Preskočiť na obsah
S AI modelom NT Apex
RSC Anderlecht II

Anderlecht U23 Tipy, štatistiky a forma

AI tipy na stávky, štatistiky a forma — aktualizované denne.

41
Tipované zápasy
65.9%
Úspešnosť tipov
LLLDLL
Aktuálna forma
1.27
Góly / zápas
RSC Anderlecht II je v posledných 7 zápasoch bez výhry
RSC Anderlecht II inkasoval aspoň 1 gól v posledných 7 zápasoch
RSC Anderlecht II inkasoval 2+ góly v posledných 4 zápasoch
Ďalší zápas Challenger Pro League · st 4. novembra · 19:00
Anderlecht U23
VS
Lierse
Best Tip
Kurz
Dôvera 3.1/10
Odomknúť tip

Posledné zápasy

RSC Anderlecht II vs AS Eupen, Challenger Pro League, výkop 19:00. Kurzy: 3.95 domáci, 3.90 remíza, 1.83 hostia. Best Tip: hostia neprehrajú, kurz 1.29, dôvera 5.1/10. Konečný výsledok 0–2, tip trafený.
Kon.
Anderlecht U230
Eupen2
▴3.95
▴3.90
▾1.83
2
▾1.83
O2.5
1.47
Nie
▾2.52
X2
▾1.29
5.1
✓ X2
▾1.295.1
Francs Borains vs RSC Anderlecht II, Challenger Pro League, výkop 19:00. Kurzy: 1.93 domáci, 3.65 remíza, 3.65 hostia. Best Tip: domáci neprehrajú, kurz 1.30, dôvera 5.6/10. Konečný výsledok 3–2, tip trafený.
Kon.
Francs Borains3
Anderlecht U23 2
1.93
▴3.65
▴3.65
1
1.93
O2.5
1.62
Nie
▴2.28
1X
▾1.30
5.6
✓ 1X
▾1.305.6
RSC Anderlecht II vs Lokeren-Temse, Challenger Pro League, výkop 15:00. Kurzy: 2.95 domáci, 3.70 remíza, 2.35 hostia. Best Tip: hostia neprehrajú, kurz 1.47, dôvera 2.0/10. Konečný výsledok 2–6, tip trafený.
Kon.
Anderlecht U232
Lokeren-Temse6
▾2.95
▴3.70
▴2.35
X2
▴1.47
O2.5
▾1.47
Áno
▾1.42
X2
▴1.47
2.0
✓ X2
▴1.472.0
KAA Gent II vs RSC Anderlecht II, Challenger Pro League, výkop 12:30. Kurzy: 2.25 domáci, 3.55 remíza, 3.05 hostia. Best Tip: domáci neprehrajú, kurz 1.42, dôvera 5.8/10. Konečný výsledok 2–2, tip trafený.
Kon.
Gent U232
Anderlecht U232
▴2.25
3.55
▾3.05
1
▴2.25
O2.5
▾1.55
Áno
▾1.49
1X
▴1.42
5.8
✓ 1X
▴1.425.8
RSC Anderlecht II vs Beerschot VA, Challenger Pro League, výkop 15:00. Kurzy: 4.90 domáci, 4.20 remíza, 1.60 hostia. Best Tip: domáci dajú gól, kurz 1.43, dôvera 5.2/10. Konečný výsledok 0–1, tip netrafený.
Kon.
Anderlecht U230
Beerschot VA1
▾4.90
▾4.20
▴1.60
2
▴1.60
O2.5
1.52
Áno
▾1.60
HS
▾1.43
5.2
HS
▾1.435.2
RSC Anderlecht II vs Excelsior Virton, Challenger Pro League, výkop 19:00. Kurzy: 2.12 domáci, 3.60 remíza, 3.25 hostia. Best Tip: hostia neprehrajú, kurz 1.78, dôvera 5.6/10. Konečný výsledok 0–1, tip trafený.
Kon.
Anderlecht U230
Virton1
▾2.12
3.60
▴3.25
2
▴3.25
U3.5
▴1.50
Áno
▾1.58
X2
▴1.78
5.6
✓ X2
▴1.785.6
Patro Eisden vs RSC II, Challenger Pro League, výkop 15:00. Kurzy: 1.70 domáci, 4.10 remíza, 5.00 hostia. Best Tip: aspoň 3 góly v zápase, kurz 1.67, dôvera 3.8/10. Konečný výsledok 2–1, tip trafený.
Kon.
Patro Eisden2
Anderlecht U231
▾1.70
▾4.10
▴5.00
2
▴5.00
O2.5
▴1.67
Nie
▾2.07
O2.5
▴1.67
3.8
✓ O2.5
▴1.673.8

