1. Fudbalski tipovi
  2. Lige
  3. Botola 2
  4. Chabab Ben Guerir
Chabab Ben Guerir

Chabab Ben Guerir Prognoze, statistika i forma

Tržišna vrednost: €225Th.
KEY INSIGHT Chabab Ben Guerir je imao manje od 2.5 gola u 83% od poslednjih 12 utakmica
TREND Chabab Ben Guerir je neporažen u poslednjih 14 utakmica
TREND Chabab Ben Guerir je neporažen kod kuće u poslednjih 7 utakmica

Trenutna forma

WDDDD
19 Prognozirane utakmice
78.95% Stepen predvidljivosti

AI tipove

Pokreće NerdyTips

11:00

Završeno
Riadi Salmi
Riadi Salmi
1 : 1
Chabab Ben Guerir
Chabab B
2
2.85
4.15

2

4.15

U2.5

1.39

NO

1.56

U2.5

1.39
5.7/10

11:00

Završeno
Chabab B
Chabab Ben Guerir
0 : 0
Union Sportive Boujaad
Union S
2.63
2.65
2.8

1

2.63

U2.5

1.32

NO

1.52

U2.5

1.32
6.5/10

12:00

Završeno
red card Chabab B
Chabab Ben Guerir
0 : 0
Olympique Khouribga
Olympique
1.93
2.95
4

1

1.93

U2.5

1.45

NO

1.62

U2.5

1.45
4/10

11:00

Završeno
Mouloudia
Mouloudia Oujda
1 : 1
Chabab Ben Guerir
Chabab B
2.4
2.62
3.35

2

3.35

U2.5

1.34

NO

1.55

X2

1.46
8.5/10

12:00

Završeno
Chabab B
Chabab Ben Guerir
0 : 0
Moghreb Tetouan
Moghreb T
2.75
2.57
2.95

1

2.75

U2.5

1.3

NO

1.53

U2.5

1.3
5.3/10

01:00

Završeno
Tihad C
Tihad Casablanca
4 : 2
Chabab Ben Guerir
Chabab B
2.5
2.55
3

X

2.55

U2.5

1.34

NO

1.58

X2

1.4
1.5/10

12:00

Završeno
Racing C
Racing de Casablanca
0 : 1
Chabab Ben Guerir
Chabab B
2.8
2.88
2.77

2

2.77

U2.5

1.42

NO

1.64

X2

1.38
7.4/10

12:00

Završeno
Sale
AS Sale
2 : 1
Chabab Ben Guerir
Chabab B
2.4
3
2.8

X2

1.45

U2.5

1.5

NO

1.7

X2

1.45
2.4/10

11:00

Završeno
Chabab B
Chabab Ben Guerir
0 : 0
El Massira
El Massira
2.18
2.75
3.5

1

2.18

U2.5

1.31

NO

1.48

U2.5

1.31
4.2/10

11:00

Završeno
Chabab M
Chabab Mohammedia
0 : 3
Chabab Ben Guerir
Chabab B
2.4
2.72
3.3

X2

1.52

U2.5

1.41

NO

1.59

U2.5

1.41
6.8/10

13:00

Završeno
Wydad Fes
Wydad Fes
1 : 1
Chabab Ben Guerir
Chabab B
2.18
2.75
3.5

1

2.18

U2.5

1.34

NO

1.53

U2.5

1.34
5.5/10

Chabab Ben Guerir prognoze i tipovi za klađenje

Tražite Chabab Ben Guerir prognoze? NerdyTips pruža fudbalske tipove za Chabab Ben Guerir generisane veštačkom inteligencijom pomoću našeg algoritma, NT Apex. Do sada smo analizirali 19 utakmica sa učešćem Chabab Ben Guerir, uz tačnost najboljeg tipa od 78.95%. Prognoze pokrivaju Konačan rezultat, Under/Over, Oba tima daju gol, Tačan rezultat, xG, Kornere i Posed lopte.

У текућој сезони Botola 2, Chabab Ben Guerir beleži 8 pobeda, 12 remija i 9 poraza u 29 utakmica, uz 24 postignutih golova (0.8 po utakmici) i 27 primljenih, sa 12 utakmica bez primljenog gola.

Chabab Ben Guerir trenutno ima procenjenu tržišnu vrednost od €225Th..

NerdyTips se zasniva na potpunoj transparentnosti — sve završene Chabab Ben Guerir prognoze ostaju vidljive kako biste u svakom trenutku mogli da proverite našu uspešnost. Za prognoze predstojećih utakmica potrebna je pretplata.

Chabab Ben Guerir je samo jedan od hiljada timova koje svakodnevno analiziramo — istražite naše fudbalske tipove za više od 160 liga.

Botola 2Morocco • Sezona 2025
Pregled učinka
StatistikaDomaćinGostUkupno
Utakmice151429
Pobede718
Nerešeno6612
Porazi279
Postignuti golovi15924
Primljeni golovi81927
Prosek postignutih golova1.00.60.8
Prosek primljenih golova0.51.40.9
Utakmice bez primljenog gola10212
Utakmice bez postignutog gola459
Rekordi i serije
Najveća pobeda
Domaćin 4-0
Gost 0-1
Najveći poraz
Domaćin 1-3
Gost 3-1
Najviše postignutih golova
Domaćin 4
Gost 1
Najviše primljenih golova
Domaćin 3
Gost 3
Serije
Pobede 2
Porazi 3
Vreme golova (postignuti vs primljeni)
Taktika i disciplina
Vreme kartona
0 Žuti
0 Crveni
Postignuti golovi
Više od 0.5 69%
20 Utakmice
Više od 1.5 7%
2 Utakmice
Više od 2.5 3%
1 Utakmice
Više od 3.5 3%
1 Utakmice
Više od 4.5 0%
0 Utakmice
Nema dostupnih podataka o igračima