Pređi na sadržaj
Division 2 - Västra Götaland Švedska
Pokreće NT Apex AI

Tipovi Division 2 - Västra Götaland Švedska

Na ovoj stranici možete videti analize i tipove za Division 2 - Västra Götaland Švedska. U obzir se uzimaju statistički podaci, forma timova i nedavni mečevi, a tipove automatski generiše AI sa tačnošću većom od 68%.

14 Timovi
187
Prognozirane utakmice
68%
Stepen predvidljivosti
59%
Preko 2.5
53%
GG/NG
Statistika
42% 27% 31%
Pobede domaćina 42% Nerešeno 27% Pobede gosta 31%
75%
Preko 1.5
59%
Preko 2.5
40%
Preko 3.5
53%
GG/NG

Prognoze za mečeve

Nema predstojećih utakmica

Poslednji mečevi

Västra Götaland - 259. okt 2026. – 11. okt 2026.7
Galtabacks vs Hestrafor, početak u 13:00. Kvote: 2.85 domaćin, 3.70 nerešeno, 2.15 gost. Najbolji tip: preko 2.5 golova, kvota 1.38, poverenje 7.0/10. Konačan rezultat 4–2, tip pogođen.
Kraj
Galtabacks4
Hestrafor2
▴2.85
▾3.70
▾2.15
2
▾2.15
O2.5
▾1.38
GG
▾1.37
O2.5
▾1.38
7.0
✓ O2.5
▾1.387.0
Vastra Frolunda vs Torslanda, početak u 12:00. Kvote: 2.07 domaćin, 3.65 nerešeno, 3.00 gost. Najbolji tip: preko 2.5 golova, kvota 1.52, poverenje 8.0/10. Konačan rezultat 0–1, tip nije pogođen.
Kraj
Vastra FrolundaFrolunda0
Torslanda1
▴2.07
▾3.65
3.00
X2
1.72
O2.5
▴1.52
GG
▴1.47
O2.5
▾1.52
8.0
O2.5
▾1.528.0
Kongahalla vs Qviding FIF, početak u 16:00. Kvote: 1.84 domaćin, 4.40 nerešeno, 3.75 gost. Najbolji tip: preko 2.5 golova, kvota 1.34, poverenje 7.4/10. Konačan rezultat 1–2, tip pogođen.
Kraj
Kongahalla1
Qviding FIFQviding2
▾1.84
▴4.40
▴3.75
1X
▾1.26
O2.5
▴1.34
GG
▴1.39
O2.5
▴1.34
7.4
✓ O2.5
▴1.347.4
Onsala vs Astorp, početak u 15:00. Kvote: 2.25 domaćin, 3.55 nerešeno, 2.77 gost. Najbolji tip: domaćin pobeđuje ili nerešeno, kvota 1.37, poverenje 5.6/10. Konačan rezultat 2–1, tip pogođen.
Kraj
Onsala2
Astorp1
▴2.25
▾3.55
▾2.77
1
▴2.25
U3.5
▾1.65
GG
▴1.47
1X
▴1.37
5.6
✓ 1X
▴1.375.6
Landvetter IS vs Astrio, početak u 13:00. Kvote: 1.15 domaćin, 8.60 nerešeno, 15.00 gost. Najbolji tip: preko 2.5 golova, kvota 1.22, poverenje 7.0/10. Konačan rezultat 1–0, tip nije pogođen.
Kraj
Landvetter ISLandvetter1
Astrio0
▾1.15
▴8.60
▴15.00
X2
▴5.25
O2.5
▾1.22
GG
▴2.00
O2.5
▴1.22
7.0
O2.5
▴1.227.0
Dalstorps vs Jonsered, početak u 13:00. Kvote: 1.88 domaćin, 3.80 nerešeno, 3.40 gost. Najbolji tip: domaćin pobeđuje ili nerešeno, kvota 1.27, poverenje 8.0/10. Konačan rezultat 3–2, tip pogođen.
Kraj
Dalstorps3
Jonsered2
▴1.88
▾3.80
3.40
1
▴1.88
U3.5
▾1.71
NG
2.67
1X
1.27
8.0
✓ 1X
1.278.0
Lindome vs Boljan, početak u 18:30. Kvote: 1.81 domaćin, 4.15 nerešeno, 3.95 gost. Najbolji tip: preko 2.5 golova, kvota 1.39, poverenje 5.6/10. Konačan rezultat 1–3, tip pogođen.
Kraj
Lindome1
Boljan3
▾1.81
▾4.15
3.95
2
3.95
O2.5
1.39
GG
▾1.40
O2.5
1.39
5.6
