Preskočiť na obsah
S AI modelom NT Apex
MAFCO

MAFCO Tipy, štatistiky a forma

AI tipy na stávky, štatistiky a forma — aktualizované denne.

€50Th. Ø 30.5 Super League
15
Tipované zápasy
86.7%
Úspešnosť tipov
WLLLLL
Aktuálna forma
0.73
Góly / zápas
MAFCO prehral v ostatných 5 zápasoch
MAFCO inkasoval aspoň 1 gól v posledných 8 zápasoch
MAFCO mal v posledných 7 zápasoch menej ako 3.5 gólu
Zatiaľ žiadne tipy

Tipy počítame zhruba 4 dni pred výkopom, takže nadchádzajúce zápasy sa tu čoskoro objavia.

Posledné zápasy

MAFCO vs Ekhaya, Super League, výkop 13:00. Kurzy: 3.95 domáci, 2.92 remíza, 1.95 hostia. Best Tip: najviac 2 góly v zápase, kurz 1.40, dôvera 5.0/10. Konečný výsledok 1–0, tip trafený.
Kon.
MAFCO1
Ekhaya0
3.95
2.92
1.95
2
1.95
U2.5
1.40
Nie
1.56
U2.5
1.40
5.0
✓ U2.5
1.405.0
Mitundu Baptist vs MAFCO, Super League, výkop 14:00. Kurzy: 1.74 domáci, 3.15 remíza, 4.75 hostia. Best Tip: výhra domácich, kurz 1.74, dôvera 5.0/10. Konečný výsledok 2–0, tip trafený.
Kon.
Mitundu Baptist2
MAFCO0
▾1.74
▴3.15
▴4.75
1
▾1.74
U2.5
1.47
Nie
1.51
1
▾1.74
5.0
✓ 1
▾1.745.0
MAFCO vs Nyasa B, Super League, výkop 14:00. Kurzy: 4.70 domáci, 3.25 remíza, 1.70 hostia. Best Tip: najviac 2 góly v zápase, kurz 1.47, dôvera 5.0/10. Konečný výsledok 0–3, tip netrafený.
Kon.
MAFCO0
Big Bullets3
▴4.70
▴3.25
▾1.70
2
▾1.70
U2.5
1.47
Nie
1.48
U2.5
1.47
5.0
U2.5
1.475.0
Chitipa United vs MAFCO, Super League, výkop 13:30. Kurzy: 1.93 domáci, 2.92 remíza, 4.10 hostia. Best Tip: najviac 2 góly v zápase, kurz 1.37, dôvera 5.0/10. Konečný výsledok 2–0, tip trafený.
Kon.
Chitipa United2
MAFCO0
▾1.93
2.92
▴4.10
1
▾1.93
U2.5
1.37
Nie
1.50
U2.5
1.37
5.0
✓ U2.5
1.375.0
MAFCO vs Moyale Barracks, Super League, výkop 13:30. Kurzy: 2.47 domáci, 2.87 remíza, 2.85 hostia. Best Tip: hostia neprehrajú, kurz 1.45, dôvera 5.0/10. Konečný výsledok 1–2, tip trafený.
Kon.
MAFCO1
Moyale Barracks2
▾2.47
▴2.87
▴2.85
2
▴2.85
U2.5
▴1.39
Nie
▴1.57
X2
▴1.45
5.0
✓ X2
▴1.455.0
CIVO United vs MAFCO, Super League, výkop 13:30. Kurzy: 2.00 domáci, 2.92 remíza, 3.80 hostia. Best Tip: najviac 2 góly v zápase, kurz 1.50, dôvera 4.8/10. Konečný výsledok 1–0, tip trafený.
Kon.
Civo Utd1
MAFCO0
2.00
▴2.92
▾3.80
X2
1.65
U2.5
▾1.50
Nie
1.51
U2.5
▾1.50
4.8
✓ U2.5
▾1.504.8
Kamuzu Barracks vs MAFCO, Super League, výkop 13:30. Kurzy: 2.10 domáci, 2.87 remíza, 3.50 hostia. Best Tip: najviac 2 góly v zápase, kurz 1.40, dôvera 4.5/10. Konečný výsledok 4–1, tip netrafený.
Kon.
Kamuzu Barracks 4
MAFCO1
▾2.10
▴2.87
▴3.50
X
▴2.87
U2.5
▴1.40
Nie
▴1.55
U2.5
▴1.40
4.5
U2.5
▴1.404.5
Be Forward Wanderers vs MAFCO, Super League, výkop 13:30. Kurzy: 1.33 domáci, 4.25 remíza, 8.40 hostia. Best Tip: výhra domácich, kurz 1.33, dôvera 4.2/10. Konečný výsledok 3–0, tip trafený.
Kon.
Mighty Wanderers3
MAFCO0
▾1.33
▴4.25
▴8.40
1
▾1.33
U2.5
▴1.75
Nie
▾1.44
1
▾1.33
4.2
✓ 1
▾1.334.2

