Pređi na sadržaj
Pokreće NT Apex AI
Saint Etienne

Saint Etienne Prognoze, statistika i forma

AI tipovi za klađenje, statistika i forma — ažurira se svakodnevno.

€73.30m Ø 23.4 Ligue 2
104
Prognozirane utakmice
66.3%
Stepen predvidljivosti
WWDLWW
Trenutna forma
2.53
Golovi / Meč
Saint Etienne je postigao gol u svih poslednjih 10 utakmica
Saint Etienne je imao više od 2.5 gola u 92% od poslednjih 12 utakmica
Saint Etienne je neporažen kod kuće u poslednjih 11 utakmica
Nema predstojećih utakmica

Saint Etienne trenutno nema zakazanu utakmicu. Ispod pogledajte nedavne rezultate i statistiku sezone.

Poslednji mečevi

RED Star FC 93 vs Saint Etienne, Ligue 2, početak u 19:00. Kvote: 3.10 domaćin, 3.70 nerešeno, 2.27 gost. Najbolji tip: gost pobeđuje ili nerešeno, kvota 1.40, poverenje 8.5/10. Konačan rezultat 0–1, tip pogođen.
Kraj
RED Star FC 93Red Star0
Saint EtienneSt Etienne1
▾3.10
▴3.70
▴2.27
2
▴2.27
O1.5
▾1.24
GG
▾1.61
X2
▴1.40
8.5
✓ X2
▴1.408.5
Saint Etienne vs Rodez, Ligue 2, početak u 19:00. Kvote: 1.38 domaćin, 5.40 nerešeno, 8.00 gost. Najbolji tip: preko 2.5 golova, kvota 1.47, poverenje 7.6/10. Konačan rezultat 2–0, tip nije pogođen.
Kraj
Saint EtienneSt Etienne2
Rodez0
1.38
▴5.40
▴8.00
2
▴8.00
O2.5
▴1.47
GG
▴1.70
O2.5
▴1.47
7.6
O2.5
▴1.477.6
Metz vs Saint E, Ligue 2, početak u 19:00. Kvote: 3.70 domaćin, 3.65 nerešeno, 1.98 gost. Najbolji tip: gost pobeđuje ili nerešeno, kvota 1.30, poverenje 8.5/10. Konačan rezultat 2–2, tip pogođen.
Kraj
Metz2
Saint ESt Etienne2
▴3.70
▴3.65
▾1.98
2
▾1.98
O1.5
▾1.24
GG
▾1.64
X2
▾1.30
8.5
✓ X2
▾1.308.5
Dunkerque vs Saint E, Ligue 2, početak u 19:00. Kvote: 5.40 domaćin, 4.25 nerešeno, 1.61 gost. Najbolji tip: gost pobeđuje ili nerešeno, kvota 1.17, poverenje 8.5/10. Konačan rezultat 2–1, tip nije pogođen.
Kraj
Dunkerque2
Saint ESt Etienne1
▴5.40
▴4.25
▾1.61
2
▾1.61
O2.5
▾1.63
GG
▾1.67
X2
▾1.17
8.5
X2
▾1.178.5
Saint Etienne vs Montpellier, Ligue 2, početak u 19:00. Kvote: 1.58 domaćin, 4.45 nerešeno, 5.80 gost. Najbolji tip: pobeda domaćina, kvota 1.58, poverenje 8.8/10. Konačan rezultat 3–1, tip pogođen.
Kraj
Saint EtienneSt Etienne3
Montpellier1
▾1.58
▴4.45
▴5.80
1
▾1.58
O2.5
▾1.67
NG
▾2.07
1
▾1.58
8.8
✓ 1
▾1.588.8
Dijon vs Saint E, Ligue 2, početak u 19:45. Kvote: 5.15 domaćin, 3.90 nerešeno, 1.73 gost. Najbolji tip: gost pobeđuje ili nerešeno, kvota 1.19, poverenje 7.3/10. Konačan rezultat 2–3, tip pogođen.
Kraj
Dijon2
Saint ESt Etienne3
▴5.15
▴3.90
▾1.73
2
▾1.73
U3.5
▴1.34
NG
▾1.88
X2
▾1.19
7.3
✓ X2
▾1.197.3
Saint Etienne vs Grenoble, Ligue 2, početak u 19:00. Kvote: 1.39 domaćin, 5.10 nerešeno, 8.70 gost. Najbolji tip: pobeda domaćina, kvota 1.39, poverenje 8.8/10. Konačan rezultat 4–0, tip pogođen.
Kraj
Saint EtienneSt Etienne4
Grenoble0
▴1.39
▴5.10
▴8.70
1
▴1.39
O2.5
▴1.77
NG
▾1.75
1
▴1.39
8.8
✓ 1
▴1.398.8
Saint Etienne vs Clermont Foot, Ligue 2, početak u 19:45. Kvote: 1.45 domaćin, 4.65 nerešeno, 7.40 gost. Najbolji tip: ispod 3.5 golova, kvota 1.47, poverenje 5.6/10. Konačan rezultat 3–1, tip nije pogođen.
Kraj
Saint EtienneSt Etienne3
Clermont FootClermont1
▾1.45
▴4.65
▴7.40
1
▾1.45
U3.5
▾1.47
GG
▴1.92
U3.5
▾1.47
5.6
U3.5
▾1.475.6