✓ O2.5
1.395.6
Västra Götaland - 242. okt 2026. – 4. okt 2026.7
Astrio vs Vastra Frolunda, početak u 12:00. Kvote: 5.20 domaćin, 4.55 nerešeno, 1.58 gost. Najbolji tip: preko 2.5 golova, kvota 1.37, poverenje 8.0/10. Konačan rezultat 1–1, tip nije pogođen.
Kraj
Astrio1
Vastra FrolundaFrolunda1
▴5.20
▴4.55
▾1.58
2
▾1.58
O2.5
▴1.37
GG
▴1.48
O2.5
▴1.37
8.0
O2.5
▴1.378.0
Boljan vs Jonsered, početak u 12:00. Kvote: 2.52 domaćin, 3.70 nerešeno, 2.42 gost. Najbolji tip: domaćin pobeđuje ili nerešeno, kvota 1.55, poverenje 4.9/10. Konačan rezultat 0–1, tip nije pogođen.
Kraj
Boljan0
Jonsered1
▴2.52
▾3.70
▾2.42
1
▴2.52
U3.5
▴1.81
GG
▾1.38
1X
▴1.55
4.9
1X
▴1.554.9
Astorp vs Dalstorps, početak u 12:00. Kvote: 2.45 domaćin, 3.60 nerešeno, 2.55 gost. Najbolji tip: ispod 3.5 golova, kvota 1.63, poverenje 5.5/10. Konačan rezultat 1–3, tip nije pogođen.
Kraj
Astorp1
Dalstorps3
2.45
▴3.60
2.55
2
2.55
U3.5
▾1.63
GG
1.43
U3.5
▾1.63
5.5
U3.5
▾1.635.5
Qviding FIF vs Landvetter, početak u 18:30. Kvote: 3.55 domaćin, 3.95 nerešeno, 1.87 gost. Najbolji tip: preko 2.5 golova, kvota 1.42, poverenje 6.8/10. Konačan rezultat 0–1, tip nije pogođen.
Kraj
Qviding FIFQviding0
Landvetter1
▴3.55
▴3.95
▾1.87
X
▴3.95
O2.5
▴1.42
GG
▴1.42
O2.5
▴1.42
6.8
O2.5
▴1.426.8
Torslanda vs Kongahalla, početak u 18:00. Kvote: 1.98 domaćin, 3.85 nerešeno, 3.80 gost. Najbolji tip: gg – oba tima daju gol, kvota 1.38, poverenje 8.0/10. Konačan rezultat 2–0, tip nije pogođen.
Kraj
Torslanda2
Kongahalla0
▴1.98
▾3.85
▾3.80
2
▾3.80
O2.5
▴1.39
GG
▾1.38
GG
▾1.38
8.0
GG
▾1.388.0
Lindome vs Galtabacks, početak u 18:00. Kvote: 1.80 domaćin, 4.00 nerešeno, 3.55 gost. Najbolji tip: preko 2.5 golova, kvota 1.30, poverenje 6.9/10. Konačan rezultat 4–3, tip pogođen.
Kraj
Lindome4
Galtabacks3
▴1.80
▾4.00
▾3.55
X2
1.95
O2.5
▾1.30
GG
▾1.32
O2.5
▾1.30
6.9
✓ O2.5
▾1.306.9
Hestrafor vs Onsala, početak u 18:00. Kvote: 1.95 domaćin, 3.90 nerešeno, 3.20 gost. Najbolji tip: domaćin pobeđuje ili nerešeno, kvota 1.30, poverenje 8.0/10. Konačan rezultat 0–1, tip nije pogođen.
Kraj
Hestrafor0
Onsala1
▾1.95
▴3.90
▴3.20
1
▾1.95
O2.5
▴1.40
NG
▾2.85
1X
▾1.30
8.0
1X
▾1.308.0
Västra Götaland - 2324. sep 2026. – 27. sep 2026.7
Onsala vs Qviding FIF, početak u 12:00. Kvote: 2.07 domaćin, 3.80 nerešeno, 2.95 gost. Najbolji tip: preko 2.5 golova, kvota 1.40, poverenje 5.1/10. Konačan rezultat 1–2, tip pogođen.
Kraj
Onsala1
Qviding FIFQviding2
2.07
▾3.80
▴2.95
1
2.07
O2.5
▴1.40
GG
▴1.38
O2.5
▴1.40
5.1
✓ O2.5
▴1.405.1
Vastra Frolunda vs Astorp, početak u 12:00. Kvote: 2.25 domaćin, 3.85 nerešeno, 3.00 gost. Najbolji tip: preko 2.5 golova, kvota 1.44, poverenje 6.1/10. Konačan rezultat 2–0, tip nije pogođen.
Kraj
Vastra FrolundaFrolunda2
Astorp0
▴2.25
▾3.85
