Preskočiť na obsah
S AI modelom NT Apex
FC ST. Gallen

St. Gallen Tipy, štatistiky a forma

AI tipy na stávky, štatistiky a forma — aktualizované denne.

€34.15m Ø 24.0 Super League
129
Tipované zápasy
63.6%
Úspešnosť tipov
WLWWWL
Aktuálna forma
1.73
Góly / zápas
Zatiaľ žiadne tipy

Tipy počítame zhruba 4 dni pred výkopom, takže nadchádzajúce zápasy sa tu čoskoro objavia.

Posledné zápasy

FC ST. Gallen vs Lausanne, Super League, výkop 15:30. Kurzy: 1.44 domáci, 5.10 remíza, 7.20 hostia. Best Tip: aspoň 3 góly v zápase, kurz 1.41, dôvera 3.6/10. Konečný výsledok 1–0, tip netrafený.
Kon.
St. Gallen1
Lausanne0
▾1.44
▴5.10
▴7.20
X2
▴2.95
O2.5
▴1.41
Áno
▴1.59
O2.5
▴1.41
3.6
O2.5
▴1.413.6
FC Basel 1893 vs FC ST. Gallen, Super League, výkop 15:30. Kurzy: 2.57 domáci, 3.95 remíza, 2.43 hostia. Best Tip: aspoň 3 góly v zápase, kurz 1.40, dôvera 8.0/10. Konečný výsledok 1–3, tip trafený.
Kon.
Basel1
St. Gallen3
▾2.57
▴3.95
▴2.43
1
▾2.57
O2.5
▾1.40
Áno
▾1.36
O2.5
▾1.40
8.0
✓ O2.5
▾1.408.0
FC Lugano vs FC ST. Gallen, Super League, výkop 18:00. Kurzy: 2.15 domáci, 3.90 remíza, 3.10 hostia. Best Tip: domáci neprehrajú, kurz 1.42, dôvera 8.5/10. Konečný výsledok 4–1, tip trafený.
Kon.
Lugano 4
St. Gallen1
▴2.15
▴3.90
▾3.10
1
▴2.15
O2.5
▾1.45
Nie
▴2.72
1X
▴1.42
8.5
✓ 1X
▴1.428.5
FC ST. Gallen vs FC Sion, Super League, výkop 17:00. Kurzy: 2.15 domáci, 3.90 remíza, 3.00 hostia. Best Tip: oba tímy dajú gól, kurz 1.35, dôvera 8.5/10. Konečný výsledok 0–3, tip netrafený.
Kon.
St. Gallen0
Sion3
2.15
▴3.90
▾3.00
2
▾3.00
O2.5
▾1.37
Áno
▾1.35
ODG
▾1.35
8.5
ODG
▾1.358.5
Servette FC vs FC ST. Gallen, Super League, výkop 13:00. Kurzy: 2.22 domáci, 3.85 remíza, 2.87 hostia. Best Tip: domáci neprehrajú, kurz 1.44, dôvera 5.4/10. Konečný výsledok 0–2, tip netrafený.
Kon.
Servette0
St. Gallen2
▾2.22
▴3.85
▴2.87
1
▾2.22
U3.5
▴1.73
Áno
▾1.42
1X
▴1.44
5.4
1X
▴1.445.4

Štatistiky sezóny

Super League Švajčiarsko · Sezóna 2026
12Zápasy Percento výhier 50%
Prehľad výkonov
Údaj Doma Vonku Celkom
Zápasy6612
Výhry336
Remízy101
Prehry235
Strelené góly10919
Inkasované góly111122
Priemer strelených gólov1.71.51.6
Priemer inkasovaných gólov1.81.81.8
Čisté kontá112
Bez streleného gólu123
Rekordy a série
Najvyššia výhra
Doma2-1
Vonku1-3
Najvyššia prehra
Doma0-3
Vonku4-1
Najviac strelených gólov
Doma3
Vonku3
Najviac inkasovaných gólov
Doma4
Vonku4
Série
Výhry2
Prehry2
Penalty
3/ 3
100.00% Premenené
Časovanie gólov (strelené vs inkasované)
4–4
0-15
1–1
16-30
1–5
31-45
2–8
46-60
7–2
61-75
4–2
76-90
Strelené Inkasované
Taktika a disciplína
3-1-4-28 G
3-5-24 G
21Žlté
0Červené
Strelené góly
Nad 0.575%
9 zápasov
Nad 1.558%
7 zápasov
Nad 2.525%
3 zápasov
Nad 3.50%
0 zápasov
Nad 4.50%
0 zápasov