St Etienne Prosečna statistika

Poslednjih 10 utakmica
Očekivani golovixG po utakmici
1.88
ŠuteviU okvir gola / utakmica
6.3
Posed lopte
54%
KorneriProsek po utakmici
4
DisciplinaKartoni po utakmici
1.6
Procenat pobeda
80%

Statistika sezone

Ligue 2 Francuska · Sezona 2026
7Utakmice Procenat pobeda 71%
Pregled učinka
Statistika Domaćin Gost Ukupno
Utakmice347
Pobede325
Nerešeno011
Porazi011
Postignuti golovi10919
Primljeni golovi268
Prosek postignutih golova3.32.32.7
Prosek primljenih golova0.71.51.1
Utakmice bez primljenog gola112
Utakmice bez postignutog gola000
Rekordi i serije
Najveća pobeda
Domaćin4-0
Gost0-3
Najveći poraz
Domaćin-
Gost2-1
Najviše postignutih golova
Domaćin4
Gost3
Najviše primljenih golova
Domaćin1
Gost2
Serije
Pobede5
Porazi1
Vreme golova (postignuti vs primljeni)
1–0
0-15
5–0
16-30
4–1
31-45
2–4
46-60
5–0
61-75
2–3
76-90
Postignuti Primljeni
Taktika i disciplina
4-2-3-15 G
4-4-22 G
12Žuti
0Crveni
Postignuti golovi
Preko 0.5100%
7 Utakmice
Preko 1.586%
6 Utakmice
Preko 2.571%
5 Utakmice
Preko 3.514%
1 Utakmice
Preko 4.50%
0 Utakmice

Igrači

Igrač God Poz Ocn
J. Breum J. Breum 22 MID 7.42
Á. Csongvai Á. Csongvai 25 MID 7.39
A. Boakye A. Boakye 25 MID 7.34
I. Cardona I. Cardona 28 FWD 7.17
S. Nair S. Nair 23 DEF 7.08
T. Ballo T. Ballo 23 FWD 7.00
L. Stassin L. Stassin 21 FWD 6.90
J. Le Cardinal J. Le Cardinal 28 DEF 6.89
Z. Davitashvili Z. Davitashvili 24 FWD 6.88
M. Bernauer M. Bernauer 27 MID 6.88
K. Pedro K. Pedro 19 DEF 6.84
G. Larsonneur G. Larsonneur 28 GK 6.67
J. Duffus J. Duffus 21 FWD 6.58
M. Jaber M. Jaber 26 MID 6.52
E. Dhaoui E. Dhaoui 17 MID 6.50
B. Old B. Old 23 FWD 6.48
T. Svetlin T. Svetlin 24 MID 5.82
João Ferreira João Ferreira 25 DEF 5.57
Adam Baallal Adam Baallal 19 MID 4.59
N. Kasia Nkondo N. Kasia Nkondo 17 DEF 4.29
Chico Lamba Chico Lamba 23 DEF 2.03
Mamour Ndiaye Mamour Ndiaye 20 GK 1.73
N. El Jamali N. El Jamali 18 MID 1.53

Tabela

Francuska - Ligue 2
# Tim O G B
1 Saint Etienne 8 21-8 19
2 Reims 9 19-11 17
3 RED Star FC 93 8 12-9 17
4 Nancy 9 11-8 16
5 Montpellier 8 8-5 15
6 PAU 9 11-9 14
7 Annecy 9 11-11 13
8 Dijon 9 16-16 12
9 Sochaux 8 5-6 11
10 Metz 8 12-11 10
11 Boulogne 9 6-6 9
12 Dunkerque 8 10-13 8
13 Guingamp 9 11-15 8
14 Nantes 8 9-13 8
15 Grenoble 9 8-15 8
16 Clermont Foot 9 9-12 7
17 Rodez 8 14-18 7
18 Laval 9 13-20 6
Promotion - Ligue 1 Promotion - Ligue 1 (Promotion - Play Offs: Final) Promotion - Ligue 1 (Promotion - Play Offs: Semi-finals) Ligue 2 (Relegation) Relegation - Ligue 3

Saint Etienne prognoze i tipovi za klađenje

Tražite Saint Etienne prognoze? NerdyTips pruža fudbalske tipove za Saint Etienne generisane veštačkom inteligencijom pomoću našeg algoritma, NT Apex. Do sada smo analizirali 104 utakmica sa učešćem Saint Etienne, uz tačnost najboljeg tipa od 66.3%. Prognoze pokrivaju Konačan rezultat, Više/Manje golova, Oba tima daju gol, Tačan rezultat, xG, Kornere i Posed lopte.

U tekućoj sezoni Ligue 2, Saint Etienne beleži 5 pobeda, 1 remija i 1 poraza u 7 utakmica, uz 19 postignutih golova (2.7 po utakmici) i 8 primljenih, sa 2 utakmica bez primljenog gola.

U poslednjih 10 utakmica, Saint Etienne prosečno ima 54% poseda lopte, 1.88 xG i 4 kornera po utakmici, uz procenat pobeda od 80%.

Saint Etienne trenutno ima procenjenu tržišnu vrednost od €73.30m.

NerdyTips se zasniva na potpunoj transparentnosti — sve završene Saint Etienne prognoze ostaju vidljive kako biste u svakom trenutku mogli da proverite našu uspešnost. Za prognoze predstojećih utakmica potrebna je pretplata.

Saint Etienne je samo jedan od hiljada timova koje svakodnevno analiziramo — istražite naše fudbalske tipove za više od 700 liga.