▾3.00
2
▾3.00
O2.5
▴1.44
GG
▴1.42
O2.5
▴1.44
6.1
O2.5
▴1.446.1
Galtabacks vs Astrio, početak u 13:00. Kvote: 1.57 domaćin, 4.20 nerešeno, 4.80 gost. Najbolji tip: preko 2.5 golova, kvota 1.40, poverenje 7.0/10. Konačan rezultat 3–6, tip pogođen.
Kraj
Galtabacks3
Astrio6
▾1.57
▴4.20
▴4.80
1
▾1.57
O2.5
▾1.40
GG
▴1.49
O2.5
▾1.40
7.0
✓ O2.5
▾1.407.0
Jonsered vs Hestrafor, početak u 12:00. Kvote: 2.52 domaćin, 3.70 nerešeno, 2.50 gost. Najbolji tip: gost pobeđuje ili nerešeno, kvota 1.50, poverenje 7.7/10. Konačan rezultat 1–1, tip pogođen.
Kraj
Jonsered1
Hestrafor1
▴2.52
▾3.70
▾2.50
2
▾2.50
O2.5
▴1.38
GG
▴1.36
X2
▾1.50
7.7
✓ X2
▾1.507.7
Dalstorps vs Boljan, početak u 18:30. Kvote: 1.78 domaćin, 4.10 nerešeno, 4.00 gost. Najbolji tip: preko 2.5 golova, kvota 1.55, poverenje 5.7/10. Konačan rezultat 1–1, tip nije pogođen.
Kraj
Dalstorps1
Boljan1
▴1.78
▾4.10
▾4.00
X2
2.02
O2.5
▴1.55
GG
▾1.56
O2.5
▾1.55
5.7
O2.5
▾1.555.7
Landvetter IS vs Torslanda, početak u 18:00. Kvote: 1.58 domaćin, 4.25 nerešeno, 5.30 gost. Najbolji tip: preko 2.5 golova, kvota 1.55, poverenje 8.1/10. Konačan rezultat 3–1, tip pogođen.
Kraj
Landvetter ISLandvetter3
Torslanda1
▾1.58
▴4.25
▴5.30
1
▾1.58
O2.5
▴1.55
GG
▴1.69
O2.5
▴1.55
8.1
✓ O2.5
▴1.558.1
Kongahalla vs Lindome, početak u 19:15. Kvote: 2.60 domaćin, 3.95 nerešeno, 2.28 gost. Najbolji tip: domaćin pobeđuje ili nerešeno, kvota 1.62, poverenje 8.0/10. Konačan rezultat 3–2, tip pogođen.
Kraj
Kongahalla3
Lindome2
2.60
▴3.95
2.28
1
2.60
O2.5
▾1.29
GG
▾1.29
1X
1.62
8.0
✓ 1X
1.628.0
Västra Götaland - 2218. sep 2026. – 20. sep 2026.7
Galtabacks vs Vastra Frolunda, početak u 14:00. Kvote: 2.95 domaćin, 3.70 nerešeno, 2.18 gost. Najbolji tip: preko 2.5 golova, kvota 1.44, poverenje 4.4/10. Konačan rezultat 4–1, tip pogođen.
Kraj
Galtabacks4
Vastra FrolundaFrolunda1
▾2.95
▾3.70
▴2.18
1
▾2.95
O2.5
▴1.44
GG
▴1.40
O2.5
▴1.44
4.4
✓ O2.5
▴1.444.4
Astorp vs Jonsered, početak u 12:00. Kvote: 2.05 domaćin, 3.75 nerešeno, 2.95 gost. Najbolji tip: gost pobeđuje ili nerešeno, kvota 1.72, poverenje 6.3/10. Konačan rezultat 2–0, tip nije pogođen.
Kraj
Astorp2
Jonsered0
▴2.05
▾3.75
▾2.95
2
▾2.95
O2.5
1.40
GG
1.38
X2
▾1.72
6.3
X2
▾1.726.3
Hestrafor vs Kongahalla, početak u 14:00. Kvote: 1.64 domaćin, 4.20 nerešeno, 4.20 gost. Najbolji tip: domaćin pobeđuje ili nerešeno, kvota 1.20, poverenje 8.0/10. Konačan rezultat 1–3, tip nije pogođen.
Kraj
Hestrafor1
Kongahalla3
▾1.64
▴4.20
▴4.20
1
▾1.64
O2.5
▾1.33
GG
▴1.37
1X
▾1.20
8.0
1X
▾1.208.0
Astrio vs Onsala, početak u 12:00. Kvote: 5.20 domaćin, 4.65 nerešeno, 1.53 gost. Najbolji tip: pobeda gosta, kvota 1.53, poverenje 7.9/10. Konačan rezultat 0–2, tip pogođen.
Kraj
Astrio0
Onsala2
▴5.20
▴4.65
▾1.53
2
▾1.53
O2.5
▴1.40
