1. Futbalové tipy
  2. Tipy podľa líg
  3. Youth Championship
  4. Dynamo Makhachkala U19
Dynamo Makhachkala U19

Dynamo Makhachkala U19 Tipy, štatistiky a forma

KEY INSIGHT Dynamo Makhachkala U19 mal over 2.5 gólu v 83% z posledných 12 zápasov
TREND Dynamo Makhachkala U19 prehral posledných 4 zápasov
TREND Dynamo Makhachkala U19 je vonku v posledných 7 zápasoch bez výhry

Aktuálna forma

LLLLD
5 Predikované zápasy
80% Miera úspešnosti

Dynamo M Priemerné štatistiky

Posledných 10 zápasov

Strely
Na bránu / zápas
2.8
Držanie lopty
48%
Rohy
Priemer na zápas
3.9
Percento výhier
10%

AI predikcie

Poháňané NerdyTips

10:00

Ukončené
Fakel U19
Fakel U19
1 : 1
Dynamo Makhachkala U19
Dynamo M
2.35
3
2.87

1

2.35

O2.5

1.64

NO

2.4

O2.5

1.64
3.3/10

12:00

Ukončené
Dinamo M
Dinamo Moskva U19
4 : 1
Dynamo Makhachkala U19
Dynamo M
1.56
3.7
5

1

1.51

O2.5

1.45

NO

2.32

1

1.51
7.6/10

05:00

Ukončené
Almaz A
Almaz Antey U19
2 : 0
Dynamo Makhachkala U19
Dynamo M
1.95
3.6
3.2

1

1.95

O2.5

1.35

YES

1.36

1X

1.26
8.5/10

10:00

Ukončené
Nizhny N
Nizhny Novgorod U19
3 : 2
Dynamo Makhachkala U19
Dynamo M
2.37
3.35
2.57

1

2.37

O2.5

1.4

NO

2.85

1X

1.38
3.7/10

10:00

Ukončené
Dynamo M
Dynamo Makhachkala U19
1 : 3
Lokomotiv Moskva U19
Lokomotiv
5.65
4.75
1.37

2

1.37

O2.5

1.31

YES

1.51

2

1.37
8.5/10

10:00

Ukončené
Dynamo M
Dynamo Makhachkala U19
0 : 0
Spartak Moskva U19
Spartak M red card
3.9
4.3
1.6

2

1.6

O2.5

1.26

YES

1.34

O2.5

1.26
5.1/10

Dynamo Makhachkala U19 tipy a predpovede

Hľadáte Dynamo Makhachkala U19 tipy? NerdyTips poskytuje futbalové tipy pre Dynamo Makhachkala U19 generované umelou inteligenciou pomocou nášho algoritmu NT Apex. Doteraz sme analyzovali 5 zápasov s účasťou Dynamo Makhachkala U19 s presnosťou najlepšieho tipu 80%. Tipy pokrývajú Konečný výsledok, Under/Over, Oba tímy skórujú, Správne skóre, xG, Rohy a Držanie lopty.

V aktuálnej sezóne Youth Championship má Dynamo Makhachkala U19 na konte 3 výhier, 2 remíz a 11 prehier v 16 zápasoch, so 23 strelenými gólmi (1.4 na zápas) a 37 inkasovanými, s 2 čistými kontami.

NerdyTips je postavený na plnej transparentnosti — všetky dokončené Dynamo Makhachkala U19 tipy zostávajú viditeľné, aby ste si mohli kedykoľvek overiť naše výsledky. Pre tipy na nadchádzajúce zápasy je potrebné predplatné.

Dynamo Makhachkala U19 je len jedným z tisícok tímov, ktoré denne analyzujeme — preskúmajte naše futbalové tipy pre viac ako 160 líg.

Youth ChampionshipRussia • Sezóna 2026
Prehľad výkonov
StatDomaVonkuCelkom
Zápasy9716
Výhry303
Remízy112
Prehry5611
Strelené góly131023
Inkasované góly152237
Priemer strelených gólov1.41.41.4
Priemer obdržených gólov1.73.12.3
Čisté kontá202
Bez streleného gólu213
Rekordy a série
Najvyššia výhra
Doma 4-1
Vonku -
Najvyššia prehra
Doma 1-3
Vonku 4-1
Najviac strelených gólov
Doma 4
Vonku 4
Najviac inkasovaných gólov
Doma 3
Vonku 4
Série
Výhry 1
Prehry 3
Penalty
1 / 2
50.00% Premenené
Časovanie gólov (strelené vs inkasované)
Taktika a disciplína
Časovanie kariet
0 Žlté
0 Červené
Strelené góly
Over 0.5 81%
13 Zápasy
Over 1.5 31%
5 Zápasy
Over 2.5 19%
3 Zápasy
Over 3.5 13%
2 Zápasy
Over 4.5 0%
0 Zápasy
Nie sú k dispozícii žiadne dáta o hráčoch