Liigu sisu juurde
NT Apex AI jõul
Diósgyőr II

Diósgyőr II Ennustused, statistika ja vorm

AI panustamisvihjed, statistika ja vorm — uuendatakse iga päev.

€25.00Th. Ø 20.0 NB III - Northeast
15
Ennustatud mängud
40.0%
Ennustatavuse määr
LLWLLW
Hiljutine vorm
1.67
Väravad / mäng
Diósgyőr II: viimases 6 mängus löödi üle 2.5 värava
Ennustusi veel pole

Arvutame ennustused umbes 4 päeva enne mängu algust, seega ilmuvad eelseisvad mängud siia peagi.

Viimased mängud

Tiszafuredi VSE vs Diosgyor II, NB III - Northeast, algus kell 12:00. Koefitsiendid: 2.57 koduvõit, 3.35 viik, 2.35 võõrsilvõit. Best Tip: võõrsilmeeskond võidab või mäng lõpeb viigiga, koefitsient 1.40, usaldus 3.2/10. Lõppseis 2–1, vihje oli möödalask.
Lõpp
Tiszafuredi2
Diosgyor II 1
2.57
▾3.35
▴2.35
2
▴2.35
U3.5
1.39
Jah
1.58
X2
▾1.40
3.2
X2
▾1.403.2
Diosgyor II vs Cigand SE, NB III - Northeast, algus kell 10:00. Koefitsiendid: 3.55 koduvõit, 3.85 viik, 2.02 võõrsilvõit. Best Tip: mõlemad meeskonnad löövad värava, koefitsient 1.40, usaldus 5.0/10. Lõppseis 0–3, vihje oli möödalask.
Lõpp
Diosgyor II0
Cigand SE3
▴3.55
▾3.85
2.02
2
2.02
O2.5
▾1.45
Jah
▾1.40
BTTS
▾1.40
5.0
BTTS
▾1.405.0
Tiszaujvaros vs Diosgyor II, NB III - Northeast, algus kell 12:00. Koefitsiendid: 2.25 koduvõit, 3.60 viik, 2.60 võõrsilvõit. Best Tip: kodumeeskond võidab või mäng lõpeb viigiga, koefitsient 1.40, usaldus 3.8/10. Lõppseis 0–4, vihje oli möödalask.
Lõpp
Tiszaujvaros0
Diosgyor II4
2.25
3.60
2.60
1
2.25
O2.5
1.53
Jah
1.50
1X
1.40
3.8
1X
1.403.8
Diosgyor II vs Ozd Sajovolgye, NB III - Northeast, algus kell 10:00. Koefitsiendid: 2.82 koduvõit, 3.70 viik, 2.07 võõrsilvõit. Best Tip: võõrsilmeeskond võidab või mäng lõpeb viigiga, koefitsient 1.34, usaldus 2.5/10. Lõppseis 1–3, vihje oli tabamus.
Lõpp
Diosgyor II1
Ozd-Sajovolgye3
2.82
▾3.70
▴2.07
2
▾2.07
O2.5
1.46
Jah
1.46
X2
▾1.34
2.5
✓ X2
▾1.342.5
Eger vs Diosgyor II, NB III - Northeast, algus kell 10:00. Koefitsiendid: 2.42 koduvõit, 3.60 viik, 3.35 võõrsilvõit. Best Tip: võõrsilmeeskond võidab või mäng lõpeb viigiga, koefitsient 1.72, usaldus 5.0/10. Lõppseis 2–1, vihje oli möödalask.
Lõpp
Eger2
Diosgyor II1
▴2.42
▾3.60
▾3.35
2
▾3.35
O2.5
▴1.51
Jah
1.47
X2
▾1.72
5.0
X2
▾1.725.0
Diosgyor II vs DEAC, NB III - Northeast, algus kell 10:00. Koefitsiendid: 4.50 koduvõit, 3.90 viik, 1.65 võõrsilvõit. Best Tip: võõrsilmeeskond võidab, koefitsient 1.65, usaldus 5.0/10. Lõppseis 5–2, vihje oli möödalask.
Lõpp
Diosgyor II5
DEAC2
4.50
3.90
1.65
2
1.65
O2.5
1.56
Jah
1.60
2
1.65
5.0
2
1.655.0
Diosgyor II vs Debrecen II, NB III - Northeast, algus kell 16:30. Koefitsiendid: 2.92 koduvõit, 3.65 viik, 2.05 võõrsilvõit. Best Tip: mõlemad meeskonnad löövad värava, koefitsient 1.48, usaldus 4.0/10. Lõppseis 0–0, vihje oli möödalask.
Lõpp
Diosgyor II0
Debrecen II0
▴2.92
▾3.65
2.05
2
2.05
O2.5
1.50
Jah
1.48
BTTS
1.48
4.0
BTTS
1.484.0
Diosgyor II vs Godollo, NB III - Northeast, algus kell 10:00. Koefitsiendid: 2.50 koduvõit, 3.40 viik, 2.42 võõrsilvõit. Best Tip: võõrsilmeeskond võidab või mäng lõpeb viigiga, koefitsient 1.44, usaldus 5.0/10. Lõppseis 1–0, vihje oli möödalask.
Lõpp
Diosgyor II 1
Godollo0
▾2.50
▴3.40
2.42
2
2.42
O2.5
▴1.60
Jah
1.52
X2
▴1.44
5.0
X2
▴1.445.0
Diosgyor II vs FC Hatvan, NB III - Northeast, algus kell 16:00. Koefitsiendid: 1.31 koduvõit, 5.00 viik, 7.10 võõrsilvõit. Best Tip: kodumeeskond võidab, koefitsient 1.31, usaldus 4.3/10. Lõppseis 3–2, vihje oli tabamus.
Lõpp
Diosgyor II3
Hatvan2
1.31
5.00
7.10
1
1.31
O2.5
1.39
Ei
2.07
1
1.31
4.3
✓ 1
1.314.3
Tarpa vs Diosgyor II, NB III - Northeast, algus kell 16:00. Koefitsiendid: 1.80 koduvõit, 3.50 viik, 3.80 võõrsilvõit. Best Tip: võõrsilmeeskond võidab või mäng lõpeb viigiga, koefitsient 1.82, usaldus 5.0/10. Lõppseis 2–1, vihje oli möödalask.
Lõpp
Tarpa2
Diosgyor II1
▴1.80
▾3.50
▾3.80
2
▾3.80
U3.5
▾1.44
Ei
▾2.20
X2
▾1.82
5.0
X2
▾1.825.0
Koefitsiendid: 2.50 koduvõit, 3.75 viik, 2.25 võõrsilvõit. Best Tip: võõrsilmeeskond võidab või mäng lõpeb viigiga, koefitsient 1.45, usaldus 1.0/10. Lõppseis 2–2.
Lõpp
Diósgyőr II2
Putnok2
2.50
3.75
2.25
X2
1.45
U3.5
1.44
Ei
2.33
X2
1.45
1.0
X2
1.451.0