NG
▾2.40
2
▾1.53
7.9
✓ 2
▾1.537.9
Qviding FIF vs Dalstorps, početak u 11:00. Kvote: 2.40 domaćin, 3.70 nerešeno, 2.50 gost. Najbolji tip: gost pobeđuje ili nerešeno, kvota 1.55, poverenje 2.0/10. Konačan rezultat 1–2, tip pogođen.
Kraj
Qviding FIFQviding1
Dalstorps2
▴2.40
▾3.70
2.50
X2
▾1.55
U3.5
▾1.80
GG
▴1.38
X2
▾1.55
2.0
✓ X2
▾1.552.0
Torslanda vs Lindome, početak u 18:00. Kvote: 2.20 domaćin, 3.75 nerešeno, 3.00 gost. Najbolji tip: preko 2.5 golova, kvota 1.35, poverenje 7.5/10. Konačan rezultat 3–1, tip pogođen.
Kraj
Torslanda3
Lindome1
▴2.20
▾3.75
▾3.00
2
▾3.00
O2.5
▴1.35
GG
▴1.35
O2.5
▴1.35
7.5
✓ O2.5
▴1.357.5
Boljan vs Landvetter IS, početak u 18:00. Kvote: 3.75 domaćin, 3.75 nerešeno, 1.80 gost. Najbolji tip: preko 2.5 golova, kvota 1.50, poverenje 7.0/10. Konačan rezultat 1–1, tip nije pogođen.
Kraj
Boljan1
Landvetter ISLandvetter1
▴3.75
▾3.75
▾1.80
2
▾1.80
O2.5
▴1.50
GG
▴1.48
O2.5
▴1.50
7.0
O2.5
▴1.507.0
Västra Götaland - 2111. sep 2026. – 13. sep 2026.7
Astorp vs Qviding FIF, početak u 12:00. Kvote: 1.98 domaćin, 3.85 nerešeno, 3.05 gost. Najbolji tip: domaćin pobeđuje ili nerešeno, kvota 1.31, poverenje 5.9/10. Konačan rezultat 1–2, tip nije pogođen.
Kraj
Astorp1
Qviding FIFQviding2
▾1.98
▴3.85
▴3.05
1
▾1.98
O2.5
▴1.37
GG
▴1.36
1X
▾1.31
5.9
1X
▾1.315.9
Onsala vs Galtabacks, početak u 15:00. Kvote: 1.67 domaćin, 4.10 nerešeno, 4.20 gost. Najbolji tip: gost pobeđuje ili nerešeno, kvota 2.12, poverenje 7.3/10. Konačan rezultat 2–0, tip nije pogođen.
Kraj
Onsala2
Galtabacks0
1.67
4.10
4.20
2
▾4.20
O2.5
1.36
GG
▾1.39
X2
▾2.12
7.3
X2
▾2.127.3
Kongahalla vs Astrio, početak u 13:00. Kvote: 1.72 domaćin, 3.95 nerešeno, 3.90 gost. Najbolji tip: pobeda domaćina, kvota 1.72, poverenje 8.0/10. Konačan rezultat 5–1, tip pogođen.
Kraj
Kongahalla5
Astrio1
1.72
3.95
3.90
1
1.72
O2.5
1.40
NG
2.60
1
1.72
8.0
✓ 1
1.728.0
Jonsered vs Torslanda, početak u 12:00. Kvote: 2.35 domaćin, 3.75 nerešeno, 2.60 gost. Najbolji tip: domaćin pobeđuje ili nerešeno, kvota 1.42, poverenje 8.0/10. Konačan rezultat 3–2, tip pogođen.
Kraj
Jonsered3
Torslanda2
2.35
3.75
2.60
1
2.35
O2.5
1.42
GG
1.40
1X
1.42
8.0
✓ 1X
1.428.0
Dalstorps vs Vastra Frolunda, početak u 18:30. Kvote: 2.39 domaćin, 3.95 nerešeno, 3.00 gost. Najbolji tip: domaćin pobeđuje ili nerešeno, kvota 1.45, poverenje 5.0/10. Konačan rezultat 3–0, tip pogođen.
Kraj
Dalstorps3
Vastra FrolundaFrolunda0
▴2.39
▾3.95
▾3.00
1
▴2.39
O2.5
1.48
GG
▴1.45
1X
▴1.45
5.0
✓ 1X
▴1.455.0
Boljan vs Hestrafor, početak u 18:30. Kvote: 2.18 domaćin, 3.70 nerešeno, 2.80 gost. Najbolji tip: preko 2.5 golova, kvota 1.35, poverenje 6.9/10. Konačan rezultat 1–3, tip pogođen.
Kraj
Boljan1
Hestrafor3
▾2.18
▾3.70
▴2.80
2
▴2.80
O2.5
1.35
GG
1.34
O2.5
1.35
6.9
