Pređi na sadržaj
Pokreće NT Apex AI
Diósgyőr II

Diósgyőr II Prognoze, statistika i forma

AI tipovi za klađenje, statistika i forma — ažurira se svakodnevno.

€25.00Th. Ø 20.0 NB III - Northeast
15
Prognozirane utakmice
40.0%
Predvidljivost
LLWLLW
Trenutna forma
1.67
Golova po meču
Utakmice tima Diósgyőr II: preko 2.5 gola 6 puta zaredom
Još nema tipova

Tipove računamo otprilike 4 dana pre početka utakmice, pa će se predstojeće utakmice uskoro pojaviti ovde.

Poslednji mečevi

Tiszafuredi VSE vs Diosgyor II, NB III - Northeast, početak u 12:00. Kvote: 2.57 domaćin, 3.35 nerešeno, 2.35 gost. Best Tip: pobeda gosta ili nerešeno, kvota 1.40, poverenje 3.2/10. Konačan rezultat 2–1, tip nije pogođen.
Kraj
Tiszafuredi2
Diosgyor II 1
2.57
▾3.35
▴2.35
2
▴2.35
U3.5
1.39
GG
1.58
X2
▾1.40
3.2
X2
▾1.403.2
Diosgyor II vs Cigand SE, NB III - Northeast, početak u 10:00. Kvote: 3.55 domaćin, 3.85 nerešeno, 2.02 gost. Best Tip: oba tima daju gol, kvota 1.40, poverenje 5.0/10. Konačan rezultat 0–3, tip nije pogođen.
Kraj
Diosgyor II0
Cigand SE3
▴3.55
▾3.85
2.02
2
2.02
O2.5
▾1.45
GG
▾1.40
GG
▾1.40
5.0
GG
▾1.405.0
Tiszaujvaros vs Diosgyor II, NB III - Northeast, početak u 12:00. Kvote: 2.25 domaćin, 3.60 nerešeno, 2.60 gost. Best Tip: pobeda domaćina ili nerešeno, kvota 1.40, poverenje 3.8/10. Konačan rezultat 0–4, tip nije pogođen.
Kraj
Tiszaujvaros0
Diosgyor II4
2.25
3.60
2.60
1
2.25
O2.5
1.53
GG
1.50
1X
1.40
3.8
1X
1.403.8
Diosgyor II vs Ozd Sajovolgye, NB III - Northeast, početak u 10:00. Kvote: 2.82 domaćin, 3.70 nerešeno, 2.07 gost. Best Tip: pobeda gosta ili nerešeno, kvota 1.34, poverenje 2.5/10. Konačan rezultat 1–3, tip pogođen.
Kraj
Diosgyor II1
Ozd-Sajovolgye3
2.82
▾3.70
▴2.07
2
▾2.07
O2.5
1.46
GG
1.46
X2
▾1.34
2.5
✓ X2
▾1.342.5
Eger vs Diosgyor II, NB III - Northeast, početak u 10:00. Kvote: 2.42 domaćin, 3.60 nerešeno, 3.35 gost. Best Tip: pobeda gosta ili nerešeno, kvota 1.72, poverenje 5.0/10. Konačan rezultat 2–1, tip nije pogođen.
Kraj
Eger2
Diosgyor II1
▴2.42
▾3.60
▾3.35
2
▾3.35
O2.5
▴1.51
GG
1.47
X2
▾1.72
5.0
X2
▾1.725.0
Diosgyor II vs DEAC, NB III - Northeast, početak u 10:00. Kvote: 4.50 domaćin, 3.90 nerešeno, 1.65 gost. Best Tip: pobeda gosta, kvota 1.65, poverenje 5.0/10. Konačan rezultat 5–2, tip nije pogođen.
Kraj
Diosgyor II5
DEAC2
4.50
3.90
1.65
2
1.65
O2.5
1.56
GG
1.60
2
1.65
5.0
2
1.655.0
Diosgyor II vs Debrecen II, NB III - Northeast, početak u 16:30. Kvote: 2.92 domaćin, 3.65 nerešeno, 2.05 gost. Best Tip: oba tima daju gol, kvota 1.48, poverenje 4.0/10. Konačan rezultat 0–0, tip nije pogođen.
Kraj
Diosgyor II0
Debrecen II0
▴2.92
▾3.65
2.05
2
2.05
O2.5
1.50
GG
1.48
GG
1.48
4.0
GG
1.484.0
Diosgyor II vs Godollo, NB III - Northeast, početak u 10:00. Kvote: 2.50 domaćin, 3.40 nerešeno, 2.42 gost. Best Tip: pobeda gosta ili nerešeno, kvota 1.44, poverenje 5.0/10. Konačan rezultat 1–0, tip nije pogođen.
Kraj
Diosgyor II 1
Godollo0
▾2.50
▴3.40
2.42
2
2.42
O2.5
▴1.60
GG
1.52
X2
▴1.44
5.0
X2
▴1.445.0
Diosgyor II vs FC Hatvan, NB III - Northeast, početak u 16:00. Kvote: 1.31 domaćin, 5.00 nerešeno, 7.10 gost. Best Tip: pobeda domaćina, kvota 1.31, poverenje 4.3/10. Konačan rezultat 3–2, tip pogođen.
Kraj
Diosgyor II3
Hatvan2
1.31
5.00
7.10
1
1.31
O2.5
1.39
NG
2.07
1
1.31
4.3
✓ 1
1.314.3
Tarpa vs Diosgyor II, NB III - Northeast, početak u 16:00. Kvote: 1.80 domaćin, 3.50 nerešeno, 3.80 gost. Best Tip: pobeda gosta ili nerešeno, kvota 1.82, poverenje 5.0/10. Konačan rezultat 2–1, tip nije pogođen.
Kraj
Tarpa2
Diosgyor II1
▴1.80
▾3.50
▾3.80
2
▾3.80
U3.5
▾1.44
NG
▾2.20
X2
▾1.82
5.0
X2
▾1.825.0
Kvote: 2.50 domaćin, 3.75 nerešeno, 2.25 gost. Best Tip: pobeda gosta ili nerešeno, kvota 1.45, poverenje 1.0/10. Konačan rezultat 2–2.
Kraj
Diósgyőr II2
Putnok2
2.50
3.75
2.25
X2
1.45
U3.5
1.44
NG
2.33
X2
1.45
1.0
X2
1.451.0

