Preskočiť na obsah
S AI modelom NT Apex
Astrakhan

Astrakhan Tipy, štatistiky a forma

AI tipy na stávky, štatistiky a forma — aktualizované denne.

€4.38m Ø 26.4 Second League - Group 1
25
Tipované zápasy
52.0%
Úspešnosť tipov
LLLDLW
Aktuálna forma
1.33
Góly / zápas
Zatiaľ žiadne tipy

Tipy počítame zhruba 4 dni pred výkopom, takže nadchádzajúce zápasy sa tu čoskoro objavia.

Posledné zápasy

Nart Cherkessk vs Astrakhan, Second League - Group 1, výkop 13:00. Kurzy: 1.63 domáci, 3.60 remíza, 4.35 hostia. Best Tip: aspoň 3 góly v zápase, kurz 1.80, dôvera 2.6/10. Konečný výsledok 2–1, tip trafený.
Kon.
Nart Cherkessk2
Astrakhan1
▴1.63
3.60
▾4.35
X2
1.97
O2.5
1.80
Áno
1.80
O2.5
▾1.80
2.6
✓ O2.5
▾1.802.6
Astrakhan vs Druzhba, Second League - Group 1, výkop 11:00. Kurzy: 3.00 domáci, 3.30 remíza, 2.07 hostia. Best Tip: najviac 3 góly v zápase, kurz 1.23, dôvera 6.1/10. Konečný výsledok 2–3, tip netrafený.
Kon.
Astrakhan2
Druzhba3
3.00
3.30
2.07
2
2.07
U3.5
1.23
Nie
1.87
U3.5
1.23
6.1
U3.5
1.236.1
Rubin Yalta vs Astrakhan, Second League - Group 1, výkop 13:00. Kurzy: 1.67 domáci, 3.70 remíza, 4.10 hostia. Best Tip: najviac 3 góly v zápase, kurz 1.27, dôvera 5.4/10. Konečný výsledok 3–1, tip netrafený.
Kon.
Rubin Yalta3
Astrakhan1
1.67
3.70
4.10
1
1.67
U3.5
1.27
Nie
1.80
U3.5
1.27
5.4
U3.5
1.275.4
Astrakhan vs Kyzyltash, Second League - Group 1, výkop 13:00. Kurzy: 2.70 domáci, 3.30 remíza, 2.32 hostia. Best Tip: hostia neprehrajú, kurz 1.36, dôvera 2.0/10. Konečný výsledok 0–0, tip trafený.
Kon.
Astrakhan0
Kyzyltash0
▾2.70
3.30
▴2.32
X2
1.36
O2.5
1.74
Áno
1.62
X2
▴1.36
2.0
✓ X2
▴1.362.0
Spartak Nalchik vs Astrakhan, Second League - Group 1, výkop 14:00. Kurzy: 1.92 domáci, 3.30 remíza, 3.50 hostia. Best Tip: hostia neprehrajú, kurz 1.70, dôvera 3.8/10. Konečný výsledok 2–1, tip netrafený.
Kon.
Spartak Nalchik2
Astrakhan1
1.92
3.30
3.50
2
3.50
U2.5
1.65
Nie
1.77
X2
1.70
3.8
X2
1.703.8
Angust Nazran vs Astrakhan, Second League - Group 1, výkop 13:00. Kurzy: 2.70 domáci, 3.05 remíza, 2.45 hostia. Best Tip: najviac 3 góly v zápase, kurz 1.25, dôvera 7.6/10. Konečný výsledok 0–1, tip trafený.
Kon.
Angust Nazran0
Astrakhan1
2.70
3.05
2.45
2
2.45
U3.5
1.25
Nie
1.95
U3.5
1.25
7.6
✓ U3.5
1.257.6
Izberbash vs Astrakhan, Second League - Group 1, výkop 14:00. Kurzy: 2.75 domáci, 3.10 remíza, 2.37 hostia. Best Tip: hostia neprehrajú, kurz 1.34, dôvera 2.8/10. Konečný výsledok 0–0, tip trafený.
Kon.
Izberbash 0
Astrakhan0
2.75
3.10
2.37
2
2.37
O2.5
▾1.47
Áno
1.42
X2
1.34
2.8
✓ X2
1.342.8
Pobeda vs Astrakhan, Second League - Group 1, výkop 13:30. Kurzy: 1.57 domáci, 4.20 remíza, 4.20 hostia. Best Tip: aspoň 3 góly v zápase, kurz 1.35, dôvera 4.9/10. Konečný výsledok 2–1, tip trafený.
Kon.
Pobeda2
Astrakhan1
1.57
4.20
4.20
X2
2.10
O2.5
1.35
Áno
1.45
O2.5
1.35
4.9
✓ O2.5
1.354.9
Astrakhan vs Dynamo Makhachkala II, Second League - Group 1, výkop 13:00. Kurzy: 1.62 domáci, 3.70 remíza, 4.45 hostia. Best Tip: aspoň 2 góly v zápase, kurz 1.26, dôvera 3.3/10. Konečný výsledok 1–1, tip trafený.
Kon.
Astrakhan1
Makhachkala II1
1.62
3.70
4.45
1X
1.13
O1.5
1.26
Nie
1.80
O1.5
1.26
3.3
✓ O1.5
1.263.3

