Sari la conținut
Cu tehnologia NT Apex AI
Gyeongnam FC

Gyeongnam FC Pronosticuri, Statistici și Formă

Ponturi de pariuri AI, statistici și formă — actualizate zilnic.

€4.26m Ø 25.0 K League 2
101
Meciuri analizate
71.3%
Rată de predictibilitate
LDWWDD
Forma recentă
1.07
Goluri / meci
Gyeongnam FC a avut sub 2.5 goluri în 92% din ultimele 12 meciuri
Gyeongnam FC nu a câștigat în deplasare în ultimele 10 meciuri
Gyeongnam FC a avut sub 2.5 goluri în ultimele 9 meciuri
Următorul meci K League 2 · sâm., 17 oct. · 08:30
Gyeongnam
VS08:30
Asan
Deblochează pronosticul
Abonează-te pentru a vedea

Meciuri Recente

Cheonan City vs Gyeongnam FC, K League 2, start la 08:30. Cote: 2.32 gazde, 3.30 egal, 3.10 oaspeți. Cel mai bun pont: sub 3.5 goluri, cotă 1.32, încredere 7.3/10. Scor final 1–0, pontul a ieșit.
Final
Cheonan City1
Gyeongnam FCGyeongnam0
▾2.32
▴3.30
▴3.10
2
▴3.10
U3.5
▴1.32
GG
1.76
U3.5
▴1.32
7.3
✓ U3.5
▴1.327.3
Yongin City vs Gyeongnam FC, K League 2, start la 08:30. Cote: 2.30 gazde, 3.25 egal, 3.05 oaspeți. Cel mai bun pont: sub 3.5 goluri, cotă 1.30, încredere 7.4/10. Scor final 0–0, pontul a ieșit.
Final
Yongin CityYongin 0
Gyeongnam FCGyeongnam0
2.30
▾3.25
▴3.05
X2
▴1.65
U3.5
▾1.30
GG
▴1.78
U3.5
▴1.30
7.4
✓ U3.5
▴1.307.4
Gyeongnam FC vs Seongnam FC, K League 2, start la 08:30. Cote: 2.90 gazde, 3.20 egal, 2.45 oaspeți. Cel mai bun pont: sub 3.5 goluri, cotă 1.28, încredere 8.2/10. Scor final 1–0, pontul a ieșit.
Final
Gyeongnam FCGyeongnam1
Seongnam FCSeongnam0
▴2.90
▴3.20
▾2.45
1X
▴1.57
U3.5
▴1.28
NG
▴1.93
U3.5
▴1.28
8.2
✓ U3.5
▴1.288.2
Gyeongnam FC vs Paju Citizen, K League 2, start la 11:30. Cote: 2.18 gazde, 3.25 egal, 3.30 oaspeți. Cel mai bun pont: sub 3.5 goluri, cotă 1.28, încredere 7.5/10. Scor final 1–0, pontul a ieșit.
Final
Gyeongnam FCGyeongnam1
Paju Citizen0
▾2.18
▾3.25
▴3.30
1
▾2.18
U3.5
▾1.28
NG
▾2.00
U3.5
▾1.28
7.5
✓ U3.5
▾1.287.5
Cheongju vs Gyeongnam FC, K League 2, start la 11:30. Cote: 2.67 gazde, 3.25 egal, 2.60 oaspeți. Cel mai bun pont: peste 1.5 goluri, cotă 1.33, încredere 5.2/10. Scor final 1–1, pontul a ieșit.
Final
Cheongju1
Gyeongnam FCGyeongnam 1
▾2.67
3.25
▴2.60
1X
▾1.52
O1.5
▾1.33
GG
▾1.77
O1.5
▾1.33
5.2
✓ O1.5
▾1.335.2
Gimhae City vs Gyeongnam FC, K League 2, start la 11:30. Cote: 3.40 gazde, 3.25 egal, 2.12 oaspeți. Cel mai bun pont: oaspeții câștigă sau egal, cotă 1.33, încredere 6.9/10. Scor final 1–1, pontul a ieșit.
Final
Gimhae CityGimhae1
Gyeongnam FCGyeongnam1
▴3.40
▾3.25
▴2.12
2
▴2.12
U3.5
▾1.28
GG
▾1.82
X2
▾1.33
6.9
✓ X2
▾1.336.9
Gyeongnam FC vs Daegu FC, K League 2, start la 12:00. Cote: 3.65 gazde, 3.50 egal, 2.12 oaspeți. Cel mai bun pont: peste 1.5 goluri, cotă 1.24, încredere 6.1/10. Scor final 0–1, pontul nu a ieșit.
Final
Gyeongnam FCGyeongnam0
Daegu FCDaegu1
▾3.65
▾3.50
▴2.12
X
▾3.50
O1.5
▾1.24
GG
▾1.66
O1.5
▾1.24
6.1
O1.5
▾1.246.1

Gyeongnam Statistici medii

Ultimele 10 meciuri
ȘuturiPe poartă / meci
3.9
Posesie
51%
CornereMedie pe meci
3.7
DisciplinăCartonașe / meci
2
Procent victorii
30%