✓ O2.5
1.356.9
Lindome vs Landvetter, početak u 18:00. Kvote: 3.05 domaćin, 3.75 nerešeno, 2.02 gost. Najbolji tip: preko 2.5 golova, kvota 1.42, poverenje 3.7/10. Konačan rezultat 1–2, tip pogođen.
Kraj
Lindome1
Landvetter2
▴3.05
▾3.75
▾2.02
1X
▴1.75
O2.5
▴1.42
NG
▾2.75
O2.5
▴1.42
3.7
✓ O2.5
▴1.423.7
Västra Götaland - 204. sep 2026. – 6. sep 2026.7
Hestrafor vs Lindome, početak u 12:00. Kvote: 2.30 domaćin, 3.80 nerešeno, 2.57 gost. Najbolji tip: preko 2.5 golova, kvota 1.30, poverenje 8.0/10. Konačan rezultat 2–0, tip nije pogođen.
Kraj
Hestrafor2
Lindome0
▴2.30
▾3.80
▴2.57
X
▾3.80
O2.5
▴1.30
GG
▴1.29
O2.5
▴1.30
8.0
O2.5
▴1.308.0
Astrio vs Astorp, početak u 12:00. Kvote: 4.35 domaćin, 4.45 nerešeno, 1.70 gost. Najbolji tip: pobeda gosta, kvota 1.70, poverenje 8.0/10. Konačan rezultat 1–2, tip pogođen.
Kraj
Astrio1
Astorp2
▴4.35
▴4.45
▾1.70
2
▾1.70
O2.5
▾1.39
NG
▾2.55
2
▾1.70
8.0
✓ 2
▾1.708.0
Qviding FIF vs Jonsered, početak u 11:00. Kvote: 1.88 domaćin, 3.95 nerešeno, 3.25 gost. Najbolji tip: preko 2.5 golova, kvota 1.32, poverenje 8.0/10. Konačan rezultat 1–0, tip nije pogođen.
Kraj
Qviding FIFQviding1
Jonsered0
▾1.88
▴3.95
▴3.25
2
▴3.25
O2.5
1.32
GG
▴1.33
O2.5
1.32
8.0
O2.5
1.328.0
Galtabacks vs Dalstorps, početak u 13:00. Kvote: 3.50 domaćin, 3.90 nerešeno, 1.87 gost. Najbolji tip: gost pobeđuje ili nerešeno, kvota 1.26, poverenje 6.1/10. Konačan rezultat 2–1, tip nije pogođen.
Kraj
Galtabacks2
Dalstorps1
▴3.50
▴3.90
▾1.87
2
▾1.87
O2.5
▴1.50
GG
▴1.50
X2
▾1.26
6.1
X2
▾1.266.1
Torslanda vs Boljan, početak u 12:00. Kvote: 1.88 domaćin, 3.85 nerešeno, 3.70 gost. Najbolji tip: preko 2.5 golova, kvota 1.47, poverenje 6.7/10. Konačan rezultat 2–5, tip pogođen.
Kraj
Torslanda2
Boljan5
▴1.88
▾3.85
▾3.70
X
▾3.85
O2.5
▴1.47
GG
▴1.48
O2.5
▴1.47
6.7
✓ O2.5
▴1.476.7
Vastra Frolunda vs Onsala, početak u 12:00. Kvote: 2.02 domaćin, 3.75 nerešeno, 3.20 gost. Najbolji tip: preko 2.5 golova, kvota 1.39, poverenje 4.7/10. Konačan rezultat 3–1, tip pogođen.
Kraj
Vastra FrolundaFrolunda3
Onsala1
▾2.02
▾3.75
▴3.20
X
▾3.75
O2.5
▴1.39
GG
▴1.38
O2.5
▴1.39
4.7
✓ O2.5
▴1.394.7
Landvetter IS vs Kongahalla, početak u 18:00. Kvote: 1.40 domaćin, 5.15 nerešeno, 8.50 gost. Najbolji tip: pobeda domaćina, kvota 1.40, poverenje 8.0/10. Konačan rezultat 3–4, tip nije pogođen.
Kraj
Landvetter ISLandvetter3
Kongahalla4
▾1.40
▴5.15
▴8.50
1
▾1.40
U3.5
▾1.81
NG
▾2.00
1
▾1.40
8.0
1
▾1.408.0
Västra Götaland - 1928. avg 2026. – 30. avg 2026.6
Landvetter IS vs Astorp, početak u 15:00. Kvote: 1.70 domaćin, 3.90 nerešeno, 4.10 gost. Najbolji tip: pobeda domaćina, kvota 1.70, poverenje 5.6/10. Konačan rezultat 2–1, tip pogođen.
Kraj
Landvetter ISLandvetter2
Astorp1
▾1.70
▴3.90
▴4.10
1
▾1.70
U3.5
▴1.71
NG
