Preskočiť na obsah
S AI modelom NT Apex
Dynamo Makhachkala II

Makhachkala II Tipy, štatistiky a forma

AI tipy na stávky, štatistiky a forma — aktualizované denne.

18
Tipované zápasy
66.7%
Úspešnosť tipov
DDLLWL
Aktuálna forma
0.60
Góly / zápas
Aspoň jeden tím nedal gól v posledných 6 zápasoch tímu Dynamo Makhachkala II
Zatiaľ žiadne tipy

Tipy počítame zhruba 4 dni pred výkopom, takže nadchádzajúce zápasy sa tu čoskoro objavia.

Posledné zápasy

Spartak Nalchik vs Dynamo Makhachkala II, Second League - Group 1, výkop 12:00. Kurzy: 1.55 domáci, 4.10 remíza, 4.30 hostia. Best Tip: hostia neprehrajú, kurz 2.10, dôvera 6.1/10. Konečný výsledok 1–1, tip trafený.
Kon.
Spartak Nalchik 1
Makhachkala II1
1.55
4.10
4.30
2
4.30
U3.5
1.36
Áno
1.78
X2
2.10
6.1
✓ X2
2.106.1
Dynamo Makhachkala II vs Angust Nazran, Second League - Group 1, výkop 12:00. Kurzy: 2.42 domáci, 3.40 remíza, 2.45 hostia. Best Tip: domáci neprehrajú, kurz 1.41, dôvera 7.4/10. Konečný výsledok 0–0, tip trafený.
Kon.
Makhachkala II0
Angust Nazran0
2.42
3.40
2.45
1
2.42
U2.5
1.59
Nie
1.74
1X
1.41
7.4
✓ 1X
1.417.4
Dynamo Makhachkala II vs Sevastopol, Second League - Group 1, výkop 13:00. Kurzy: 10.00 domáci, 4.85 remíza, 1.23 hostia. Best Tip: výhra hostí, kurz 1.23, dôvera 2.3/10. Konečný výsledok 0–6, tip trafený.
Kon.
Makhachkala II0
Sevastopol6
10.00
4.85
1.23
2
1.23
O2.5
1.44
Áno
1.85
2
1.23
2.3
✓ 2
1.232.3
Nart Cherkessk vs Dynamo Makhachkala II, Second League - Group 1, výkop 14:00. Kurzy: 1.65 domáci, 3.50 remíza, 4.60 hostia. Best Tip: hostia neprehrajú, kurz 2.00, dôvera 7.5/10. Konečný výsledok 2–0, tip netrafený.
Kon.
Nart Cherkessk2
Makhachkala II0
1.65
3.50
4.60
2
4.60
U2.5
1.62
Nie
1.65
X2
2.00
7.5
X2
2.007.5
Dynamo Makhachkala II vs Druzhba, Second League - Group 1, výkop 13:00. Kurzy: 5.35 domáci, 4.00 remíza, 1.47 hostia. Best Tip: najviac 3 góly v zápase, kurz 1.45, dôvera 4.5/10. Konečný výsledok 3–0, tip trafený.
Kon.
Makhachkala II3
Druzhba0
5.35
4.00
1.47
X2
1.09
U3.5
1.45
Áno
1.73
U3.5
1.45
4.5
✓ U3.5
1.454.5
Dynamo Makhachkala II vs Pobeda, Second League - Group 1, výkop 14:00. Kurzy: 5.60 domáci, 3.45 remíza, 1.56 hostia. Best Tip: výhra hostí, kurz 1.56, dôvera 4.3/10. Konečný výsledok 0–2, tip trafený.
Kon.
Makhachkala II0
Pobeda2
5.60
3.45
1.56
2
1.56
O2.5
1.74
Áno
1.76
2
1.56
4.3
✓ 2
1.564.3
Dynamo Makhachkala II vs Izberbash, Second League - Group 1, výkop 14:00. Kurzy: 1.92 domáci, 3.05 remíza, 3.80 hostia. Best Tip: výhra domácich, kurz 1.92, dôvera 8.0/10. Konečný výsledok 0–1, tip netrafený.
Kon.
Makhachkala II0
Izberbash 1
1.92
3.05
3.80
1
1.92
O2.5
1.78
Nie
2.10
1
1.92
8.0
1
1.928.0
Astrakhan vs Dynamo Makhachkala II, Second League - Group 1, výkop 13:00. Kurzy: 1.62 domáci, 3.70 remíza, 4.45 hostia. Best Tip: aspoň 2 góly v zápase, kurz 1.26, dôvera 3.3/10. Konečný výsledok 1–1, tip trafený.
Kon.
Astrakhan1
Makhachkala II1
1.62
3.70
4.45
1X
1.13
O1.5
1.26
Nie
1.80
O1.5
1.26
3.3
✓ O1.5
1.263.3

