Gremio Osasco Audax Tips, Statistik och Form
AI-speltips, statistik & form — uppdateras dagligen.
Paulista - A2
1
Förutsagda Matcher
–
Förutsägbarhetsgrad
LLDLD
Senaste Form
1.13
Mål / Match
Gremio Osasco Audax fick rött kort i de senaste 2 matcherna
Inga kommande matcher
Gremio Osasco Audax har ingen inbokad match just nu. Utforska deras senaste resultat och säsongsstatistik nedan.
Senaste matcher
Flamengo SP vs Gremio Osasco Audax, Paulista Série B, avspark 19:00. Odds: 1.83 hemma, 3.30 oavgjort, 4.00 borta. Bästa tipset: hemmalaget vinner, odds 1.83, säkerhet 4.0/10. Slutresultat 2–1, tipset gick in.
Flamengo SP2
Gremio Osasco AudaxAudax-SP1Gremio Osasco Audax vs Flamengo SP, Paulista Série B, avspark 19:00. Odds: 2.75 hemma, 3.15 oavgjort, 2.20 borta. Bästa tipset: högst 3 mål totalt, odds 1.30, säkerhet 2.7/10. Slutresultat 0–1, tipset gick in.
Gremio Osasco AudaxAudax-SP 0
Flamengo SP1
Slut
1.83
3.30
4.00
1
U2.5
Nej
1
4.0
✓ 1
Slut
2.75
3.15
2.20
1X
U3.5
Nej
U3.5
2.7
✓ U3.5
Odds: 1.49 hemma, 3.40 oavgjort, 6.50 borta. Bästa tipset: högst 2 mål totalt, odds 1.40, säkerhet 1.2/10. Slutresultat 3–3.
XV de PiracicabaPiracicaba3
Gremio Osasco AudaxAudax-SP3Odds: 2.09 hemma, 2.82 oavgjort, 3.60 borta. Bästa tipset: bortalaget vinner eller oavgjort, odds 1.58, säkerhet 1.5/10. Slutresultat 1–2.
Gremio Osasco AudaxAudax-SP1
Velo Clube2Odds: 2.15 hemma, 3.05 oavgjort, 3.15 borta. Bästa tipset: hemmalaget vinner eller oavgjort, odds 1.30, säkerhet 1.5/10. Slutresultat 0–0.
RB Brasil0
Gremio Osasco AudaxAudax-SP0
Slut
1.49
3.40
6.50
1X
U2.5
Nej
U2.5
1.2
U2.5
Slut
2.09
2.82
3.60
X2
U2.5
Nej
X2
1.5
X2
Slut
2.15
3.05
3.15
1X
U2.5
Nej
1X
1.5
1X
Säsongsstatistik
Paulista Série B
11Matcher
Vinstprocent 45%
Prestationsöversikt
| Statistik | Hemma | Borta | Totalt |
|---|---|---|---|
| Matcher | 6 | 5 | 11 |
| Vinster | 3 | 2 | 5 |
| Oavgjorda | 2 | 0 | 2 |
| Förluster | 1 | 3 | 4 |
| Gjorda mål | 8 | 7 | 15 |
| Insläppta mål | 3 | 6 | 9 |
| Snitt gjorda mål | 1.3 | 1.4 | 1.4 |
| Snitt insläppta mål | 0.5 | 1.2 | 0.8 |
| Nollor | 4 | 1 | 5 |
| Matcher utan mål | 2 | 1 | 3 |
Rekord och sviter
Största seger
Hemma2-0
Borta1-3
Största förlust
Hemma0-1
Borta2-1
Flest gjorda mål
Hemma2
Borta3
Flest insläppta mål
Hemma2
Borta2
Sviter
Vinster3
Förluster2
När målen görs (gjorda vs insläppta)
0-15
16-30
31-45
46-60
61-75
76-90
Gjorda
Insläppta
Taktik och disciplin
Kortens minuter
0Gula
6Röda
Gjorda mål
Över 0.573%
8 Matcher
Över 1.555%
6 Matcher
Över 2.59%
1 Matcher
Över 3.50%
0 Matcher
Över 4.50%
0 Matcher
Spelare
Inga spelardata tillgängliga
Tabell
| # | Lag | M | M | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 |
|
8 | 11-6 | 17 |
| 2 |
|
8 | 16-9 | 16 |
| 3 |
|
8 | 15-7 | 13 |
| 4 |
|
8 | 6-15 | 9 |
| 5 |
|
8 | 8-12 | 7 |
| 6 |
|
8 | 7-14 | 4 |
Playoff
I den aktuella Paulista Série B-säsongen har Gremio Osasco Audax noterat 5 vinster, 2 oavgjorda och 4 förluster på 11 matcher, gjort 15 mål (1.4 per match) och släppt in 9, med 5 hållna nollor.
NerdyTips bygger på full transparens — alla avslutade Gremio Osasco Audax-tips förblir synliga så att du kan verifiera vår historik när som helst. Tips för kommande matcher kräver en prenumeration.
Gremio Osasco Audax är bara ett av tusentals lag som vi analyserar varje dag — utforska våra fotbollstips för fler än 700 ligor.