1. Futbalové tipy
  2. Tipy podľa líg
  3. UEFA Europa Conference League
  4. FC Vaduz
FC Vaduz

FC Vaduz Tipy, štatistiky a forma

Trhová hodnota: €5.03m
KEY INSIGHT FC Vaduz skóroval v posledných 7 zápasoch
TREND FC Vaduz mal v posledných 7 zápasoch over 1.5 gólu

Aktuálna forma

LWLLL
99 Predikované zápasy
65.66% Miera úspešnosti

FC Vaduz Priemerné štatistiky

Posledných 10 zápasov

Strely
Na bránu / zápas
5.7
Držanie lopty
53%
Rohy
Priemer na zápas
4.2
Disciplína
Karty / zápas
2
Percento výhier
50%

AI predikcie

Poháňané NerdyTips

13:30

Čoskoro
FC Vaduz
FC Vaduz
vs
Inter Turku
Inter Turku
1.85
3.75
4.15

?

?

?

?

?

?

?

?
padlock

11:00

Ukončené
Inter Turku
Inter Turku
2 : 1
FC Vaduz
FC Vaduz
1.97
3.8
3.95

1

1.97

O2.5

1.62

NO

2.32

1X

1.32
7.7/10

10:30

Ukončené
FC Sion
FC Sion
3 : 2
FC Vaduz
FC Vaduz
1.51
4.8
5.8

1

1.51

O2.5

1.47

NO

2.28

O2.5

1.47
6.8/10

08:00

Ukončené
FC Vaduz
FC Vaduz
2 : 3
FC ST. Gallen
ST. G
3.55
4
1.98

2

1.98

O2.5

1.48

YES

1.47

O2.5

1.48
4.9/10

10:00

Ukončené
Atletic C
Atletic Club d'Escaldes
0 : 2
FC Vaduz
FC Vaduz
5
4
1.62

2

1.62

O2.5

1.72

YES

1.78

O2.5

1.72
8.8/10

13:30

Ukončené
FC Vaduz
FC Vaduz
4 : 0
Atletic Club d'Escaldes
Atletic C
1.28
5.65
9.8

1

1.28

O2.5

1.6

YES

2.11

O2.5

1.6
6.1/10

10:30

Ukončené
FC Lugano
FC Lugano
2 : 1
FC Vaduz
FC Vaduz red card
1.62
4.3
5.5

2

5.5

U3.5

1.6

NO

2.3

U3.5

1.6
3.8/10

14:15

Ukončené
FC Lugano
FC Lugano
1 : 2
FC Vaduz
FC Vaduz
1.7
3.75
4.5

2

4.5

U3.5

1.5

NO

2.2

U3.5

1.5
2.6/10

14:15

Ukončené
FC WIL 1900
FC WIL 1900
1 : 3
FC Vaduz
FC Vaduz
4.8
4.3
1.67

2

1.67

O2.5

1.5

YES

1.57

O2.5

1.5
6/10

14:15

Ukončené
Etoile C
Etoile Carouge
1 : 2
FC Vaduz
FC Vaduz red card
5
4.1
1.65

X

4.1

O2.5

1.5

YES

1.55

O2.5

1.5
7/10

FC Vaduz tipy a predpovede

Hľadáte FC Vaduz tipy? NerdyTips poskytuje futbalové tipy pre FC Vaduz generované umelou inteligenciou pomocou nášho algoritmu NT Apex. Doteraz sme analyzovali 99 zápasov s účasťou FC Vaduz s presnosťou najlepšieho tipu 65.66%. Tipy pokrývajú Konečný výsledok, Under/Over, Oba tímy skórujú, Správne skóre, xG, Rohy a Držanie lopty.

V aktuálnej sezóne UEFA Europa Conference League má FC Vaduz na konte 2 výhier, 0 remíz a 0 prehier v 2 zápasoch, so 6 strelenými gólmi (3.0 na zápas) a 0 inkasovanými, s 2 čistými kontami.

FC Vaduz má v súčasnosti odhadovanú trhovú hodnotu €5.03m.

NerdyTips je postavený na plnej transparentnosti — všetky dokončené FC Vaduz tipy zostávajú viditeľné, aby ste si mohli kedykoľvek overiť naše výsledky. Pre tipy na nadchádzajúce zápasy je potrebné predplatné.

FC Vaduz je len jedným z tisícok tímov, ktoré denne analyzujeme — preskúmajte naše futbalové tipy pre viac ako 160 líg.

UEFA Europa Conference LeagueWorld • Sezóna 2026
Prehľad výkonov
StatDomaVonkuCelkom
Zápasy112
Výhry112
Remízy000
Prehry000
Strelené góly426
Inkasované góly000
Priemer strelených gólov4.02.03.0
Priemer obdržených gólov0.00.00.0
Čisté kontá112
Bez streleného gólu000
Rekordy a série
Najvyššia výhra
Doma 4-0
Vonku 0-2
Najviac strelených gólov
Doma 4
Vonku 2
Najviac inkasovaných gólov
Doma 0
Vonku 0
Série
Výhry 2
Prehry 0
Časovanie gólov (strelené vs inkasované)
Taktika a disciplína
4-3-1-2 2 G
3 Žlté
0 Červené
Strelené góly
Over 0.5 100%
2 Zápasy
Over 1.5 100%
2 Zápasy
Over 2.5 50%
1 Zápasy
Over 3.5 50%
1 Zápasy
Over 4.5 0%
0 Zápasy
Hráč Vek Poz Hod
L. Mack
L. Mack
25 MID 7.60
L. Berisha
L. Berisha
26 DEF 7.30
M. Eberhard
M. Eberhard
21 MID 6.95
D. Schwizer
D. Schwizer
27 DEF 6.90
D. Simani
D. Simani
32 DEF 6.85
Jonathan De Donno
Jonathan De Donno
17 FWD 6.75
B. Büchel
B. Büchel
36 GK 6.70
Javi Navarro
Javi Navarro
26 FWD 6.60
S. Seiler
S. Seiler
25 MID 6.55
L. Schaffran
L. Schaffran
26 GK 6.50
N. Hasler
N. Hasler
34 DEF 6.45
R. Dantas
R. Dantas
21 MID 6.45
M. Monsberger
M. Monsberger
24 FWD 6.40
M. Hammerich
M. Hammerich
25 MID 6.40
Gabriele De Donno
Gabriele De Donno
23 MID 6.40
Angelo Campos
Angelo Campos
25 FWD 6.30
F. Hoxha
F. Hoxha
24 DEF 6.20