İçeriğe geç
NT Apex AI destekli
Atlético Mansillés

Mansilles Tahminler, istatistikler ve form

Yapay zeka bahis tahminleri, istatistikler ve form — her gün güncellenir.

15
Tahmin edilen maçlar
73.3%
Öngörülebilirlik oranı
DDWWWW
Son form
1.20
Gol / Maç
Atlético Mansillés son 19 maçta kırmızı kart görmedi
Henüz tahmin yok

Tahminlerimizi maç başlamadan yaklaşık 4 gün önce hesaplıyoruz, bu yüzden yaklaşan maçlar yakında burada görünecek.

Son maçlar

Colegios Diocesanos - Atletico Mansilles, Tercera División RFEF - Group 8, başlama saati 15:00. Oranlar: ev sahibi 3.10, beraberlik 3.00, deplasman 2.30. Best Tip: deplasman veya beraberlik, oran 1.31, güven 5.0/10. Maç sonucu 2–2, tahmin tuttu.
MS
Colegios Dioc.2
Mansilles2
▾3.10
▴3.00
▴2.30
2
▴2.30
U2.5
1.47
Yok
▴1.65
X2
▴1.31
5.0
✓ X2
▴1.315.0
Arandina - Atletico M, Tercera División RFEF - Group 8, başlama saati 17:00. Oranlar: ev sahibi 2.55, beraberlik 2.92, deplasman 2.82. Best Tip: en fazla 2 gol olur, oran 1.57, güven 5.0/10. Maç sonucu 2–2, tahmin tutmadı.
MS
Arandina2
Mansilles2
2.55
▴2.92
2.82
1
▾2.50
U2.5
1.57
Yok
▾1.80
U2.5
1.57
5.0
U2.5
1.575.0
Atletico Mansilles - Mirandes II, Tercera División RFEF - Group 8, başlama saati 11:00. Oranlar: ev sahibi 2.18, beraberlik 3.00, deplasman 3.35. Best Tip: ev sahibi veya beraberlik, oran 1.28, güven 5.0/10. Maç sonucu 1–0, tahmin tuttu.
MS
Mansilles1
Mirandes B0
2.18
3.00
3.35
1
▴2.18
U2.5
1.52
Yok
1.70
1X
▴1.28
5.0
✓ 1X
▴1.285.0
Bembibre - Atletico M, Tercera División RFEF - Group 8, başlama saati 11:30. Oranlar: ev sahibi 2.65, beraberlik 3.05, deplasman 2.62. Best Tip: deplasman veya beraberlik, oran 1.40, güven 4.2/10. Maç sonucu 0–2, tahmin tuttu.
MS
Bembibre 0
Mansilles2
2.65
3.05
2.62
2
2.62
U2.5
▴1.58
Yok
▴1.80
X2
1.40
4.2
✓ X2
1.404.2
Atletico Mansilles - Almazan, Tercera División RFEF - Group 8, başlama saati 16:00. Oranlar: ev sahibi 2.30, beraberlik 3.05, deplasman 3.65. Best Tip: ev sahibi veya beraberlik, oran 1.29, güven 2.4/10. Maç sonucu 1–0, tahmin tuttu.
MS
Mansilles1
Almazan0
2.30
3.05
3.65
1
2.30
U2.5
1.51
Yok
1.72
1X
▴1.29
2.4
✓ 1X
▴1.292.4
Atletico Mansilles - Palencia CF, Tercera División RFEF - Group 8, başlama saati 16:00. Oranlar: ev sahibi 2.60, beraberlik 3.05, deplasman 2.70. Best Tip: ev sahibi veya beraberlik, oran 1.39, güven 7.0/10. Maç sonucu 2–1, tahmin tuttu.
MS
Mansilles2
Palencia CF1
▾2.60
▴3.05
▴2.70
1
▾2.60
U2.5
1.47
Yok
1.67
1X
▾1.39
7.0
✓ 1X
▾1.397.0
Becerril Campos - Atletico Mansilles, Tercera División RFEF - Group 8, başlama saati 16:00. Oranlar: ev sahibi 2.07, beraberlik 3.10, deplasman 3.50. Best Tip: en fazla 2 gol olur, oran 1.67, güven 2.2/10. Maç sonucu 0–2, tahmin tuttu.
MS
Becerril0
Mansilles2
▾2.07
▴3.10
▴3.50
1
▾2.00
U2.5
▴1.67
Yok
▾1.75
U2.5
▴1.67
2.2
✓ U2.5
▴1.672.2
Atletico Mansilles - Arandina, Tercera División RFEF - Group 8, başlama saati 16:00. Oranlar: ev sahibi 1.88, beraberlik 3.15, deplasman 4.15. Best Tip: ev sahibi kazanır, oran 1.88, güven 6.9/10. Maç sonucu 1–1, tahmin tutmadı.
MS
Mansilles1
Arandina1
1.88
3.15
4.15
1
1.88
U2.5
1.52
Yok
1.63
1
1.88
6.9
1
1.886.9
Bembibre - Mansilles, Tercera División RFEF - Group 8, başlama saati 15:30. Oranlar: ev sahibi 3.15, beraberlik 3.05, deplasman 2.27. Best Tip: en fazla 2 gol olur, oran 1.47, güven 7.3/10. Maç sonucu 1–1, tahmin tuttu.
MS
Bembibre1
Mansilles1
3.15
3.05
2.27
X
3.05
U2.5
1.47
Yok
1.62
U2.5
1.47
7.3
✓ U2.5
1.477.3

