Grêmio U20 Tipy, štatistiky a forma
AI tipy na stávky, štatistiky a forma — aktualizované denne.
2
Tipované zápasy
–
Úspešnosť tipov
WWL
Aktuálna forma
2
Góly / zápas
Zatiaľ žiadne tipy
Tipy počítame zhruba 4 dni pred výkopom, takže nadchádzajúce zápasy sa tu čoskoro objavia.
Posledné zápasy
Juventude U20 vs Gremio U20, Brasileiro U20 A, výkop 19:00. Kurzy: 2.47 domáci, 3.40 remíza, 2.75 hostia. Best Tip: výhra domácich, kurz 2.47, dôvera 2.6/10. Konečný výsledok 1–3, tip netrafený.
Juventude U201
Gremio U203Gremio U20 vs Fortaleza U20, Brasileiro U20 A, výkop 19:00. Kurzy: 2.00 domáci, 3.25 remíza, 3.38 hostia. Best Tip: domáci neprehrajú, kurz 1.25, dôvera 1.2/10. Konečný výsledok 2–1, tip trafený.
Gremio U202
Fortaleza U201America Mineiro U20 vs Gremio U20, Brasileiro U20 A, výkop 19:00. Kurzy: 2.63 domáci, 3.36 remíza, 2.30 hostia. Best Tip: hostia neprehrajú, kurz 1.40, dôvera 1.2/10. Konečný výsledok 1–0, tip netrafený.
America MG U201
Gremio U200
Kon.
▴2.47
▾3.40
▾2.75
1
O2.5
Áno
1
2.6
1
Kon.
2.00
3.25
3.38
1X
U3.5
Áno
1X
1.2
✓ 1X
Kon.
2.63
3.36
2.30
X
U3.5
Áno
X2
1.2
X2
Štatistiky sezóny
Brasileiro U20 A
18Zápasy
Percento výhier 33%
Prehľad výkonov
| Údaj | Doma | Vonku | Celkom |
|---|---|---|---|
| Zápasy | 9 | 9 | 18 |
| Výhry | 4 | 2 | 6 |
| Remízy | 1 | 0 | 1 |
| Prehry | 4 | 7 | 11 |
| Strelené góly | 13 | 16 | 29 |
| Inkasované góly | 15 | 24 | 39 |
| Priemer strelených gólov | 1.4 | 1.8 | 1.6 |
| Priemer inkasovaných gólov | 1.7 | 2.7 | 2.2 |
| Čisté kontá | 2 | 1 | 3 |
| Bez streleného gólu | 2 | 2 | 4 |
Rekordy a série
Najvyššia výhra
Doma4-0
Vonku1-3
Najvyššia prehra
Doma2-5
Vonku5-2
Najviac strelených gólov
Doma4
Vonku4
Najviac inkasovaných gólov
Doma5
Vonku5
Série
Výhry3
Prehry4
Časovanie gólov (strelené vs inkasované)
0-15
16-30
31-45
46-60
61-75
76-90
Strelené
Inkasované
Taktika a disciplína
Časovanie kariet
0Žlté
1Červené
Strelené góly
Nad 0.578%
14 zápasov
Nad 1.550%
9 zápasov
Nad 2.522%
4 zápasov
Nad 3.511%
2 zápasov
Nad 4.50%
0 zápasov
Hráči
| Hráč | Vek | Poz | Hod |
|---|---|---|---|
|
|
19 | FWD | 7.71 |
|
|
20 | MID | 7.60 |
|
|
19 | MID | 7.40 |
|
|
17 | MID | 7.37 |
|
|
18 | DEF | 7.27 |
|
|
20 | DEF | 6.78 |
|
|
19 | FWD | 6.73 |
|
|
17 | MID | 6.69 |
|
|
20 | FWD | 6.57 |
|
|
19 | DEF | 6.57 |
|
|
18 | DEF | 6.44 |
|
|
18 | FWD | 6.44 |
|
|
20 | MID | 6.31 |
|
|
19 | DEF | 5.83 |
Tabuľka
| # | Tím | Z | G | B |
|---|---|---|---|---|
| 1 |
|
19 | 54-23 | 44 |
| 2 |
|
19 | 36-19 | 36 |
| 3 |
|
19 | 32-20 | 36 |
| 4 |
|
19 | 49-35 | 34 |
| 5 |
|
19 | 39-25 | 32 |
| 6 |
|
19 | 29-24 | 31 |
| 7 |
|
19 | 35-27 | 29 |
| 8 |
|
19 | 31-25 | 29 |
| 9 |
|
19 | 32-30 | 29 |
| 10 |
|
19 | 28-29 | 28 |
| 11 |
|
19 | 27-26 | 25 |
| 12 |
|
19 | 25-37 | 25 |
| 13 |
|
19 | 19-27 | 21 |
| 14 |
|
19 | 20-31 | 20 |
| 15 |
|
19 | 25-31 | 19 |
| 16 |
|
19 | 31-42 | 19 |
| 17 |
|
19 | 20-39 | 18 |
| 18 |
|
19 | 24-40 | 17 |
| 19 |
|
19 | 24-43 | 16 |
| 20 |
|
19 | 18-25 | 15 |
V aktuálnej sezóne Brasileiro U20 A má Grêmio U20 po 18 odohraných zápasoch bilanciu výhry: 6, remízy: 1, prehry: 11. Strelené góly: 29 (1.6 na zápas), inkasované: 39, čisté kontá: 3.
NerdyTips je postavený na plnej transparentnosti — všetky dokončené tipy na Grêmio U20 zostávajú viditeľné, aby ste si mohli kedykoľvek overiť naše výsledky. Pre tipy na nadchádzajúce zápasy je potrebné predplatné.
Grêmio U20 je len jedným z tisícok tímov, ktoré denne analyzujeme — preskúmajte naše futbalové tipy pre viac ako 700 líg.