Predviđanje Portuguesa vs Agua Santa - 16. maj 2026.
Tipovi za meč
Sigurnost
Najbolji tip
Ispod 2.5
1.73
Ispod 2.5 golova
3.6/10
1x2 Tip
X22.37
2.0/10
Ukupno golova
Ispod 2.51.73
3.6/10
Oba tima daju gol
Da2.16
1.9/10
Bet Builder tip
X2 & Ispod 3.53.33
1.5/10
Tačan rezultat
Statistika
AIAgua Santa
Posed loptePortuguesa: 60%Agua Santa: 40%
Ukupno šutevaPortuguesa: 14Agua Santa: 7
Šutevi u okvir golaPortuguesa: 5Agua Santa: 2
Šutevi van okviraPortuguesa: 8Agua Santa: 4
KorneriPortuguesa: 5Agua Santa: 2
Posed loptePortuguesa: 57%Agua Santa: 43%
Ukupno šutevaPortuguesa: 10Agua Santa: 6
Šutevi u okvir golaPortuguesa: 3Agua Santa: 1
Šutevi van okviraPortuguesa: 7Agua Santa: 5
KorneriPortuguesa: 4Agua Santa: 2
Posed loptePortuguesa: 57%60%Agua Santa: 43%40%
Ukupno šutevaPortuguesa: 1014Agua Santa: 67
Šutevi u okvir golaPortuguesa: 35Agua Santa: 12
Šutevi van okviraPortuguesa: 78Agua Santa: 54
KorneriPortuguesa: 45Agua Santa: 22
Statistika
Prosek / Meč
Agua Santa
Ukupno golovaPortuguesa: 2.7Agua Santa: 2.9
Postignuti goloviPortuguesa: 1.7Agua Santa: 1.2
Primljeni goloviPortuguesa: 1Agua Santa: 1.7
Posed loptePortuguesa: 54%Agua Santa: 51%
Ukupno šutevaPortuguesa: 13.3Agua Santa: 9.7
Šutevi u okvir golaPortuguesa: 5.3Agua Santa: 4
Šutevi van okviraPortuguesa: 7.9Agua Santa: 5.7
KorneriPortuguesa: 5.6Agua Santa: 4
Forma
Pregled poslednjih 10 mečeva
Agua Santa
PobedePortuguesa: 4Agua Santa: 3
Preko 1.5 golovaPortuguesa: 8Agua Santa: 7
Preko 2.5 golovaPortuguesa: 4Agua Santa: 6
Preko 3.5 golovaPortuguesa: 2Agua Santa: 4
Oba tima su dala golPortuguesa: 7Agua Santa: 4
Iznenadne pobedePortuguesa: 0Agua Santa: 0
Iznenadni poraziPortuguesa: 0Agua Santa: 0
H2H
Svi međusobni dueli 15
5Pobede
4Nerešeno
6Pobede
Poslednji međusobni dueli 10
2.0Golova po meču
60%Oba tima su dala gol
40%Preko 2.5 golova
25.apr2026.
Água Santa
Portuguesa01
12.jul2025.
Portuguesa
Água Santa21
04.maj2025.
Água Santa
Portuguesa21
12.feb2025.
Água Santa
Portuguesa00
16.feb2024.
Portuguesa
Água Santa11
29.jan2023.
Água Santa
Portuguesa21
06.avg2022.
Água Santa
Portuguesa11
03.jul2022.
Portuguesa
Água Santa01
21.maj2021.
Água Santa
Portuguesa12
19.maj2021.
Portuguesa
Água Santa02
Poslednji mečevi
Nema utakmica za ovaj izbor.
Nema utakmica za ovaj izbor.
Tabela
| # | Tim | O | G | B |
|---|---|---|---|---|
| 1 |
|
10 | 16-6 | 21 |
| 2 |
|
10 | 16-8 | 17 |
| 3 |
|
10 | 14-9 | 14 |
| 4 |
|
10 | 11-21 | 12 |
| 5 |
|
10 | 11-16 | 11 |
| 6 |
|
10 | 6-14 | 7 |
Promotion - Serie D (Play Offs: 1/32-finals)