Štatistiky sezóny

Challenger Pro League Belgicko · Sezóna 2026
6Zápasy Percento výhier 0%
Prehľad výkonov
Údaj Doma Vonku Celkom
Zápasy336
Výhry000
Remízy011
Prehry325
Strelené góly257
Inkasované góly8715
Priemer strelených gólov0.71.71.2
Priemer inkasovaných gólov2.72.32.5
Čisté kontá000
Bez streleného gólu202
Rekordy a série
Najvyššia prehra
Doma2-6
Vonku3-2
Najviac strelených gólov
Doma2
Vonku2
Najviac inkasovaných gólov
Doma6
Vonku3
Série
Výhry0
Prehry3
Časovanie gólov (strelené vs inkasované)
2–3
0-15
0–0
16-30
3–3
31-45
1–1
46-60
1–3
61-75
0–3
76-90
Strelené Inkasované
Taktika a disciplína
3-4-33 G
4-2-3-11 G
16Žlté
1Červené
Strelené góly
Nad 0.567%
4 zápasov
Nad 1.550%
3 zápasov
Nad 2.50%
0 zápasov
Nad 3.50%
0 zápasov
Nad 4.50%
0 zápasov

Hráči

Hráč Vek Poz Hod
M. Seghers M. Seghers 16 - 6.98
E. Sternal E. Sternal 18 - 6.82
P. N'Dao P. N'Dao 18 - 6.77
A. De Ridder A. De Ridder 17 MID 6.75
I. Benktib I. Benktib 16 MID 6.70
N. Engwanda N. Engwanda 18 - 6.67
A. de Ridder A. de Ridder 17 - 6.61
J. Matadi J. Matadi - DEF 6.60
W. Boussaid W. Boussaid 19 - 6.60
Ludovick Wola-Wetshay L. Wola-Wetshay 19 - 6.57
C. Koite C. Koite 21 DEF 6.55
B. Akomolede B. Akomolede 18 - 6.51
M. Haentjens M. Haentjens 19 GK 6.33
Terry Van De Ven T. Van De Ven 17 - 6.29
E. Dao E. Dao 19 FWD 6.26
A. Flips A. Flips 25 MID 6.04
Jayden Onia Seke Jayden Onia Seke 16 FWD 5.99
T. Foket T. Foket 31 - 5.97
T. Vanhoutte T. Vanhoutte 21 GK 5.97
J. Bethume J. Bethume 16 MID 5.82
Zoumana Keita Zoumana Keita 20 DEF 5.71
O. Sarr O. Sarr 18 - 5.15
N. Kalonji Kafumpata N. Kalonji Kafumpata 16 MID 5.13
M. Abdellaoui M. Abdellaoui 18 - 5.02
R. Lougmani R. Lougmani 16 - 4.26
J. Kana J. Kana 19 - 3.67
Gassimou Sylla Gassimou Sylla 17 - 3.56
G. Ghale G. Ghale 18 - 3.10
Adjani Mujangi Bia A. Mujangi Bia 16 MID 3.00
M. Debast M. Debast 16 - 1.98

Tabuľka

Belgicko - Challenger Pro League
# Tím Z G B
1 Beerschot VA 9 23-7 24
2 Dender 8 12-3 19
3 AS Eupen 8 15-9 15
4 Sporting Hasselt 8 12-13 15
5 Excelsior Virton 8 14-10 13
6 Lokeren-Temse 8 16-14 13
7 Patro Eisden 9 14-15 12
8 Francs Borains 7 9-10 12
9 KAA Gent II 8 11-13 11
10 Club Brugge II 8 14-17 9
11 KRC Genk II 9 13-16 9
12 K. Lierse S.K. 7 7-10 8
13 Seraing United 9 12-16 8
14 Liège 9 13-22 5
15 RSC Anderlecht II 7 7-17 1
Promotion - Jupiler Pro League Promotion - Challenger Pro League (Promotion) Relegation

Tipy a predpovede na RSC Anderlecht II

Hľadáte tipy na RSC Anderlecht II? NerdyTips poskytuje futbalové tipy na RSC Anderlecht II, ktoré generuje náš AI model NT Apex. Doteraz sme analyzovali 41 zápasov s účasťou RSC Anderlecht II s úspešnosťou Best Tip 65.9%. Tipy pokrývajú konečný výsledok, viac/menej gólov, oba tímy dajú gól, presný výsledok, xG, rohy a držanie lopty.

V aktuálnej sezóne Challenger Pro League má RSC Anderlecht II po 6 odohraných zápasoch bilanciu výhry: 0, remízy: 1, prehry: 5. Strelené góly: 7 (1.2 na zápas), inkasované: 15, čisté kontá: 0.

Za posledných 10 zápasov má RSC Anderlecht II priemerne 54% držanie lopty, 1.00 xG a 5.6 rohov na zápas, s úspešnosťou výhier 20%.

NerdyTips je postavený na plnej transparentnosti — všetky dokončené tipy na RSC Anderlecht II zostávajú viditeľné, aby ste si mohli kedykoľvek overiť naše výsledky. Pre tipy na nadchádzajúce zápasy je potrebné predplatné.

RSC Anderlecht II je len jedným z tisícok tímov, ktoré denne analyzujeme — preskúmajte naše futbalové tipy pre viac ako 700 líg.