorie
Acasă4-1
Deplasare0-3
Cea mai severă înfrângere
Acasă0-3
Deplasare3-1
Cele mai multe goluri marcate
Acasă4
Deplasare3
Cele mai multe goluri primite
Acasă3
Deplasare3
Serii
Victorii1
Înfrângeri2
Penalty-uri
2/ 2
100.00% Transformate
Minute goluri (marcate vs primite)
4–3
0-15
4–2
16-30
6–6
31-45
4–7
46-60
3–8
61-75
12–7
76-90
Marcate Primite
Tactică & disciplină
3-4-31 G
55Galbene
4Roșii
Goluri Marcate
Peste 0.576%
19 Meciuri
Peste 1.536%
9 Meciuri
Peste 2.58%
2 Meciuri
Peste 3.54%
1 Meciuri
Peste 4.50%
0 Meciuri

Jucători

Nu sunt disponibile date despre jucători

Clasament

Coreea de Sud - K League 2
# Echipa M G P
1 Suwon Bluewings 26 43-21 56
2 Suwon City FC 26 51-29 51
3 Seoul E-Land FC 27 46-30 51
4 Daegu FC 26 48-35 46
5 Hwaseong 27 41-28 44
6 Busan I Park 27 42-35 42
7 Asan Mugunghwa 26 35-32 35
8 Gimpo Citizen 26 31-31 35
9 Gyeongnam FC 26 31-31 34
10 Cheongju 27 34-42 32
11 Seongnam FC 26 29-33 31
12 Paju Citizen 26 25-29 30
13 Yongin City 26 32-37 27
14 Cheonan City 27 31-37 26
15 Jeonnam Dragons 26 30-44 24
16 Ansan Greeners 27 28-53 22
17 Gimhae City 26 20-50 14
Promotion - K League 1 Promotion - K League 2 (Play Offs) K League 2 (Relegation)

Pronosticuri Yongin City – Ponturi Pariuri și Statistici

Cauți pronosticuri pentru Yongin City? NerdyTips oferă ponturi fotbal generate de AI pentru meciurile echipei Yongin City cu ajutorul algoritmului nostru, NT Apex. Până în prezent, am analizat 18 meciuri în care a evoluat Yongin City, cu o acuratețe a celui mai bun pont de 77.8%. Pronosticurile acoperă Rezultat Final, Sub/Peste, Ambele Echipe Marchează, Scor Corect, xG, Cornere și Posesie.

În sezonul curent din K League 2, Yongin City a înregistrat 5 victorii, 12 egaluri și 8 înfrângeri în 25 meciuri, marcând 31 goluri (1.2 pe meci) și primind 35, cu 6 meciuri fără gol primit.

NerdyTips este construit pe baza transparenței totale — toate pronosticurile finalizate pentru Yongin City rămân vizibile, astfel încât poți verifica oricând rezultatele noastre. Pronosticurile pentru meciurile viitoare necesită abonament.

Yongin City este doar una dintre miile de echipe pe care le analizăm zilnic — explorează pronosticurile noastre de fotbal pentru peste 700 de ligi.