Preskočiť na obsah
S AI modelom NT Apex
Rubin Yalta

Rubin Yalta Tipy, štatistiky a forma

AI tipy na stávky, štatistiky a forma — aktualizované denne.

22
Tipované zápasy
45.5%
Úspešnosť tipov
LWWLWL
Aktuálna forma
1.60
Góly / zápas
Rubin Yalta je doma v posledných 5 zápasoch neporazený
Rubin Yalta nemal v posledných 19 zápasoch žiadnu červenú kartu
Zatiaľ žiadne tipy

Tipy počítame zhruba 4 dni pred výkopom, takže nadchádzajúce zápasy sa tu čoskoro objavia.

Posledné zápasy

Rubin Yalta vs Rostov II, Second League - Group 1, výkop 11:00. Kurzy: 2.65 domáci, 3.25 remíza, 2.30 hostia. Best Tip: najviac 3 góly v zápase, kurz 1.32, dôvera 4.4/10. Konečný výsledok 1–4, tip netrafený.
Kon.
Rubin Yalta1
Rostov 24
▴2.65
▾3.25
▾2.30
X2
1.35
U3.5
1.32
Nie
2.07
U3.5
▾1.32
4.4
U3.5
▾1.324.4
Lugansk vs Rubin Yalta, Second League - Group 1, výkop 12:00. Kurzy: 3.40 domáci, 3.35 remíza, 1.90 hostia. Best Tip: domáci neprehrajú, kurz 1.69, dôvera 2.0/10. Konečný výsledok 0–1, tip netrafený.
Kon.
Lugansk0
Rubin Yalta1
3.40
3.35
1.90
1X
1.69
O2.5
1.83
Áno
1.74
1X
1.69
2.0
1X
1.692.0
Rubin Yalta vs Astrakhan, Second League - Group 1, výkop 13:00. Kurzy: 1.67 domáci, 3.70 remíza, 4.10 hostia. Best Tip: najviac 3 góly v zápase, kurz 1.27, dôvera 5.4/10. Konečný výsledok 3–1, tip netrafený.
Kon.
Rubin Yalta3
Astrakhan1
1.67
3.70
4.10
1
1.67
U3.5
1.27
Nie
1.80
U3.5
1.27
5.4
U3.5
1.275.4
Pobeda vs Rubin Yalta, Second League - Group 1, výkop 12:30. Kurzy: 2.30 domáci, 3.10 remíza, 2.85 hostia. Best Tip: najviac 3 góly v zápase, kurz 1.34, dôvera 3.6/10. Konečný výsledok 2–1, tip trafený.
Kon.
Pobeda2
Rubin Yalta1
2.30
3.10
2.85
X
3.10
U3.5
1.34
Nie
2.15
U3.5
1.34
3.6
✓ U3.5
1.343.6
Shahter Taganrog vs Rubin Yalta, Second League - Group 1, výkop 14:00. Kurzy: 1.76 domáci, 3.55 remíza, 3.85 hostia. Best Tip: výhra domácich, kurz 1.76, dôvera 6.1/10. Konečný výsledok 0–1, tip netrafený.
Kon.
Shahter T0
Rubin Yalta1
1.76
3.55
3.85
1
1.76
O2.5
1.83
Nie
1.92
1
1.76
6.1
1
1.766.1
Sevastopol vs Rubin Yalta, Second League - Group 1, výkop 14:00. Kurzy: 1.48 domáci, 3.70 remíza, 5.90 hostia. Best Tip: aspoň 2 góly v zápase, kurz 1.29, dôvera 3.0/10. Konečný výsledok 3–1, tip trafený.
Kon.
Sevastopol3
Rubin Yalta1
▾1.48
▴3.70
▴5.90
1
▾1.48
O1.5
1.29
Nie
▾1.65
O1.5
1.29
3.0
✓ O1.5
1.293.0
Kyzyltash vs Rubin Yalta, Second League - Group 1, výkop 14:00. Kurzy: 2.32 domáci, 3.45 remíza, 2.60 hostia. Best Tip: hostia dajú gól, kurz 1.27, dôvera 8.0/10. Konečný výsledok 2–0, tip netrafený.
Kon.
Kyzyltash2
Rubin Yalta0
2.32
3.45
2.60
2
2.60
O2.5
1.74
Áno
1.64
AS
1.27
8.0
AS
1.278.0
Rubin Yalta vs Druzhba, Second League - Group 1, výkop 14:00. Kurzy: 1.80 domáci, 3.50 remíza, 3.75 hostia. Best Tip: výhra domácich, kurz 1.80, dôvera 2.4/10. Konečný výsledok 4–1, tip trafený.
Kon.
Rubin Yalta4
Druzhba1
1.80
3.50
3.75
1
1.80
O2.5
1.65
Áno
1.62
1
1.80
2.4
✓ 1
1.802.4

