Přejít na obsah
Využívá NT Apex AI
MAFCO

MAFCO Tipy, statistiky a forma

AI tipy na sázení, statistiky a forma — aktualizováno denně.

€50Th. Ø 30.5 Super League
12
Predikované zápasy
91.7%
Míra úspěšnosti
LLLLLL
Aktuální forma
0.73
Góly / Zápas
MAFCO je venku v posledních 19 zápasech bez výhry
MAFCO neměl v posledních 31 zápasech žádnou červenou kartu
Žádné nadcházející zápasy

Tým MAFCO nemá momentálně naplánovaný žádný zápas. Níže si prohlédněte nedávné výsledky a statistiky sezóny.

Poslední zápasy

Chitipa United vs MAFCO, Super League, výkop 13:30. Kurzy: 1.93 domácí, 2.92 remíza, 4.10 hosté. Nejlepší tip: padne méně než 2.5 gólu, kurz 1.37, důvěra 5.0/10. Konečný výsledek 2–0, tip vyšel.
Konec
Chitipa United2
MAFCO0
▾1.93
2.92
▴4.10
1
▾1.93
U2.5
1.37
Ne
1.50
U2.5
1.37
5.0
✓ U2.5
1.375.0
MAFCO vs Moyale Barracks, Super League, výkop 13:30. Kurzy: 2.47 domácí, 2.87 remíza, 2.85 hosté. Nejlepší tip: hosté neprohrají, kurz 1.45, důvěra 5.0/10. Konečný výsledek 1–2, tip vyšel.
Konec
MAFCO1
Moyale Barracks2
▾2.47
▴2.87
▴2.85
2
▴2.85
U2.5
▴1.39
Ne
▴1.57
X2
▴1.45
5.0
✓ X2
▴1.455.0
CIVO United vs MAFCO, Super League, výkop 13:30. Kurzy: 2.00 domácí, 2.92 remíza, 3.80 hosté. Nejlepší tip: padne méně než 2.5 gólu, kurz 1.50, důvěra 4.8/10. Konečný výsledek 1–0, tip vyšel.
Konec
CIVO UnitedCivo Utd1
MAFCO0
2.00
▴2.92
▾3.80
X2
1.65
U2.5
▾1.50
Ne
1.51
U2.5
▾1.50
4.8
✓ U2.5
▾1.504.8
Kamuzu Barracks vs MAFCO, Super League, výkop 13:30. Kurzy: 2.10 domácí, 2.87 remíza, 3.50 hosté. Nejlepší tip: padne méně než 2.5 gólu, kurz 1.40, důvěra 4.5/10. Konečný výsledek 4–1, tip nevyšel.
Konec
Kamuzu Barracks 4
MAFCO1
▾2.10
▴2.87
▴3.50
X
▴2.87
U2.5
▴1.40
Ne
▴1.55
U2.5
▴1.40
4.5
U2.5
▴1.404.5
Be Forward Wanderers vs MAFCO, Super League, výkop 13:30. Kurzy: 1.33 domácí, 4.25 remíza, 8.40 hosté. Nejlepší tip: výhra domácích, kurz 1.33, důvěra 4.2/10. Konečný výsledek 3–0, tip vyšel.
Konec
Be Forward WanderersForward W3
MAFCO0
▾1.33
▴4.25
▴8.40
1
▾1.33
U2.5
▴1.75
Ne
▾1.44
1
▾1.33
4.2
✓ 1
▾1.334.2
Ekhaya vs MAFCO, Super League, výkop 13:30. Kurzy: 1.85 domácí, 3.05 remíza, 4.15 hosté. Nejlepší tip: výhra domácích, kurz 1.85, důvěra 5.0/10. Konečný výsledek 1–0, tip vyšel.
Konec
Ekhaya1
MAFCO0
1.85
3.05
4.15
1
1.85
U2.5
1.47
Ne
1.53
1
1.85
5.0
✓ 1
1.855.0
MAFCO vs Dedza Dynamos, Super League, výkop 13:30. Kurzy: 1.70 domácí, 3.14 remíza, 5.30 hosté. Nejlepší tip: alespoň jeden tým nedá gól, kurz 1.57, důvěra 5.0/10. Konečný výsledek 3–0, tip vyšel.
Konec
MAFCO3
Dedza Dynamos0
1.70
3.14
5.30
1
1.70
U2.5
1.45
Ne
1.57
ODG ne
1.57
5.0
✓ ODG ne
1.575.0
Silver Strikers vs MAFCO, Super League, výkop 13:30. Kurzy: 1.47 domácí, 3.70 remíza, 6.70 hosté. Nejlepší tip: alespoň jeden tým nedá gól, kurz 1.39, důvěra 5.0/10. Konečný výsledek 1–0, tip vyšel.
Konec
Silver Strikers1
MAFCO0
▾1.47
▴3.70
▴6.70
1
▾1.47
U2.5
▾1.52
Ne
▾1.39
ODG ne
▾1.39
5.0
✓ ODG ne
▾1.395.0

