Sari la conținut
Cu tehnologia NT Apex AI
Gimpo Citizen

Gimpo Citizen Pronosticuri, Statistici și Formă

Ponturi de pariuri AI, statistici și formă — actualizate zilnic.

€5.18m Ø 29.5 K League 2
105
Meciuri analizate
70.5%
Rată de predictibilitate
LWDLLW
Forma recentă
1.13
Goluri / meci
Următorul meci K League 2 · sâm., 17 oct. · 08:30
Gimpo FC
VS08:30
Paju Citizen
Deblochează pronosticul
Abonează-te pentru a vedea

Meciuri Recente

Gimpo Citizen vs Seoul E-Land FC, K League 2, start la 08:30. Cote: 3.15 gazde, 3.45 egal, 2.25 oaspeți. Cel mai bun pont: oaspeții câștigă sau egal, cotă 1.38, încredere 7.2/10. Scor final 0–1, pontul a ieșit.
Final
Gimpo CitizenGimpo FC0
Seoul E-Land FCSeoul E-Land1
▴3.15
3.45
▾2.25
2
▾2.25
O1.5
▾1.25
GG
▴1.62
X2
▾1.38
7.2
✓ X2
▾1.387.2
Gimpo Citizen vs Busan I Park, K League 2, start la 11:00. Cote: 2.47 gazde, 3.30 egal, 2.80 oaspeți. Cel mai bun pont: sub 3.5 goluri, cotă 1.34, încredere 6.4/10. Scor final 1–0, pontul a ieșit.
Final
Gimpo CitizenGimpo FC1
Busan I ParkBusan0
▴2.47
▾3.30
▾2.80
1
▴2.47
U3.5
▴1.34
GG
▾1.73
U3.5
▴1.34
6.4
✓ U3.5
▴1.346.4
Jeonnam Dragons vs Gimpo Citizen, K League 2, start la 08:30. Cote: 3.70 gazde, 3.35 egal, 2.12 oaspeți. Cel mai bun pont: peste 1.5 goluri, cotă 1.30, încredere 4.8/10. Scor final 2–2, pontul a ieșit.
Final
Jeonnam DragonsJeonnam2
Gimpo CitizenGimpo FC2
▴3.70
▴3.35
▾2.12
2
▾2.12
O1.5
▾1.30
GG
▾1.76
O1.5
▾1.30
4.8
✓ O1.5
▾1.304.8
Gimpo Citizen vs Seongnam FC, K League 2, start la 11:00. Cote: 2.42 gazde, 3.10 egal, 3.00 oaspeți. Cel mai bun pont: sub 3.5 goluri, cotă 1.25, încredere 6.7/10. Scor final 1–2, pontul a ieșit.
Final
Gimpo CitizenGimpo FC1
Seongnam FCSeongnam2
▴2.42
▾3.10
▾3.00
1
▴2.42
U3.5
▾1.25
GG
▴1.85
U3.5
▾1.25
6.7
✓ U3.5
▾1.256.7
Gimpo Citizen vs Suwon Bluewings, K League 2, start la 11:30. Cote: 3.80 gazde, 3.35 egal, 1.98 oaspeți. Cel mai bun pont: sub 3.5 goluri, cotă 1.32, încredere 4.1/10. Scor final 1–4, pontul nu a ieșit.
Final
Gimpo CitizenGimpo FC1
Suwon Bluewings4
▴3.80
▴3.35
▾1.98
1X
▴1.85
U3.5
1.32
GG
▴1.78
U3.5
1.32
4.1
U3.5
1.324.1

Gimpo FC Statistici medii

Ultimele 10 meciuri
ȘuturiPe poartă / meci
3.6
Posesie
51%
CornereMedie pe meci
4.3
DisciplinăCartonașe / meci
1.4
Procent victorii
40%

Statistici Sezon

K League 2 Coreea de Sud · Sezon 2026
25Meciuri Procent victorii 32%
Analiza performanței
Statistică Acasă Deplasare Total
Meciuri101525
Victorii268
Egaluri5611
Înfrângeri336
Goluri marcate121931
Goluri primite141630
Medie goluri marcate1.21.31.2
Medie goluri primite1.41.11.2
Meciuri fără gol primit257
Meciuri fără gol marcat134
Recorduri & serii
Cea mai mare victorie
Acasă3-0
Deplasare1-3
Cea mai severă înfrângere
Acasă1-4
Deplasare2-0
Cele mai multe goluri marcate
Acasă3
Deplasare3
Cele mai multe goluri primite
Acasă4
Deplasare3
Serii
Victorii3
Înfrângeri2
Penalty-uri
3/ 3
100.00% Transformate
Minute goluri (marcate vs primite)
6–5
0-15
2–4
16-30
6–6
31-45
1–3
46-60
5–4
61-75
10–9
76-90
Marcate Primite
Tactică & disciplină
3-4-31 G
44Galbene
5Roșii
Goluri Marcate
Peste 0.584%
21 Meciuri
Peste 1.528%
7 Meciuri
Peste 2.512%
3 Meciuri
Peste 3.50%
0 Meciuri
Peste 4.50%
0 Meciuri