Statistici Sezon

K League 2 Coreea de Sud · Sezon 2026
25Meciuri Procent victorii 32%
Analiza performanței
Statistică Acasă Deplasare Total
Meciuri131225
Victorii718
Egaluri2810
Înfrângeri437
Goluri marcate211031
Goluri primite161430
Medie goluri marcate1.60.81.2
Medie goluri primite1.21.21.2
Meciuri fără gol primit415
Meciuri fără gol marcat246
Recorduri & serii
Cea mai mare victorie
Acasă5-0
Deplasare2-3
Cea mai severă înfrângere
Acasă1-4
Deplasare2-0
Cele mai multe goluri marcate
Acasă5
Deplasare3
Cele mai multe goluri primite
Acasă4
Deplasare2
Serii
Victorii2
Înfrângeri2
Penalty-uri
4/ 4
100.00% Transformate
Minute goluri (marcate vs primite)
5–4
0-15
1–2
16-30
7–8
31-45
3–3
46-60
6–3
61-75
10–9
76-90
Marcate Primite
Tactică & disciplină
4-3-31 G
62Galbene
3Roșii
Goluri Marcate
Peste 0.576%
19 Meciuri
Peste 1.528%
7 Meciuri
Peste 2.512%
3 Meciuri
Peste 3.54%
1 Meciuri
Peste 4.54%
1 Meciuri

Jucători

Jucător Vârstă Poz Rat
Do Dong-Hyun Do Dong-Hyun 32 MID 7.31
Lee Si-Heon Lee Si-Heon 27 MID 7.24
Park Jae-Hwan Park Jae-Hwan 25 DEF 7.20
Ryu Won-Woo Ryu Won-Woo 35 GK 7.11
Bruno Costa Bruno Costa 28 MID 7.10
Cho Young-kwang Cho Young-kwang 22 MID 7.07
Matheus Souza Matheus Souza 24 FWD 7.07
Kim Hyeong-Jin Kim Hyeong-Jin 32 DEF 7.05
Renan Areias Renan Areias 27 MID 6.95
Seol Hyeon-Jin Seol Hyeon-Jin 25 - 6.94
Lee Min-Gi Lee Min-Gi 24 DEF 6.91
Han Suk-Jong Han Suk-Jong 33 MID 6.89
Lee Kang-Hee Lee Kang-Hee 24 MID 6.77
Shin Seung-Min Shin Seung-Min 22 DEF 6.76
Song Si-Woo Song Si-Woo 32 FWD 6.75
Felipe Santos Felipe Santos 22 - 6.75
Lee Jung-Min Lee Jung-Min 26 FWD 6.72
Park Gi-Hyun Park Gi-Hyun 21 MID 6.70
Choe Pil-Su Choe Pil-Su 34 GK 6.68
Lee Jun-Jae Lee Jun-Jae 22 DEF 6.64
Park Tae-Yong Park Tae-Yong 24 MID 6.62
Choong-Geun Jeong Choong-Geun Jeong 30 MID 6.61
Rúben Macedo Rúben Macedo 29 FWD 6.57
Park Min-Seo Park Min-Seo 27 MID 6.56
Park Won-Jae Park Won-Jae 31 DEF 6.55
Lee Jong-Eon Lee Jong-Eon 24 FWD 6.53
Park Han-Bin Park Han-Bin 28 MID 6.51
Kim Sun-Ho Kim Sun-Ho 24 MID 6.46
Hyeong-Won Kim Hyeong-Won Kim 26 DEF 6.35
Goh Dong-Min Goh Dong-Min 26 GK 6.30
Woo Joo-Seong Woo Joo-Seong 32 DEF -
Leonardo Kalil Leonardo Kalil 29 FWD -

Clasament

Coreea de Sud - K League 2
# Echipa M G P
1 Suwon Bluewings 26 43-21 56
2 Suwon City FC 26 51-29 51
3 Seoul E-Land FC 27 46-30 51
4 Daegu FC 26 48-35 46
5 Hwaseong 27 41-28 44
6 Busan I Park 27 42-35 42
7 Asan Mugunghwa 26 35-32 35
8 Gimpo Citizen 26 31-31 35
9 Gyeongnam FC 26 31-31 34
10 Cheongju 27 34-42 32
11 Seongnam FC 26 29-33 31
12 Paju Citizen 26 25-29 30
13 Yongin City 26 32-37 27
14 Cheonan City 27 31-37 26
15 Jeonnam Dragons 26 30-44 24
16 Ansan Greeners 27 28-53 22
17 Gimhae City 26 20-50 14
Promotion - K League 1 Promotion - K League 2 (Play Offs) K League 2 (Relegation)

Pronosticuri Gyeongnam FC – Ponturi Pariuri și Statistici

Cauți pronosticuri pentru Gyeongnam FC? NerdyTips oferă ponturi fotbal generate de AI pentru meciurile echipei Gyeongnam FC cu ajutorul algoritmului nostru, NT Apex. Până în prezent, am analizat 101 meciuri în care a evoluat Gyeongnam FC, cu o acuratețe a celui mai bun pont de 71.3%. Pronosticurile acoperă Rezultat Final, Sub/Peste, Ambele Echipe Marchează, Scor Corect, xG, Cornere și Posesie.

În sezonul curent din K League 2, Gyeongnam FC a înregistrat 8 victorii, 10 egaluri și 7 înfrângeri în 25 meciuri, marcând 31 goluri (1.2 pe meci) și primind 30, cu 5 meciuri fără gol primit.

Gyeongnam FC are în prezent o valoare de piață estimată de €4.26m.

NerdyTips este construit pe baza transparenței totale — toate pronosticurile finalizate pentru Gyeongnam FC rămân vizibile, astfel încât poți verifica oricând rezultatele noastre. Pronosticurile pentru meciurile viitoare necesită abonament.

Gyeongnam FC este doar una dintre miile de echipe pe care le analizăm zilnic — explorează pronosticurile noastre de fotbal pentru peste 700 de ligi.