Preskočiť na obsah
S AI modelom NT Apex
Antwerp

Antwerp Tipy, štatistiky a forma

AI tipy na stávky, štatistiky a forma — aktualizované denne.

€66.10m Ø 21.8 Jupiler Pro League
120
Tipované zápasy
69.2%
Úspešnosť tipov
LWWLLL
Aktuálna forma
1.47
Góly / zápas
Ďalší zápas Jupiler Pro League · so 7. novembra · 19:45
Antwerp
VS
Lommel SK
Best Tip
Kurz
Dôvera 5.4/10
Odomknúť tip

Posledné zápasy

KVC Westerlo vs Antwerp, Jupiler Pro League, výkop 17:30. Kurzy: 2.02 domáci, 3.90 remíza, 3.55 hostia. Best Tip: aspoň 3 góly v zápase, kurz 1.53, dôvera 7.5/10. Konečný výsledok 5–1, tip trafený.
Kon.
Westerlo5
Antwerp 1
▾2.02
▴3.90
▴3.55
1
▾2.02
O2.5
▾1.53
Áno
1.48
O2.5
▾1.53
7.5
✓ O2.5
▾1.537.5
Antwerp vs Union St. Gilloise, Jupiler Pro League, výkop 12:30. Kurzy: 5.80 domáci, 4.55 remíza, 1.60 hostia. Best Tip: aspoň 2 góly v zápase, kurz 1.19, dôvera 8.0/10. Konečný výsledok 0–2, tip trafený.
Kon.
Antwerp 0
Union SG2
▴5.80
▴4.55
▾1.60
2
▾1.60
O1.5
▾1.19
Nie
▴2.22
O1.5
▾1.19
8.0
✓ O1.5
▾1.198.0
Club Brugge KV vs Antwerp, Jupiler Pro League, výkop 12:30. Kurzy: 1.31 domáci, 6.20 remíza, 10.50 hostia. Best Tip: výhra domácich, kurz 1.31, dôvera 8.8/10. Konečný výsledok 3–1, tip trafený.
Kon.
Club Brugge3
Antwerp1
1.31
▴6.20
▴10.50
1
1.31
U3.5
▴1.82
Nie
▴2.12
1
1.31
8.8
✓ 1
1.318.8
Standard Liege vs Antwerp, Jupiler Pro League, výkop 19:45. Kurzy: 2.20 domáci, 3.45 remíza, 3.50 hostia. Best Tip: aspoň 2 góly v zápase, kurz 1.26, dôvera 6.8/10. Konečný výsledok 1–0, tip netrafený.
Kon.
Standard1
Antwerp0
▾2.20
▴3.45
▴3.50
X
▴3.45
O1.5
▾1.26
Áno
▾1.64
O1.5
▾1.26
6.8
O1.5
▾1.266.8
Antwerp vs St. Truiden, Jupiler Pro League, výkop 15:00. Kurzy: 2.65 domáci, 3.60 remíza, 2.75 hostia. Best Tip: aspoň 2 góly v zápase, kurz 1.25, dôvera 6.8/10. Konečný výsledok 1–4, tip trafený.
Kon.
Antwerp1
St. Truiden4
2.65
▴3.60
2.75
1
2.65
O1.5
▾1.25
Áno
▾1.63
O1.5
▾1.25
6.8
✓ O1.5
▾1.256.8

Štatistiky sezóny

Jupiler Pro League Belgicko · Sezóna 2026
10Zápasy Percento výhier 30%
Prehľad výkonov
Údaj Doma Vonku Celkom
Zápasy5510
Výhry213
Remízy101
Prehry246
Strelené góly10616
Inkasované góly111122
Priemer strelených gólov2.01.21.6
Priemer inkasovaných gólov2.22.22.2
Čisté kontá112
Bez streleného gólu112
Rekordy a série
Najvyššia výhra
Doma3-0
Vonku0-3
Najvyššia prehra
Doma1-4
Vonku5-1
Najviac strelených gólov
Doma4
Vonku3
Najviac inkasovaných gólov
Doma4
Vonku5
Série
Výhry2
Prehry5
Penalty
2/ 2
100.00% Premenené
Časovanie gólov (strelené vs inkasované)
1–2
0-15
4–1
16-30
1–2
31-45
2–6
46-60
2–4
61-75
6–7
76-90
Strelené Inkasované
Taktika a disciplína
4-2-3-15 G
4-4-25 G
25Žlté
2Červené
Strelené góly
Nad 0.580%
8 zápasov
Nad 1.540%
4 zápasov
Nad 2.530%
3 zápasov
Nad 3.510%
1 zápasov
Nad 4.50%
0 zápasov