Jucători

Jucător Vârstă Poz Rat
Kim Dong-Min Kim Dong-Min 31 DEF 7.76
Kim Min-Sik Kim Min-Sik 27 MID 7.45
L. Mina L. Mina 32 FWD 7.41
L. Pllana L. Pllana 29 MID 7.32
Djalma Djalma 25 MID 7.31
Yoon Jae-Woon Yoon Jae-Woon 23 FWD 7.24
Cheon Ji-Hyeon Cheon Ji-Hyeon 26 MID 7.20
Choi Jae-Hun Choi Jae-Hun 30 MID 7.11
Kim Jong-Min Kim Jong-Min 24 DEF 7.10
Lee Chan-Hyung Lee Chan-Hyung 21 DEF 7.05
Kim Min-Ho Kim Min-Ho 28 DEF 7.02
Ahn Chang-Min Ahn Chang-Min 24 FWD 6.97
Yeon Eung-Bin Yeon Eung-Bin 22 MID 6.97
Bruno Paraíba Bruno Paraíba 31 - 6.95
Park Kyung-Rok Park Kyung-Rok 31 DEF 6.88
Lee Kang-Yeon Lee Kang-Yeon 34 MID 6.86
Son Jeong-Hyeon Son Jeong-Hyeon 34 GK 6.72
Lee Sang-Min Lee Sang-Min 30 MID 6.62
Kim Ji-Hoon Kim Ji-Hoon 25 DEF 6.54
Lee Jong-Hyun Lee Jong-Hyun 28 - 6.54
Kim Gyeol Kim Gyeol 20 FWD 6.54
Jegal Jae-Min Jegal Jae-Min 25 FWD 6.51
Yoon Bo-Sang Yoon Bo-Sang 32 GK 6.41
C. Chapman C. Chapman 31 DEF 6.28
Jang Bu-Seong Jang Bu-Seong 21 DEF 6.28
Hong Si-Hoo Hong Si-Hoo 24 FWD 6.13
Lee In-Jae Lee In-Jae 33 DEF 6.02

Clasament

Coreea de Sud - K League 2
# Echipa M G P
1 Suwon Bluewings 26 43-21 56
2 Suwon City FC 26 51-29 51
3 Seoul E-Land FC 27 46-30 51
4 Daegu FC 26 48-35 46
5 Hwaseong 27 41-28 44
6 Busan I Park 27 42-35 42
7 Asan Mugunghwa 26 35-32 35
8 Gimpo Citizen 26 31-31 35
9 Gyeongnam FC 26 31-31 34
10 Cheongju 27 34-42 32
11 Seongnam FC 26 29-33 31
12 Paju Citizen 26 25-29 30
13 Yongin City 26 32-37 27
14 Cheonan City 27 31-37 26
15 Jeonnam Dragons 26 30-44 24
16 Ansan Greeners 27 28-53 22
17 Gimhae City 26 20-50 14
Promotion - K League 1 Promotion - K League 2 (Play Offs) K League 2 (Relegation)

Pronosticuri Gimpo Citizen – Ponturi Pariuri și Statistici

Cauți pronosticuri pentru Gimpo Citizen? NerdyTips oferă ponturi fotbal generate de AI pentru meciurile echipei Gimpo Citizen cu ajutorul algoritmului nostru, NT Apex. Până în prezent, am analizat 105 meciuri în care a evoluat Gimpo Citizen, cu o acuratețe a celui mai bun pont de 70.5%. Pronosticurile acoperă Rezultat Final, Sub/Peste, Ambele Echipe Marchează, Scor Corect, xG, Cornere și Posesie.

În sezonul curent din K League 2, Gimpo Citizen a înregistrat 8 victorii, 11 egaluri și 6 înfrângeri în 25 meciuri, marcând 31 goluri (1.2 pe meci) și primind 30, cu 7 meciuri fără gol primit.

Gimpo Citizen are în prezent o valoare de piață estimată de €5.18m.

NerdyTips este construit pe baza transparenței totale — toate pronosticurile finalizate pentru Gimpo Citizen rămân vizibile, astfel încât poți verifica oricând rezultatele noastre. Pronosticurile pentru meciurile viitoare necesită abonament.

Gimpo Citizen este doar una dintre miile de echipe pe care le analizăm zilnic — explorează pronosticurile noastre de fotbal pentru peste 700 de ligi.