2.45
1
▾1.70
5.6
✓ 1
▾1.705.6
Jonsered vs Astrio, početak u 12:00. Kvote: 1.50 domaćin, 4.55 nerešeno, 5.00 gost. Najbolji tip: pobeda domaćina, kvota 1.50, poverenje 6.1/10. Konačan rezultat 4–2, tip pogođen.
Kraj
Jonsered4
Astrio2
1.50
4.55
5.00
1
1.50
O2.5
1.35
NG
2.45
1
1.50
6.1
✓ 1
1.506.1
Onsala vs Dalstorps, početak u 12:00. Kvote: 2.37 domaćin, 3.55 nerešeno, 2.57 gost. Najbolji tip: gost pobeđuje ili nerešeno, kvota 1.55, poverenje 6.7/10. Konačan rezultat 0–2, tip pogođen.
Kraj
Onsala0
Dalstorps2
▴2.37
▾3.55
▾2.57
2
▾2.57
O2.5
▴1.52
GG
▴1.47
X2
▾1.55
6.7
✓ X2
▾1.556.7
Kongahalla vs Galtabacks, početak u 18:30. Kvote: 2.02 domaćin, 3.70 nerešeno, 3.60 gost. Najbolji tip: domaćin pobeđuje ili nerešeno, kvota 1.30, poverenje 4.7/10. Konačan rezultat 1–3, tip nije pogođen.
Kraj
Kongahalla1
Galtabacks3
▾2.02
3.70
▴3.60
1
▾2.02
U3.5
▾1.71
NG
▾2.45
1X
▾1.30
4.7
1X
▾1.304.7
Boljan vs Qviding FIF, početak u 18:00. Kvote: 2.67 domaćin, 3.75 nerešeno, 2.22 gost. Najbolji tip: gost pobeđuje ili nerešeno, kvota 1.39, poverenje 5.9/10. Konačan rezultat 5–0, tip nije pogođen.
Kraj
Boljan5
Qviding FIFQviding0
▴2.67
▴3.75
▾2.22
2
▾2.22
O2.5
1.34
GG
1.33
X2
▾1.39
5.9
X2
▾1.395.9
Lindome vs Vastra F, početak u 18:00. Kvote: 2.20 domaćin, 3.80 nerešeno, 2.90 gost. Najbolji tip: domaćin pobeđuje ili nerešeno, kvota 1.39, poverenje 8.0/10. Konačan rezultat 2–1, tip pogođen.
Kraj
Lindome2
Vastra FFrolunda1
▾2.20
▾3.80
▴2.90
1
▾2.20
O2.5
▴1.33
GG
▴1.32
1X
▾1.39
8.0
✓ 1X
▾1.398.0
Västra Götaland - 1822. avg 2026. – 23. avg 2026.6
Galtabacks vs Jonsered, početak u 13:00. Kvote: 2.70 domaćin, 3.70 nerešeno, 2.22 gost. Najbolji tip: gost pobeđuje ili nerešeno, kvota 1.39, poverenje 8.0/10. Konačan rezultat 1–1, tip pogođen.
Kraj
Galtabacks1
Jonsered1
2.70
3.70
▾2.22
2
▾2.22
O2.5
1.42
GG
1.38
X2
1.39
8.0
✓ X2
1.398.0
Vastra Frolunda vs Landvetter IS, početak u 12:00. Kvote: 2.95 domaćin, 3.55 nerešeno, 2.25 gost. Najbolji tip: gost pobeđuje ili nerešeno, kvota 1.37, poverenje 6.3/10. Konačan rezultat 1–0, tip nije pogođen.
Kraj
Vastra FrolundaFrolunda1
Landvetter ISLandvetter0
▴2.95
▾3.55
▾2.25
2
▾2.25
O2.5
▴1.50
NG
▾2.57
X2
▾1.37
6.3
X2
▾1.376.3
Dalstorps vs Hestrafor, početak u 13:00. Kvote: 1.87 domaćin, 3.80 nerešeno, 3.45 gost. Najbolji tip: domaćin pobeđuje ili nerešeno, kvota 1.26, poverenje 8.0/10. Konačan rezultat 2–2, tip pogođen.
Kraj
Dalstorps2
Hestrafor 2
▴1.87
▾3.80
▴3.45
1
▴1.87
O2.5
1.42
GG
▾1.42
1X
▾1.26
8.0
✓ 1X
▾1.268.0
Astorp vs Kongahalla, početak u 13:00. Kvote: 1.70 domaćin, 3.90 nerešeno, 4.05 gost. Najbolji tip: ispod 3.5 golova, kvota 1.73, poverenje 5.1/10. Konačan rezultat 2–0, tip pogođen.
Kraj
Astorp2
Kongahalla0
1.70
3.90
▾4.05
2
▾4.05
U3.5
1.73
NG
▴2.52
