1. Fudbalski tipovi
  2. Lige
  3. Tasmania NPL
  4. South Hobart
South Hobart

South Hobart Prognoze, statistika i forma

Tržišna vrednost: -
KEY INSIGHT South Hobart je neporažen kod kuće u poslednjih 8 utakmica
TREND South Hobart nije dobio crveni karton u poslednjih 40 utakmica
TREND South Hobart je imao 6+ kornera u poslednjih 11 utakmica

Trenutna forma

DWLWW
26 Prognozirane utakmice
76.92% Stepen predvidljivosti

South Hobart Prosečna statistika

Poslednjih 10 utakmica

Šutevi
U okvir gola / utakmica
6.6
Posed lopte
60%
Korneri
Prosek po utakmici
9.7
Procenat pobeda
70%

AI tipove

Pokreće NerdyTips

00:30

Završeno
Devonport C
Devonport City
1 : 3
South Hobart
South Hobart
3.95
3.9
2

2

2

O2.5

1.47

YES

1.49

2

2
8/10

00:00

Završeno
South Hobart
South Hobart
2 : 0
Ulverstone
Ulverstone
1.02
22
55

1

1.02

O3.5

1.29

YES

3.25

O3.5

1.29
5/10

00:30

Završeno
South E
South East Utd.
1 : 0
South Hobart
South Hobart
39
23
1.04

2

1.04

O3.5

1.3

NO

1.67

O3.5

1.3
4.2/10

00:00

Završeno
South Hobart
South Hobart
6 : 1
Glenorchy Knights
Glenorchy
1.17
7
11

1

1.17

O2.5

1.26

YES

1.83

O2.5

1.26
5/10

23:15

Završeno
Kingborou
Kingborough Lions
1 : 1
South Hobart
South Hobart
3.35
4.4
1.78

2

1.78

O3.5

1.65

YES

1.3

X2

1.27
5/10

00:30

Završeno
Clarence Z
Clarence Zebras
1 : 3
South Hobart
South Hobart
12.5
8
1.2

2

1.2

O2.5

1.18

YES

1.6

O2.5

1.18
5/10

00:30

Završeno
Riverside
Riverside
1 : 1
South Hobart
South Hobart
23
11
1.1

2

1.1

O3.5

1.52

YES

1.8

O3.5

1.52
5/10

South Hobart prognoze i tipovi za klađenje

Tražite South Hobart prognoze? NerdyTips pruža fudbalske tipove za South Hobart generisane veštačkom inteligencijom pomoću našeg algoritma, NT Apex. Do sada smo analizirali 26 utakmica sa učešćem South Hobart, uz tačnost najboljeg tipa od 76.92%. Prognoze pokrivaju Konačan rezultat, Under/Over, Oba tima daju gol, Tačan rezultat, xG, Kornere i Posed lopte.

У текућој сезони Tasmania NPL, South Hobart beleži 12 pobeda, 2 remija i 1 poraza u 15 utakmica, uz 54 postignutih golova (3.6 po utakmici) i 12 primljenih, sa 4 utakmica bez primljenog gola.

South Hobart trenutno ima procenjenu tržišnu vrednost od -.

NerdyTips se zasniva na potpunoj transparentnosti — sve završene South Hobart prognoze ostaju vidljive kako biste u svakom trenutku mogli da proverite našu uspešnost. Za prognoze predstojećih utakmica potrebna je pretplata.

South Hobart je samo jedan od hiljada timova koje svakodnevno analiziramo — istražite naše fudbalske tipove za više od 160 liga.

Tasmania NPLAustralia • Sezona 2026
Pregled učinka
StatistikaDomaćinGostUkupno
Utakmice7815
Pobede7512
Nerešeno022
Porazi011
Postignuti golovi282654
Primljeni golovi5712
Prosek postignutih golova4.03.33.6
Prosek primljenih golova0.70.90.8
Utakmice bez primljenog gola314
Utakmice bez postignutog gola011
Rekordi i serije
Najveća pobeda
Domaćin 6-0
Gost 1-8
Najveći poraz
Domaćin -
Gost 1-0
Najviše postignutih golova
Domaćin 6
Gost 8
Najviše primljenih golova
Domaćin 2
Gost 1
Serije
Pobede 8
Porazi 1
Penali
2 / 2
100.00% Realizovani
Vreme golova (postignuti vs primljeni)
Taktika i disciplina
Vreme kartona
0 Žuti
0 Crveni
Postignuti golovi
Više od 0.5 93%
14 Utakmice
Više od 1.5 80%
12 Utakmice
Više od 2.5 60%
9 Utakmice
Više od 3.5 47%
7 Utakmice
Više od 4.5 40%
6 Utakmice
Nema dostupnih podataka o igračima