Štatistiky sezóny

Second League - Group 1 Rusko · Sezóna 2026
29Zápasy Percento výhier 45%
Prehľad výkonov
Údaj Doma Vonku Celkom
Zápasy141529
Výhry8513
Remízy347
Prehry369
Strelené góly291342
Inkasované góly171734
Priemer strelených gólov2.10.91.4
Priemer inkasovaných gólov1.21.11.2
Čisté kontá4610
Bez streleného gólu235
Rekordy a série
Najvyššia výhra
Doma4-0
Vonku0-1
Najvyššia prehra
Doma1-4
Vonku3-1
Najviac strelených gólov
Doma5
Vonku2
Najviac inkasovaných gólov
Doma4
Vonku3
Série
Výhry3
Prehry2
Penalty
4/ 6
66.67% Premenené
Časovanie gólov (strelené vs inkasované)
4–4
0-15
4–3
16-30
8–9
31-45
9–6
46-60
9–6
61-75
10–4
76-90
Strelené Inkasované
Taktika a disciplína
Časovanie kariet
76-901
1Žlté
3Červené
Strelené góly
Nad 0.583%
24 zápasov
Nad 1.528%
8 zápasov
Nad 2.521%
6 zápasov
Nad 3.510%
3 zápasov
Nad 4.53%
1 zápasov

Hráči

Hráč Vek Poz Hod
V. Purak V. Purak 29 FWD -
Vadim Zubavlenko Vadim Zubavlenko 26 MID -
M. Slobodchikov M. Slobodchikov 23 MID -
G. Shulga G. Shulga 20 MID -
I. Romashchuk I. Romashchuk 18 MID -
S. Mosiyan S. Mosiyan 23 MID -
Nikita Kaverin Nikita Kaverin 22 MID -
Yuri Maksimov Yuri Maksimov 27 MID -
R. Protsenko R. Protsenko 19 MID -
D. Polshikov D. Polshikov 24 MID -
S. Papazyan S. Papazyan 26 MID -
A. Naniev A. Naniev 24 MID -
Y. Balan Y. Balan 27 MID -
Serhii Demchenko Serhii Demchenko 25 MID -
M. Tarasenko M. Tarasenko 23 DEF -
G. Sanakoev G. Sanakoev 27 DEF -
A. Marchenko A. Marchenko 29 DEF -
M. Isaev M. Isaev 20 DEF -
Andrey Ivanov Andrey Ivanov 31 DEF -
E. Zamerets E. Zamerets 24 GK -
M. Mikityuk M. Mikityuk 27 GK -

Tabuľka

Rusko - Second League - Group 1
# Tím Z G B
1 Sevastopol 21 38-17 50
2 Shahter Taganrog 21 42-20 46
3 Rostov II 21 45-16 46
4 Rubin Yalta 20 29-19 34
5 Pobeda 20 38-27 33
6 Kyzyltash 21 36-30 31
7 Nart Cherkessk 20 27-19 30
8 Spartak Nalchik 20 27-20 28
9 Druzhba 20 23-25 27
10 Lugansk 21 24-30 24
11 Astrakhan 20 22-32 20
12 Izberbash 21 19-57 18
13 Angust Nazran 20 9-21 16
14 FK Chayka 2 21 17-43 14
15 Dynamo Makhachkala II 21 19-39 14
16 PSK Dinskaya 0 0-0 0
Promotion Relegation

Tipy a predpovede na Rubin Yalta

Hľadáte tipy na Rubin Yalta? NerdyTips poskytuje futbalové tipy na Rubin Yalta, ktoré generuje náš AI model NT Apex. Doteraz sme analyzovali 22 zápasov s účasťou Rubin Yalta s úspešnosťou Best Tip 45.5%. Tipy pokrývajú konečný výsledok, viac/menej gólov, oba tímy dajú gól, presný výsledok, xG, rohy a držanie lopty.

V aktuálnej sezóne Second League - Group 1 má Rubin Yalta po 29 odohraných zápasoch bilanciu výhry: 13, remízy: 7, prehry: 9. Strelené góly: 42 (1.4 na zápas), inkasované: 34, čisté kontá: 10.

NerdyTips je postavený na plnej transparentnosti — všetky dokončené tipy na Rubin Yalta zostávajú viditeľné, aby ste si mohli kedykoľvek overiť naše výsledky. Pre tipy na nadchádzajúce zápasy je potrebné predplatné.

Rubin Yalta je len jedným z tisícok tímov, ktoré denne analyzujeme — preskúmajte naše futbalové tipy pre viac ako 700 líg.