Pređi na sadržaj

Predviđanje Portuguesa vs Agua Santa - 16. maj 2026.

16. maj20:00
0:0
Završeno
11.55 X3.75 26.25

Tipovi za meč

Sigurnost
Najbolji tip
Ispod 2.5 1.73
Ispod 2.5 golova
3.6/10
1x2 Tip
X22.37
2.0/10
Ukupno golova
Ispod 2.51.73
3.6/10
Oba tima daju gol
Da2.16
1.9/10
Bet Builder tip
X2 & Ispod 3.53.33
1.5/10
Tačan rezultat
Portuguesa11Agua Santa

Statistika

AI
Portuguesa
Agua Santa
Posed loptePortuguesa: 60%Agua Santa: 40%
Ukupno šutevaPortuguesa: 14Agua Santa: 7
Šutevi u okvir golaPortuguesa: 5Agua Santa: 2
Šutevi van okviraPortuguesa: 8Agua Santa: 4
KorneriPortuguesa: 5Agua Santa: 2
Posed loptePortuguesa: 57%Agua Santa: 43%
Ukupno šutevaPortuguesa: 10Agua Santa: 6
Šutevi u okvir golaPortuguesa: 3Agua Santa: 1
Šutevi van okviraPortuguesa: 7Agua Santa: 5
KorneriPortuguesa: 4Agua Santa: 2
Posed loptePortuguesa: 57%60%Agua Santa: 43%40%
Ukupno šutevaPortuguesa: 1014Agua Santa: 67
Šutevi u okvir golaPortuguesa: 35Agua Santa: 12
Šutevi van okviraPortuguesa: 78Agua Santa: 54
KorneriPortuguesa: 45Agua Santa: 22

Statistika

Prosek / Meč
Portuguesa
Agua Santa
Ukupno golovaPortuguesa: 2.7Agua Santa: 2.9
Postignuti goloviPortuguesa: 1.7Agua Santa: 1.2
Primljeni goloviPortuguesa: 1Agua Santa: 1.7
Posed loptePortuguesa: 54%Agua Santa: 51%
Ukupno šutevaPortuguesa: 13.3Agua Santa: 9.7
Šutevi u okvir golaPortuguesa: 5.3Agua Santa: 4
Šutevi van okviraPortuguesa: 7.9Agua Santa: 5.7
KorneriPortuguesa: 5.6Agua Santa: 4

Forma

Pregled poslednjih 10 mečeva
Portuguesa
Agua Santa
PobedePortuguesa: 4Agua Santa: 3
Preko 1.5 golovaPortuguesa: 8Agua Santa: 7
Preko 2.5 golovaPortuguesa: 4Agua Santa: 6
Preko 3.5 golovaPortuguesa: 2Agua Santa: 4
Oba tima su dala golPortuguesa: 7Agua Santa: 4
Iznenadne pobedePortuguesa: 0Agua Santa: 0
Iznenadni poraziPortuguesa: 0Agua Santa: 0

H2H

Svi međusobni dueli 15
Portuguesa
Agua Santa
5Pobede
4Nerešeno
6Pobede
Poslednji međusobni dueli 10
2.0Golova po meču
60%Oba tima su dala gol
40%Preko 2.5 golova
25.apr2026.Água SantaPortuguesa01
12.jul2025.PortuguesaÁgua Santa21
04.maj2025.Água SantaPortuguesa21
12.feb2025.Água SantaPortuguesa00
16.feb2024.PortuguesaÁgua Santa11
29.jan2023.Água SantaPortuguesa21
06.avg2022.Água SantaPortuguesa11
03.jul2022.PortuguesaÁgua Santa01
21.maj2021.Água SantaPortuguesa12
19.maj2021.PortuguesaÁgua Santa02

Poslednji mečevi

Tabela

Brazil - Serie D
# Tim O G B
1 Portuguesa 10 16-6 21
2 Água Santa 10 16-8 17
3 Portuguesa RJ 10 14-9 14
4 América RJ 10 11-21 12
5 Madureira 10 11-16 11
6 Pouso Alegre 10 6-14 7
Promotion - Serie D (Play Offs: 1/32-finals)