Hráči

Hráč Vek Poz Hod
L. Görtler L. Görtler 31 MID 7.17
A. Balde A. Balde 23 FWD 7.08
L. Daschner L. Daschner 27 MID 7.04
M. Stevanovic M. Stevanovic 23 MID 6.96
C. Boukhalfa C. Boukhalfa 26 MID 6.77
J. Stanić J. Stanić 26 DEF 6.73
B. Fazliji B. Fazliji 26 MID 6.73
A. Hunziker A. Hunziker 22 FWD 6.71
C. Okoroji C. Okoroji 28 DEF 6.66
L. Zigi L. Zigi 29 GK 6.63
T. Gaal T. Gaal 24 DEF 6.63
H. Vandermersch H. Vandermersch 26 MID 6.63
B. Neziri B. Neziri 22 MID 6.63
N. Scherrer N. Scherrer 17 FWD 6.63
D. Besio D. Besio 19 FWD 6.59
C. Witzig C. Witzig 24 FWD 6.48
E. Owusu E. Owusu 19 MID 6.38
M. Heydari M. Heydari 19 DEF 6.31
C. Kleine-Bekel C. Kleine-Bekel 22 DEF 5.83
L. Frokaj L. Frokaj 20 MID 5.79
J. Ruiz J. Ruiz 19 DEF 5.71
C. Konietzke C. Konietzke 19 MID 5.13
L. Watkowiak L. Watkowiak 29 GK 2.43

Tabuľka

Švajčiarsko - Super League
# Tím Z G B
1 FC Lugano 12 36-10 34
2 BSC Young Boys 12 38-23 25
3 FC Sion 12 25-18 23
4 FC Zurich 12 25-26 20
5 FC ST. Gallen 12 19-22 19
6 Servette FC 12 17-16 16
7 FC Basel 1893 12 18-22 14
8 FC Luzern 12 19-25 13
9 FC Thun 12 24-34 13
10 FC Vaduz 12 24-25 10
11 Grasshoppers 12 15-28 10
12 Lausanne 12 11-22 6
Play-offs Relegation Play-offs

Tipy a predpovede na FC ST. Gallen

Hľadáte tipy na FC ST. Gallen? NerdyTips poskytuje futbalové tipy na FC ST. Gallen, ktoré generuje náš AI model NT Apex. Doteraz sme analyzovali 129 zápasov s účasťou FC ST. Gallen s úspešnosťou Best Tip 63.6%. Tipy pokrývajú konečný výsledok, viac/menej gólov, oba tímy dajú gól, presný výsledok, xG, rohy a držanie lopty.

V aktuálnej sezóne Super League má FC ST. Gallen po 12 odohraných zápasoch bilanciu výhry: 6, remízy: 1, prehry: 5. Strelené góly: 19 (1.6 na zápas), inkasované: 22, čisté kontá: 2.

Za posledných 10 zápasov má FC ST. Gallen priemerne 52% držanie lopty, 1.63 xG a 7.3 rohov na zápas, s úspešnosťou výhier 40%.

FC ST. Gallen má v súčasnosti odhadovanú trhovú hodnotu €34.15m.

NerdyTips je postavený na plnej transparentnosti — všetky dokončené tipy na FC ST. Gallen zostávajú viditeľné, aby ste si mohli kedykoľvek overiť naše výsledky. Pre tipy na nadchádzajúce zápasy je potrebné predplatné.

FC ST. Gallen je len jedným z tisícok tímov, ktoré denne analyzujeme — preskúmajte naše futbalové tipy pre viac ako 700 líg.