Sezon istatistikleri

Tercera División RFEF - Group 8 İspanya · Sezon 2026
8Maçlar Galibiyet oranı 38%
Performans analizi
İstatistik Ev sahibi Deplasman Toplam
Maçlar448
Galibiyetler123
Beraberlikler213
Mağlubiyetler112
Atılan goller4610
Yenilen goller448
Maç başına atılan gol1.01.51.3
Maç başına yenilen gol1.01.01.0
Gol yenmeyen maçlar112
Gol atılamayan maçlar011
Rekorlar ve seriler
En farklı galibiyet
Ev sahibi1-0
Deplasman0-2
En farklı mağlubiyet
Ev sahibi1-2
Deplasman1-0
En fazla atılan gol
Ev sahibi1
Deplasman2
En fazla yenilen gol
Ev sahibi2
Deplasman2
Seriler
Galibiyet2
Mağlubiyet2
Gol dakikaları (atılan / yenilen)
0–0
0-15
0–1
16-30
2–2
31-45
2–0
46-60
0–4
61-75
3–1
76-90
Atılan Yenilen
Taktik ve disiplin
Kart dakikaları
0Sarı
0Kırmızı
Atılan goller
Üst 0.588%
7 Maçlar
Üst 1.538%
3 Maçlar
Üst 2.50%
0 Maçlar
Üst 3.50%
0 Maçlar
Üst 4.50%
0 Maçlar

Oyuncular

Oyuncu verisi bulunmuyor

Puan durumu

İspanya - Tercera División RFEF - Group 8
# Takım O G P
1 Cristo Atlético 9 14-4 22
2 Burgos Promesas 9 15-3 20
3 Cultural Leonesa II 9 14-6 20
4 UD Santa Marta 9 13-6 20
5 La Virgen del Camino 9 11-11 16
6 Bembibre 9 11-9 15
7 Palencia CF 9 14-9 14
8 Villaralbo 10 16-12 13
9 Guijuelo 9 14-10 13
10 Atlético Mansillés 9 12-10 13
11 Almazán 9 14-14 13
12 Arandina 9 13-14 11
13 Turégano 9 10-13 8
14 Unionistas II 10 9-15 8
15 Calasanz de Soria 9 8-16 7
16 Colegios Diocesanos 10 8-18 6
17 Salamanca II 9 7-23 4
18 Mirandés II 10 2-12 3
Promotion Promotion - Tercera RFEF - Group 8 (Play Offs) Relegation

Atlético Mansillés tahminleri ve analizleri

Atlético Mansillés tahminleri mi arıyorsunuz? NerdyTips, modelimiz NT Apex ile Atlético Mansillés maçları için yapay zeka destekli futbol tahminleri sunuyor. Bugüne kadar Atlético Mansillés takımının yer aldığı 15 maçı analiz ettik; Best Tip isabet oranımız 73.3%. Tahminler maç sonucu, alt/üst, karşılıklı gol, kesin skor, xG, korner ve topa sahip olma bahis türlerini kapsıyor.

Mevcut Tercera División RFEF - Group 8 sezonunda Atlético Mansillés, 8 maçta 3 galibiyet, 3 beraberlik ve 2 mağlubiyet elde etmiş; 10 gol atmış (maç başına 1.3) ve 8 gol yemiş, 2 kez kalesini gol yemeden korumuştur.

NerdyTips, tam şeffaflık ilkesiyle çalışır — tamamlanan tüm Atlético Mansillés tahminleri görünür kalır, böylece geçmiş performansımızı istediğiniz zaman doğrulayabilirsiniz. Yaklaşan maç tahminleri için abonelik gerekmektedir.

Atlético Mansillés, her gün analiz ettiğimiz binlerce takımdan yalnızca biri — 700'den fazla ligi kapsayan futbol tahminlerimizi keşfedin.