Štatistiky sezóny

Super League Malawi · Sezóna 2026
19Zápasy Percento výhier 21%
Prehľad výkonov
Údaj Doma Vonku Celkom
Zápasy10919
Výhry404
Remízy314
Prehry3811
Strelené góly11213
Inkasované góly81624
Priemer strelených gólov1.10.20.7
Priemer inkasovaných gólov0.81.81.3
Čisté kontá505
Bez streleného gólu3710
Rekordy a série
Najvyššia výhra
Doma3-0
Vonku-
Najvyššia prehra
Doma0-3
Vonku4-1
Najviac strelených gólov
Doma3
Vonku1
Najviac inkasovaných gólov
Doma3
Vonku4
Série
Výhry1
Prehry5
Penalty
2/ 2
100.00% Premenené
Časovanie gólov (strelené vs inkasované)
0–4
0-15
0–4
16-30
1–3
31-45
4–6
46-60
3–1
61-75
6–4
76-90
Strelené Inkasované
Taktika a disciplína
Časovanie kariet
0Žlté
0Červené
Strelené góly
Nad 0.547%
9 zápasov
Nad 1.516%
3 zápasov
Nad 2.55%
1 zápasov
Nad 3.50%
0 zápasov
Nad 4.50%
0 zápasov

Hráči

Nie sú k dispozícii žiadne dáta o hráčoch

Tabuľka

Malawi - Super League
# Tím Z G B
1 Nyasa Big Bullets 19 28-8 42
2 Be Forward Wanderers 19 32-12 39
3 Silver Strikers 19 25-11 36
4 Blue Eagles 19 29-21 35
5 Mitundu Baptist 19 17-16 26
6 Ekhaya 19 19-16 25
7 Moyale Barracks 19 20-22 25
8 Chitipa United 19 13-20 25
9 Masters FC 18 18-19 23
10 Red Lions 19 13-16 22
11 CIVO United 19 11-17 22
12 Dedza Dynamos 19 12-23 20
13 Karonga United 18 17-26 18
14 Kamuzu Barracks 19 17-25 17
15 Creck 19 14-22 17
16 MAFCO 19 13-24 16

Tipy a predpovede na MAFCO

Hľadáte tipy na MAFCO? NerdyTips poskytuje futbalové tipy na MAFCO, ktoré generuje náš AI model NT Apex. Doteraz sme analyzovali 15 zápasov s účasťou MAFCO s úspešnosťou Best Tip 86.7%. Tipy pokrývajú konečný výsledok, viac/menej gólov, oba tímy dajú gól, presný výsledok, xG, rohy a držanie lopty.

V aktuálnej sezóne Super League má MAFCO po 19 odohraných zápasoch bilanciu výhry: 4, remízy: 4, prehry: 11. Strelené góly: 13 (0.7 na zápas), inkasované: 24, čisté kontá: 5.

MAFCO má v súčasnosti odhadovanú trhovú hodnotu €50Th..

NerdyTips je postavený na plnej transparentnosti — všetky dokončené tipy na MAFCO zostávajú viditeľné, aby ste si mohli kedykoľvek overiť naše výsledky. Pre tipy na nadchádzajúce zápasy je potrebné predplatné.

MAFCO je len jedným z tisícok tímov, ktoré denne analyzujeme — preskúmajte naše futbalové tipy pre viac ako 700 líg.