Hráči

Hráč Vek Poz Hod
A. Valencia A. Valencia 22 FWD 7.83
Álvaro Cortés Moyano Á. Cortés Moyano 20 DEF 7.38
R. Van Helden R. Van Helden 23 DEF 7.24
T. Nozawa T. Nozawa 23 GK 7.23
M. Benítez M. Benítez 21 MID 6.90
G. Vandeplas G. Vandeplas 19 FWD 6.90
E. Tuypens E. Tuypens 20 DEF 6.90
B. Deuff B. Deuff 19 MID 6.80
T. Somers T. Somers 26 MID 6.77
M. Frey M. Frey 31 FWD 6.76
I. Salah I. Salah 24 MID 6.74
Y. Tsunashima Y. Tsunashima 25 DEF 6.73
S. Renders S. Renders 18 DEF 6.70
M. Busi M. Busi 26 DEF 6.68
G. Hairemans G. Hairemans 34 MID 6.65
D. Foulon D. Foulon 26 DEF 6.60
Y. Hamdaoui Y. Hamdaoui 17 MID 6.60
C. Scott C. Scott 23 MID 6.58
A. Vermeeren A. Vermeeren 20 MID 6.58

Tabuľka

Belgicko - Jupiler Pro League
# Tím Z G B
1 Club Brugge KV 10 26-8 27
2 Union St. Gilloise 10 29-7 26
3 Gent 10 19-6 25
4 Charleroi 10 21-12 24
5 Anderlecht 10 13-11 19
6 Genk 10 18-14 15
7 Lommel United 10 13-11 15
8 KVC Westerlo 10 25-25 14
9 Standard Liege 10 15-16 12
10 Zulte Waregem 10 12-16 11
11 Antwerp 10 16-22 10
12 SK Beveren 10 13-20 10
13 OH Leuven 10 10-17 9
14 KV Mechelen 9 10-17 9
15 St. Truiden 10 18-21 8
16 RAAL La Louvière 10 13-23 7
17 Cercle Brugge 10 13-22 6
18 Kortrijk 9 3-19 4
Promotion - Champions League (League phase) Promotion - Champions League (Qualification) Promotion - Europa League (Qualification) Promotion - Conference League (Qualification) Relegation - Challenger Pro League

Tipy a predpovede na Antwerp

Hľadáte tipy na Antwerp? NerdyTips poskytuje futbalové tipy na Antwerp, ktoré generuje náš AI model NT Apex. Doteraz sme analyzovali 120 zápasov s účasťou Antwerp s úspešnosťou Best Tip 69.2%. Tipy pokrývajú konečný výsledok, viac/menej gólov, oba tímy dajú gól, presný výsledok, xG, rohy a držanie lopty.

V aktuálnej sezóne Jupiler Pro League má Antwerp po 10 odohraných zápasoch bilanciu výhry: 3, remízy: 1, prehry: 6. Strelené góly: 16 (1.6 na zápas), inkasované: 22, čisté kontá: 2.

Za posledných 10 zápasov má Antwerp priemerne 50% držanie lopty, 1.36 xG a 4.9 rohov na zápas, s úspešnosťou výhier 30%.

Antwerp má v súčasnosti odhadovanú trhovú hodnotu €66.10m.

NerdyTips je postavený na plnej transparentnosti — všetky dokončené tipy na Antwerp zostávajú viditeľné, aby ste si mohli kedykoľvek overiť naše výsledky. Pre tipy na nadchádzajúce zápasy je potrebné predplatné.

Antwerp je len jedným z tisícok tímov, ktoré denne analyzujeme — preskúmajte naše futbalové tipy pre viac ako 700 líg.