Pređi na sadržaj
Pokreće NT Apex AI
Simba

Simba Prognoze, statistika i forma

AI tipovi za klađenje, statistika i forma — ažurira se svakodnevno.

€3.03m Ø 27.2 Ligi kuu Bara
74
Prognozirane utakmice
68.9%
Predvidljivost
WWWWWW
Trenutna forma
2.40
Golova po meču
Simba pobeđuje sa 3+ gola razlike 3 puta zaredom
Simba: pobede u svih poslednjih 8 utakmica
Simba: gol u svih poslednjih 10 utakmica
Još nema tipova

Tipove računamo otprilike 4 dana pre početka utakmice, pa će se predstojeće utakmice uskoro pojaviti ovde.

Poslednji mečevi

Simba vs Coastal Union, Ligi kuu Bara, početak u 17:00. Kvote: 1.19 domaćin, 5.90 nerešeno, 13.00 gost. Best Tip: najviše 3 gola u meču, kvota 1.53, poverenje 5.0/10. Konačan rezultat 1–0, tip pogođen.
Kraj
Simba1
Coastal Union0
▾1.19
▴5.90
▴13.00
1
▾1.19
U3.5
▴1.53
NG
1.50
U3.5
▴1.53
5.0
✓ U3.5
▴1.535.0
Singida Black Stars vs Simba, Ligi kuu Bara, početak u 16:00. Kvote: 4.35 domaćin, 3.15 nerešeno, 1.80 gost. Best Tip: najviše 2 gola u meču, kvota 1.46, poverenje 3.9/10. Konačan rezultat 1–2, tip nije pogođen.
Kraj
Singida1
Simba 2
4.35
3.15
1.80
2
1.80
U2.5
1.46
NG
1.56
U2.5
1.46
3.9
U2.5
1.463.9
Pamba Jiji vs Simba, Ligi kuu Bara, početak u 14:15. Kvote: 7.90 domaćin, 4.30 nerešeno, 1.37 gost. Best Tip: bar jedan tim ostaje bez gola, kvota 1.53, poverenje 5.0/10. Konačan rezultat 1–2, tip nije pogođen.
Kraj
Pamba1
Simba 2
▴7.90
▴4.30
▾1.37
2
▾1.37
U2.5
▴1.75
NG
▾1.53
NG
▾1.53
5.0
NG
▾1.535.0
Simba vs KMC, Ligi kuu Bara, početak u 14:00. Kvote: 1.03 domaćin, 15.00 nerešeno, 51.00 gost. Best Tip: najmanje 3 gola u meču, kvota 1.20, poverenje 1.4/10. Konačan rezultat 1–0, tip nije pogođen.
Kraj
Simba1
KMC0
1.03
▴15.00
▾51.00
1
1.03
O2.5
▾1.20
NG
▴1.48
O2.5
▾1.20
1.4
O2.5
▾1.201.4
Coastal Union vs Simba, Ligi kuu Bara, početak u 16:30. Kvote: 11.00 domaćin, 5.20 nerešeno, 1.26 gost. Best Tip: najviše 2 gola u meču, kvota 1.96, poverenje 2.7/10. Konačan rezultat 1–2, tip nije pogođen.
Kraj
Coastal Union1
Simba2
▴11.00
▴5.20
▾1.26
1X
▴3.30
U2.5
▴1.96
NG
▴1.50
U2.5
▴1.96
2.7
U2.5
▴1.962.7
Simba vs Tanzania Prisons, Ligi kuu Bara, početak u 17:00. Kvote: 1.08 domaćin, 8.40 nerešeno, 35.00 gost. Best Tip: najviše 3 gola u meču, kvota 1.53, poverenje 7.4/10. Konačan rezultat 4–0, tip nije pogođen.
Kraj
Simba4
Tanzania Prisons0
1.08
▾8.40
35.00
X2
▾5.65
U3.5
▾1.53
NG
1.20
U3.5
▾1.53
7.4
U3.5
▾1.537.4
Simba vs Geita Gold, Ligi kuu Bara, početak u 17:00. Kvote: 1.22 domaćin, 5.30 nerešeno, 9.50 gost. Best Tip: pobeda domaćina, kvota 1.22, poverenje 8.0/10. Konačan rezultat 4–1, tip pogođen.
Kraj
Simba4
Geita Gold 1
1.22
5.30
9.50
1
1.22
U3.5
1.28
NG
1.43
1
1.22
8.0
✓ 1
1.228.0
Kvote: 1.12 domaćin, 7.25 nerešeno, 17.00 gost. Best Tip: najmanje 3 gola u meču, kvota 1.52, poverenje 4.5/10. Konačan rezultat 3–0.
Kraj
Simba3
Ruvu S0
1.12
7.25
17.00
1
1.12
O2.5
1.52
NG
1.47
O2.5
1.52
4.5
O2.5
1.524.5
Kvote: 1.14 domaćin, 6.80 nerešeno, 14.80 gost. Best Tip: najmanje 3 gola u meču, kvota 1.54, poverenje 3.3/10. Konačan rezultat 6–1.
Kraj
Simba6
Polisi Tanzania1
1.14
6.80
14.80
1
1.14
O2.5
1.54
NG
1.47
O2.5
1.54
3.3
O2.5
1.543.3

