Grêmio U20 Ennustused, statistika ja vorm
AI panustamisvihjed, statistika ja vorm — uuendatakse iga päev.
2
Ennustatud mängud
–
Ennustatavuse määr
WWL
Hiljutine vorm
2
Väravad / mäng
Ennustusi veel pole
Arvutame ennustused umbes 4 päeva enne mängu algust, seega ilmuvad eelseisvad mängud siia peagi.
Viimased mängud
Juventude U20 vs Gremio U20, Brasileiro U20 A, algus kell 19:00. Koefitsiendid: 2.47 koduvõit, 3.40 viik, 2.75 võõrsilvõit. Best Tip: kodumeeskond võidab, koefitsient 2.47, usaldus 2.6/10. Lõppseis 1–3, vihje oli möödalask.
Juventude U201
Gremio U203Gremio U20 vs Fortaleza U20, Brasileiro U20 A, algus kell 19:00. Koefitsiendid: 2.00 koduvõit, 3.25 viik, 3.38 võõrsilvõit. Best Tip: kodumeeskond võidab või mäng lõpeb viigiga, koefitsient 1.25, usaldus 1.2/10. Lõppseis 2–1, vihje oli tabamus.
Gremio U202
Fortaleza U201America Mineiro U20 vs Gremio U20, Brasileiro U20 A, algus kell 19:00. Koefitsiendid: 2.63 koduvõit, 3.36 viik, 2.30 võõrsilvõit. Best Tip: võõrsilmeeskond võidab või mäng lõpeb viigiga, koefitsient 1.40, usaldus 1.2/10. Lõppseis 1–0, vihje oli möödalask.
America MG U201
Gremio U200
Lõpp
▴2.47
▾3.40
▾2.75
1
O2.5
Jah
1
2.6
1
Lõpp
2.00
3.25
3.38
1X
U3.5
Jah
1X
1.2
✓ 1X
Lõpp
2.63
3.36
2.30
X
U3.5
Jah
X2
1.2
X2
Hooaja statistika
Brasileiro U20 A
18Mängud
Võidumäär 33%
Näitajate jaotus
| Näitaja | Kodu | Võõrsil | Kokku |
|---|---|---|---|
| Mängud | 9 | 9 | 18 |
| Võidud | 4 | 2 | 6 |
| Viigid | 1 | 0 | 1 |
| Kaotused | 4 | 7 | 11 |
| Löödud väravad | 13 | 16 | 29 |
| Sisse lastud väravad | 15 | 24 | 39 |
| Keskm. löödud väravad | 1.4 | 1.8 | 1.6 |
| Keskm. sisse lastud väravad | 1.7 | 2.7 | 2.2 |
| Nullimängud | 2 | 1 | 3 |
| Mängud väravata | 2 | 2 | 4 |
Rekordid ja seeriad
Suurim võit
Kodu4-0
Võõrsil1-3
Suurim kaotus
Kodu2-5
Võõrsil5-2
Kõige rohkem löödud väravaid
Kodu4
Võõrsil4
Kõige rohkem sisse lastud väravaid
Kodu5
Võõrsil5
Seeriad
Võit3
Kaotus4
Väravate ajastus (löödud vs sisse lastud)
0-15
16-30
31-45
46-60
61-75
76-90
Löödud
Sisse lastud
Taktika ja distsipliin
Kaartide ajastus
0Kollased
1Punased
Löödud väravad
Üle 0.578%
14 mängu
Üle 1.550%
9 mängu
Üle 2.522%
4 mängu
Üle 3.511%
2 mängu
Üle 4.50%
0 mängu
Mängijad
| Mängija | Vanus | Pos | Hinne |
|---|---|---|---|
|
|
19 | FWD | 7.71 |
|
|
20 | MID | 7.60 |
|
|
19 | MID | 7.40 |
|
|
17 | MID | 7.37 |
|
|
18 | DEF | 7.27 |
|
|
20 | DEF | 6.78 |
|
|
19 | FWD | 6.73 |
|
|
17 | MID | 6.69 |
|
|
20 | FWD | 6.57 |
|
|
19 | DEF | 6.57 |
|
|
18 | DEF | 6.44 |
|
|
18 | FWD | 6.44 |
|
|
20 | MID | 6.31 |
|
|
19 | DEF | 5.83 |
Tabel
| # | Meeskond | M | V | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 |
|
19 | 54-23 | 44 |
| 2 |
|
19 | 36-19 | 36 |
| 3 |
|
19 | 32-20 | 36 |
| 4 |
|
19 | 49-35 | 34 |
| 5 |
|
19 | 39-25 | 32 |
| 6 |
|
19 | 29-24 | 31 |
| 7 |
|
19 | 35-27 | 29 |
| 8 |
|
19 | 31-25 | 29 |
| 9 |
|
19 | 32-30 | 29 |
| 10 |
|
19 | 28-29 | 28 |
| 11 |
|
19 | 27-26 | 25 |
| 12 |
|
19 | 25-37 | 25 |
| 13 |
|
19 | 19-27 | 21 |
| 14 |
|
19 | 20-31 | 20 |
| 15 |
|
19 | 25-31 | 19 |
| 16 |
|
19 | 31-42 | 19 |
| 17 |
|
19 | 20-39 | 18 |
| 18 |
|
19 | 24-40 | 17 |
| 19 |
|
19 | 24-43 | 16 |
| 20 |
|
19 | 18-25 | 15 |
Praegusel Brasileiro U20 A hooajal on Grêmio U20 saavutanud 6 võitu, 1 viiki ja 11 kaotust 18 mängus, lüües 29 väravat (1.6 mängu kohta) ja lastes sisse 39, sealhulgas 3 mängu väravat sisse laskmata.
NerdyTips põhineb täielikul läbipaistvusel — kõik lõppenud Grêmio U20 ennustused jäävad nähtavaks, et saaksid meie tulemusi igal ajal kontrollida. Tulevaste mängude ennustused nõuavad tellimust.
Grêmio U20 on vaid üks tuhandetest meeskondadest, keda iga päev analüüsime — tutvu meie jalgpalli ennustustega rohkem kui 700 liigas.