U3.5
1.73
5.1
✓ U3.5
1.735.1
Astrio vs Boljan, početak u 12:00. Kvote: 3.35 domaćin, 4.05 nerešeno, 1.96 gost. Najbolji tip: gost pobeđuje ili nerešeno, kvota 1.28, poverenje 6.8/10. Konačan rezultat 0–1, tip pogođen.
Kraj
Astrio0
Boljan1
▴3.35
▴4.05
▾1.96
2
▾1.96
O2.5
▴1.42
GG
▴1.45
X2
▾1.28
6.8
✓ X2
▾1.286.8
Qviding FIF vs Torslanda, početak u 11:00. Kvote: 2.27 domaćin, 3.75 nerešeno, 2.60 gost. Najbolji tip: preko 2.5 golova, kvota 1.36, poverenje 6.0/10. Konačan rezultat 4–1, tip pogođen.
Kraj
Qviding FIFQviding4
Torslanda1
▴2.27
▾3.75
▾2.60
2
▾2.60
O2.5
▾1.36
GG
▾1.34
O2.5
▾1.36
6.0
✓ O2.5
▾1.366.0
Västra Götaland - 1714. avg 2026. – 15. avg 2026.7
Torslanda vs Dalstorps, početak u 12:00. Kvote: 2.32 domaćin, 3.45 nerešeno, 2.72 gost. Najbolji tip: gost pobeđuje ili nerešeno, kvota 1.57, poverenje 2.6/10. Konačan rezultat 1–2, tip pogođen.
Kraj
Torslanda1
Dalstorps2
▴2.32
▾3.45
▴2.72
X2
1.57
O2.5
▴1.67
GG
▴1.55
X2
▾1.57
2.6
✓ X2
▾1.572.6
Jonsered vs Onsala, početak u 12:00. Kvote: 2.67 domaćin, 3.70 nerešeno, 2.33 gost. Najbolji tip: preko 2.5 golova, kvota 1.47, poverenje 6.2/10. Konačan rezultat 2–1, tip pogođen.
Kraj
Jonsered2
Onsala1
▴2.67
▾3.70
▾2.33
1
▴2.67
O2.5
▴1.47
GG
▴1.44
O2.5
▴1.47
6.2
✓ O2.5
▴1.476.2
Lindome vs Astrio, početak u 18:30. Kvote: 1.32 domaćin, 7.10 nerešeno, 9.80 gost. Najbolji tip: preko 2.5 golova, kvota 1.26, poverenje 8.0/10. Konačan rezultat 2–0, tip nije pogođen.
Kraj
Lindome2
Astrio0
▾1.32
▴7.10
▴9.80
X2
▴4.00
O2.5
▾1.26
GG
▴1.59
O2.5
▴1.26
8.0
O2.5
▴1.268.0
Kongahalla vs Vastra Frolunda, početak u 18:00. Kvote: 3.60 domaćin, 3.90 nerešeno, 1.90 gost. Najbolji tip: pobeda gosta, kvota 1.90, poverenje 8.0/10. Konačan rezultat 4–0, tip nije pogođen.
Kraj
Kongahalla4
Vastra FrolundaFrolunda0
▾3.60
▾3.90
▴1.90
2
▴1.90
O2.5
▴1.42
GG
▴1.41
2
▴1.90
8.0
2
▴1.908.0
Boljan vs Astorp, početak u 18:00. Kvote: 2.57 domaćin, 3.50 nerešeno, 2.42 gost. Najbolji tip: domaćin pobeđuje ili nerešeno, kvota 1.53, poverenje 8.0/10. Konačan rezultat 0–1, tip nije pogođen.
Kraj
Boljan0
Astorp1
▾2.57
▾3.50
▴2.42
1
▾2.57
U3.5
▾1.71
GG
▴1.48
1X
▾1.53
8.0
1X
▾1.538.0
Landvetter IS vs Galtabacks, početak u 18:00. Kvote: 1.41 domaćin, 4.85 nerešeno, 6.50 gost. Najbolji tip: pobeda domaćina, kvota 1.41, poverenje 8.0/10. Konačan rezultat 2–0, tip pogođen.
Kraj
Landvetter ISLandvetter2
Galtabacks0
▾1.41
▴4.85
▴6.50
1
▾1.41
U3.5
▾1.72
NG
▾1.98
1
▾1.41
8.0
✓ 1
▾1.418.0
Hestrafor vs Qviding FIF, početak u 17:30. Kvote: 2.30 domaćin, 4.00 nerešeno, 2.60 gost. Najbolji tip: preko 2.5 golova, kvota 1.30, poverenje 8.0/10. Konačan rezultat 2–1, tip pogođen.
Kraj
Hestrafor2
Qviding FIFQviding1
2.30
▾4.00
▴2.60
1
2.30
O2.5
1.30
GG
▾1.29
O2.5
1.30
8.0
✓ O2.5
1.308.0

