Preskočiť na obsah
S AI modelom NT Apex
Zenit U19

Zenit U19 Tipy, štatistiky a forma

AI tipy na stávky, štatistiky a forma — aktualizované denne.

49
Tipované zápasy
61.2%
Úspešnosť tipov
DWWWWL
Aktuálna forma
2.93
Góly / zápas
Zenit U19 mal viac ako 2.5 gólu vo všetkých posledných 12 zápasoch
Zenit U19 vyhral v ostatných 7 zápasoch
Zenit U19 je doma v posledných 7 zápasoch neporazený
Zatiaľ žiadne tipy

Tipy počítame zhruba 4 dni pred výkopom, takže nadchádzajúce zápasy sa tu čoskoro objavia.

Posledné zápasy

Dinamo Moskva U19 vs Zenit U19, Youth Championship, výkop 16:00. Kurzy: 4.75 domáci, 4.50 remíza, 1.44 hostia. Best Tip: oba tímy dajú gól, kurz 1.33, dôvera 5.0/10. Konečný výsledok 2–2, tip trafený.
Kon.
Dynamo U192
Zenit U192
▴4.75
▴4.50
▾1.44
X2
1.10
O3.5
▴1.58
Áno
▴1.33
ODG
▾1.33
5.0
✓ ODG
▾1.335.0
Lokomotiv Moskva U19 vs Zenit U19, Youth Championship, výkop 13:00. Kurzy: 2.37 domáci, 3.35 remíza, 2.57 hostia. Best Tip: aspoň 3 góly v zápase, kurz 1.49, dôvera 8.0/10. Konečný výsledok 1–3, tip trafený.
Kon.
Lokomotiv U19 1
Zenit U193
2.37
3.35
2.57
1
2.37
O2.5
▴1.49
Áno
▴1.44
O2.5
▴1.49
8.0
✓ O2.5
▴1.498.0
Zenit U19 vs Spartak Moskva U19, Youth Championship, výkop 15:00. Kurzy: 1.34 domáci, 5.00 remíza, 5.90 hostia. Best Tip: aspoň 3 góly v zápase, kurz 1.23, dôvera 3.7/10. Konečný výsledok 3–2, tip trafený.
Kon.
Zenit U193
Spartak U192
▾1.34
▴5.00
▴5.90
X2
▴2.70
O2.5
▾1.23
Áno
▾1.43
O2.5
▴1.23
3.7
✓ O2.5
▴1.233.7
Dynamo Makhachkala U19 vs Zenit U19, Youth Championship, výkop 15:00. Kurzy: 4.90 domáci, 3.90 remíza, 1.53 hostia. Best Tip: aspoň 3 góly v zápase, kurz 1.27, dôvera 8.0/10. Konečný výsledok 1–2, tip trafený.
Kon.
Makhachkala U191
Zenit U192
4.90
3.90
1.53
2
1.53
O2.5
1.27
Áno
1.36
O2.5
1.27
8.0
✓ O2.5
1.278.0
Ural U20 vs Zenit U19, Youth Championship, výkop 09:00. Kurzy: 8.50 domáci, 6.20 remíza, 1.19 hostia. Best Tip: hostia dajú ≥2 góly, kurz 1.25, dôvera 8.8/10. Konečný výsledok 3–6, tip trafený.
Kon.
Ural U193
Zenit U19 6
▴8.50
▴6.20
▾1.19
2
▾1.19
O2.5
▾1.23
Áno
▴1.62
AS2+
▾1.25
8.8
✓ AS2+
▾1.258.8
Akademiya Konoplev U20 vs Zenit U19, Youth Championship, výkop 13:00. Kurzy: 6.00 domáci, 5.00 remíza, 1.33 hostia. Best Tip: oba tímy dajú gól, kurz 1.44, dôvera 8.5/10. Konečný výsledok 3–0, tip netrafený.
Kon.
Konoplev U203
Zenit U190
▾6.00
▴5.00
▾1.33
1X
▴2.72
O2.5
▾1.23
Áno
▴1.44
ODG
▴1.44
8.5
ODG
▴1.448.5
Zenit U19 vs Krasnodar U19, Youth Championship, výkop 15:00. Kurzy: 2.00 domáci, 3.65 remíza, 3.00 hostia. Best Tip: aspoň 3 góly v zápase, kurz 1.20, dôvera 8.5/10. Konečný výsledok 4–1, tip trafený.
Kon.
Zenit U194
Krasnodar U191
2.00
3.65
3.00
1
2.00
O2.5
1.20
Áno
1.23
O2.5
1.20
8.5
✓ O2.5
1.208.5
Rostov U19 vs Zenit U19, Youth Championship, výkop 15:00. Kurzy: 6.90 domáci, 5.40 remíza, 1.27 hostia. Best Tip: výhra hostí, kurz 1.27, dôvera 8.5/10. Konečný výsledok 2–1, tip netrafený.
Kon.
Rostov U192
Zenit U191
▾6.90
▴5.40
▾1.27
2
▾1.27
O2.5
▾1.26
Áno
▴1.54
2
▾1.27
8.5
2
▾1.278.5