Statistiky sezóny

Super League Malawi · Sezóna 2026
15Zápasy Procento výher 20%
Přehled výkonů
Stat Domácí Hosté Celkem
Zápasy8715
Výhry303
Remízy314
Prohry268
Vstřelené góly10212
Obdržené góly51217
Průměr vstřelených gólů1.30.30.8
Průměr obdržených gólů0.61.71.1
Čistá konta404
Bez vstřeleného gólu257
Rekordy a série
Nejvyšší výhra
Domácí3-0
Hosté-
Nejtěžší porážka
Domácí1-2
Hosté4-1
Nejvíce vstřelených gólů
Domácí3
Hosté1
Nejvíce inkasovaných gólů
Domácí2
Hosté4
Série
Výhry1
Prohry2
Penalty
2/ 2
100.00% Proměněné
Časování gólů (vstřelené vs inkasované)
0–1
0-15
0–4
16-30
1–2
31-45
4–6
46-60
3–1
61-75
5–2
76-90
Vstřelené Inkasované
Taktika a disciplína
Časování karet
0Žluté
0Červené
Vstřelené góly (nad/pod)
Nad 0.553%
8 zápasů
Nad 1.520%
3 zápasů
Nad 2.57%
1 zápasů
Nad 3.50%
0 zápasů
Nad 4.50%
0 zápasů

Hráči

Nejsou k dispozici žádná data o hráčích

Tabulka

Malawi - Super League
# Tým Z G B
1 Nyasa Big Bullets 16 22-7 33
2 Be Forward Wanderers 16 28-11 32
3 Blue Eagles 16 24-18 31
4 Silver Strikers 16 23-11 29
5 Chitipa United 16 13-16 24
6 Masters FC 16 17-17 22
7 Ekhaya 16 17-14 21
8 Mitundu Baptist 16 13-14 21
9 Red Lions 16 13-14 21
10 Moyale Barracks 16 17-19 21
11 CIVO United 16 10-15 20
12 Dedza Dynamos 16 10-19 18
13 Karonga United 16 15-23 17
14 MAFCO 16 12-19 13
15 Creck 16 13-21 13
16 Kamuzu Barracks 16 15-24 12

Tipy a predikce na zápasy MAFCO

Hledáte tipy na MAFCO? NerdyTips generuje fotbalové tipy na zápasy týmu MAFCO vlastním AI algoritmem NT Apex. Zatím jsme analyzovali 12 zápasů týmu MAFCO s úspěšností nejlepšího tipu 91.7%. Tipujeme konečný výsledek, Under/Over, oba týmy skórují, přesný výsledek, xG, rohy a držení míče.

V aktuální sezóně Super League zaznamenal tým MAFCO 3 výher, 4 remíz a 8 proher v 15 zápasech, vstřelil 12 gólů (0.8 na zápas) a inkasoval 17, přičemž udržel 4 čistých kont.

Aktuální odhadovaná tržní hodnota MAFCO činí €50Th..

NerdyTips staví na plné transparentnosti — všechny dokončené tipy na MAFCO zůstávají viditelné, abyste mohli kdykoli ověřit naši historii výsledků. Tipy na nadcházející zápasy vyžadují předplatné.

MAFCO je jen jedním z tisíců týmů, které denně analyzujeme — prozkoumejte naše fotbalové predikce pro více než 700 lig.