Statistika sezone

Ligi kuu Bara Tanzanija · Sezona 2026
9Utakmice Procenat pobeda 100%
Pregled učinka
Statistika Domaćin Gost Ukupno
Utakmice459
Pobede459
Nerešeno000
Porazi000
Postignuti golovi11920
Primljeni golovi224
Prosek postignutih golova2.81.82.2
Prosek primljenih golova0.50.40.4
Utakmice bez primljenog gola235
Utakmice bez postignutog gola000
Rekordi i serije
Najveća pobeda
Domaćin6-1
Gost0-2
Najviše postignutih golova
Domaćin6
Gost2
Najviše primljenih golova
Domaćin1
Gost1
Serije
Pobede9
Porazi0
Penali
1/ 1
100.00% realizovano
Vreme golova (postignuti vs primljeni)
1–1
0-15
3–1
16-30
4–0
31-45
4–0
46-60
7–1
61-75
0–2
76-90
Postignuti Primljeni
Taktika i disciplina
Vreme kartona
31-451
46-602
61-751
76-901
7Žuti
2Crveni
Postignuti golovi
Preko 0.5100%
9 Utakmice
Preko 1.578%
7 Utakmice
Preko 2.511%
1 Utakmice
Preko 3.511%
1 Utakmice
Preko 4.511%
1 Utakmice

Igrači

Igrač God Poz Ocn
M. Tandja M. Tandja 29 GK 7.40
N. Maema N. Maema 30 MID 7.20
Y. Suleiman Y. Suleiman 25 GK 7.10
Y. Kagoma Y. Kagoma 29 MID 7.10
A. Mligo A. Mligo 18 DEF 7.03
C. Karaboue C. Karaboue 25 DEF 7.00
R. De Reuck R. De Reuck 29 DEF 6.94
C. Chama C. Chama 34 MID 6.87
J. Mutale J. Mutale 23 FWD 6.85
A. Oura A. Oura 26 FWD 6.80
W. Nangu W. Nangu 24 DEF 6.73
M. Abraham M. Abraham 22 MID 6.68
S. Mwalimu S. Mwalimu 19 FWD 6.68
A. Kante A. Kante 24 MID 6.65
M. Abraham M. Abraham 21 MID 6.60
K. Denis K. Denis 27 MID 6.60
V. Masinde V. Masinde 19 DEF 6.60
I. Toure I. Toure 17 MID 6.55
N. Camara N. Camara 24 MID 6.54
L. Gueye L. Gueye 22 MID 6.50
J. Sowah J. Sowah 26 FWD 6.47
J. Ahoua J. Ahoua 23 MID 6.45
S. Mukwala S. Mukwala 26 FWD 6.45
Nickson Clement Kibabage N. Clement Kibabage 25 DEF 6.45
S. Kapombe S. Kapombe 33 DEF 6.42
Y. Ali Y. Ali - GK 6.30
E. Mpanzu E. Mpanzu 23 MID 6.30
David Frank Kameta D. Frank Kameta 24 DEF 6.30
I. Loemba I. Loemba 21 MID 6.30
Ladaki Juma Ladaki Juma 21 MID 6.20

Tabela

Tanzanija - Ligi kuu Bara
# Tim O G B
1 Simba 9 20-4 27
2 Young Africans 9 19-5 22
3 Azam 9 17-7 20
4 JKT Tanzania 10 12-12 17
5 Dodoma Jiji 9 8-5 15
6 Namungo 10 10-12 15
7 Singida Black Stars 9 15-11 14
8 Coastal Union 10 9-13 13
9 Polisi Tanzania 10 12-12 12
10 Mashujaa 9 10-15 12
11 Mbeya City 9 8-13 10
12 Geita Gold 10 11-17 9
13 Tabora United 9 7-8 8
14 Pamba Jiji 10 10-16 6
15 Kagera Sugar 10 9-18 6
16 Fountain Gate 10 5-14 6
Promotion - CAF Champions League (Qualification) Promotion - CAF Confederation Cup (Qualification) Ligi Kuu Bara (Relegation) Relegation

Simba prognoze i tipovi za klađenje

Tražite Simba prognoze? NerdyTips daje fudbalske tipove za Simba koje generiše naš AI model NT Apex. Do sada smo analizirali 74 utakmica sa učešćem tima Simba, uz tačnost Best Tip-a od 68.9%. Prognoze pokrivaju konačan ishod, preko/ispod golova, oba tima daju gol, tačan rezultat, xG, kornere i posed lopte.

U tekućoj sezoni Ligi kuu Bara učinak tima Simba je pobede: 9, nerešeno: 0, porazi: 0 (utakmica: 9). Dati golovi: 20 (2.2 po utakmici), primljeni: 4, a utakmica bez primljenog gola: 5.

Simba trenutno ima procenjenu tržišnu vrednost od €3.03m.

NerdyTips se zasniva na potpunoj transparentnosti — sve završene prognoze za Simba ostaju vidljive, pa naš učinak možete da proverite u svakom trenutku. Za prognoze predstojećih utakmica potrebna je pretplata.

Simba je samo jedan od hiljada timova koje svakodnevno analiziramo — istražite naše fudbalske tipove za više od 700 liga.