Tabela & forma

West Gotaland

# Tim O P N I Golovi B Forma
1 Landvetter IS 25 18 3 4 43:19 57 WWWDW
2 Dalstorps 25 14 7 4 50:28 49 WWDWW
3 Jonsered 25 12 6 7 42:40 42 LWDLW
4 Hestrafor 25 12 5 8 50:43 41 LLDLW
5 Böljan 25 10 7 8 39:33 37 WLDDL
6 Västra Frölunda 25 10 7 8 45:40 37 LDWLL
7 Lindome 25 11 4 10 47:43 37 LWLLL
8 Qviding FIF 25 11 4 10 46:45 37 WLWLW
9 Onsala 25 9 6 10 35:38 33 WWLWW
10 Torslanda 25 8 7 10 40:42 31 WWLWL
11 Kongahälla 25 7 6 12 36:47 27 LLWWW
12 Åstorp 25 7 5 13 30:43 26 LLLWL
13 Galtabacks 25 6 5 14 42:48 23 WLLWL
14 Astrio 25 2 4 19 22:58 10 LDWLL

Tipovi i Prognoze za Division 2 - Västra Götaland Švedska

Pogledajte najnovije prognoze i tipove za klađenje za Division 2 - Västra Götaland Švedska, generisane našim AI algoritmom NT Apex. Analizirali smo 187 utakmica 14 timova u okviru Division 2 - Västra Götaland Švedska, sa tačnošću najboljeg tipa iznad 68%. Prognoze obuhvataju Konačan Rezultat, Više/Manje Golova, Oba Tima Daju Gol, Tačan Rezultat, xG, Kornere i Posed Lopte.

Ove sezone, 59% utakmica u Division 2 - Västra Götaland Švedska završeno je sa više od 2.5 golova, dok je Oba Tima Daju Gol ostvaren u 53% mečeva. Sve završene prognoze za Division 2 - Västra Götaland Švedska ostaju potpuno vidljive — proverite naše rezultate u bilo kom trenutku.

Landvetter IS trenutno vodi na tabeli sa 57 bodova. Division 2 - Västra Götaland Švedska je među rezultatski izdašnijim takmičenjima koja pratimo. Domaćini pobeđuju u 42% mečeva, a nerešeno se igra u 27%.

Naši AI fudbalski tipovi idu daleko izvan mečeva Division 2 - Västra Götaland Švedska — pokrivamo više od 700 liga širom sveta.