Statistika sezone

NB III - Northeast Mađarska · Sezona 2026
14Utakmice Procenat pobeda 36%
Pregled učinka
Statistika Domaćin Gost Ukupno
Utakmice6814
Pobede235
Nerešeno224
Porazi235
Postignuti golovi91524
Primljeni golovi101222
Prosek postignutih golova1.51.91.7
Prosek primljenih golova1.71.51.6
Utakmice bez primljenog gola224
Utakmice bez postignutog gola202
Rekordi i serije
Najveća pobeda
Domaćin5-2
Gost0-4
Najveći poraz
Domaćin0-3
Gost3-1
Najviše postignutih golova
Domaćin5
Gost4
Najviše primljenih golova
Domaćin3
Gost3
Serije
Pobede3
Porazi2
Penali
0/ 1
0% realizovano
Vreme golova (postignuti vs primljeni)
1–3
0-15
5–2
16-30
1–8
31-45
6–3
46-60
1–2
61-75
8–5
76-90
Postignuti Primljeni
Taktika i disciplina
Vreme kartona
0Žuti
2Crveni
Postignuti golovi
Preko 0.586%
12 Utakmice
Preko 1.543%
6 Utakmice
Preko 2.521%
3 Utakmice
Preko 3.514%
2 Utakmice
Preko 4.57%
1 Utakmice

Igrači

Nema dostupnih podataka o igračima

Tabela

Mađarska - NB III - Northeast
# Tim O G B
1 Ózd Sajóvölgye 14 45-11 36
2 Cigand SE 14 36-10 35
3 DEAC 14 33-18 29
4 Debrecen II 14 34-23 28
5 Gödöllő 15 25-16 25
6 Mátészalka 14 24-16 23
7 Kisvárda II 15 21-17 22
8 Diósgyőr II 14 24-22 19
9 Tiszaújváros 14 17-21 17
10 Füzesabony 14 16-20 17
11 Eger 14 14-29 17
12 Hajdúnánás 14 22-39 14
13 Salgótarjáni BTC 14 11-22 13
14 Tiszafuredi VSE 14 9-21 13
15 Tarpa 14 12-32 10
16 Nyiregyhaza II 14 13-39 4

Diósgyőr II prognoze i tipovi za klađenje

Tražite Diósgyőr II prognoze? NerdyTips daje fudbalske tipove za Diósgyőr II koje generiše naš AI model NT Apex. Do sada smo analizirali 15 utakmica sa učešćem tima Diósgyőr II, uz tačnost Best Tip-a od 40.0%. Prognoze pokrivaju konačan ishod, preko/ispod golova, oba tima daju gol, tačan rezultat, xG, kornere i posed lopte.

U tekućoj sezoni NB III - Northeast učinak tima Diósgyőr II je pobede: 5, nerešeno: 4, porazi: 5 (utakmica: 14). Dati golovi: 24 (1.7 po utakmici), primljeni: 22, a utakmica bez primljenog gola: 4.

Diósgyőr II trenutno ima procenjenu tržišnu vrednost od €25.00Th..

NerdyTips se zasniva na potpunoj transparentnosti — sve završene prognoze za Diósgyőr II ostaju vidljive, pa naš učinak možete da proverite u svakom trenutku. Za prognoze predstojećih utakmica potrebna je pretplata.

Diósgyőr II je samo jedan od hiljada timova koje svakodnevno analiziramo — istražite naše fudbalske tipove za više od 700 liga.