Štatistiky sezóny

Second League - Group 1 Rusko · Sezóna 2026
29Zápasy Percento výhier 14%
Prehľad výkonov
Údaj Doma Vonku Celkom
Zápasy151429
Výhry314
Remízy437
Prehry81018
Strelené góly121123
Inkasované góly242852
Priemer strelených gólov0.80.80.8
Priemer inkasovaných gólov1.62.01.8
Čisté kontá314
Bez streleného gólu7714
Rekordy a série
Najvyššia výhra
Doma3-0
Vonku1-4
Najvyššia prehra
Doma0-6
Vonku3-0
Najviac strelených gólov
Doma3
Vonku4
Najviac inkasovaných gólov
Doma6
Vonku4
Série
Výhry1
Prehry5
Penalty
2/ 2
100.00% Premenené
Časovanie gólov (strelené vs inkasované)
6–8
0-15
3–10
16-30
3–7
31-45
3–11
46-60
4–4
61-75
4–12
76-90
Strelené Inkasované
Taktika a disciplína
Časovanie kariet
61-751
1Žlté
6Červené
Strelené góly
Nad 0.552%
15 zápasov
Nad 1.517%
5 zápasov
Nad 2.57%
2 zápasov
Nad 3.53%
1 zápasov
Nad 4.50%
0 zápasov

Hráči

Hráč Vek Poz Hod
R. Telyakavov R. Telyakavov 21 FWD -
A. Saytiev A. Saytiev 20 FWD -
K. Zaynanov K. Zaynanov 20 MID -
T. Salimov T. Salimov 21 FWD -
I. Yakhjaev I. Yakhjaev 22 MID -
K. Tashtemirov K. Tashtemirov 20 MID -
I. Magomedov I. Magomedov 22 MID -
D. Aliev D. Aliev 20 MID -
M. Abdullabekov M. Abdullabekov 19 MID -
I. Umakhanov I. Umakhanov 20 DEF -
Akhmed Dzhabrailov A. Dzhabrailov 19 DEF -
S. Gadzhiev S. Gadzhiev 20 FWD -
G. Budunov G. Budunov 18 FWD -
K. Pomeshkin K. Pomeshkin 21 FWD -
I. Akhmedov I. Akhmedov 18 DEF -
A. Shikhaliev A. Shikhaliev 21 DEF -
A. Akaev A. Akaev 21 DEF -
Zaynudin Zaynudinov Z. Zaynudinov 21 GK -

Tabuľka

Rusko - Second League - Group 1
# Tím Z G B
1 Sevastopol 21 38-17 50
2 Shahter Taganrog 21 42-20 46
3 Rostov II 21 45-16 46
4 Rubin Yalta 20 29-19 34
5 Pobeda 20 38-27 33
6 Kyzyltash 21 36-30 31
7 Nart Cherkessk 20 27-19 30
8 Spartak Nalchik 20 27-20 28
9 Druzhba 20 23-25 27
10 Lugansk 21 24-30 24
11 Astrakhan 20 22-32 20
12 Izberbash 21 19-57 18
13 Angust Nazran 20 9-21 16
14 FK Chayka 2 21 17-43 14
15 Dynamo Makhachkala II 21 19-39 14
16 PSK Dinskaya 0 0-0 0
Promotion Relegation

Tipy a predpovede na Dynamo Makhachkala II

Hľadáte tipy na Dynamo Makhachkala II? NerdyTips poskytuje futbalové tipy na Dynamo Makhachkala II, ktoré generuje náš AI model NT Apex. Doteraz sme analyzovali 18 zápasov s účasťou Dynamo Makhachkala II s úspešnosťou Best Tip 66.7%. Tipy pokrývajú konečný výsledok, viac/menej gólov, oba tímy dajú gól, presný výsledok, xG, rohy a držanie lopty.

V aktuálnej sezóne Second League - Group 1 má Dynamo Makhachkala II po 29 odohraných zápasoch bilanciu výhry: 4, remízy: 7, prehry: 18. Strelené góly: 23 (0.8 na zápas), inkasované: 52, čisté kontá: 4.

NerdyTips je postavený na plnej transparentnosti — všetky dokončené tipy na Dynamo Makhachkala II zostávajú viditeľné, aby ste si mohli kedykoľvek overiť naše výsledky. Pre tipy na nadchádzajúce zápasy je potrebné predplatné.

Dynamo Makhachkala II je len jedným z tisícok tímov, ktoré denne analyzujeme — preskúmajte naše futbalové tipy pre viac ako 700 líg.