1. Fudbalski tipovi
  2. Lige
  3. New South Wales NPL
  4. Sutherland Sharks
Sutherland Sharks

Sutherland Sharks Prognoze, statistika i forma

Tržišna vrednost: €250.00Th.
KEY INSIGHT Sutherland Sharks je postigao gol u svih poslednjih 10 utakmica
TREND Oba tima su postigla gol u poslednjih 5 utakmica tima Sutherland Sharks
TREND Sutherland Sharks je imao više od 1.5 gola u poslednjih 8 utakmica

Trenutna forma

WLDWW
48 Prognozirane utakmice
58.33% Stepen predvidljivosti

Sutherland S Prosečna statistika

Poslednjih 10 utakmica

Šutevi
U okvir gola / utakmica
3.8
Posed lopte
47%
Korneri
Prosek po utakmici
4.1
Procenat pobeda
70%

AI tipove

Pokreće NerdyTips

02:00

Završeno
Sutherland S
Sutherland Sharks
2 : 1
Wollongong Wolves
Wollongong W
1.88
3.7
3.7

1

1.88

O2.5

1.62

YES

1.58

1X

1.24
8/10

01:00

Završeno
Rockdale C
Rockdale City Suns
1 : 3
Sutherland Sharks
Sutherland S red card
1.67
4
4.15

1X

1.2

O2.5

1.5

YES

1.53

O2.5

1.5
1.8/10

03:30

Završeno
Sutherland S
Sutherland Sharks
1 : 1
Sydney Olympic
Sydney O
2.12
3.45
3.1

1

2.12

O2.5

1.62

YES

1.55

O2.5

1.62
5/10

03:00

Završeno
Manly United
Manly United
2 : 1
Sutherland Sharks
Sutherland S
2.2
3.65
2.85

X2

1.65

U3.5

1.42

YES

1.6

U3.5

1.42
3.9/10

03:30

Završeno
Sutherland S
Sutherland Sharks
3 : 2
APIA Leichhardt Tigers
APIA L
4.7
4.1
1.62

2

1.62

O2.5

1.57

YES

1.63

2

1.62
5.7/10

01:00

Završeno
UNSW
UNSW
1 : 3
Sutherland Sharks
Sutherland S
2.2
3.55
2.95

X2

1.65

U3.5

1.4

NO

2.28

U3.5

1.4
4.8/10

01:00

Završeno
Western S
Western Sydney Wanderers U23
0 : 3
Sutherland Sharks
Sutherland S
2.07
3.55
3.15

1

2.07

O2.5

1.57

YES

1.51

1X

1.31
5.2/10

03:30

Završeno
Sutherland S
Sutherland Sharks
1 : 2
Blacktown City
Blacktown C
2.25
3.6
2.85

1

2.25

U3.5

1.44

YES

1.6

1X

1.42
6.9/10

Sutherland Sharks prognoze i tipovi za klađenje

Tražite Sutherland Sharks prognoze? NerdyTips pruža fudbalske tipove za Sutherland Sharks generisane veštačkom inteligencijom pomoću našeg algoritma, NT Apex. Do sada smo analizirali 48 utakmica sa učešćem Sutherland Sharks, uz tačnost najboljeg tipa od 58.33%. Prognoze pokrivaju Konačan rezultat, Under/Over, Oba tima daju gol, Tačan rezultat, xG, Kornere i Posed lopte.

У текућој сезони New South Wales NPL, Sutherland Sharks beleži 12 pobeda, 3 remija i 10 poraza u 25 utakmica, uz 40 postignutih golova (1.6 po utakmici) i 32 primljenih, sa 6 utakmica bez primljenog gola.

Sutherland Sharks trenutno ima procenjenu tržišnu vrednost od €250.00Th..

NerdyTips se zasniva na potpunoj transparentnosti — sve završene Sutherland Sharks prognoze ostaju vidljive kako biste u svakom trenutku mogli da proverite našu uspešnost. Za prognoze predstojećih utakmica potrebna je pretplata.

Sutherland Sharks je samo jedan od hiljada timova koje svakodnevno analiziramo — istražite naše fudbalske tipove za više od 160 liga.

New South Wales NPLAustralia • Sezona 2026
Pregled učinka
StatistikaDomaćinGostUkupno
Utakmice111425
Pobede5712
Nerešeno123
Porazi5510
Postignuti golovi182240
Primljeni golovi161632
Prosek postignutih golova1.61.61.6
Prosek primljenih golova1.51.11.3
Utakmice bez primljenog gola336
Utakmice bez postignutog gola134
Rekordi i serije
Najveća pobeda
Domaćin 3-0
Gost 0-3
Najveći poraz
Domaćin 2-4
Gost 2-1
Najviše postignutih golova
Domaćin 3
Gost 3
Najviše primljenih golova
Domaćin 4
Gost 2
Serije
Pobede 3
Porazi 3
Penali
5 / 6
83.33% Realizovani
Vreme golova (postignuti vs primljeni)
Taktika i disciplina
Vreme kartona
76-90 1
1 Žuti
1 Crveni
Postignuti golovi
Više od 0.5 84%
21 Utakmice
Više od 1.5 48%
12 Utakmice
Više od 2.5 28%
7 Utakmice
Više od 3.5 0%
0 Utakmice
Više od 4.5 0%
0 Utakmice
Igrač God Poz Ocn
L. Mazis
L. Mazis
25 MID 6.93
M. Petratos
M. Petratos
25 FWD 6.77
K. Petratos
K. Petratos
27 MID 6.72
J. Skotadis
J. Skotadis
23 - 6.59
Y. Nicolaou
Y. Nicolaou
25 DEF 6.18
L. Fields
L. Fields
25 - 6.18