Štatistiky sezóny

Second League - Group 1 Rusko · Sezóna 2026
29Zápasy Percento výhier 24%
Prehľad výkonov
Údaj Doma Vonku Celkom
Zápasy141529
Výhry257
Remízy527
Prehry7815
Strelené góly141933
Inkasované góly202545
Priemer strelených gólov1.01.31.1
Priemer inkasovaných gólov1.41.71.6
Čisté kontá358
Bez streleného gólu5510
Rekordy a série
Najvyššia výhra
Doma3-0
Vonku1-4
Najvyššia prehra
Doma0-3
Vonku4-0
Najviac strelených gólov
Doma3
Vonku4
Najviac inkasovaných gólov
Doma3
Vonku4
Série
Výhry2
Prehry3
Penalty
6/ 6
100.00% Premenené
Časovanie gólov (strelené vs inkasované)
2–2
0-15
4–5
16-30
6–11
31-45
8–7
46-60
6–7
61-75
7–13
76-90
Strelené Inkasované
Taktika a disciplína
Časovanie kariet
0Žlté
1Červené
Strelené góly
Nad 0.566%
19 zápasov
Nad 1.524%
7 zápasov
Nad 2.517%
5 zápasov
Nad 3.57%
2 zápasov
Nad 4.50%
0 zápasov

Hráči

Hráč Vek Poz Hod
I. Predeus I. Predeus 24 FWD -
Pacho Pacho 34 FWD -
D. Zolotorenko D. Zolotorenko 20 MID -
D. Smirnov D. Smirnov 24 MID -
D. Shatalov D. Shatalov 22 MID -
D. Massurenko D. Massurenko 26 MID -
I. Maslennikov I. Maslennikov 24 MID -
M. Malysh M. Malysh 31 MID -
I. Levchenkov I. Levchenkov 23 MID -
A. Karpov A. Karpov 24 MID -
A. Bolonin A. Bolonin 34 MID -
D. Belov D. Belov 22 MID -
D. Vladimirov D. Vladimirov 24 DEF -
N. Zlobin N. Zlobin 29 DEF -
D. Vedernikov D. Vedernikov 24 DEF -
D. Sedov D. Sedov 23 DEF -
R. Malomusov R. Malomusov 26 DEF -
S. Abzalilov S. Abzalilov 21 DEF -
A. Krasilnikov A. Krasilnikov 27 GK -
V. Grishin V. Grishin 22 GK -

Tabuľka

Rusko - Second League - Group 1
# Tím Z G B
1 Sevastopol 21 38-17 50
2 Shahter Taganrog 21 42-20 46
3 Rostov II 21 45-16 46
4 Rubin Yalta 20 29-19 34
5 Pobeda 20 38-27 33
6 Kyzyltash 21 36-30 31
7 Nart Cherkessk 20 27-19 30
8 Spartak Nalchik 20 27-20 28
9 Druzhba 20 23-25 27
10 Lugansk 21 24-30 24
11 Astrakhan 20 22-32 20
12 Izberbash 21 19-57 18
13 Angust Nazran 20 9-21 16
14 FK Chayka 2 21 17-43 14
15 Dynamo Makhachkala II 21 19-39 14
16 PSK Dinskaya 0 0-0 0
Promotion Relegation

Tipy a predpovede na Astrakhan

Hľadáte tipy na Astrakhan? NerdyTips poskytuje futbalové tipy na Astrakhan, ktoré generuje náš AI model NT Apex. Doteraz sme analyzovali 25 zápasov s účasťou Astrakhan s úspešnosťou Best Tip 52.0%. Tipy pokrývajú konečný výsledok, viac/menej gólov, oba tímy dajú gól, presný výsledok, xG, rohy a držanie lopty.

V aktuálnej sezóne Second League - Group 1 má Astrakhan po 29 odohraných zápasoch bilanciu výhry: 7, remízy: 7, prehry: 15. Strelené góly: 33 (1.1 na zápas), inkasované: 45, čisté kontá: 8.

Astrakhan má v súčasnosti odhadovanú trhovú hodnotu €4.38m.

NerdyTips je postavený na plnej transparentnosti — všetky dokončené tipy na Astrakhan zostávajú viditeľné, aby ste si mohli kedykoľvek overiť naše výsledky. Pre tipy na nadchádzajúce zápasy je potrebné predplatné.

Astrakhan je len jedným z tisícok tímov, ktoré denne analyzujeme — preskúmajte naše futbalové tipy pre viac ako 700 líg.