Štatistiky sezóny

Youth Championship Rusko · Sezóna 2026
28Zápasy Percento výhier 68%
Prehľad výkonov
Údaj Doma Vonku Celkom
Zápasy131528
Výhry10919
Remízy224
Prehry145
Strelené góly473582
Inkasované góly152237
Priemer strelených gólov3.62.32.9
Priemer inkasovaných gólov1.21.51.3
Čisté kontá325
Bez streleného gólu123
Rekordy a série
Najvyššia výhra
Doma7-1
Vonku3-6
Najvyššia prehra
Doma0-1
Vonku3-0
Najviac strelených gólov
Doma7
Vonku6
Najviac inkasovaných gólov
Doma4
Vonku3
Série
Výhry7
Prehry1
Penalty
2/ 2
100.00% Premenené
Časovanie gólov (strelené vs inkasované)
12–6
0-15
12–2
16-30
12–5
31-45
17–4
46-60
10–6
61-75
19–12
76-90
Strelené Inkasované
Taktika a disciplína
Časovanie kariet
0Žlté
0Červené
Strelené góly
Nad 0.589%
25 zápasov
Nad 1.582%
23 zápasov
Nad 2.554%
15 zápasov
Nad 3.532%
9 zápasov
Nad 4.521%
6 zápasov

Hráči

Nie sú k dispozícii žiadne dáta o hráčoch

Tabuľka

Rusko - Youth Championship
# Tím Z G B
1 CSKA Moskva U19 28 93-37 68
2 Zenit U19 28 82-37 61
3 Krasnodar U19 28 81-43 58
4 Rodina Moscow U19 28 73-40 57
5 Lokomotiv Moskva U19 28 73-50 53
6 Akademiya Konoplev U20 28 57-46 47
7 Almaz Antey U19 28 58-62 47
8 Spartak Moskva U19 28 44-49 35
9 Dinamo Moskva U19 28 47-55 32
10 Rostov U19 28 40-52 32
11 Ural U20 28 36-61 28
12 Dynamo Makhachkala U19 28 39-66 28
13 Chertanovo U20 28 40-66 26
14 Nizhny Novgorod U19 28 32-73 22
15 Rubin Kazan U20 28 35-66 21
16 Fakel U19 28 30-57 20

Tipy a predpovede na Zenit U19

Hľadáte tipy na Zenit U19? NerdyTips poskytuje futbalové tipy na Zenit U19, ktoré generuje náš AI model NT Apex. Doteraz sme analyzovali 49 zápasov s účasťou Zenit U19 s úspešnosťou Best Tip 61.2%. Tipy pokrývajú konečný výsledok, viac/menej gólov, oba tímy dajú gól, presný výsledok, xG, rohy a držanie lopty.

V aktuálnej sezóne Youth Championship má Zenit U19 po 28 odohraných zápasoch bilanciu výhry: 19, remízy: 4, prehry: 5. Strelené góly: 82 (2.9 na zápas), inkasované: 37, čisté kontá: 5.

NerdyTips je postavený na plnej transparentnosti — všetky dokončené tipy na Zenit U19 zostávajú viditeľné, aby ste si mohli kedykoľvek overiť naše výsledky. Pre tipy na nadchádzajúce zápasy je potrebné predplatné.

Zenit U19 je len jedným z tisícok tímov, ktoré denne analyzujeme — preskúmajte naše futbalové tipy pre viac ako 700 líg.