Hooaja statistika

NB III - Northeast Ungari · Hooaeg 2026
14Mängud Võidumäär 36%
Näitajate jaotus
Näitaja Kodu Võõrsil Kokku
Mängud6814
Võidud235
Viigid224
Kaotused235
Löödud väravad91524
Sisse lastud väravad101222
Keskm. löödud väravad1.51.91.7
Keskm. sisse lastud väravad1.71.51.6
Nullimängud224
Mängud väravata202
Rekordid ja seeriad
Suurim võit
Kodu5-2
Võõrsil0-4
Suurim kaotus
Kodu0-3
Võõrsil3-1
Kõige rohkem löödud väravaid
Kodu5
Võõrsil4
Kõige rohkem sisse lastud väravaid
Kodu3
Võõrsil3
Seeriad
Võit3
Kaotus2
Penaltid
0/ 1
0% Löödud
Väravate ajastus (löödud vs sisse lastud)
1–3
0-15
5–2
16-30
1–8
31-45
6–3
46-60
1–2
61-75
8–5
76-90
Löödud Sisse lastud
Taktika ja distsipliin
Kaartide ajastus
0Kollased
2Punased
Löödud väravad
Üle 0.586%
12 mängu
Üle 1.543%
6 mängu
Üle 2.521%
3 mängu
Üle 3.514%
2 mängu
Üle 4.57%
1 mängu

Mängijad

Mängijate andmed puuduvad

Tabel

Ungari - NB III - Northeast
# Meeskond M V P
1 Ózd Sajóvölgye 14 45-11 36
2 Cigand SE 14 36-10 35
3 DEAC 14 33-18 29
4 Debrecen II 14 34-23 28
5 Gödöllő 15 25-16 25
6 Mátészalka 14 24-16 23
7 Kisvárda II 15 21-17 22
8 Diósgyőr II 14 24-22 19
9 Tiszaújváros 14 17-21 17
10 Füzesabony 14 16-20 17
11 Eger 14 14-29 17
12 Hajdúnánás 14 22-39 14
13 Salgótarjáni BTC 14 11-22 13
14 Tiszafuredi VSE 14 9-21 13
15 Tarpa 14 12-32 10
16 Nyiregyhaza II 14 13-39 4

Diósgyőr II ennustused ja panustamisvihjed

Otsid Diósgyőr II ennustusi? NerdyTips pakub tehisintellektil põhinevaid jalgpallivihjeid meeskonnale Diósgyőr II meie AI-mudeli NT Apex abil. Tänaseks oleme analüüsinud 15 mängu, milles on osalenud Diósgyőr II, parima vihje täpsusega 40.0%. Ennustused hõlmavad lõpptulemust, alla/üle, mõlemad meeskonnad löövad värava, täpset tulemust, xG-d, nurgalööke ja pallivaldamist.

Praegusel NB III - Northeast hooajal on Diósgyőr II saavutanud 5 võitu, 4 viiki ja 5 kaotust 14 mängus, lüües 24 väravat (1.7 mängu kohta) ja lastes sisse 22, sealhulgas 4 mängu väravat sisse laskmata.

Diósgyőr II hinnanguline turuväärtus on praegu €25.00Th..

NerdyTips põhineb täielikul läbipaistvusel — kõik lõppenud Diósgyőr II ennustused jäävad nähtavaks, et saaksid meie tulemusi igal ajal kontrollida. Tulevaste mängude ennustused nõuavad tellimust.

Diósgyőr II on vaid üks tuhandetest meeskondadest, keda iga päev analüüsime — tutvu meie jalgpalli ennustustega rohkem kui 700 liigas.